strel (201-300)

v New York, potem ko je izkoristil kazenski      strel,      ki ga je nad njim zakrivil branilec Keith Carney  D
koncem podaljška, ko je ubranil močan in natančen      strel      Otočanov, ki so imeli tedaj igralca več. K.  D
priložnosti poudaril sekretar za šport MŠŠ dr. Janko      Strel.      Oto Giacomelli   D
tekla tik za najboljšo peterico in niti zgrešen      strel      na drugem postanku, po kazenskem krogu je bila  D
predlog ministrstva za šolstvo in šport dr. Janko      Strel,      državni sekretar na tem ministrstvu; izmed zaposlenih  D
niso imeli tako dobrega vratarja, je ubranil en      strel      z bele točke, pri odločilnem pa prestrašil zvezdnika  D
prestrašil zvezdnika Edmunda, ki je odločilni      strel      poslal mimo vrat. »Zares je žalostno, če zgrešiš  D
od točk vedno znova oddalji kakšen zgrešeni      strel      preveč. »Pri teku mi še ne gre,« je potarnala  D
tempu. Prvo priložnost so imeli Kranjčani, a je      strel      Tadeja Peranoviča za las zgrešil željeni cilj  D
zemlji«, veliki plan sezutih čevljev in sluten      strel      v zunanjosti polja - dovolj za presežek, ki  D
zataknilo na zadnjem postanku. Zgrešil je prvi      strel,      pozneje še enega, med njima dolgo čakal in tako  D
dobili po streljanju osemmetrovk. Odločilni      strel      za Celjane je zapravil Ulaga. Če so si nogometaši  D
niso mogli žoge zadržati na mestu za prosti      strel,      ki je bil 'na sporedu'.Na igrišču so nogometaši  D
neznanca. V njegovi roki je zagledal pištolo, prvi      strel      ga je zgrešil, nato pa je slišal še dva strela  D
zaslišala zvok, ki je spominjal na topovski      strel:      vse vlečne vrvi so bile pretrgane.V prostem  D
državni funkcionar. Politika zanj očitno ni bila      strel      v polno niti vir bogastva kot nekaterim njegovim  D
Tržičani kot Križaj, v drugi pa Bojan Križaj, Boris      Strel,      Jure Franko, Rok Petrovič... dokler ne pridemo  D
zvezne vlade Momir Bulatović. Dejal je, da je bil      strel      v obrambnega ministra poskus umora Jugoslavije  D
edine v tem delu igre, ali pa, če bi Kontrečev      strel      v 14. minuti končal v Rosatijevi mreži, ne pa  D
biatlonskim SP dobila nove točke, a zaradi čakanja na      strel      zapravila višjo uvrstitev Östersund -  D
pokvarila precej višje mesto, saj sem zadnji      strel      zgrešila zavoljo moje stare bolezni - predolgo  D
moje stare bolezni - predolgo sem čakala na      strel.     Pozneje sem spoznala, da bi bilo precej bolje  D
povedale, da naj bi bil starejši Maričič zadnji      strel      v Stjepanoviča izstrelil tako, da je roko s  D
Slepa ljubosumnost?      Strel      v konjušnici Najprej so padali udarci z lesenim  D
Petrovič, 3 - Košir, 1 - Vrhovnik, Miklavc,      Strel      in Benedik), 164. zmaga begunjske tovarne Elan  D
Za Križajem so zlate kolajne osvajali: Boris      Strel      1977 v veleslalomu, Andreja Leskovšek 1980 v  D
hitrost, dribling, višino, močan in natančen      strel.     ..Večno vprašanje v zvezi z njim pa je, kdaj  D
desetih metrov pa sem se odločil za takojšen      strel,      ki je žal zadel vratarja.Lahko pa bi se prav  D
posebno tekmo, kjer ti za sleherni zgrešeni      strel      prištejejo minuto.In ta te seveda lahko precej  D
drugič zapored ostala brez njih. »En zgrešen      strel      vsakič: saj niti ni veliko, a ko to sešteješ  D
Nato pa je bil še dvakrat stoje usoden zadnji      strel:      »Štirikrat sem zapored zadel in že razmišljal  D
Kolumna: Pogled prek Velikega zidu      Strel      v lastno nogo Zorana Baković   D
grožnje. Kot da ne razume, da je vsaka predvsem      strel      v lastno nogo.   D
zatresel mrežo v slovenski ligi. Tudi drugi resni      strel      proti vratom gostov je končal v mreži, strelec  D
strani kazenskega prostora je izvajal prosti      strel,      Kuzma je bil slabo postavljen in žoga se je  D
so tudi gostje imeli priložnosti, toda prosti      strel      Munišija je vratar Celjanov Mujčinović obranil  D
zares uklonil Berlusconiju. »Oli. Pusti, da      strel      z bele točke izvede Boban,« je Zaccheroni prejšnjo  D
stopil še drugič. Nenadoma se je odločil za      strel,      ki ni presenetil le gledalcev, temveč tudi nezanesljivega  D
Dvorana Podmežakla, gledalcev 600, sodniki Pahor,      Strel,      Tominc (vsi Lj). Strelci: 1:0 - Vidmar (Rebolj  D
ponavljanje določenih elementov pri pripravi na      strel,      ki jih mora tekmovalec do potankosti opraviti  D
neoviran, toda velenjski vratar Lalič je njegov      strel      v velikem slogu ubranil. Brane Oblak, trener  D
sport5.txt:30050 . / Za Debevca usoden 58.      strel      na EP S krogom več tudi kolajna dosegljiva  D
samcatim strelom zapravil finale. Če bi njegov 58.      strel      zadel desetico, bi na 8. mestu prehitel Madžara  D
streljal, toda vratar Dravograjčanov Botonjič je      strel      še lepše ubranil.Minuto za tem je Kitič streljal  D
minuto kasneje, ko je ubranil nevaren Završanov      strel.     Zatem so vajeti igre v svoje noge prevzeli Goričani  D
Sarajlić po strelu z glavo zadel prečko. Žlogarjev      strel      je nato le za las zgrešil cilj.V 25. minuti  D
vratarja Interja Angella Peruzzija, da bi zaustavil      strel      Pancara.»Prekšek nad vratarjem je bil zelo prepričlj  D
strani, blizu zastavice za kot, izvedel prosti      strel      in žoga je v loku zletela čez domačega vratarja  D
veleslalomsko zmago, ki jo je leta 1981 dosegel Boris      Strel      v Cortini.»V spodnjem delu proge me je pred  D
prekrškom pa ga je zaustavil Ribarič. Prosti      strel      z desne strani je streljal Gajser, v gneči pred  D
piko na i pa postavili v 85. minuti. Gajserjev      strel      je Pirih izpustil iz rok. Brane Oblak, trener  D
zaslugi Tompe, ki je odlično izvedel prosti      strel      z 18 metrov in zadel mrežo tik pod prečko.Dve  D
Srečanje dveh primorskih ekip je odločil prosti      strel      Prašnikarja, ki je z 20 metrov izjemno močno  D
so Žeželj dvakrat, Pokorn in Kosič, a noben      strel      ni našel poti proti vratom, tako da je bil novinec  D
Borisa Kunčiča, ki je skušal zaustaviti Zajčev      strel,      pri čemer je ploščku spremenil smer v lastno  D
Poglajen je sam prodrl pred Piriha, ki pa je      strel      odbil.V drugem polčasu so oboji zaigrali napadalno  D
je imel Arlič, vendar je Starovasnik njegov      strel      ubranil.V drugem polčasu so gostitelji napadali  D
Starovasnik. Z bravurozno obrambo je zaustavil      strel      Mernika z glavo. J. G. Za izenačenje zmanjkalo  D
priigrali le po eno priložnost. V 36. minuti je      strel      J. Kranjca vratar Šeremet odlično ubranil, samo  D
obrestovala. V 52. minuti so gostje izvajali prosti      strel,      po podaji pa je Bogatinov z močnim strelom   D
nad Žežljem slednji izvrstno izvedel prosti      strel      in zadel desni zgornji kot Korotanovega gola  D
toda v 43. minuti je po podaji Brulca je njegov      strel      za las zgrešil desno vratnico, dve minuti pozneje  D
izkoristil sijajne priložnosti, saj je njegov      strel      zadel le vratnico.Do konca prvega dela je dlani  D
Maribor - Nemara bolj kot      strel,      ki so ga nekateri slišali, večina pa sploh ne  D
tekla za njim in celo izstrelila opozorilni      strel      iz pištole. Po nekaj sto metrih sta ga ujela  D
interventno skupino ministrstva, ki je usposobljena za      strel      z uspavalno injekcijo. Vendar tako uspavanje  D
Šmarčani začeli izredno navdahnjeno, prvi resni      strel      Dragiča pa je Sežanec Boškovič ubranil.V 25  D
je bil brez moči. Bauman je izvedel prosti      strel,      Dragič pa je z glavo preusmeril žogo v mrežo  D
podal Plesec in se nepričakovano odločil za      strel      ter zadel desni spodnji kot mreže.Le pet minut  D
kazenskim strelom se je Čeh nenadoma odločil za      strel      in premagal vratarja Botonjiča.Tri minute pozneje  D
Olimpiji. V sodniškem podaljšku je Strajnar ubranil      strel      Gorška, po strelu iz kota je bil občutno prenizek  D
Iva Ropac      Strel      je bil opozorilen Med aretacijo pobeglega  D
uporabljeno kot prisilno sredstvo, ampak posredno.      Strel      je bil namreč le opozorilen. Kot smo že pisali  D
naprej, je policist izstrelil v tla opozorilni      strel.     A niti to ni ustavilo Novaka, pa tudi njegova  D
ni bilo uporabljeno neposredno, ampak je bil      strel      opozorilen.V tem primeru torej ni šlo za uporabo  D
razpoložena niti vratarka Mojca Brezovar, ki je prvi      strel      ubranila šele v 20. minuti. Kljub številnim  D
vratarja. V 32. minuti je Plesec sprožil lep      strel      z roba kazenskega prostora, toda Strajnar je  D
Mujčinovič, ki je v 85. minuti sijajno zaustavil      strel      Karapetrovičm nato pa še dva Mlinarja. Ob  D
izključenega Bulajiča, zadoščal mojstrski prosti      strel      Žnuderla z razdalje 30 m. B. P. ml. Prosti  D
Kunčič, ki je na tekmi z Nizozemci dobil silovit      strel      v gleženj, Jaka Avgustinčič pa na istem torkovem  D
žogo prestregel Tot in se nenadoma odločil za      strel.      V 16 minuti je Šalja poslal lep predložek z  D
minuti, ko je Pitamic izvrstno izvedel prosti      strel.      Vratar Karadžič je žogo odbil do Vidoviča, ki  D
uspelo, da bi si priigrali prave priložnosti za      strel      na vrata romunskega vratarja, v tretjem delu  D
na kriva pota. Deset minut zatem je odjeknil      strel,      družba pa je bila zadovoljna, da smrt čuva red  D
je bilo že 1:1. Bošković je izvedel prosti      strel,      Vuksanovič pa je z glavo ukanil Mujčinovića  D
igralce s tesnim pokrivanjem prislili, da so se za      strel      na vrata Aleksandra Šoštarja odločali le od  D
končnice NHL. Na fotografiji: takole je ubranil      strel      Dmitrija Hrističa, napadalca Toronta. Slovenci  D
mladi celjski bombarder Aleš Pajovič - njegov      strel      sta skušala blokirati Prulčana Zoran Lubej in  D
bele točke pa je zadel Čeh. Džuranovičev prosti      strel      je nato s pomočjo domače obrambe končal v mreži  D
Vogrinčič v 15. minuti, ko je odlično izvedel prosti      strel,      vendar je žoga zadela okvir vrat.Samo dve minuti  D
75. minuti je Emeršič dosegel evrogol. Njegov      strel      iz razdalje 20 metrov je končal v desnem zgornjem  D
saj je Strajnar še uspel preusmeriti neugoden      strel      Drobneta v kot, Barut pa se je v zadnjem trenutku  D
ko je Ilič zrušil Koradina, a je Dromljaku      strel      z 11 metrov Boškovič lepo ubranil, v 34. minuti  D
najlepšo priložnost za vodstvo Goričanov. Njegov      strel      z bližine je bil plen zanesljivega Simeunoviča  D
København - Odločilni      strel      z bele točke romunskega zvezdnika Georgheja  D
Loparček v Notranjih Goricah sploh odjeknil      strel?     Večina gostov je tistega popoldneva popivala  D
Miro Cerar, državni sekretar za šport dr. Janko      Strel,      predsednik Gimnastične zveze Slovenije Janez  D
Gorjanc, je imela JLA predpisano, da se prvi      strel      iz orožja nad 82 mm kalibra vsakič sproži na  D
podpredsednik OKS, državni sekretar za šport dr. Janko      Strel      ter minister za turizem in drobno gospodarstvo  D