borbeno (301-400)

Portugalskem v igri s starimi znanci Slovaki pokazala      borbeno      in solidno igro, a nazadnje po strelih z bele  D
Andrej Jerman je superveleslalom in smuk odpeljal      borbeno      in po svojih trenutnih zmožnostih. Če ni bilo  D
domačih v prvem polčasu se nismo predali. Z      borbeno      in preudarno igro smo prišli do zaslužene zmage  D
Bračun, trener KD Olimpije: »Čestitam fantom za      borbeno      in agresivno igro.Po dveh porazih smo bili nemirni  D
mu velike težave povzročajo ekipe, ki igrajo      borbeno      v obrambi in hitro v napadu. Š. B. Gold Club  D
minila v izenačeni igri, naši hokejisti pa so z      borbeno      igro skušali izničiti vodstvo Belorusov.Ko je  D
prav zategadelj igrali še bolj požrtvovalno,      borbeno      in odločno.Rezultat takega pristopa je bilo  D
Potočnjak, Dogša. Zanimivo, izenačeno in      borbeno      tekmo so dobili Trboveljčani, četudi so poprej  D
Nadaljevali so bledo, nepovezano in premalo      borbeno.     Šele v 8. minuti je Terglav poslal prvi pravi  D
neverjetnega zasuka. Slovenci so zaigrali odločno,      borbeno,      veliko so streljali in zadevali, Dancev pa skorajda  D
tako, kot se je od nje pričakovalo - izredno      borbeno      in požrtvovalno.Drugače tudi ni mogla pričakovati  D
ekipe, ki proti njej igra hitro v napadu in      borbeno      v obrambi. Vodstvo kluba bo po končanem prvenstvu  D
Zdravljico in morda še kakšno poskočno. Ali      borbeno.     Še zlasti bi si jih državljani po dobrem zapomnili  D
kolo moškega šahovskega EP pričakovano zelo      borbeno.     Od 114 srečanj se jih je kar 69 končalo z odločitvijo  D
Poglavitno je, da navijače najprej prepričamo z      borbeno,      agresivno in hitro igro.Z novim trenerjem, s  D
pod pritiskom velikih dosežkov. Igrali bomo      borbeno,      potem pa bomo videli, kaj bo. Žal odziva na  D
da bomo igrali, kolikor se le da sproščeno,      borbeno      do zadnjega atoma moči in predvsem pametno v  D
druščina. Trenerji v en glas napovedujejo hitro,      borbeno      in brezkompromisno igro, izpostavljajo moštveni  D
vodo natopljenem igrišču sta moštvi prikazali      borbeno      igro, v kateri pa so Domžalčani na koncu prepričljivo  D
domači zelenici ne dajo točk. Gostje so začeli      borbeno,      saj so že v 3. minuti po strelu Manuela Peršiča  D
jeklo, upanje, ki jo Hadalin zapoje kot junaško      borbeno      partizansko koračnico ob spremljavi partizanskega  D
Livarjem ni zmedel. Igrali smo dovolj čvrsto in      borbeno.     Hitro smo prehajali iz obrambne v napadalno polovico  D
Cimerotičem v začetni postavi. Slovenci so igrali      borbeno,      pri čemer je za njihovo nemoč v napadu kriva  D
predstavljam navzven in se ne opredeljujem za nobeno »     borbeno«      stran.Moram pa priznati, da me je močno presenetilo  D
metodo osebne diskreditacije, ki krasi nasprotno »     borbeno«      stran in s tem, ko jim pritrjujete, prav nič  D
trener Pivovarne Laško: »S kolektivnostjo in      borbeno      igro smo nadomestili nižje izhodišče, ki ga  D
bodo njegovi varovanci igrali samozavestno in      borbeno      ter da bodo osvojili prvo mesto.V reprezentanci  D
Kirm -), Rakovič 7,5. Obe ekipi sta prikazali      borbeno      in požrtvovalno igro.V prvem delu so domači  D
in ob nekaj snežinkah so oboji pokazali zelo      borbeno      igro.Gostitelji so bili za odtenek boljši v  D
Tatarovac. V prvem polčasu so Slovenke igrale zelo      borbeno,      v domačem mestu pa je prednjačila Odrova, ki  D
trener Alposa Kemoplasta: »Igralcem čestitam za      borbeno      igro in veliko željo.Po slabšem začetku, v katerem  D
Dokić, ki je sicer na trenutke delovala zelo      borbeno      in motivirano, nato pa spet tako nezbrano, da  D
Slovenija je premočna Pretirano      borbeno      nastrojeni niso bili tudi v švicarskem taboru  D
Tega je jasno in črno na belem kot vroče in      borbeno      že označil tudi radovljiški župan v svojem komentarju  D
Markovič in Peruzzi. Kapetan Uroš Vidmar napoveduje      borbeno      igro, saj se zaveda, pa je lahko vsaka točka  D
pet (!), kar jih je ob koncu stalo zmage. Z      borbeno      igro v drugem delu so Ribničani kljub težavam  D
Prezgodaj je odskočil. Drsal je      borbeno.     Stres je zanj koristen, toda po olajšanju zaradi  D
izenačenem boju, ekipi pa sta zaigrali izredno      borbeno      in požrtvovalno v obrambi, v napadu pa so še  D
sekundah. Igrati bomo morali veliko bolj čvrsto,      borbeno      in zlasti odločno.V Šoštanju smo v prvem polčasu  D
igralci, ki so stopili na igrišče, prikazali      borbeno      igro.Najboljši pri gostih je bil Rajko Rituper  D
΄»Premier je igral odlično. Kombinatorno,      borbeno      in taktično zrelo.Pa še dvakrat je zadel!   D
tekmo. Tu se začne pravo svetovno prvenstvo,« je      borbeno      nastrojen Messi, ki pa se mu želja, kot kaže  D
odlični obrambi. Morali bomo igrati srčno in      borbeno,      saj lahko le tako nadomestimo tehnične pomanjkljivosti  D
in dodaja, da bodo za prve temelje - hitro,      borbeno      in atraktivno igro - poskrbeli že v tej sezoni  D
bi jim to uspelo predvsem s požrtvovalno in      borbeno      igro ter mladostnim poletom. Štefan Borovnik  D
trener Bele krajine: »Prikazali smo dobro in      borbeno      igro.Pristop je bil na ustrezni ravni.   D
smo, da bo tekma težka. Gostitelji so igrali      borbeno.     Z igralcem več smo si šele v finišu priigrali  D
gostje pričeli igrati hitreje v napadu in izredno      borbeno      v obrambi.Domači trener je skušal spremeniti  D
20. Domači igralci so ponovno zaigrali zelo      borbeno,      tako da so v 47. minuti izid znova izenačili  D
tokrat Založani igrali premalo zbrano in premalo      borbeno,      kar so romunski hokejisti, ki so se vseh šestdeset  D
»Igralcem moram čestitati za kakovostno in      borbeno      igro.Koper je bil za odtenek boljši.«  D
zaradi poškodbe kolena. Velenjčani so pokazali      borbeno,      zavzeto igro in bi si tako kot Koper zaslužili  D
srečanju za obe ekipi sta tekmeca prikazala      borbeno,      dinamično in hitro igro, a z veliko napakami  D
favoriti, mi imamo možnosti, če bomo igrali zelo      borbeno      ter se držali taktičnih zamisli.To sezono smo  D
policaj; medtem ko je Hribar Milič bentil nad »     borbeno      razpoloženimi posamezniki v sindikalnih vrstah  D
nemo žalostni obsedijo. Fantje na terenu igrajo      borbeno,      puščajo srce, kri in znoj na parketu ter skušajo  D
zamisliti zaradi prikazane igre. Jamarji so z      borbeno      igro poskušali zasukati potek tekme, a jim razpoložena  D
realizirali napade. V tretjem delu so gostitelji z      borbeno      igro v napadu vrnili udarec, a so varovanci  D
Kodeljevčani zaradi poškodb, vendar igrajo pošteno in      borbeno,      kar je zanje naložba za prihodnost.Mi smo svoje  D
gost« izgubila z Espanyolom z 1:3, pri čemer so      borbeno      nastrojeni gostitelji pred 30.000 navijači prejeli  D
pa nam nihče ne bo mogel ničesar očitati,« je      borbeno      stanje duha predstavil Natek. To bi Slovenijo  D
revolucionarne. Slovenski oktet je naštudiral      borbeno      Pesem o svobodi.Ko je pesem zvenela zrelo, ji  D
fantje igrali tako, kot smo se dogovorili in      borbeno.     Priložnosti si sicer nismo priigrali, a smo ves  D
stekel, toda najpomembnejše je, da smo igrali      borbeno      in tekmecem nismo dovolili, da bi nas ogrožali  D
seštevku me je navdušil pristop. S tako zavzeto in      borbeno      igro bo še veliko lepših trenutkov.Zadaj se  D
nekajkrat tudi za 10. Vendar pa so gostje z      borbeno      igro poraz ob koncu ublažili.Domači trener Kasim  D
vodilno Cibono. Igralci Geoplina Slovana so se z      borbeno      igro en polčas enakovredno kosali z mladimi  D
strelskemu povprečju. Pri Novomeščanih je z      borbeno      in učinkovito igro prijetno presenetil Stanko  D
držali dogovorjenega, odigrali disciplinirano in      borbeno.     Bal sem se le, da nas bo zdelala utrujenost.  D
so gostitelji in Ljubljančani prikazali zelo      borbeno      in kakovostno predstavo, ki bi jo lahko označili  D
nadaljevanju so se stvari spremenile, Laščani so z      borbeno      igro zmanjševali razliko.Tik pred koncem prvega  D
favorizirane Goričane povsem zasenčili s kolektivno in      borbeno      igro in bi z večjo zbranostjo Marka Lunderja  D
po robu le s sproščeno, a hkrati zavzeto in      borbeno      igro.« Preglavice ima tudi Gašper Okorn. Marko  D
razmočenem igrišču sta ekipi prikazali zelo      borbeno      in všečno igro, kar še posebej velja za Koper  D
Postojnske jame: »Kljub vsemu bi čestital igralcem za      borbeno      igro, vendar ne za tako, kot smo se dogovorili  D
Dejstvo je, da je treba igrati še bolj angažirano,      borbeno      in tudi z glavo.Tekmecu moramo stati bliže in  D
očiten. Favoriti seveda nismo, z učinkovito in      borbeno      igro pa se vseeno lahko vmešamo v boj za sklepni  D
Obljubim, da bomo poskušali igrati všečno in      borbeno,     « je povedal Badžim, ki je v zadnjih dnevih dobil  D
lahko. Številni gledalci so videli izjemno      borbeno      igro motiviranih tekmecev, vrsto priložnosti  D
boljšo ekipo, kot kaže lestvica. Gre za zelo      borbeno      in disciplinirano zasebno.« Na nobenem od  D
domače navijače. Ti so pričakovali odločno in      borbeno      predstavo svojih ljubljencev, vendar je bilo  D
pomagati. Varovanci trenerja Tea Pajnika so z      borbeno      in odločno igro predvsem v končnicah nizov znali  D
prelisičiti, je podžgal že nekoliko pozabljeno      borbeno      zavzetost proti deponiji. Vrhunec nasprotovanj  D
prikazale najslabši polčas v zgodovini kluba, z      borbeno      igro v drugem delu pa glede na prikazano doživele  D
konca. Ivan Vajdl, trener Preventa: »Igrali smo      borbeno,      v končnici pa nam je zmanjkalo nekaj sreče.  D
treba v drugem krogu odigrati bolj odločno in      borbeno,      a dvomim, da je to vplivalo.Mislim, da je bil  D
Na začetku četrte četrtine so se Sežanci z      borbeno      igro celo približali na samo šest točk razlike  D
Ivezič napoveduje, da bodo »pivovarji« tako      borbeno      nastrojeni kot v ligi prvakov.Tokrat pa gostom  D
pa Jure Močnik (28). Kodeljevčani so igrali      borbeno      in zavzeto vseh 40 minut, imeli večji del dvoboja  D
podaljšamo obdobja dobre igre po najboljših močeh -      borbeno      v obrambi in zbrano ter organizirano v napadu  D
rezultatom. Fantje so od prve minute igrali dobro,      borbeno      in odgovorno.« Zmago Gomzi   D
treba v drugem krogu odigrati bolj odločno in      borbeno      igro, zlasti o tem, kdo ima več zaslug pri osamosvajanju  D
igra ni bila 'nedolžna', igrali smo predvsem      borbeno.     Svojo priložnost so izkoristili mladi igralci  D
Splitčani so si bolj želeli zmage, saj so z      borbeno      igro visoko zmagali.Morda razlogi tičijo v utrujenos  D
niz odločile sebi v prid. Gostje so zaigrale      borbeno      tudi na začetku drugega niza, po drugem tehničnem  D
soigralci me navdušujejo z močno voljo, srčno in      borbeno      igro.Smo na pravi poti.«   D
pričakujem prav dosti. Želim, da igralci nastopijo      borbeno      in se pokažejo v pravi luči.Vsaka pridobljena  D
Domžalčanom, pohvale pa gredo tudi mojim fantom za      borbeno      predstavo.« Eduardo Brozovič   D
bolezni odsoten Luka Dobelšek, pričakujejo zgolj      borbeno      in všečno predstavo, rezultat pa tokrat ni v  D
Cimosa: »Čestitam fantom za izredno motivirano in      borbeno      igro v obrambi, kjer je bil odličen tudi Tahirović  D