četrtina (201-300)

Laško - Prva      četrtina      je bila dokaj izenačena, v nadaljevanju pa sta  D
morejo odsevati dejanskega stanja, če ima le      četrtina      vseh Slovencev pozitivno mnenje o Avstriji oz  D
terenu blizu 1700 ton kadavrov, kar je skoraj      četrtina      vseh kadavrov, ki jih letno zbere vseh šest  D
devetih do desetih točk. Toda prišla je zadnja      četrtina,      ki jo je najbolje izkoristil Uroš Ivanovič;  D
Dončiča in Gruma nemočni - Spet porazna prva      četrtina      Lulea -  D
šoli je bila zaradi tega zelo nezadovoljna kar      četrtina      študentov.V povprečju pa so študentje mariborske  D
študij dejansko usposablja za poklic, skoraj      četrtina      pa je resno dvomila o tem (najmanj dvomljivcev  D
prevzeli vodstvo z 19:12 v 8. minuti. Druga      četrtina      se je začela s serijo metov Starovasnika in  D
Slovence. Čeprav je težko verjeti, da jih je kar      četrtina      ta dan skoraj šest ur brez premora presedela  D
Neuradno pa sodijo, da redno jemlje mamila      četrtina      ali celo tretjina mladih ljudi, starih od 15  D
različne percepcije časa: za Evo celo večnost -      četrtina      njenega življenja - zame predvčerajšnjim.   D
in načrtovalcem prihodnosti: če je zdaj samo      četrtina      prebivalstva starejša od 65 let, jih bo leta  D
vse mednarodne obveznosti. Dejal je, da je      četrtina      proračunskih izdatkov namenjena prav za poravnavo  D
med nedavnim pregledom je bila povsem čista le      četrtina      bolnišnic, tretjina pa nevarno umazana.Pomanjkanje  D
odstotkov delnic; 45,5 odstotka gre namreč Gazpromu,      četrtina      da jih bo šla Tedu Turnerju, 4,5 odstotka delnic  D
menijo, da ni na voljo dovolj možnosti. Dobra      četrtina,      28 odstotkov, bi najraje živela v družini, pod  D
se je 19 občin, v katerih živi nekaj več kot      četrtina      prebivalcev regije, odločilo, da naj bi njihov  D
v igro vračajo zanesljivost - Sežancem druga      četrtina      z 39:12 Heliosu še drugi derbi   D
izmed 281 naključno izbranih anketirancev (slaba      četrtina      jih je bila za ohranitev 0,5 promila, petina  D
uspelo le petini testiranih bodočih izobražencev,      četrtina      je odgovorila napak, ostali pa niso odgovorili  D
zaporednima trojkama Bukve spet »odlepili«. Zadnja      četrtina      je bila zelo razburljiva.Zagorjani so v 33.  D
vsako leto umre skoraj deset tisoč ljudi, kar je      četrtina      vseh žrtev na cestah.Zato se je bruseljska komisija  D
ameriške avtomobile, tovarne in elektrarne odpade      četrtina      globalnega oddajanja na leto.Medtem ko so ZDA  D
pri vzgoji in izobraževanju - tako je zajeta      četrtina      celotne populacije šolajočih se otrok; tudi  D
Med starši s srednjo šolo jih tako meni le      četrtina,      med tistimi z višjo ali visoko izobrazbo pa  D
zelo dobro ali precej dobro, nekoliko manj kot      četrtina      jih meni, da srednje, okoli 7 odstotkov pa slabo  D
starši z višjo ali visoko izobrazbo pa le še      četrtina      (28 odstotkov). Najslabše pa po mnenju staršev  D
problematizacije javnomnenjskih anket, vendar je približno      četrtina      vsebine izrabljene za objavo šestih pisem, ki  D
izraelskih volivcev, Baraka pa podpira le dobra      četrtina.     Ankete napovedujejo tudi nizko volilno udeležbo  D
napovedujejo tudi nizko volilno udeležbo; skoraj      četrtina      Izraelcev ne namerava priti na volišča. Francosko  D
begunskih centrih na svojem območju. Dobra      četrtina      anketiranih misli, da so reakcije prebivalcev  D
polovica krav v Sloveniji je svetlo lisaste pasme,      četrtina      je rjavih, petina pa črno-belih.Slovenski kmetje  D
Svet so ljudje      Četrtina      Tajcev ima več kakor eno ženo Tajski zakon  D
leta 1932 prepoveduje poligamijo, vseeno pa ima      četrtina      Tajcev več kakor eno ženo, opozarja raziskava  D
bangkoške bolnišnice Ramacibodi. Povedala je, da je      četrtina      od 80 poročenih moških, kolikor jih je zajela  D
naj bi v Britanski Kolumbiji živela približno      četrtina      vseh grizlijev na svetu.AFP   D
približali na vsega točko zaostanka. Zadnja      četrtina      je bila izredno razburljiva.Moštvi sta se večkrat  D
poslanske skupine (v prvi fazi postopka) in      četrtina      poslancev (v zadnji fazi postopka sprejemanja  D
delih, ki sodijo v njihov delokrog) in najmanj      četrtina      poslancev.Posamezni poslanci naj bi tako izgubili  D
tujih naložbenikov. Statistika kaže, da si vsaj      četrtina      možnih vlagateljev namreč ne ustvarja podobe  D
je 45 odstotkov odplak očiščenih le mehansko,      četrtina      pa jih gre v vodotoke in tla neočiščenih.Primer  D
odstotkov je prepričanih o nasprotnem, skoraj      četrtina      (23,5 odstotka) pa ni prepričana ne o enem ne  D
Sovražnik pred vrati) stal približno toliko kot      četrtina      vse dosedanje slovenske filmske proizvodnje  D
ukrepi iz programov razvoja letališč. Najmanj      četrtina      sredstev pristojbin, zbranih v posameznem letu  D
obrambo in preudarno igro v napadu. Toda zadnja      četrtina      je bila le še bleda senca odličnega začetka  D
Microsoftov nakup 24 milijonov Corelovih delnic (to je      četrtina      Corelovih delnic) je bil vreden 135 milijonov  D
četrtini so gostje že vodili s 66:52. Zadnja      četrtina      je bila le še formalnost. David Dedek, trener  D
usklajenih. V kataster stavb je zajeta približno      četrtina      stavb, letos jih bo še 40 odstotkov, ostale  D
več mladoletnikov - lani jih je bila kar dobra      četrtina.      Tudi v prometu so morali pomurski policisti  D
nadigrali Poljake v vseh elementih. Sledila pa je 3.      četrtina,      v kateri so Slovenci povsem popustili in dovolili  D
se niso vdali, napeta je bila zlasti zadnja      četrtina.     A vse dvome o zmagovalcu je z golom odgnal Matej  D
je za približevanje Uniji odločila manj kakor      četrtina      volivcev.Tako so se uresničile napovedi švicarskega  D
lahko vloži matično delovno telo in najmanj      četrtina      poslancev, in sicer najpozneje pet dni pred  D
najprej o dopolnilih, ki jih je vložila najmanj      četrtina      poslancev, in nato o dopolnilih matičnega delovnega  D
lahko dopolnjevali le še predlagatelji ali pa      četrtina      poslancev. Matjaž Albreht   D
posebej izstopa 40-milijonska Poljska; kar je      četrtina      delazmožnih Poljakov namreč po podatkih evropske  D
je povedal, da je bila doslej opravljena le      četrtina      posla in da imajo v naslednjih poslih slovenska  D
da bi lahko tako pomembno odločitev sprejela      četrtina      volilnega telesa, kar pa bi bilo nesprejemljivo  D
da lahko o suverenosti Črne gore odloča le      četrtina      njenih prebivalcev, tehnično gledano absurdna  D
da bi ti s kloniranjem prišli do naraščaja.      Četrtina      anketirancev je celo izjavila, da bi to storili  D
določil Matevž Krivic. Kar 40 členov ali skoraj      četrtina      zakona je namenjenih izvajanju kazenskih sankcij  D
dobrih 1800, Banki Domžale je pripadla samo okoli      četrtina      želenega zneska, Koroška banka je zaprosila  D
bodo smeli vložiti predlagatelj ali najmanj      četrtina      poslancev; dopolnila bo mogoče vlagati le na  D
Kraškega zidarja. Najbolj izenačena je bila prva      četrtina,      v kateri so vodili za 5 do 7 točk.V tem delu  D
pa je v letošnjem proračunu predvidena zgolj      četrtina      teh sredstev. Premier je povedal, da je vlada  D
televizijami, članicami EBU (Evrovizija), komaj še      četrtina      takšnih, ki plačujejo za avtorske pravice na  D
400 študentov, polovico lastnih predavateljev,      četrtina      predavateljev prihaja z ljubljanske in tudi  D
z ljubljanske in tudi z mariborske univerze,      četrtina      pa iz tujine.Tuje predavatelje namreč zahteva  D
doslej še nekako shajala z dejstvom, da je vsaj      četrtina      prebivalstva albanskega, bolj realno bi bilo  D
izpiti, je bila v predavalnici tudi približno      četrtina      takšnih, ki so si ga kupili s šolnino.Lahko  D
odstotkov poklicne šole, na fakultetah pa je več kot      četrtina      otrok anketirancev. Starši so torej proti  D
mobilnem internetu: v ZDA in na Japonskem komaj      četrtina,      v evropskih državah pa slaba osmina.V ZDA, Veliki  D
poslal državnemu tožilstvu in policiji 18 zadev (     četrtina      vseh, ki jih je lani končal), o katerih je menil  D
medtem ko so si želeli, da bi se zaposlila vsaj      četrtina      udeležencev. Javna dela, za katera so se vsi  D
zasedel 10. mesto. Čeprav je končana šele prva      četrtina      sezone, pa Agassi, ki bo ta mesec dopolnil 31  D
polletju 136 milijonov tolarjev, kar je dobra      četrtina      celotne vrednosti prodaje.Približno toliko izgube  D
zgodilo, ocenjujejo pa, da je bila rešenih le      četrtina      primerov.Kladošek še dodaja, da se je v letošnjem  D
polovica (41,4 odstotka) vseh ga ima precej manj,      četrtina      (25,7 odstotka) ga ima malo manj, 15,7 odstotka  D
ljudi. Največ, tretjina v gorenjski regiji,      četrtina      v podravski, 15 odstotkov v osrednjeslovenski  D
namenil skoraj pol milijarde dolarjev. Skoraj      četrtina      vseh sredstev bo porabljena za pomoč najrevnejšim  D
izhajata iz človekovih aktivnosti in od tega smo      četrtina      iz prebavil prežvekovalcev. Skrita grožnja  D
kot so pred lanskim 5. oktobrom, in le slaba      četrtina      jih je prepričana, da jim gre zdaj bolje kot  D
Sarajevo - Okoli 7000 - se pravi      četrtina      - prebivalcev Zvornika je včeraj znova protestiralo  D
skupno 31,5 milijarde). »Kar ena milijarda, torej      četrtina      celotnega letnega prirasta, je prispevala omenjena  D
pokojninsko zavarovanih 2,5 milijona ljudi, kar je      četrtina      prebivalcev.Ob takšnem deležu bi moralo biti  D
Vili Einspieler Iz malih podjetij      četrtina      prihodka Notranjsko-kraško združenje povezuje  D
njih pa je zaposlenih 2200 delavcev, kar je      četrtina      vseh v območnem gospodarstvu zaposlenih delavcev  D
njih zasedajo tudi pokojnine (prejema jih okrog      četrtina      prebivalstva) in drugi družinski in tako imenovani  D
pri zdravniku je posledica bolečin v križu,      četrtina      zdravstvenega denarja gre za odpravljanje posledic  D
kolikim zapornikom bo po zakonu odpuščena do      četrtina      kazni.Po teh podatkih je v zaporu 765 obsojenih  D
tolarjev, za petino več kot leta poprej, od tega      četrtina      zaradi friziranja bilanc. Povsem mimo borze  D
kranjski dvorani Zlato polje je pri moških zadnja      četrtina      odločala o najboljših, saj so prej plezalci  D
prisluhnejo? Morda je najbolj pretresljivo, da je kar      četrtina      otrok v navedeni raziskavi javnega mnenja spregovorila  D
na sredini tekmi v Tivoliju vzbudila tretja      četrtina,      ki so jo dobili z 20:14 in se po zaostanku z  D
ugotovitvijo, da je to tako, kot če bi bila      četrtina      zaslona tv sprejemnika že vnaprej rezervirana  D
privatizacije 67 odstotkov delnic ostalo v domači lasti:      četrtina      delnic plus ena delnica naj bi ostala v lasti  D
obredel svet po dolgem in počez: »Manjka mi še      četrtina      držav in severni pol.«Ne glede na to, kod se  D
In zakaj? Največ mladih - dobra      četrtina      - priznava, da iz voyeurizma.Starejši pa kot  D
odraslimi neplavalci je več žensk kot moških - Kar      četrtina      mladih ne zna plavati, njihovo število pa se  D
Še posebej zbuja skrb dejstvo, da kar dobra      četrtina      šolske mladine ne zna plavati in da je številne  D