četrtina (601-700)

bombardirajo prestolnico Seul, ki je takoj za mejo.      Četrtina      korejskega prebivalstva živi v dosegu njihovega  D
državljani EU nasploh zelo slaba, katastrofalna.      Četrtina      Evropejcev sploh še nikoli ni slišala, da se  D
njen največji obet, ne pa najšibkejša točka.      Četrtina      svetovne sladke vode teče skozi porečje Amazonke  D
zmago Dragiša Drobnjak, kapetan Krke. Zadnja      četrtina      gostovanja v Beogradu je bila za Pivovarno Laško  D
krepko niha. Leta 2000 je v mestu prenočila kar      četrtina      manj slovenskih gostov kot leta 1999.Zato pa  D
je med vsemi glasovi, ki jih je dobila lista,      četrtina      preferenčnih. Posameznik preskoči vrstni red  D
pa oglasom pripada krepkih 12 strani. Več kot      četrtina      vsebine.Ali gre za nov »junk mail«?  D
izvoza. V zaporih je dva milijona ljudi -      četrtina      vseh zapornikov na svetu, čeprav ima država  D
rib in drugih morskih živali, kar je približno      četrtina      svetovnega ulova, le zato ker v mreže kot tako  D
odstotkov moškega prebivalstva, polovica žensk in      četrtina      otrok, kar je občutno več kot pičlih 5 odstotkov  D
organizacij, za katere je namenjena približno      četrtina      denarja Fiho od iger na srečo, je fundacija  D
ušle že za 16 točk - 37:21. Če je bila tretja      četrtina      še dokaj izenačena, so naše v zadnjem delu igre  D
Zaprta teokratska kraljevina, pod katero leži      četrtina      vseh svetovnih zalog lahke nafte, je bila konec  D
malo drugače. A če je pred tremi leti dobra      četrtina      avstrijskih volivcev vzela v zakup hujskaško  D
dejansko šel v obtok kot nek nenadzorovan priliv.      Četrtina      Leka je bila v lasti paradržavnih skladov, kjer  D
kupnine ne bo povečeval likvidnosti. Približno      četrtina      je bila tujih lastnikov, ki bodo verjetno investirali  D
nekam drugam, v ali zunaj Slovenije. Približno      četrtina      pa so bila podjetja, ki verjetno teh prilivov  D
bodo uporabljala za končno porabo, približno      četrtina      pa so gospodinjstva, kjer je določeno tveganje  D
zasluženo prišli do svoje druge zmage. Že prva      četrtina      je napovedala odločnost gostiteljev, ki so si  D
točk. Za »bankirje« največkrat usodna tretja      četrtina      jim je tokrat prinesla odločilno prednost.V  D
zavedamo. Je pri podatkih, ki potrjujejo, da      četrtina      kadilcev umre med 35. in 69. letom, res tako  D
popolnoma transparentno. Zares operativna je samo      četrtina      sil iz leta 1991.Na nekaterih območjih se sicer  D
4 do 5 ur na dan. Tretjina srednješolcev in      četrtina      študentov ima štipendije, ki so leta 2000 v  D
občin, na območju katerih stalno prebiva najmanj      četrtina      prebivalcev Republike Slovenije.V nasprotnem  D
doživeli zanesljiv poraz. Usodna je bila že prva      četrtina,      v kateri si je vodilna ekipa španskega prvenstva  D
tovora računajo manj kot TE-TOL-u. Sicer pa kar      četrtina      končne cene premoga nastane v Sloveniji, v Luki  D
dneva zneslo okoli štiristo dolarjev. To pa je      četrtina      plače, ki si jo sestra prisluži v vsem mesecu  D
nakupu baznih postaj, s katerimi bo pokrita      četrtina      slovenskega ozemlja.Vseh baznih postaj naj bi  D
zaupa nobenemu od palestinskih voditeljev.      Četrtina      anketirancev pa kot najbolj zaupanja vrednega  D
bilo ubitih dva milijona ljudi, šest milijonov (     četrtina      prebivalstva) pa jih je pobegnilo v tujino.  D
vodili od 5. minute, odločilna pa je bila 1.      četrtina,      po kateri so z delnim rezultatom 16:0 vodili  D
upokojencem. Od madžarskih bogatašev jih je le      četrtina      s podeželja.V tej skupini pa je tudi kakih ducat  D
dobavitelj, v novem podjetju TPV Tadis pa je le še      četrtina      proizvodnje za Revoz Novo mesto -   D
odvisnosti od Revoza. V novem podjetju je le še      četrtina      proizvodnje vezana na novomeškega tovarniškega  D
padca cene kave. Od njenega pridelka je odvisna      četrtina      do polovica prebivalcev, 60 odstotkov vsega  D
je za dvomilijonski trg objektivno dovolj le      četrtina      velikega prodajalca računalniške opreme, kakršne  D
izobraževanju širokih množic, skrbi za bolne. Več kot      četrtina      prebivalstva sploh ni zdravstveno zavarovana  D
podtalnice v državi na meji kontaminiranosti,      četrtina      je je krepko prekontaminirana, četrtina pa še  D
kontaminiranosti, četrtina je je krepko prekontaminirana,      četrtina      pa še ni onesnažene.Podtalnica je zaradi uporabe  D
milijonov litrov domačega žganja, lani pa le      četrtina      te količine.Tudi število žganjekuh se je zmanjšalo  D
Predpraznične ankete so pokazale, da je bila več kot      četrtina      prebivalcev odločena iti k »polnočnici«, dodatnih  D
zaposlenosti padla na 62,6 odstotka, več kot      četrtina      prebivalstva pa bo živela v regijah, ki ne dosegajo  D
Razstava Impresionizem in Van Gogh v Trevisu Le      četrtina      o »ubogem Vincentu« Očarljivi Treviso v zaledju  D
četrtine razstave, »ubogemu Vincentu« pa le      četrtina.      O razmerjih med umetniki je treba ugibati  D
da bo dotlej z Zemljinega obličja izginila      četrtina      do polovica vseh živalskih in rastlinskih vrst  D
označijo skoraj sto tisoč ptic na leto, približno      četrtina      je kmečkih lastovk.»Obročki so nam omogočili  D
pragom razvitosti živelo 116 milijonov ali kar      četrtina      vsega prebivalstva.Za solidarnostno pomoč je  D
80 odstotkov manjša, se podnevi pripeti komaj      četrtina      hujših nesreč.Lani je na nemških cestah izgubilo  D
Gostom iz Kopra sta pripadli prva in zadnja      četrtina,      domačim drugi dve, skupni seštevek pa je pričakovan  D
razvoj države brezperspektivna. Sedaj pije      četrtina      slovenskih mladoletnikov, ugotavljajo raziskave  D
strinja, ni hotel sprejeti. Čeprav se je zadnja      četrtina      njegovega mandata šele začela, lahko napovemo  D
študij v Sloveniji brezplačen: že zdaj več kot      četrtina,      po zadnjih podatkih 28 odstotkov študentov za  D
tistega, kar ste omenili, to je, da več kot      četrtina      študentov plačuje visoko šolnino.Za šolnino  D
kupilo kar 39 milijonov Američanov, kar je dobra      četrtina      več kot leto prej.Med njimi naj bi jih kar 70  D
najem avtomobila (37 odstotkov). Približno      četrtina      jih je v spletu kupila vstopnico za kak dogodek  D
skupino prijateljev, in ne le z družino. Skoraj      četrtina      poljskih turistov se namesti v hotelih s tremi  D
zadnjih dveh mesecih. Odločilna je bila tretja      četrtina:      v 23. minuti je Sivka po nešportni osebni napaki  D
obliko vladavine pa, kot piše Der Spiegel, vsaj      četrtina      naftnih dobičkov konča na deviznih računih predsednika  D
vrednost deset milijonov dolarjev, kar je dobra      četrtina      izvoza.Ismet Pašalić, predsednik regionalne  D
prestrukturiranja med lastniki SIB, saj je približno      četrtina      banke prišla v last Zavarovalnice Triglav in  D
gospodinjstev, v katerih živijo le upokojenci,      četrtina.     Prebivalstveni vprašalnik, ki so ga že spočetka  D
tisti, ki imajo otroka v tretjem triletju (dobra      četrtina)     .Večina meni, da so otroci s šolskimi aktivnostmi  D
pritrdilno, dve petini jih meni, da ne, dobra      četrtina      pa se jih ni znala opredeliti. Slovenska javna  D
polovice staršev zasluži oceno dobro, več kot      četrtina      bi ji dala prav dobro, dvajsetina pa odlično  D
mogoče, bi v zasebno osnovno šolo otroka vpisala      četrtina      staršev, petina pa se jih ne zna opredeliti  D
delavcev v različnih službah. Uresničena le      četrtina      predlogov »Ocenjujemo, da je v minulem študijskem  D
področja javne uprave iz teorije v prakso      Četrtina      manj organov v sestavi ministrstev Že prihodnji  D
površine. Vendar bo tudi v prihodnje še približno      četrtina      površin oziroma onkološke dejavnosti ostala  D
primeru samo 23 odstotkov, torej manj kakor      četrtina,      v resnici pa samo desetina, če se bo njihovo  D
obiskujejo restavracije, trgovine in muzeje. Manj kot      četrtina      jih ima stalno zaposlitev - v preostalih evropskih  D
politiko odpravljanja iraške krize, toda kar      četrtina      laburističnih poslancev je glasovala za amandma  D
premieru je v razpravi o Iraku obrnila hrbet      četrtina      poslancev njegove stranke - največ v zadnjih  D
je namreč proti lastni vladi izrekla več kot      četrtina      od 410 laburističnih poslancev, kar je najštevilčnejši  D
Politika - botra pri nakupu banke SIB      Četrtina      vprašanih misli, da je šlo pri nakupu banke  D
Energetika Ljubljana v imenu mesta kupila SIB;      četrtina      anketiranih namreč misli, da je šlo pri nakupu  D
podlagi političnih in ne gospodarskih interesov (     četrtina      vprašanih), manjšo odgovornost pa so pripisali  D
investicijsko banko reševali anketirani, bi se jih      četrtina      odločila za prisilno poravnavo, po slabi dve  D
primera SIB se jim zdi najverjetnejši. Slaba      četrtina      jih napoveduje, da bo banko kupila Nova Ljubljanska  D
na umetnostni razstavi žal ne izvemo. Skoraj      četrtina      razstave je namenjena predstavitvi alternativne  D
košarkarje Pivovarne Laško je bila vnovič usodna 3.      četrtina,      ki jo je Zadar dobil s 34:19.Prekinitev zaradi  D
Jože Kreft Odločila tretja      četrtina      Polzela - Hopsi so tekmo s favoriziranim Geoplino  D
nastopu na volitvah podprlo le malo manj kot      četrtina      volivcev.Obe stranki sta si prislužili po 28  D
drugo mesto in igranje v finalu. Prva in druga      četrtina      sta se končali z nogometnima izidoma 0:1 in  D
učinkovito in si priigrali visoko prednost. Zadnja      četrtina      je minila v izenačeni igri: gostitelji so s  D
davek so plačali medicinci in sanitejci. Skoraj      četrtina      vseh žrtev je bila iz humanih reševalskih krogov  D
Jože Premec Odločila tretja      četrtina      Kranj -  D
Od doslej evidentiranih grobišč je dobra      četrtina      žrtev, ki so bile različnih narodnosti; v četrtini  D
Težave poljskega gospodarstva      Četrtina      BDP iz sive ekonomije Podjetja »na črno« zaposluj  D
borzi. Kot vidimo, ta čas ni napočil, čeprav je      četrtina      lastništva v telekomunikacijskem operaterju  D
zagotovila šele v zadnjih treh minutah. Prva      četrtina      je minila v znamenju domačih, ki so vodili s  D
primanjkuje železa v krvi, zaradi česar se skoraj      četrtina      otrok rodi prelahkih.Dojenje bi novorojence  D
ebivalstva. Proti so celo v finski vojski, kjer je le      četrtina      častnikov za takojšnji vstop v to organizacijo  D
srečneži, ki jo imajo, jo dobivajo od države.      Četrtina      iraških otrok je podhranjenih.Večina državljanov  D
člana, se preživlja 17,4 odstotka prebivalstva;      četrtina      gospodinjstev porabi več kot 60 odstotkov prihodkov  D
Pariz - Najmanj tretjina francoskih učiteljev in      četrtina      delavcev, ki delajo v šolski administraciji  D
bi stalo 88 milijonov dolarjev - toliko znaša      četrtina      letnega državnega proračuna.Parlamentarci, ki  D
so le 148 smrtnih žrtev. In še med njimi je      četrtina      umrla za posledicami t. i. prijateljskega ognja  D
bodo klubi razdelili običajnih 75 odstotkov.      Četrtina      gre za pokritje organizacijskih in administrativnih  D
same organizacije bistveno prednjačijo. Dobra      četrtina      vsega denarja RKS, ki je namenjena revežem,  D
drug za drugim in ko jih je ostala komaj še      četrtina,      je mimo prišel angleški predstavnik v Hondurasu  D