strel (401-500)

minuti je Jermaniš ponovno preizkušal svoj      strel,      tri minute kasneje pa se je na drugi strani  D
minut kasneje, ki se je še pravočasno odločil za      strel.      Bojan Gulič, v.d. trenerja Primorja: »Na takšnem  D
Eden od policistov je zato izstrelil opozorilni      strel,      vendar bežečega to ni ustavilo.V akciji so kriminali  D
shujšane različice postaje. To je bil startni      strel      za začetek gradnje ISS. Novo vesoljsko partnerstv  D
Pekič je kmalu izpeljala matno akcijo. Žnuderlov      strel      je Kačičnik zaustavil, odbito žogo pa je spretni  D
je slab sodnik Kranjc dosodil sumljivi prosti      strel      na robu kazenskega prostora.V izenačenje ga  D
Strajnar uspel s skrajnimi napori obraniti lep      strel      Begiča, dve minuti kasneje pa je Mitrakovič  D
veselje lahko pokvaril Jermaniš, a je njegov      strel      z glavo zadel le prečko. Branko Bošnjak, trener  D
zadeli v polno. Vogrinčič je izvajal prosti      strel,      vratar Pejkovič je žogo odbil, pritekel je Gajser  D
je Arandželović s 30 metrov sprožil silovit      strel,      ki je za las zgrešil gol. Borče Sredojević  D
tekme je slovenski selektor Matjaž Sekelj dobil      strel      Nizozemcev v glavo, za kar so ga morali prepeljati  D
je bilo 46 let, ko ga je doletel smrtonosni      strel      na vratih pisarne v Milanu.Vdovo so aretirali  D
zapisal, da so v ponedeljek dali le še milostni      strel      tej malo znani in še manj razumljeni organizaciji  D
mobilnih telefonov in video kamer. P. B. Plinski      strel      v zrak Žalec -  D
potegovali za avto subaru. A kaj, ko sem en      strel      pri pripravi sprožil v strop dvorane in seveda  D
poslal na skrajni rob desetice in iztržil za vsak      strel      po 10 krogov. Konkurenca na letošnjem finalu  D
Ascher Ben Nathan. »Ko bi bil izstreljen vsaj en      strel      proti nemški vojski ...Ne, sprejeta je bila  D
vratarjih obeh moštev edini izkoristil kazenski      strel.      Ljubljanski in jeseniški hokejisti so doslej  D
je v odločilnih trenutkih prečka ustavila lep      strel.      »Ko bi morali zadeti, nismo, smola s to Troppanovo  D
Ljubljane. Že takoj je Granić nevarno sprožil      strel      s 25 m, toda za las zgrešil.Podobno neuspešen  D
je Jakirović zaposlil Adama Baranjo, njegov      strel      pa je s strani Begič za las zamudil.Po številnih  D
Ljubljana - Dvorana Tivoli, gledalcev 300, sodnika      Strel      in Belčič (oba Ljubljana). Strelke: Eržen  D
vsesezonsko zlato odličje v veleslalomu. Dr. Janko      Strel      - za izjemen prispevek k razvoju slovenskega  D
prispevek k razvoju slovenskega športa. Dr. Janko      Strel,      redni profesor na Fakulteti za šport, nosilec  D
preprosto mora spoznati, da je dolgo čakanje na      strel      potrata časa. Dlje bo čakala, slabše bo!  D
Globočnik drugi, a zagodel mu jo je zadnji zgrešeni      strel      stoje.»To naj mi bo kazen.  D
Globočnik, ki ga je vnovič prav zgrešeni zadnji      strel      stal uvrstitve na oder, a tudi tako je 11. mesto  D
priznani strelec Ožbolt omenil svoj zgrešeni      strel      leže. Slabo voljo je bilo tako občutiti le  D
Globočnik, 2. član naše štafete, zgrešil prav zadnji      strel      leže. Porabil je dva dodatna naboja, Janez Marič  D
nenatančno. V 17. minuti pa je Murko ubranil močan      strel      Gutalja z desne strani.Modro beli so si najlepšo  D
pred mariborskim vratarjem, ki pa je njegov      strel      ubranil.Kazen je prišla štiri minute kasneje  D
osamljenemu Balajiču povratno žogo, vendar je Šnofl      strel      blokiral.Štiri minute kasneje smo videli tudi  D
večera - Massimo Taibi, vratar Reggine mu je      strel      z enajstih metrov zanesljivo obranil. V Nemčiji  D
gledalcev 400, sodnika Gruškovnjak (Jesenice) ter      Strel      in Tominec (oba Ljubljana). Strelci: 1:0   D
šolski športni vzgoji. Medtem ko sta dr. Janko      Strel      in dr. Marjeta Kovač predstavila osnovne dejavnike  D
presledku 76 sekund dobil kar tri gole (!) in usoda      Strel      je bila zapečatena. »Moja samozavest je bila  D
družbe Qantas je čisto mogoče, da bo začetni      strel      padel še letos.Za nas je pomembno, da na vsak  D
bojevali. Izid bi bil lahko tudi drugačen, če      strel      G. Petronijeviča v 38. minuti ne bi zadel le  D
prepir, zato je odšel k vratom, kjer je zaslišal      strel.     Vrata so se odprla, povlekli so ga v predsobo  D
iščejo že od novembra. Kraj, kjer je odjeknil      strel,      so si včeraj ogledali tudi preiskovalni sodnik  D
tamkajšnjega tožilstva pravijo, da menda niti en      strel      ni zgrešil, policisti pa so McDermotta našli  D
Sladjana Kitaljevič (obe HIT), Katja Hleb, Jelena      Strel      Kosmač (obe Ljubljana), Anja Cvirn (Infond)  D
stolpnici. M. K., Ma. R. Pred Lipo odjeknili      strel      Medvode -  D
Razumeti morate, to so bili časi, ko je policijski      strel      ubil Benna Ohnesorga,« se brani današnji prvi  D
jamo. Okrog enih popoldne so zaslišali zamolkel      strel.     Nikomur ni bilo jasno, kaj naj to pomeni.   D
na hodniku svetoval: »Če boš dodobra izpilil      strel,      s katerim si dosegel zadnji in odločilni gol  D
britanske vlade Tony Blair je izstrelil prvi      strel      v predvolilni kampanji - čeprav še ni povedal  D
filozofijo, kot je bila tista, s katero je dr. Janko      Strel      »narekoval« parlamentu prosluli zakon o športu  D
mehki progi pobral še več moči.« En zgrešen      strel      si je privoščil tudi norveški »viking« Ole Einar  D
dogodkih na progi. Preprosto prehitro sprožiš in      strel      gre po zlu,« se je Ole Einar Bjørndalen spomnil  D
konferenci. Največ zaslug za peti zaporedni poraz      Strel      sta imela kajpak Evropejca - ruski napadalec  D
Ultimat Medefa pa bo, kot kaže, tudi sicer      strel      v prazno.Najprej zaradi paradoksa, da vodstvo  D
Takole je Patrick Lalime, vratar Ottawe, ubranil      strel      Romana Hamrlika, branilca moštva New York Islanders  D
prejšnjega, v katerem so Bojan Križaj, Boris      Strel      (Schladming 1982), Tomaž Čižman (Vail 1989)  D
Grašič (20.), ki ji zlasti prav zadnji zgrešeni      strel      ni šel v račun.Njen krik jeze je bilo slišati  D
rožnato, ko je na uvodnem postanku zgrešila 1.      strel,      nato pa še zadnjega.»Kaj hujšega se ti za začetek  D
si to pot lahko privoščila največ en zgrešen      strel,     « je dodala presrečna zmagovalka, medtem pa ji  D
Tudi vratar Jeff Hackett, ki je takole ubranil      strel      Buffalovem napadalcu Davu Andreychuku, je prispeval  D
štirje naboji kalibra 5,6 milimetra. Za vsak      strel      je treba pritisniti določeno številko na tipkovnici  D
roba kazenskega prostora izvedel duhovit prosti      strel.     Namesto kratke podaje v levo je šla žoga v desno  D
kilometre, tako da sta kolesarila v glavnini.      Strel      v prazno Cordoba -  D
lovil Španca, tako da je bil zaključek za vse      strel      v prazno.Mi smo delali za Leonija, ki pa je  D
v vratih Deportiva, sijajno ubranil silovit      strel      Raula s kakih 8 metrov.Pa vendarle: to bi bilo  D
prostoru zrušil Djalminho, Deportivu prinesel      strel      z bele točke in bržčas usodno vplival na nadaljni  D
Dvorana Tivoli, gledalcev 100, sodniki Pahor in      Strel      ter Tominc (vsi Lj). Strelci: 1:0 - Rožič  D
sanjska ekipa pa se je v Evropi izkazala za      strel      v prazno. Okostje ekipe je bilo že konec decembra  D
najboljši mož na igrišču, je tedaj sprožil še zadnji      strel      proti vratom Ilkerja Casillasa in žoga se je  D
zadnjih sekund - Ljubljanski vratar ubranil Pirčev      strel      Dravograd -  D
je rudarje vrnil v igro, toda samo en dober      strel      Podvinskega je bil premalo za izenačenje.Gostom  D
odločilne akcije, ko sem pri vodstvu 1:0 ubranil      strel,      ki ga je Amancio ustrelil z neposredne bližine  D
te tekme je najbolj ostal v spominu Pelejev      strel      s sredine igrišča, ki je za las zgrešil urugvajska  D
veljati pravila čiste fotografije. Bil pa bi      strel      mimo, če bi z enakimi merili ocenjevali računalniško  D
vratnico. Tam je dobro skočil Lavrič, a je njegov      strel      vratar ubranil. V nadaljevanju so domači zaigrali  D
pričeli zelo rezervirano in prvi neposredni      strel,      ki ga je s 30 metrov proti domačim vratom sprožil  D
Gutalj je v 36. minuti z bližine grdo zgrešil,      strel      Ipavca je za las preletel gostujoča vrata, poskus  D
vodstvo. Gostje so z leve strani izvajali prosti      strel,      žoga je prišla do povsem prostega Balajića,  D
soimenjak Simon pa je izvrstno izvedel prosti      strel.     Zadel je vratnico, odbito žogo pa je Kujovič  D
prostega Šačirija, toda Kuzma znova ubranil      strel      gostujočega napadalca. Borut Jarc, trener  D
pridobivanje znanja.« V razpravi je dr. Janko      Strel      dejal, da je obremenjenost naših šolarjev neobdelan  D
naslovom Vroči asfalt Evrope. »Novela je kot      strel      iz puške: zadene ali zgreši,« je zapisal.Kot  D
Sankovičem pripravil prvo priložnost Urošu Barutu.      Strel      z leve strani je zletel proti dolgemu vratarjevemu  D
minuti, ko je Gajser izvrstno izvedel prosti      strel      z 20 metrov, a je vratar odlično posredoval  D
nevarno streljal z roba kazenskega prostora, močan      strel      je vratar Grešak odbil, pritekel je Kopunović  D
minuti, ko je Mujčinović odbil močan Gorškov      strel,      Mujanovič pa je slabo strel nad prečko.Velenjski  D
odbil močan Gorškov strel, Mujanovič pa je slabo      strel      nad prečko.Velenjski štadion pa je »eksplodiral  D
je nova privatizacija državnega premoženja      strel      v prazno. Privatizacijo na obeh ravneh potrebujemo  D
neodločenem rezultatu so imeli domači prosti      strel      s 13 metrov.Že ob prvem kontaktu nasprotnikov  D
nekaj minut pozneje pa so prijatelji zaslišali      strel.     Dembski je bil huje ranjen v glavo in je čez  D
z enajstmetrovke. Toda Landreau je ubranil      strel      z bele točke in tudi v nadaljevanju preprečil  D
Slovence, ki so bili premalo agresivni. Pravi      strel      proti kitajskim vratom je šele v 10. minuti  D
ga dobili s prodajo podedovanega stanovanja.      Strel      v tilnik bodo dobili še trije moški, ki so Jinu  D
eden od vratarskih veteranov, je zaustavil      strel      Brazilca Alexa Alvesa.Ni pa še zaustavil scenarija  D
Manchester Citya Carlo Nash (na sliki zaustavlja      strel      Ole Gunnarja Solskjeara) je mestne tekmece spravljal  D
gledališče, ki je žanrsko natančno profilirano,      strel      v prazno, in obratno, polna dvorana, ki se navdušuje  D
domačega vratarja Casillasa, ki se je na neugoden      strel,      saj se je žoga kot »žabica« dvakrat odbila od  D
dotolkel. Prav nasprotno: v 10. minuti se je za      strel      z razdalje odločil Čeh in zadel desni zgornji  D
soboškem kazenskem prostoru zrušil Bakula. Toda      strel      Cirkvenčiča, Pomurca v dresu Dravograda, je  D
sledila hitro. Erniša se je nenadoma odločil za      strel      s 30 m in s pravim evrogolom izenačil.V nadaljevanju  D