borbeno (201-300)

Atalik, Tivijakov in Nisipeanu s po 4,5 itn.      Borbeno      v Moskvi Moskva -   D
trener Gorenja: »Moji igralci so bili sijajni, z      borbeno      in kakovostno igro so že v prvem polčasu povsem  D
Slovenska reprezentanca v dvoranskem nogometu je z      borbeno      predstavo na uvodni tekmi proti Italiji dokazala  D
direktor Kopra: »Čestitam košarkarjem za dobro in      borbeno      igro.Naš klub je v težki situaciji, saj igralcem  D
Vse do zadnje minute so moji fantje igrali      borbeno,      čeprav nekaj lepih priložnosti nismo znali izkoristiti  D
Urban Kavčič      Borbeno      -Prizor pred domačimi vrati.   D
upanje za obstanek v prvi ligi. Začeli so sicer      borbeno.     Prvi polčas je bil izenačen, čeprav so imeli  D
Naše hokejistke so pokazale všečno in predvsem      borbeno      igro, ob kapetanki Jasmini Rošar pa so se tokrat  D
ravni Cipra je že stlakoval Srečko Katanec -      borbeno,      na »nož«. Gorazd Nejedly   D
drugem polčasu številčni zaostanek nadomestila z      borbeno      in taktično pametno igro.Strelca sta bila Boštjan  D
zato precej bolj natančna Jokić in Vukić. Z      borbeno      igro je presenetil še mladi Atanasovski.Po seriji  D
Ljubenović 12 (4:4). Košarkarji Triglava so z      borbeno      in zavzeto igro zasluženo premagali Ljubljančane  D
saj se je dvoboja lotila zelo napadalno in      borbeno.     Salernijeva se je morala tako za vsako igro na  D
akciji, lahko pa je dal vedeti, da to ni dovolj      borbeno      in strumno za slovenski narod.Ona mu je šla  D
Elektro. V prvem polčasu so gostitelji s hitro,      borbeno      in agresivno igro držali korak s Kodeljevčani  D
bolje skakali od višjih gostiteljev, so jih z      borbeno      igro ves čas lovili, vendar razlike niso mogli  D
s sedmimi goli razlike. Čestitam igralcem za      borbeno,      požrtvovalno igro.V sredo gremo na vse ali nič  D
razpoloženju, saj smo si to zaslužili. Igrali smo      borbeno      in odprto, vendar na žalost nismo zadeli.«   D
ampak bom igrala na polno. Kar bo, pa bo,« je      borbeno      nastrojena Dolerjeva, ki pa pravi, da bo treba  D
niso videli prav spektakularne, zato pa zelo      borbeno      in razburljivo tekmo, sta gole za Vego Olimpijo  D
morebitna tretja pa v torek v Golovcu) precej bolj      borbeno      nastrojeni pričakujejo »pivovarji«.Ti pravijo  D
povsem zaslužena, saj so igrali domiselno in      borbeno.     Večino prvega polčasa so pobudo še držali Trebanjci  D
polčasa so gostje začeli igrati precej bolj      borbeno      v obrambi, hitre protinapade pa so zaključevali  D
Williams, ki sicer v Wimbledonu deluje precej bolj      borbeno      kot v zadnjih mesecih.»Mislim, da Lindsay igra  D
jim obljubili. Trener Petrović bo sestavil      borbeno      in homogeno moštvo. Za mlade nogometaše je to  D
ekipe ne zahtevam kolajne, ampak fanatično,      borbeno      in ekipno delo. Sicer pa je to moj zadnji poseg  D
padla tik pred tekmo. Od fantov pričakujem      borbeno      igro od prve do zadnje minute, saj se le tako  D
bodo navijači spremljali zanimivo in predvsem      borbeno      tekmo, hkrati pa upam, da bomo dosegli ugoden  D
Petrović, trener Dravograda: »Ptujčani so prikazali      borbeno      igro in si točke tudi zaslužili.Po izenačenju  D
veliko. Na drugi strani so Laščani prikazali      borbeno      igro in se enakovredno kosali s tekmecem.   D
politično korektnost, ni niti malo omilila. Namesto      borbeno      razpoloženih francoskih profesionalcev z bogatimi  D
Nadaljevati bomo poskušali z disciplinirano in      borbeno      igro.« Borut Jarc, trener Kumho Drava: »Primorje  D
Pred tem tekmovanjem se bom kot inštruktor za      borbeno      tehniko v Benidormu udeležil seminarja o taekwondoju  D
bila tudi njihova najvišja prednost, toda z      borbeno      igro so Ljubljančani do polčasa zmanjšali zaostanek  D
še peto napako in moral s parketa. Z izjemno      borbeno      igro v obrambi, ki so jo kronali z nekaj uspešnimi  D
nas zelo težka. Ljubljančani so igrali zelo      borbeno,      nam pa se pozna, da še nismo povsem uigrani  D
boljši tekmec. Tudi na povratni tekmi obljubljam      borbeno      in zavzeto igro.« N. E.   D
pod košem favoriti. Vendar so moji fantje z      borbeno      igro nadomestili pomanjkljivosti.Z dobro obrambo  D
Katharina Saurwein. Maja Vidmar je plezala      borbeno,      a ji je pri zahtevnem prehodu v steno zmanjkalo  D
skupine na obeh straneh verjetno veliko bolj      borbeno      razpoložene kot v Zagrebu,« trdi Koma.Ostali  D
Zagorje BZ in Pivka Perutninarstva sta navdušila z      borbeno      igro, skoki, privlačnimi asistencami in lepimi  D
odločili ostro kaznovati po njihovem mnenju premalo      borbeno      moštvo.Pa čeprav si lahko pripišejo večino   D
dobro. Vse bi dal za našo končno zmago,« je      borbeno      razpoložen Moya, ki ga leta 2000, ko so Španci  D
prednosti, košarkarji Alposa Kemoplasta pa so z      borbeno      igro v 27. minuti rezultat znižali na 46:56  D
podpori vedno razprodane dvorane upremo le z      borbeno      igro,« pred današnjo »večernico« pravi Krkin  D
vsemu izkazali z izredno motivirano, zavzeto in      borbeno      igro.Še posebej sta se izstopala Mario Novak  D
četrtini držala niti igre, čeprav so gostje z      borbeno      igro zniževali prednost.Tudi zaradi slabe igre  D
osvojila prvi dve točki. Slovenci so igrali      borbeno      in disciplinirano, po navodilih prvega trenerja  D
Ricardo Sanchez, so v njuno bližino poslali      borbeno      enoto 4. pehotne divizije, da »ubije ali zajame  D
Itxako Estella odigrale v gosteh. »Imamo mlado in      borbeno      ekipo, s katero hočemo predvsem pustiti dober  D
drugega, ko da se borim do zadnjega diha,« je      borbeno      razpoložen nekdanji najboljši igralec sveta  D
bo drugačna zgodba. Slovenci bodo brez dvoma      borbeno      nastrojeni in motivirani.Tekma bo prava.   D
tekmi, do polčasa pa je ljubljanski ekipi z      borbeno      igro uspelo znižati prednost gostov na osem  D
približno 150 gledalcev. Ti so spremljali zanimivo,      borbeno      in na trenutke tudi kakovostno igro, tekma pa  D
ponovili igro s tekme proti Romi, požrtvovalno,      borbeno      in kolektivno, nam bo uspelo.Ne smemo se zanašati  D
v preveliki želji. V tekmo nismo šli dovolj      borbeno      nastrojeni.Mislili smo, da bo lažje, kot je  D
pod njegovim vodstvom postalo samozavestno,      borbeno      in daje vtis nepremagljivosti tudi ob takih  D
iz Šiške, ki se je spet predstavilo kot zelo      borbeno      in požrtvovalno, je bilo tudi sicer boljše od  D
Čeprav so nas pestile poškodbe, smo pokazali zelo      borbeno      igro. Zaradi poškodb ni bil naš dan, upam pa  D
gostitelje. Škofjeločani so igrali izredno      borbeno      in vodili vse do 20. minute, ko so jih domači  D
tekmo je branil dobro, sicer pa je bila izjemno      borbeno      nastrojena celotna Flensburgova obramba.Na drugi  D
Stojinovič. Slovenjgrajčani so igrali premalo      borbeno      tudi v obrambi.V 20. minuti je pri vodstvu gostov  D
ki pa jih še ne gre odpisati, saj igrajo zelo      borbeno.     Žal pa ti ne morejo računati na še vedno poškodovaneg  D
premešane. Pokal bomo obdržali v Flensburgu,« je      borbeno      razpoložen menedžer Thorsten Storm.Rokometaši  D
polčasu je bila igra zanimivejša, saj so gostje z      borbeno      igro držali korak z gostitelji. Ivan Sunara  D
gostiteljem pa lahko le čestitam za izjemno      borbeno      igro.« M. Z.   D
novinarski konferenci poudaril Hribar. »A z      borbeno      igro lahko presenetimo!« Seveda pa imajo tudi  D
igra za vrh prvenstvene lestvice, Mura pa je z      borbeno      igro zasluženo zmagala. Matjaž Bajec   D
dnevu Fife se bodo svetovni prvaki poskušali z      borbeno      igro in posledično zmago oddolžiti Francozom  D
sta češki in nemški igralec prikazala izredno      borbeno      in izenačeno igro, v kateri sta imela vsak svoje  D
bo turnir zame končal v sobotnem finalu,« je      borbeno      razpoložena Rusinja. Med bolj razburljive  D
najmanj ugodne pozicije. V ospredje se je prebil      borbeno      in povsem po zunanji strani. Za končno veselje  D
prijateljem in znancem, tudi tistim, ki so skrajno      borbeno      razpoloženi, povedala, kaj sem spoznala in videla  D
začela tekmo, od igralcev pričakujem zavzeto in      borbeno      igro od prve minute.Prednost s prve tekme je  D
napovedi za OI: »Če bomo igrali tako kolektivno in      borbeno      kot na EP, lahko spet osvojimo kolajno.« Miha  D
poraz smo si krivi sami. Če ne igramo dovolj      borbeno,      pač ne moremo zmagati.Prikazali nismo prav nič  D
nastop na olimpijskih igrah in seveda tudi za      borbeno      igro v 1. kolu in precej presenetljivo zmago  D
proti Šibeniku, Širokemu brijegu in Zagrebu, z      borbeno      igro na domačem terenu pa bi lahko presenetili  D
tako, kot celotna Škotska od nas pričakuje.      Borbeno,      brez popustljivosti in nepotrebnih napak ter  D
tam - bolj zadržano, vendar odprto in predvsem      borbeno      na težkem gostovanju, kakršno je nedvomno bilo  D
celo dodatna motivacija, da se izkažem,« je      borbeno      razpoložena devetnajstletna Rusinja, ki bo kakšen  D
igri nerazumljivo popustili. Belokrajnci so z      borbeno      in srčno igro to izkoristili in srečno prišli  D
formula za uspeh pa je enostavna: sproščeno,      borbeno      in pogumno nad nasprotnika Nova Gorica -  D
Formula za uspeh je enostavna - sproščeno,      borbeno      in pogumno nad nasprotnika. Denis Turk   D
Odlično. Poln štadion v Celju bo dodaten motiv za      borbeno      igro. Seveda ne morem obljubiti, da bo to dovolj  D
dvomov glede zmagovalca, se je začel izredno      borbeno.     Gostujoči trener Pinni je v nasprotju z napovedmi  D
do tekmeca. V prvem delu smo igrali premalo      borbeno      v obrambi, kar so Celjani izkoristili.Nismo  D
igralci, ki so dobili priložnost v Parmi. Z      borbeno,      disciplinirano in organizirano igro, začinjeno  D
.. Kljub temu pa so fantje igrali dobro in      borbeno.     « Branko Horjak, trener Maribora Pivorarne  D
da bo začetek težek, zato smo štartali zelo      borbeno      in do neke mere tudi maščevalno.V Beogradu smo  D
trener Branika CP Maribor: »Fantje so igrali      borbeno      in vsak je prispeval svoj delež k zmagi.Odločilni  D
kot mi, igrajo ostro in moderno. Pričakujem      borbeno      tekmo z veliko teka.A najbrž bodo tudi Slovaki  D
s 5:0, v drugem 5:1), vendar pa so domači z      borbeno      igro že na sredini nizov izenačili, nato pa  D
zato se je v Nemčijo odpravil vse prej kot      borbeno      razpoložen.Vprašanje, kako je prišel še do tretjega  D
Mi smo bili spet neučinkoviti, igrali smo      borbeno      in dobro.Po vsem videnem je jasno, zakaj je  D
čaka izredno težka naloga, vendar je mogoče z      borbeno      in domiselno igro igralce Izviđača premagati  D
deset točk, toda gostitelji se niso predali. Z      borbeno      igro jim je dve minuti pred koncem uspelo znižati  D
sezoni z ne preveč kakovostno, zato pa nadvse      borbeno      in ambiciozno igro ob mreži.Dvoboj so bolje  D
je Termo pokazal v drugem delu, ko je zaigral      borbeno      v polju in na tehnični odmor odšel s prednostjo  D
Imamo še precej rezerve v igri. Če bomo igrali      borbeno      in disciplinirano, sem prepričan, da bodo za  D