borbeno (531-630)

bilo lepega nogometa bolj malo, videli pa smo      borbeno      in enakovredno igro. Zmago nam je prinesel prelep  D
remijem. Tekmeca sta prikazala dinamično in      borbeno      igro, a brez pravih priložnosti.V prvem polčasu  D
jasno, da tokrat zmage pač ne bo. Gostje so si z      borbeno      igro zaslužili točko. J. G. Slovo Valeka z  D
mislim, da je realen. Fantje so se izkazali z      borbeno      igro.Obe moštvi bi lahko rezultat spreobrnili  D
Jeremenkom - igra Slavija Mercator učinkovito in zelo      borbeno.     Nikoli se ne zadovolji z vodstvom, temveč skuša  D
konca. Konjičani so kljub zaostanku igrali      borbeno      in zavzeto ter ves čas poskušali dohiteti Šiškarje  D
Polzelani vodili že s 16 točkami razlike - 64:48. Z      borbeno      igro se je Kraški zidar v 35. minuti še približal  D
koncem. Tedaj so naši košarkarji zaigrali bolj      borbeno      in dobili več dvobojev pod obročema, kar nam  D
ljubljanska skupina A) s težavo ugnala motivirano in      borbeno      moštvo Medicinske fakultete.V obalni skupini  D
mirnejše nadaljevanje prvenstva. Fantje so igrali      borbeno      in vseskozi držali niti igre v svojih rokah  D
tri četrtine, zadnjo pa Koprčani, ki so se z      borbeno      igro Kranjčanom dobro upirali, ponovno pa so  D
Vugdalič. Po odmoru so gostitelji zaigrali      borbeno      in zavzeto.Veliko garanja pa je zadostovalo  D
podaljšku strli odlični Vipiteno oziroma zelo      borbeno      Courmaosto.Zlasti imenitne obrambe mladega blejskega  D
je Jure na prvi progi odlično izkoristil, z      borbeno      in taktično vožnjo pa na zelo težki drugi progi  D
neobremenjeno, zato pa zelo disciplinirano in      borbeno      ter nadvse podjetno. Ko se je Olimpija ubranila  D
domala brez napak, z odličnim serviranjem in      borbeno      v polju.Njihovo manjšo zavzetost v 2. nizu pa  D
roko.« Josef Pethö, napadalec: »Igrali smo      borbeno,      podobno kot z Olimpijo, a smo si privoščili  D
Šesto kolo novogoriškega turnirja je bilo zelo      borbeno.     Tudi v partijah, ki so se končale remi, so se  D
bila ena naših boljših predstav. Vsi so igrali      borbeno      in disciplinirano.Manjkal nam je le delček športne  D
slabo. V drugem so zaigrali bolj sproščeno in      borbeno      ter ta del celo dobili.« Aleš Pipan, trener  D
»Prišli smo igrat in se učit. Zahtevam le      borbeno      in disciplinirano igro,« je še dejal selektor  D
gola ni dosegla. Slovenci so igrali sicer zelo      borbeno,      a so si ustvarili le malo položajev za strele  D
zanesljivo zmago gostiteljev, a Založani so z      borbeno      in povezano igro večkrat stisnili Olimpijo v  D
radikalne in ekstremistične drže v za odtenek manj      borbeno      a, kot zatrjujejo v SDS, vsebinsko nič manj  D
poraza. Varovanke trenerja Čuka so neverjetno      borbeno      odigrale zadnjih 15 minut, predvsem učinkovito  D
pa so zasluženo zmagale, saj so igrale bolj      borbeno      in imele večje število razpoloženih igralk.  D
udeleženke končnice že znane, je bilo predzadnje kolo      borbeno.     Novomeščanke so na Bledu izgubile niz, Mariborčankam  D
Ves teden smo se pripravljali. Z      borbeno      in kolektivno igro smo uresničili naš cilj.  D
manj Krvavi potok - Jadran je z zavzeto in      borbeno      igro pokazal, kako silno si želi zmage.Najlepše  D
Radmanović, trener HIT Gorice: »V derbiju smo igrali      borbeno      in agresivno, v prvem polčasu pa tudi kakovostno  D
izredno razpoložene goste, ki so demonstrirali      borbeno      in dobro košarko.Če bi imeli gostje iz Škofje  D
enakovredno in na povprečni ravni, čeprav izredno      borbeno      in trdo.Domači so imeli rahlo pobudo, gostje  D
so namreč pod taktirko trenerja Darka Mirta z      borbeno      igro v zadnjih sekundah tekme prizadejali državnim  D
to ostalo v spominu. Igrati moramo homogeno,      borbeno      kot eden, to bo ključ do uspeha. Kakšno je  D
je v drugem polčasu z »elastično« in izjemno      borbeno      igro popravil, kar se je popraviti dalo in dosegel  D
in Krznarič. V finalu C so gledalci videli      borbeno      vožnjo domačega matadorja Jožeta Korena, ki  D
Manaskova na 8:8. Ljubljančani so še naprej igrali      borbeno      in spet povedli za 2 gola (10:8).Celjani so  D
izkoristiti. Zmaga domačih, ki so igrali zelo      borbeno,      je povsem zaslužena. Klemen Konc, igralec  D
prvenstva so se odlično pripravili, igrali zelo      borbeno,      bili pa so tudi kot vsi za enega.Varovance trenerja  D
kar 19. kategorije FIDE se je začel izjemno      borbeno.     V 1. kolu so bile odločene kar štiri partije  D
visoki Vadim Ertukovič, so jih naši z izjemno      borbeno      igro in predvsem zbranostjo v odločilnih trenutkih  D
dosegli zmagoviti gol v svojem prvem napadu. Z      borbeno      igro so v drugem polčasu zadržali minimalno  D
da so kolesarili previdno, premalo hitro in      borbeno.     Bolj enakovreden boj je bil med starejšimi mladinci  D
športa na rolkah. Hokejisti so igrali izjemno      borbeno,      a športno, ekipe pa so bile zelo izenačene.  D
tujih vojska ob močno oboroženih in predvsem      borbeno      razpoloženih lokalnih nacionalnih armadah je  D
sreče, seveda pa bo potrebno prikazati tudi      borbeno      igro,« pravi trener Brane Oblak. Vodstvo kluba  D
izstopal Fantinatto, toda zmagovali bomo le z      borbeno      in kolektivno igro.« Prvi nasprotnik bodo  D
Mladinkam nimam kaj očitati. Igrale so      borbeno,      o zmagovalcu dvoboja pa je odločila tudi športna  D
Hrvatih, pri čemer velja naše fante pohvaliti za      borbeno      in kakovostno igro. Včeraj je bil v Sofiji  D
Saporta spoznal tudi Pivovarno Laško, ki je zelo      borbeno      in hitro moštvo.Tudi prvi vtisi s priprav in  D
razživela. Gelfand in Kalifman sta bila bolj      borbeno      razpoložena, toda prav veliko tudi nista hotela  D
Čestitam svojim igralcem, ki so spet igrali zelo      borbeno      in izpolnjevali začrtane naloge.Tudi po visokem  D
pohvaliti svoje nogometaše, ki so igrali s srcem in      borbeno      vseh 90 minut.Seveda gre zahvala tudi gledalcem  D
všeč - kot igralci in navijači. Vedno ostro,      borbeno      in na nož do konca. Včasih so pravili, da se  D
Edino pravo navodilo je bilo: igrati maksimalno      borbeno,      si med seboj pomagati, delovati kot en mož.  D
po njegovem odhodu s klopi zaigrali še bolj      borbeno.     Skratka, to nas je še dodatno motiviralo, ne  D
vrnitvi s Češke domačim navijačem obljubljajo      borbeno      igro, mladi reprezentantje so hvaležni prirediteljem  D
drugem delu smo zaigrali bolje v napadu in z      borbeno      igro zmagali.« Dušan Kobe, trener Kraškega  D
več. Dravograjčani so presenetili z izredno      borbeno      igro in zasluženo remizirali, če bi bil mladi  D
Ilievski, trener Publikuma: »Gostje so nas z      borbeno      igro zaustavili na sredini igrišča.Naši igralci  D
so poskušale vse, igrale zavzeto in izredno      borbeno,      toda izvrstna Mirna Deak je s 15 skoki prevladovala  D
prvenstvene zmage, saj so gostitelje presenetili z      borbeno      igro. Moščani so bili prepričani, da jih gostje  D
Fantom sem pred tekmo posebej naročil, da igrajo      borbeno,      toda v mejah dovoljenega, da ne bi koga poškodovali  D
Blejci s Čauševićem niso dovolili presenečenja.      Borbeno      in izenačeno je bilo tudi v 3. nizu, ki so ga  D
našim ni ustrezalo, kljub temu pa so z dobro in      borbeno      igro osvojili uvodni točki. Druga rezultata  D
v Avstriji. Tudi tokrat so igrali izredno      borbeno,      navduševali pa so s hitrimi protinapadi, kjer  D
zanesljivi zmagi na gostovanju tudi tokrat zaigrali      borbeno.     Tokrat smo bili učinkoviti zlasti v igri v napadu  D
vrste. Vse turnirske tekme smo začeli in končali      borbeno,      srčno in samozavestno.Pa kaj, smo si dejali  D
Galjevici pozitivno presenetile. Igrale so zelo      borbeno,      vzdušje je bilo odlično, krona tega pa so bile  D
sicer izgubile, vseeno pa so pokazale dobro in      borbeno      igro.Srečanje so pričele zelo nervozno.  D
upirale favoriziranim nasprotnicam. Zaigrale so      borbeno      in z veliko želje po zmagi, vendar je bila kakovost  D
nevaren. Potrebno bo igrati maksimalno zbrano in      borbeno      v obrambi ter skušati z medsebojnim pomaganjem  D
polčas. Tudi po odmoru sta bila večna tekmeca z      borbeno      in zavzeto igro ves čas izenačena.Natančna strelca  D
Dravograda: »Čestitam igralcem obeh moštev za      borbeno      in športno igro.« Feri Maučec   D
polom, a Olimpija se vseeno ni dala. Z nadvse      borbeno      igro je z Zajčevim strelom od daleč ter Taylorjevim  D
lahek plen gostov, ki so igrali kolektivno in      borbeno.      J. P. Union Olimpija ml.   D
Slovanu, da doseže 10 trojk, kar nam je uspelo. Z      borbeno      in kolektivno igro smo obdržali prednost in  D
finalista minule sezone. Založani so z odlično in      borbeno      igro doslej sploh prvič premagali zeleno-bele  D
velemojstrskem turnirju še naprej igrajo nadvse      borbeno.     Tudi v 6. kolu ni bilo nobenega remija.   D
vlado, v resnici za trdo politično sestavo,      borbeno      enoto, za katero je videti dolgo roko predsednika  G
ni na vaši strani in zelo vesel sem, da se      borbeno      zavzemate za neke principe, kot sem prej omenil  G
usmeriti na to, kako smo s temi nabavami povečali      borbeno      sposobnost Slovenske vojske, kako smo izboljšali  G
specialci. Slovenska vojska prav gotovo svojo      borbeno      moč ne more graditi, in tudi ne moremo računati  G
sile tudi preko tega in zato ni čudno, da tako      borbeno      zagovarjajo vse to, kljub temu da država trpi  G
- ljudi, ki namesto, da bi živeli življenje      borbeno,      se vdajo v svojo bolečino in to z nečem omamijo  G
najbolj ponavlja, čeprav jo imamo včasih za      borbeno,      dragocen si v mojih očeh, čislan in te ljubim  G
potrebuje vrhunsko mobilizirano, motivirano in      borbeno      moštvo, saj se le tako lahko kosa z ekipami  P
zdi kar malce prelepo: ekipa Matjaža Keka igra      borbeno      in mikavno, nekateri posamezniki pa ob tem blestijo  P
in Bolgarijo. Slovenija me je presenetila z      borbeno      igro, mi pa smo hoteli igrati še bolj napadalno  P
precej bolje, predvsem pa za stopnjo ali dve bolj      borbeno      kakor na domači sceni ter takoj nakazali, da  P
vselej veljal za voznika, ki je z atraktivno in      borbeno      vožnjo znal narediti šov, česar na slovenskih  P
nepotrebni akciji, ne glede na to, ali gre za      borbeno      situacijo ali vsakdanje življenje.Načelo »ne  P
so ravno na tovrstno presenečenje med sobotno      borbeno      predstavo Davida pomislili njegovi najbolj optimistični  P
vse, kar ostane majhnim. Pohvale velikih za      borbeno      bitko, ki je že v naprej odločena. Sicer pa  P
Rado Čermelj, so s poletno igro v napadu in      borbeno      obrambo v drugi četrtini dosegli tri gole prednosti  P
jugoslovanske lahke oklepnike, imenovane BOV (     borbeno      oklepno vozilo). Ravenski železarji so v osemdese  P
fani floridski Kubanci, ki obenem predstavljajo      borbeno      jedro Busheve floridske volilne baze.Bush jih  P
Vključevati je moral mamila, ki mularijo,      borbeno      jedro sodobne kino publike, fascinirajo na tisti  P
pa hajdi spat, da bo jutri v službi še bolj      borbeno      razpoložen in pripravljen na tekmo z neizprosnim  P