borbeno (401-500)

Slovenj Gradec - Obe ekipi sta igrali      borbeno      v obrambi in kombinatorno v napadu, posledica  D
nepremišljeno streljali. Tudi v obrambi smo igrali      borbeno,      v odločilnih trenutkih pa je nekajkrat posredoval  D
trener Celja Pivovarne Laško: »V tekmo smo šli      borbeno,      zelo dobro smo se pripravili.Večji del tekme  D
kljub že izgubljeni tekmi želeli izkazati. Z      borbeno      igro so dobili tretjo četrtino z 22:11, v 33  D
zaigrali manj zbrano v napadu, gostje pa so z      borbeno      igro pod taktirko Primoža Skoka, z izkušnjami  D
vedno bolj plahnel, saj so Ljubljančani zaigrali      borbeno      in zavzeto.V 37. minuti so znova imeli 20 točk  D
dosegli. Naš cilj, osvojiti točki, smo dosegli z      borbeno      igro, izkoristili pa smo tudi premoč pod košema  D
igralci so znova pokazali svoj pravi obraz. Z      borbeno      igro in pravim pristopom k igri so prikazali  D
voljo premalo igralcev. Do konca bomo igrali      borbeno,      kar bo, pa bo.« Slavko Dokl   D
ajpomembnejših zmag v sezoni. Ljubljančani so igrali      borbeno,      se vrnili v igro in skoraj pripravili popoln  D
Radetu Mijanoviču. Mojim igralcem čestitam za      borbeno      igro, predvsem v 2. polčasu, ker se niso predali  D
do osem standardnih igralcev. Pričakoval sem      borbeno      igro in zmago.Livar je igral pošteno, na ravni  D
štartu zaprli, in Homovec sta nastopila dobro in      borbeno,     ΄« je povedal Štrancar.Na zadnji izmed preizkušenj  D
preizkus v boju za naslov državnih prvakov začeli      borbeno,      saj so se zavedali, kako pomembna bo odločitev  D
bodo morali proti Švedom zaigrati pogumno in      borbeno      na meji grobosti kot doslej še ne.΄»To bo prava  D
ne pa na tekmice, ne prilagaja se jim, ampak      borbeno      vsiljuje svoj ritem.To je bilo zelo pomembno  D
pred parlamentarnimi volitvami še vroče (in      borbeno)      politično poletje.Takole so namreč včeraj popoldne  D
trener Primorja: »Gledalci so videli trdo,      borbeno,      skratka pravo prvenstveno tekmo.Moji nogometaši  D
Marijan Pušnik, trener Rudarja: »Igrali smo zelo      borbeno.     V začetku smo pokazali preveč spoštovanja, nato  D
trener Interblocka: »Fantom sem čestital za      borbeno      in disciplinirano igro.Prvi polčas je bil dober  D
naš glavni cilj obstanek v ligi. Obljubljam      borbeno      igro in da se bodo morali vsi potruditi, če  D
Irci res niso blesteli, toda s povprečno, a      borbeno      in tudi pametno igro so izvlekli več, kot so  D
so se že v uvodnih minutah prikazali kot zelo      borbeno      in kompaktno moštvo, pa so se prešerno veselili  D
Čim prej moramo odkriti mehanizme za hitro in      borbeno      igro. Mislim, da je naša prednost v velikem  D
posledice. Sicer so gledalci videli izenačeno,      borbeno      tekmo, v kateri ni manjkalo napak tako na eni  D
Pušnik, trener Rudarja: ΄»Mi smo igrali srčno,      borbeno      in taktično odlično.Bili smo konkretnejši.  D
Košarkarji Zagreba so namreč začeli zelo zavzeto in      borbeno      ter nanizali kar 12 točk zapored brez odgovora  D
Novogoričankami. V Mariboru so gostje poskušale z      borbeno      igro držati ravnotežje, a so v drugih delih  D
povsem zadovoljen. »Odigrali smo zanimivo in      borbeno      tekmo, v kateri pa smo imeli preveč vzponov  D
zasluženo ostaja v ligi NLB. Igra zelo agresivno,      borbeno      in sodobno. Pred nami je najverjetneje reorganizacij  D
rivalstvo je znova prineslo izredno razburljivo in      borbeno      tekmo.Na ekipo Zlatoroga smo se temeljito pripravili  D
štirih standardnih igralcev in prikazali odlično,      borbeno      in disciplinirano igro.Domžalam smo dovolili  D
Grigorija Aleksandrova Pastir Kostja so peli kot      borbeno      in na ta film se navezuje tudi Oton Župančič  D
Tudi gostitelji so prikazali kakovostno in      borbeno      igro. Mi smo imeli malce več sreče in znanja  D
se šahistke kljub dvema remijema izkazale z      borbeno      igro, še zlasti Srebrničeva in Novakova.V drugem  D
Mladi Trboveljčan se je izkazal s pametno in      borbeno      vožnjo, predvsem pa dokazal psihično trdnost  D
priložnosti. Mlajši so se kljub vsemu odlikovali z      borbeno      igro.Gremo naprej, da ustvarimo moštvo, ki bo  D
en gol ... »Naš pristop je znan: le z izjemno      borbeno      igro in zavedanjem nalog vsakega posameznika  D
David Imperl, vratar Trima: »Z motivirano in      borbeno      igro smo si priigrali visoko prednost ter jo  D
kot svetniki. Obema je skupno, da prikazujeta      borbeno      žensko, a način njunega delovanja je drugačen  D
Prek 35 tekem sva sodila v paru. Spoštoval je      borbeno      igro, jo spodbujal, pri čemer pa ni dopuščal  D
je imela aktivistično dimenzijo, dvigala je      borbeno      moralo in vero v pravo stvar.Horvat je njeno  D
slalomist minule sezone je za jutri napovedal      borbeno      tekmo, na kateri kljub zdravstvenim težavam  D
na njem? V prvi vrsti Francoze, Hrvati so      borbeno      nastrojeni, ker še nimajo evropskega zlata,  D
odlično smo zaustavili Zorana Dragiča in z      borbeno      igro prišli do pomembne zmage,« je po koncu  D
premorom za EP. A pred derbijem je tudi on bolj      borbeno      nastrojen.»Pred nami so kar trije derbiji, vsi  D
skupščina Luke Koper. Napovedujejo, da pridejo      borbeno      razpoloženi in do zob oboroženi Hutujci, ampak  D
elitističnega dizajnerskega sveta, si cinično in      borbeno      nastrojena mislim jaz.Več kot očitno tokrat  D
nadaljevanju sta Šamanić in Čmer z dobro in      borbeno      igro vodstvo še povišala, domači trener Zrinski  D
začetnem vodstvu gostov prevzeli pobudo in z      borbeno      igro postavili po robu realno močnejši ekipi  D
so mlade varovanke Vilija Račiča igrale zelo      borbeno      in se 25 minut uspešno upirale.Tako so v deseti  D
prikazali solidno igro. Oboji so igrali predvsem      borbeno,      le ta pa je žal nekajkrat dosegla tudi mejo  D
premalo. Zato je moramo igrati disciplinirano in      borbeno,      samo pod tem pogojem lahko računamo na uspeh  D
pokazalo predvsem v prvem polčasu. Kljub temu smo z      borbeno      igro svojo pravo vrednost pokazali in mislim  D
gostitelji se jih niso ustrašili; igrali so izjemno      borbeno      in srčno.Po petih nizih ogorčenega boja je Gradis  D
poškodbami igralcev. Igralci so stisnili zobe in z      borbeno      igro ter željo po zmagi pokazali, kako se bori  D
Tokič in Luka Reflak so prikazali odlično in      borbeno      igro. Odločilno zmago za štirikratne državne  D
mednarodnega odprtega turnirja je bilo zelo      borbeno,      saj sta se z remijem končali le dve partiji  D
pričakovati preobrata. Celjani so nato igrali zelo      borbeno,      v 44. minuti izenačili na 4:4, minuto kasneje  D
derbiju 1. B lige sta ekipi že na začetku zaigrali      borbeno,      trdo v obrambi in preudarno v napadu.V prvem  D
najbolj zaslužen, da je Gradis spet zaigral      borbeno      in izkoristil izkušnje. BORIVOJ FERŠ   D
računati na uspeh. Tekmo so kljub temu odigrale      borbeno,      predale pa so se šele v drugem polčasu, ko v  D
na EP. Tudi brez poškodovanih igralk lahko z      borbeno      igro presenetimo,« je dejala vratarka Sergeja  D
izbranci so zaostajali že za tri gole, a so z      borbeno      igro naredili preobrat ter od 28. minute naprej  D
tekmi - 41:28. Ježičani so še naprej igrali      borbeno,      se z delnim izidom 9:0 najprej približali na  D
noge. V naslednjih minutah so domači z izredno      borbeno      igro povedli s 6:3, žal pa niso nadaljevali  D
Stilon premagljiv. Pričakujem trdo pozicijsko in      borbeno      igro, v kateri naj bi bili uspešnejši od tekmecev  D
želeli zmagati. Moji igralci so igrali zelo      borbeno      in pokazali veliko željo za zmago.Ob težkih  D
Blejcem gori pod nogami, zato so igrali tudi tako      borbeno      in požrtvovalno.Mi smo s točko opravili svoje  D
zapuščali dvorane, saj so mladi Radovljičani z      borbeno      igro skozi vse srečanje zapustili zelo dober  D
vodili že z 68:50, nato pa je druga postava z      borbeno      igro le ublažila poraz. TOMAŽ LANGERHOLZ   D
Degro Piran), selektorka pa je pomislila tudi na      borbeno      veteranko Tanjo Polajnar, s katero je včeraj  D
naslednje desetletje), je naloga letošnjega, da      borbeno      moralo drži vsaj na isti ravni. ŽENJA LEILER  D
ni imel. Sicer pa je bilo tekmovanje vzorno      borbeno,      remijev je bilo le 57 odstotkov, kar za tako  D
0 in izenačile na 7:7, za kar so poskrbele z      borbeno      igro v obrambi 5-1.V drugem polčasu so favoritinje  D
Za glavo manjše igralke Krima so igrale zelo      borbeno,      vendar pa so v odločilnih trenutkih naredile  D
obdržale vso tekmo, vendar so igrale premalo      borbeno      in učinkovito.Jeseničanke so veliko bolje igrale  D
pohvaliti prav vse, ki so stopili na igrišče, z      borbeno      in nepopustljivo igro pa so navdušili tudi igralci  D
zanesljivi točki. Sevničani so tekmo odigrali zelo      borbeno      in res le prav škoda, da so osvojili le točko  D
trener Potrošnika: »Srečanje je bilo nadvse      borbeno,      poznala pa se je velika odgovornost pri igralcih  D
- Soumaila 8. Ljubljančani so začeli zelo      borbeno      in zavzeto, tako da so imeli gostitelji kar  D
rok. Igralci obeh ekip zaslužijo pohvalo za      borbeno      igro in pravo košarkarsko predstavo. Kranjčani  D
času pretresajo nesoglasja, so tokrat zaigrali      borbeno      in goste takoj potisnili na njihovo polovico  D
tudi zaslužili. Odlikovali so se s homogeno in      borbeno      igro, rezultat takšne igre pa so bile številne  D
točke. Okoli 700 gledalcev je videlo zelo      borbeno      tekmo, Novomeščani pa so bili povsem enakovredni  D
Jakopiča pa so prikazali zelo dobro tehnično in      borbeno      igro.V napadu se je predvsem izkazal trikratni  D
vendar so Laščani že v 9. minuti kronali svojo      borbeno      igro in premajhno zavzetost Uniona Olimpije  D
zopet ušli na »varno« razliko. Laščani so z      borbeno      igro poskušali preobrniti rezultat, vendar gostje  D
Gabor, Utroša, Saša. Zagorjani so z izredno      borbeno      igro več kot zasluženo osvojili vse tri točke  D
ljubljanskem derbiju osvojijo novi točki. Agresivno,      borbeno      in učinkovito so tudi začeli in takoj povedli  D
zaslugi odličnega vratarja Jensena ohranili z      borbeno      igro in večjo željo po zmagi do konca tekme  D
1, Muha, Boštjan. Izolani so z vztrajno in      borbeno      igro v drugem delu vendarle strli odpor nerazpoloženih  D
premagala Dansko. Naši so tekmo začeli zelo      borbeno      in s trdo obrambo, tako da so nasprotniki dali  D
Tristar. Že v prvem dvoboju so s sproščeno in      borbeno      igro prepričljivo premagali Dansko z 21 goli  D
začetku precej izenačeno, saj sta ekipi zaigrali      borbeno      in s hitrimi nasprotnimi napadi.Ekipi sta se  D
Derčarjeva. Z igralko manj so gostiteljice zaigrale      borbeno,      v vratih se je izkazala Korotneva, tako da do  D
krogu skupine C po pričakovanju visoko premagala      borbeno      Savdsko Arabijo.Gostitelji so tako zabeležili  D
nogometni junaki na štadionu v Parizu slišali      borbeno      pesem: »Zovi, samo zovi, sviće sokolovi...«  D
včasih uporabljajo nekam staroveško zvenečo      borbeno      dikcijo - včasih, včasih so že spet lucidni  D
navijače Olimpije. Moji fantje so zaigrali izredno      borbeno,      to pa je zanje tudi edina možna pot do zmage  D