četrtina (1.201-1.300)

Pozitivno je na to vprašanje odgovorila slaba      četrtina      anketiranih, med njimi pa so prevladovali mlajši  D
za svoja delovna mesta, med moškimi je takih      četrtina.     Leta 2002 je bil delež žensk in moških, ki se  D
učiteljev kar nekaj težav. V osmem razredu le      četrtina      učiteljev pravi, da pri pretvarjanju ni težav  D
na odmor poravnana. Odločilna je bila tretja      četrtina,      v kateri so Zagorjani dobesedno pometli s tekmeci  D
45 ur na teden. Od 40. delovne ure naprej se      četrtina      vsake opravljene ure, ki je plačana kot običajna  D
so še posebno zadržani Latvijci. Komaj dobra      četrtina      (28 odstotkov) jih pohvalno ocenjuje dosežke  D
bližnjem stanovanjskem objektu je že doživela dobra      četrtina      vprašanih. Vsakemu stotemu lastniku je že gorelo  D
lastniki stanovanj, ki so priključena na plinovod.      Četrtina      vprašanih namreč pregled napeljav ali gorilnikov  D
načina življenja in okolja. V revnih okoljih je      četrtina      vseh rakov posledica kroničnih okužb in polovica  D
konca tretje četrtine uspelo omiliti. Zadnja      četrtina      ni prinesla sprememb v razmerju moči.Kodeljevčani  D
pritožilo približno 2500 zaposlenih, kar je več kot      četrtina      vseh zaposlenih], sam pa trdim, da sta delovna  D
kapitala in raziskavam pa je lahko namenjenih tudi      četrtina      odhodkov.Raziskave morajo biti bolj učinkovite  D
se počasi spreminja tudi trgovinska bilanca.      Četrtina      blaga, ki ga EU uvozi, prihaja zdaj iz Kitajske  D
omenjenem združenju, pa izpolnjuje približno      četrtina.     Direktor združenja nizozemskih zavarovalnic Eric  D
finančnega stanja zaposliti za polovični delovni čas,      četrtina      pa jih namerava pustiti službo in se povsem  D
Na kratko Samo      četrtina      Avstrijcev za dvojezične napise Dunaj -  D
odstotkov državljanov, 31 odstotkom je vseeno,      četrtina      pa jih je s preložitvijo celo zadovoljna.Čeprav  D
država z revnimi prebivalci bi rada v EU Vsaj      četrtina      prebivalcev na robu revščine, najvišja stopnja  D
članica EU. Pri tem opozarjajo, da živi najmanj      četrtina      prebivalcev na robu revščine, da ima Makedonija  D
inflacije, in še to nameravajo obdavčiti. Zajetna      četrtina      BDP gre za t. i. socialno zaščito in ta delež  D
minuti so Kodeljevčani izenačili na 42:42. Tretja      četrtina      je spet minila v boljši igri gostov, ki so v  D
in Pavlom Djurkovičem. Sledila pa je tretja      četrtina,      ki je bila za gostitelje, kot na vseh tekmah  D
lani izvoljeno ministrsko ekipo pa ne podpira      četrtina      vprašanih (februarja 29, januarja 22 odstotkov  D
vprašanih, izrecno pa ga ne podpira le slaba      četrtina      vprašanih. Ali naj Slovenija s proslavo zaznamuje  D
po 2,1 otroka - polovica jih je rodila dva,      četrtina      enega in skoraj vsaka sedma tri.Nekaj več kot  D
ustavi v Španiji, kjer je glasovala za komaj      četrtina      Špancev.O volilni udeležbi v Franciji ni hotel  D
romskega kulturnega centra pa bi nasprotovala le      četrtina      anketiranih.Od tistih, ki bi gradnjo podprli  D
vseh katoličanov na svetu, zdaj samo še ena      četrtina.     Latinska Amerika, ki je imela takrat petino vseh  D
devetega leta starosti, nato se ustali. Približno      četrtina      mladih uporablja računalniške igrice, osebni  D
naših otrok in mladostnikov na dieti, več kot      četrtina      pa jih je menila, da morajo shujšati.Pričakovali  D
in televizije, petina reklam. Med fanti je      četrtina      opozorila na televizijo, dobra desetina pa na  D
polovica jih je tega mnenja. Med fanti je takih      četrtina.     Družinske člane zaznavajo anketirani kot manj  D
minuti za svoje moštvo dosegel še 4. gol. Zadnja      četrtina      je minila v izenačeni igri, naši hokejisti pa  D
periferije, ki preprosto so, ker morajo biti. Danes      četrtina      evropskega prebivalstva živi v regijah, ki jih  D
pokrščansko obdobje. Čeprav v Evropi živi samo še      četrtina      vseh katolikov, pa še to v skladu s podatki  D
raziskav kaže, da jih je dosti več. Približno      četrtina      Britank je pretežka, od tistih, ki se odločijo  D
odbitih žog, povrhu pa še dosegel 12 točk. Zadnja      četrtina      je bila le še formalnost, saj gostitelji niso  D
nas ugotovila precej dramatično sliko: več kot      četrtina      delavcev je izjavila, da so izpostavljeni ali  D
dan porabijo 21 milijonov sodov nafte, kar je      četrtina      vse svetovne potrošnje.S 6,4 milijona sodov  D
bolj bo zanimiv boj za obstanek. Izpadla bo      četrtina      ekip (štiri od 16), pred tem pa se trese več  D
certifikate v enega izmed pifov in da ima skoraj      četrtina      prebivalcev BiH nekje svoje delnice. Kot že  D
Občutljiv je tudi položaj na jugu države, kjer je      četrtina      prebivalstva uzbeške narodnosti.»Na jugu skoraj  D
verodostojnosti Blairovega (iraškega) početja le      četrtina      Britancev, bo Blair po večini napovedi na volitvah  D
le belih veleposestnikov, je v tujino zbežala      četrtina      prebivalstva.Nekdanji odporniški voditelj Mugabe  D
do najvišjih državnih funkcij Za ene dovolj      četrtina,      za druge dve tretjini glasov Nekateri državni  D
Od naše dopisnice Anketa je pokazala, da se      četrtina      prebivalcev EU ob omembi besede okolje spomni  D
štiri zaporedne prenočitve). Od teh jih je bilo      četrtina      v Sloveniji, tri četrtine v tujini (največ na  D
minuti prvi organizator igre Miha Čmer. Tretja      četrtina      je ponovno pripadla Laščanom, ki so znali izkoristiti  D
zaposlitve (nasprotno jih meni nekaj manj kot      četrtina)     , malo več kot polovica anketirancev pa je prepričanih  D
desetkrat precenjene komplete ur in nakita -      Četrtina      igralcev ostala z dolgim nosom Celje -  D
v nemškem Kielu, je ugotovila, da je skoraj      četrtina      nemških prvošolcev pretežka in da jih je iz  D
načrt: Večinski delež NKBM bo obdržala država,      četrtina      delnic na borzo Maribor -  D
kolikor se jih izobražuje v Ljubljani, kjer biva      četrtina      slovenskega prebivalstva in deluje tretjina  D
64 odstotkov žensk in 59 odstotkov moških.      Četrtina      žensk in 19 odstotkov moških pa se raje pogovarja  D
Največji prosilcev je Latinoameričanov - kar      četrtina      vseh je Ekvadorcev, šestnajst odstotkov Romunov  D
odpravi zakona in se opredeljuje za Ruinija,      četrtina      volivcev se namerava vzdržati glasovanja, 30  D
- V razširjeni EU 140 milijonov ali več kot      četrtina      ljudi živi v regijah z manj kot 75 odstotki  D
pridobivanje priljubljenosti (upokojencev je      četrtina      prebivalstva); nekatere so škodljive, a to se  D
organizacije (WHO) je v deželah v razvoju približno      četrtina      zdravil, ki se znajdejo na trgu, ponarejena  D
košarkarjem ves čas dihali za ovratnik. Zadnja      četrtina      je bila zelo izenačena in razburljiva.Ves čas  D
dosegel 35,5 milijarde evrov, kar je že skoraj      četrtina      skupne bilančne vsote skupine, katere domači  D
okužene vode, 37 odstotkov jih ima kanalizacijo,      četrtina      otrok pa je kronično podhranjenih.Dobri dve  D
prepričani, da vse znajo. Največ nesreč, približno      četrtina,      je v tej skupini, običajno zaradi prevelike  D
v šolah, je seveda angleščina, ki se je uči      četrtina      Evropejcev.Na drugem je francoščina, vendar  D
zadovoljnih le 13 odstotkov mladostnikov, kar      četrtina      pa jih sanja o lepotni operaciji, s katero bi  D
primer datumi smrti, pa do januarja 2005. Vsaj      četrtina      gesel ima kakega od podatkov posodobljenega  D
Dve tuji investicijski skupini zanima najmanj      četrtina      delnic Save, zato bomo v prihodnjih dneh zahtevali  D
000 kubičnih metrov iglavcev, kar je skoraj      četrtina      povprečnega letnega poseka v Sloveniji. Posekana  D
bila tehnološkemu razvoju namenjena približno      četrtina      vseh sredstev, ki smo jih v naši državi iz proračuna  D
zdravilo, 33. oblika imena Janez, 35. prva      četrtina      zelenice, 36. pritrdilnica. J. S. Rešitev  D
govorečih, do leta 2050 pa naj bi jih bilo kar      četrtina.     Na Cervantesovem inštitutu, ki skrbi za promoviranje  D
pokazalo, da zna slabo plavati ali sploh ne kar      četrtina      starejših od 14 let, med šoloobveznimi otroki  D
čas, večina (37 odstotkov) le dva do tri dni,      četrtina      štiri ali pet dni in manj kot petina od šest  D
petina od šest do 11 dni. Največ, kar dobra      četrtina,      jih je prenočevalo pri prijateljih in sorodnikih  D
Referendum pogorel Samo dobra      četrtina      volivcev se je odzvala vabilu na glasovanje  D
volišča je v nedeljo in včeraj prišla dobra      četrtina      volivcev, po italijanskem zakonu so referendumi  D
postavitvi dodatnih krajevnih tabel izrekla komaj      četrtina      anketirancev, sedem odstotkov je bilo neopredeljenih  D
Omladič pa je zbral 486 glasov, kar je dobra      četrtina.     Prihodnji torek bo senat ljubljanske univerze  D
manjka še 27,2 kilometra avtoceste, oziroma      četrtina      odseka, vozniki osebnih vozil pa morajo za vožnjo  D
volitvah prihodnje leto moralo biti najmanj      četrtina      žensk, na vseh naslednjih pa 40 odstotkov.Toda  D
plačili. Nekdanji minister je obenem opozoril, da      četrtina      kmetijske proizvodnje, kot je sadje, zelenjava  D
Dunaju, ki šteje poldrugi milijon prebivalcev, je      četrtina      tujcev z vseh celin, Japoncev je tisoč.Dunaj  D
cenzusa, izpadlo iz kroga upravičencev. Kar      četrtina      najemnikov pa ne zmore plačevanja najemnin.  D
količino in deležem toplogrednih plinov (približno      četrtina      vseh emisij manj kot 5 odstotkov svetovnega  D
Zahodnem bregu. V skladu z novo traso bo več kakor      četrtina      palestinskega prebivalstva Jeruzalema odrezana  D
obiskovalcev, med katerimi jih je bila dobra      četrtina      iz tujine.Exit je pravzaprav postal najpomembnejša  D
povečini študenti, gre za dolgoročno sodelovanje,      četrtina      opravljenih anket je nadzorovana - da ne bi  D
Kličite 113, ko je nujno Le      četrtina      klicev je intervencijskih -Na Celjskem so zajezili  D
nekaterih ljudi. V skladu z novo traso bo več kot      četrtina      palestinskega prebivalstva Jeruzalema odrezana  D
mnenjem, da je Nemčija »v nevarni meri potujčena«.      Četrtina      se s tem mnenjem ne strinja, a ga niti ne zavrača  D
Judov se zdi prevelik šestini prebivalstva.      Četrtina      vprašanih pa sodi, da bi morala Nemčija močneje  D
Po izboru strokovne žirije je tako nastala      četrtina      festivalskega programa.Izbor zmagovalcev, o  D
kot v Primorju, je po naši raziskavi približno      četrtina.     Pri ostalih je število sodelavcev iz študentskih  D
največjimi in manjšimi: v letu 2002 je bila manj kot      četrtina      sredstev skupne kmetijske politike namenjenih  D
sosedih Črnogorcih, med katerimi je prav tako      četrtina      zelo revnih, na 650.000 prebivalcev pa je pol  D
so imeli spet v posesti to »svoje« mesto ...      Četrtina      Albancev živi v Tirani Tudi glavno mesto Tirana  D
z mestom, več kot milijon, da torej najmanj      četrtina      Albancev živi v prestolnici.Veliko jih je prišlo  D
malčkom bere zelo pogosto oziroma pogosto, le      četrtina      zgolj poredkoma ali občasno.Navadno listajo  D
so se pridružili Slovencem na zadnjem mestu.      Četrtina      vprašanih se je odločila za turiste iz drugih  D
državi živi pet do šest milijonov Kurdov ali kar      četrtina      vsega kurdskega naroda) zagotovi zadovoljivo  D