borbeno (501-600)

dlje od naših vrat, z malo dotiki in kar se da      borbeno,     « pravi pred štartom novi selektor Srečko Katanec  D
polni dvorani v prvih 14 minutah zaigrali zelo      borbeno      in dokazali, da znajo igrati.Laščani so kasneje  D
z 10:5. V končnici prvega dela so domači z      borbeno      igro zaostanek znižali na 9:12. Začetek drugega  D
Na spolzkem igrišču so gledalci sicer videli      borbeno      igro, Ptujčani so imeli premoč na igrišču, vendar  D
porazu na koncu iskreno zaploskali za dobro in      borbeno      igro. Favorizirani Hopsi so povedli s 4:0, potem  D
prinesti točko, saj se borimo za obstanek. Z      borbeno      igro smo jo tudi osvojili in smo nadvse zadovoljni  D
led pripeljal trener Seme, zagotovo bo igrala      borbeno      in srčno, kar je prva odlika pomlajene blejske  D
potok - V deževnem vremenu sta ekipi prikazali      borbeno      igro, oboji pa so si tudi pripravili lepe priložnosti  D
Olimpije Alojz Juvanc. Ljubljančani so igrali zelo      borbeno      in motivirano.Na Galjevici je bilo moč videti  D
V nadaljevanju so si »knapi« prizadevali z      borbeno      igro priti vsaj do ene točke.Toda gostje so  D
zmago domačih, saj so visoki gostje z zavzeto in      borbeno      igro vodili vse do 18. minute. Ljubljančani  D
odigral korektno. Pozneje smo se sprostili, igrali      borbeno      in odlično blokirali.V zadnjih dveh nizih je  D
Odbojkarice Infonda Meltala so tekmo odigrale      borbeno      in prevladovale v vseh elementih igre.Krenile  D
Ljubljančankam so se Kočevke dobro upirale in z      borbeno      igro kljub visokemu porazu zapustile soliden  D
sta moštvi prikazali zelo dinamično in nadvse      borbeno      igro, v kateri so manjkali le goli.Neodločen  D
prvem polčasu smo na blatnem igrišču spremljali      borbeno      igro.Nafta je imela rahlo pobudo, gostje pa  D
nemogočih razmerah smo kljub vsemu odigrali      borbeno      in zanimivo tekmo.Imeli smo srečo, saj smo oba  D
Vancouver Canucks s 5:4. Obe moštvi sta igrali zelo      borbeno,      kar potrjuje tudi ta dvoboj med domačim napadalcev  D
zatrjujejo v slovenskem taboru. »Igrali bomo skrajno      borbeno.      Zavedamo se zgodovinske priložnosti.  D
Ljubojevića so se uresničile. Njegovi varovanci so z      borbeno      in poletno igro v Koračevem pokalu v drugem  D
rojstni dan. Predvsem so zaigrali preudarno in      borbeno,      posebno presenečenje pa je bila igra centrov  D
vendar so naši igralci v končnici zaigrali      borbeno      in preobrnili rezultat.« Igor Dolenc, trener  D
prve postave, so gostitelji zaigrali izredno      borbeno      in napadalno od prve minute.Povedli so v 5.  D
(de)žural zadnjo uro. Otroci so bili precej      borbeno      razpoloženi, najmlajši med njimi jih je najbolj  D
Ljubljana - Da bo konec tedna res      borbeno      obarvan, bodo poleg judoistov, ki bodo nastopili  D
Po nemškem šahovskem DP      Borbeno      kot še nikoli prej V osmih najpomembnejših  D
Kemoplasta. Gostitelji so zaigrali zavzeto in zelo      borbeno.     Z agresivno obrambo po vsem igrišču so začeli  D
petih točk. Tudi po odmoru sta ekipi zaigrali      borbeno      in se do 30. minute večkrat izmenjali v vodstvu  D
remijem. Tekmeca sta prikazala dinamično in      borbeno      igro, a brez pravih priložnosti.V prvem polčasu  D
jasno, da tokrat zmage pač ne bo. Gostje so si z      borbeno      igro zaslužili točko. J. G. Slovo Valeka z  D
bilo lepega nogometa bolj malo, videli pa smo      borbeno      in enakovredno igro. Zmago nam je prinesel prelep  D
mislim, da je realen. Fantje so se izkazali z      borbeno      igro.Obe moštvi bi lahko rezultat spreobrnili  D
Jeremenkom - igra Slavija Mercator učinkovito in zelo      borbeno.     Nikoli se ne zadovolji z vodstvom, temveč skuša  D
konca. Konjičani so kljub zaostanku igrali      borbeno      in zavzeto ter ves čas poskušali dohiteti Šiškarje  D
Polzelani vodili že s 16 točkami razlike - 64:48. Z      borbeno      igro se je Kraški zidar v 35. minuti še približal  D
koncem. Tedaj so naši košarkarji zaigrali bolj      borbeno      in dobili več dvobojev pod obročema, kar nam  D
ljubljanska skupina A) s težavo ugnala motivirano in      borbeno      moštvo Medicinske fakultete.V obalni skupini  D
mirnejše nadaljevanje prvenstva. Fantje so igrali      borbeno      in vseskozi držali niti igre v svojih rokah  D
tri četrtine, zadnjo pa Koprčani, ki so se z      borbeno      igro Kranjčanom dobro upirali, ponovno pa so  D
Vugdalič. Po odmoru so gostitelji zaigrali      borbeno      in zavzeto.Veliko garanja pa je zadostovalo  D
podaljšku strli odlični Vipiteno oziroma zelo      borbeno      Courmaosto.Zlasti imenitne obrambe mladega blejskega  D
je Jure na prvi progi odlično izkoristil, z      borbeno      in taktično vožnjo pa na zelo težki drugi progi  D
neobremenjeno, zato pa zelo disciplinirano in      borbeno      ter nadvse podjetno. Ko se je Olimpija ubranila  D
domala brez napak, z odličnim serviranjem in      borbeno      v polju.Njihovo manjšo zavzetost v 2. nizu pa  D
roko.« Josef Pethö, napadalec: »Igrali smo      borbeno,      podobno kot z Olimpijo, a smo si privoščili  D
Šesto kolo novogoriškega turnirja je bilo zelo      borbeno.     Tudi v partijah, ki so se končale remi, so se  D
bila ena naših boljših predstav. Vsi so igrali      borbeno      in disciplinirano.Manjkal nam je le delček športne  D
slabo. V drugem so zaigrali bolj sproščeno in      borbeno      ter ta del celo dobili.« Aleš Pipan, trener  D
»Prišli smo igrat in se učit. Zahtevam le      borbeno      in disciplinirano igro,« je še dejal selektor  D
gola ni dosegla. Slovenci so igrali sicer zelo      borbeno,      a so si ustvarili le malo položajev za strele  D
zanesljivo zmago gostiteljev, a Založani so z      borbeno      in povezano igro večkrat stisnili Olimpijo v  D
radikalne in ekstremistične drže v za odtenek manj      borbeno      a, kot zatrjujejo v SDS, vsebinsko nič manj  D
poraza. Varovanke trenerja Čuka so neverjetno      borbeno      odigrale zadnjih 15 minut, predvsem učinkovito  D
pa so zasluženo zmagale, saj so igrale bolj      borbeno      in imele večje število razpoloženih igralk.  D
udeleženke končnice že znane, je bilo predzadnje kolo      borbeno.     Novomeščanke so na Bledu izgubile niz, Mariborčankam  D
Ves teden smo se pripravljali. Z      borbeno      in kolektivno igro smo uresničili naš cilj.  D
manj Krvavi potok - Jadran je z zavzeto in      borbeno      igro pokazal, kako silno si želi zmage.Najlepše  D
Radmanović, trener HIT Gorice: »V derbiju smo igrali      borbeno      in agresivno, v prvem polčasu pa tudi kakovostno  D
izredno razpoložene goste, ki so demonstrirali      borbeno      in dobro košarko.Če bi imeli gostje iz Škofje  D
enakovredno in na povprečni ravni, čeprav izredno      borbeno      in trdo.Domači so imeli rahlo pobudo, gostje  D
so namreč pod taktirko trenerja Darka Mirta z      borbeno      igro v zadnjih sekundah tekme prizadejali državnim  D
to ostalo v spominu. Igrati moramo homogeno,      borbeno      kot eden, to bo ključ do uspeha. Kakšno je  D
je v drugem polčasu z »elastično« in izjemno      borbeno      igro popravil, kar se je popraviti dalo in dosegel  D
in Krznarič. V finalu C so gledalci videli      borbeno      vožnjo domačega matadorja Jožeta Korena, ki  D
Manaskova na 8:8. Ljubljančani so še naprej igrali      borbeno      in spet povedli za 2 gola (10:8).Celjani so  D
izkoristiti. Zmaga domačih, ki so igrali zelo      borbeno,      je povsem zaslužena. Klemen Konc, igralec  D
prvenstva so se odlično pripravili, igrali zelo      borbeno,      bili pa so tudi kot vsi za enega.Varovance trenerja  D
kar 19. kategorije FIDE se je začel izjemno      borbeno.     V 1. kolu so bile odločene kar štiri partije  D
visoki Vadim Ertukovič, so jih naši z izjemno      borbeno      igro in predvsem zbranostjo v odločilnih trenutkih  D
dosegli zmagoviti gol v svojem prvem napadu. Z      borbeno      igro so v drugem polčasu zadržali minimalno  D
da so kolesarili previdno, premalo hitro in      borbeno.     Bolj enakovreden boj je bil med starejšimi mladinci  D
športa na rolkah. Hokejisti so igrali izjemno      borbeno,      a športno, ekipe pa so bile zelo izenačene.  D
tujih vojska ob močno oboroženih in predvsem      borbeno      razpoloženih lokalnih nacionalnih armadah je  D
sreče, seveda pa bo potrebno prikazati tudi      borbeno      igro,« pravi trener Brane Oblak. Vodstvo kluba  D
izstopal Fantinatto, toda zmagovali bomo le z      borbeno      in kolektivno igro.« Prvi nasprotnik bodo  D
Mladinkam nimam kaj očitati. Igrale so      borbeno,      o zmagovalcu dvoboja pa je odločila tudi športna  D
Hrvatih, pri čemer velja naše fante pohvaliti za      borbeno      in kakovostno igro. Včeraj je bil v Sofiji  D
Saporta spoznal tudi Pivovarno Laško, ki je zelo      borbeno      in hitro moštvo.Tudi prvi vtisi s priprav in  D
razživela. Gelfand in Kalifman sta bila bolj      borbeno      razpoložena, toda prav veliko tudi nista hotela  D
Čestitam svojim igralcem, ki so spet igrali zelo      borbeno      in izpolnjevali začrtane naloge.Tudi po visokem  D
pohvaliti svoje nogometaše, ki so igrali s srcem in      borbeno      vseh 90 minut.Seveda gre zahvala tudi gledalcem  D
všeč - kot igralci in navijači. Vedno ostro,      borbeno      in na nož do konca. Včasih so pravili, da se  D
Edino pravo navodilo je bilo: igrati maksimalno      borbeno,      si med seboj pomagati, delovati kot en mož.  D
po njegovem odhodu s klopi zaigrali še bolj      borbeno.     Skratka, to nas je še dodatno motiviralo, ne  D
vrnitvi s Češke domačim navijačem obljubljajo      borbeno      igro, mladi reprezentantje so hvaležni prirediteljem  D
drugem delu smo zaigrali bolje v napadu in z      borbeno      igro zmagali.« Dušan Kobe, trener Kraškega  D
več. Dravograjčani so presenetili z izredno      borbeno      igro in zasluženo remizirali, če bi bil mladi  D
Ilievski, trener Publikuma: »Gostje so nas z      borbeno      igro zaustavili na sredini igrišča.Naši igralci  D
so poskušale vse, igrale zavzeto in izredno      borbeno,      toda izvrstna Mirna Deak je s 15 skoki prevladovala  D
prvenstvene zmage, saj so gostitelje presenetili z      borbeno      igro. Moščani so bili prepričani, da jih gostje  D
Fantom sem pred tekmo posebej naročil, da igrajo      borbeno,      toda v mejah dovoljenega, da ne bi koga poškodovali  D
Blejci s Čauševićem niso dovolili presenečenja.      Borbeno      in izenačeno je bilo tudi v 3. nizu, ki so ga  D
našim ni ustrezalo, kljub temu pa so z dobro in      borbeno      igro osvojili uvodni točki. Druga rezultata  D
v Avstriji. Tudi tokrat so igrali izredno      borbeno,      navduševali pa so s hitrimi protinapadi, kjer  D
zanesljivi zmagi na gostovanju tudi tokrat zaigrali      borbeno.     Tokrat smo bili učinkoviti zlasti v igri v napadu  D
vrste. Vse turnirske tekme smo začeli in končali      borbeno,      srčno in samozavestno.Pa kaj, smo si dejali  D
Galjevici pozitivno presenetile. Igrale so zelo      borbeno,      vzdušje je bilo odlično, krona tega pa so bile  D