borbeno (101-200)

Foto Igor Modic      Borbeno      in ostro -Tekma med Slovenijo in Romunijo ni  D
moram čestitati mojim varovancem, ki so z z      borbeno      in disciplinirano igro prišli do prve prvenstvene  D
publiki predstaviti v kar najbojši luči in z      borbeno      igro privabiti v Tri lilije čim več gledalcev  D
opaziti velik napredek, saj je Katarina ves čas      borbeno      razpoložena in kar je najpomembnejše - spet  D
Igrali so kot ura, toda mi smo vse nadoknadili z      borbeno      igro.Sicer pa smo že pred tekmo imeli zelo dober  D
boljših slovenskih odbojkarjev, imamo homogeno in      borbeno      moštvo, ki lahko ugodno preseneti, čeprav je  D
Ker smo nižji od tekmecev, moramo igrati zelo      borbeno,      kar pa je težko zdržati več nizov skupaj.Imeli  D
za svetovno prvenstvo. Dokazali so, da se z      borbeno      igro in požrtvovalnostjo lahko kosajo z vsako  D
dolenjski ljubitelji košarke vedno podpirali      borbeno      igro in vrhunske predstave.Ne glede na sestavo  D
trener Primorja: »Nasprotnik me je presenetil z      borbeno      in dobro igro.Kljub trem izredno težkim tekmam  D
Koroškem sila težko prišli do točk, vendar smo z      borbeno      igro, zlasti v drugem polčasu, iskali svoje  D
Levc 3, Golja, Ban 1, Kogelnik. Kvalitetno,      borbeno      in zanimivo, ter zlasti v končnici nadvse negotovo  D
dobro obrambo in hitrimi napadi ter seveda z      borbeno      igro lahko dosežemo ugoden rezultat, to je zmago  D
gladko V uvodnem kolu 11. državnega prvenstva      borbeno,      toda brez večjih presenečenj -Podprvaki so v  D
igralcem. Svoje varovance moram pohvaliti za      borbeno      in dobro igro, vendar nas je tokrat sodnik oškodoval  D
niza (8:1, 13:4). Nadaljevanje tekme je bilo      borbeno      z obeh strani, za zmago Topolšice pa ima veliko  D
točke. Moji varovanci so zaigrali zelo dobro,      borbeno      in disciplinirano.Lahko bi si že prej zagotovili  D
motivacijo za ta dvoboj in tudi željo po zmagi,« je      borbeno      nastrojen Kokšarov, ki je pod vodstvom Maksimova  D
V prvi vožnji se je Sitar po slabem štartu z      borbeno      vožnjo - kljub hudim težavam z motorjem v enem  D
Steaue so bile razmere že bolj pisane na kožo      borbeno      razpoložene Katančeve čete: vlažno in turobno  D
temu, da nasilje na strani različnih, včasih      borbeno      samozvanih skupin za svobodo in proti konvencijam  D
kronala z golom. Kljub temu gre domačim pohvala za      borbeno      in požrtvovalno igro. U. K. Medveščak : Olimpija  D
Predin-Kreslin »Slovenija gre naprej« sprejel kot      borbeno      parolo njegove bojevite čete prav pred vsako  D
taktirko novega trenerja Dejana Srziča so z      borbeno      in kolektivno igro držali niti igre v svojih  D
Koblencer, trener Mure: »Proti Mariboru smo igrali      borbeno,      agresivno, disciplinirano in pokazalo se je  D
igralce. Pomanjkanje teh bodo nadoknadili z      borbeno      igro, s čvrsto in raznovrstno igro v obrambi  D
Pusanu in doma že prebral prve slovenske odmeve -      borbeno      razpoložen razložil svoj pogled na skupino s  D
derbi kola, saj je postregel s privlačno in      borbeno      košarko ter neverjetnimi rezultatskimi preobrati  D
naskok na evropski vrh smo povsem nared,« je      borbeno      nastrojen trener Krima Tone Tiselj, ki ima v  D
znova popustili. V tretjem nizu so Blejci z      borbeno      igro v polju prišli do večje prednosti (18:13  D
Vakifbankom z 0:3 (-15, -14, -24). Mariborčanke so      borbeno      in uspešno igrale le v uvodu 1. niza, ko je  D
si najbolj želeli, da bi pokazali kar se da      borbeno      igro in doživeli čim ugodnejši poraz.Toda Ljubljanča  D
imeli česa izgubiti. Igrali smo sproščeno,      borbeno      in disciplinirano..Po dveh nesrečnih porazih  D
blatnem igrišču zmagali domačini. Gostje so z      borbeno      in enostavno igro v sedmi minuti vodili že z  D
visokih 5:1 (3:1). Igrali so zelo kombinatorno in      borbeno,      tako da so gostje le stežka pripravili kakšno  D
sprejemu žoge, za nameček pa so odigrale zelo      borbeno.     Trenutki odločitve so se zvrstili pet minut pred  D
zmaga je zaslužena, čestitke vsem igralcem za      borbeno      igro.« Ivan Buljan, trener Primorja: »Mislim  D
spopad s tekmeci, ki se mi letos zdijo še posebej      borbeno      nastrojeni,« je Jean Todt, šef Ferrarijeve ekipe  D
napredovanje. S taktično zrelo, disciplinirano in      borbeno      igro v polju so Mariborčani na Ravnah že v prvem  D
rezervno klop. 'Zmaji' so vsekakor favoriti, toda z      borbeno      igro jih lahko presenetimo.Vsi smo zdravi in  D
vse do 33. minute dodobra namučili z izredno      borbeno      ekipo iz Šentjurja. Moščani so želeli premagati  D
bo treba igrati domala brez napak. Pričakujem      borbeno      predstavo obeh moštev, igrali bomo svojo igro  D
zasluženo zmago. Sobočani so igrali bolj enostavno,      borbeno      ter pokazali več želje.Nam se je poznala utrujenost  D
lanskem 2. mestu, ko ga je polomil v šprintu, tako      borbeno      nastrojen, da bi ga nemški as sicer stežka premagal  D
vrhu, saj so bili francoski kolesarji preveč      borbeno      nastrojeni.Zanje je dirka štela za francoski  D
favoriti pridejo 100-odstotno pripravljeni in      borbeno      nastrojeni. Pravite, da ste sposobni zmagati  D
bomo morali prikazati podobno igro kot v torek,      borbeno      in disciplinirano, predvsem pa moramo izkoristiti  D
To so Trebanjci izkoristili, zaigrali bolj      borbeno      v napadu, domači vratar pa je ubranil nekaj  D
gledalce. Domači so si bolj želeli zmage ter jo z      borbeno      igro tudi dosegli«. I. V. Prevent : Rudar  D
edini, ki lahko prispeva domišljijo v sicer zelo      borbeno      moštvo.Ob vsej nadarjenosti z žogo ima izjemno  D
igralci obeh ekip pokazali izredno dopadljivo in      borbeno      igro.Nekoliko bolje so začeli domači in si v  D
Igrati proti šampionu je zelo težko, a smo z      borbeno      igro zasluženo prišli do točke.« Bojan Prašnikar  D
Kamničani so silovito začeli drugi niz, izredno      borbeno      igrali v polju in nad mrežo ter z močnimi začetnimi  D
Čeprav smo moštvo pomladili, je zelo dobro,      borbeno,      samozavestno in dovolj izkušeno.Trattnig in  D
zmago domačega moštva. Ekipi sta zaigrali zelo      borbeno,      privlačne akcije so se kar vrstile.Tekmeca sta  D
tudi na končnemu cilju v Kranju,« je še vedno      borbeno      nastrojen Podgornik. Koles pa v koruzo pred  D
varovancev tudi na drevišnji tekmi s Koprom zahteval      borbeno      in disciplinirano igro, prav s tako pa naj bi  D
tudi, če vse tri tekme izgubimo, igramo pa tako      borbeno,      kot smo doslej,« je pred odhodom dejal Katanec  D
Žagar je sicer vozil v svojem slogu, torej zelo      borbeno,      in si z drznimi prehitevanji prigaral vsako  D
izenačile - 19:19. V zadnjih minutah so Žalčanke z      borbeno      igro le prišle do želene zmage in končnega 5  D
do prvega presenečenja. Z disciplinirano in      borbeno      igro so v prvih sedmih minutah presenetili branilce  D
Luksemburgu. Mislim, da imam recept tudi zanjo,« je      borbeno      razpoložena 47. igralka lestvice WTA. V 1  D
sonca, ki so se izkazali s hitro, domiselno in      borbeno      igro, pa bi bila lahko še višja, če bi bil strel  D
svoje naloge. Zato moramo v sredo igrati še bolj      borbeno      in zavzeto, saj imam občutek, da v soboto motivacija  D
vdale. Preučile smo jih do potankosti ter z      borbeno      igro zasluženo dobile vozovnice za EP«.Timotej  D
pričakujem, da bodo igrale tako kot vedno, predvsem      borbeno.     Škoda je mogoče le, da so naše tekmice ekipe  D
sta naši ekipi prikazali zelo kakovostno in      borbeno      igro.Mladinkam je šla nato na roko še zmaga  D
jo je nosil Gonzalez de Galdeano. Še posebej      borbeno      nastrojen je novi najbližji Teksačanov tekmec  D
želeli presenetiti in se odprli. Z enostavno,      borbeno      in hitro igro smo zlahka prihajali pred vratarja  D
dirkaški formi,« je optimističen Štangelj, še bolj      borbeno      nastrojen pa je tretji novomeščan, Derganc.  D
priigrala še nekaj priložnosti. Z zelo dobro      borbeno      in kvalitetno igro so domači presenetili v drugem  D
lakota' po zmagah na domači sceni še večja,« je      borbeno      nastrojenost v svoji ekipi opisal Požun, ki  D
ponovno v znamenju Mariborčanov, toda Ajdovci so z      borbeno      igro sledili ritmu, pa je občinstvo zares uživalo  D
a tudi ta se je izkazala z disciplinirano in      borbeno      igro.Po remiju z gostitelji in zmagi proti Madžarom  D
trener CMC Publikuma: »Igralcem čestitam za      borbeno      in agresivno igro v težkih razmerah.Zadovoljen  D
trener Mure: »Čestitam igralcem za odlično, zelo      borbeno      ,disciplinirano in učinkovito igro, zlasti v  D
so ponovno nastopili zelo oslabljeni, pa so z      borbeno      in disciplinirano igro brez večjih težav zaustavljali  D
drugega, kajti resnično samo s kolektivno, z      borbeno      in hitro igro lahko dosežemo, kar si želimo  D
pokazalo, da lahko naredimo več. S kolektivno in      borbeno      igro smo zasenčili gostitelje ter vodili praktično  D
priigrale prednost 11:6, študentke pa so se z      borbeno      igro približale na 14:16.Na koncu je prišla  D
že izločil iz boja naslov prvaka. Domači so      borbeno      igrali le na trenutke, gostje pa so jih v tem  D
skušali izkoristiti. Predvsem pa moramo igrati      borbeno      in odgovorno, če nam priprejo vrata do zmage  D
nismo več izpustili iz rok. Čestitam fantom za      borbeno      igro, zmago pa ob njegovi petdesetletnici poklanjamo  D
Medtem ko Rašo Nesterović žanje pohvale za      borbeno      igro pri Volkovih in je v primerjavi z minulo  D
po slabem začetku zbrali toliko moči, da so z      borbeno      in disciplinirano igro dosegli pomembno, a zasluženo  D
izgubil apetita po velikih rezultatih. Še bolj      borbeno      razpoložen pa na prihodnjo sezono, za katero  D
energijo, ki se je nabrala v zadnjih dneh,« je      borbeno      razpoložena Odrova, ki je bila na SP s 7 goli  D
slabem začetku dober konec. Ekipa je prikazala      borbeno      in odlično igro, za kar ji čestitam.« Tone Tavčar  D
a smo tudi mi na trenutke prikazali dobro in      borbeno      igro. Slabi smo bili predvsem v drugi četrtini  D
epričljivo premagali Domžalčane. Čestitam igralcem za      borbeno      igro.« Lado Gorjan, trener Heliosa: » Že drugič  D
napoveduje: »Naša obveznost je igrati kakovostno in      borbeno.     Z zmago bi spet dobili možnost za napredovanje  D
utrdila. Kljub izjemno težkim razmeram so z      borbeno      igro dosegli četrto zmago zapored. Na tekmo  D
številne napake pri podajah. Kljub temu so z      borbeno      igro v 28. minuti vodili z 68:60. Weaks je v  D
košarkarji Pivovarne Laško boljši in so si z      borbeno      igro priigrali že 7 točk prednosti 42:35.Trener  D
zelo približali prvi peterici. Zaigrali smo      borbeno      in motivirano in zasluženo zmagali.« Aleš  D
Kapševa močno velemojstrsko konkurenco. G. M.      Borbeno      kolo Bermuda -  D
Alposa Kemoplasta: »Čestitam košarkarjem za      borbeno      igro, posebno še Kahvedžiću, ki je spodbudil  D
Toda težav ne bo: še zlasti, če bo igral tako      borbeno      kot na treningih. Med okrepitvami so omenjali  D
trener Elektre: »Prikazali smo zelo srčno in      borbeno      igro.Nekoliko slabše smo odigrali v obrambi  D
Naredili smo preveč napak, gostitelji pa so z zelo      borbeno      in agresivno igro zasluženo zmagali.«Tjaša Rehar  D