strel (301-400)

Petkovšek, državni sekretar za šport dr. Janko      Strel,      predsednik države Milan Kučan, dobitnik 21 kolajn  D
svetu Palotaijem, ki je tudi izvedel začetni      strel      na tekmi. Madžari, ki so ob Katančevem debutu  D
pospremilo blizu 10 tisoč gledalcev, začetni      strel      v soboto ob 21. uri pa bo izvedel James Bond  D
Soestduinenu blizu Utrechta čaka na začetni      strel,      ambicij pač ne manjka.Ne privoli niti v tradicionaln  D
ogroziti Barthezovih vrat. Edina izjema je bil      strel      Stiga Tøftinga, ki pa ga je Barthezu uspelo  D
Optagrafft (ZDA) s 1174 krogi. V finalu pa je en      strel      sprožil pred znakom za začetek in zato dobil  D
zlom slovenskih igralcev njegov »smrtni« prosti      strel,      pa je odgovoril: »Vsi naši nogometaši imajo  D
Predsedujoči skupine za šport DS A-J dr. Janko      Strel      je ob tej priložnosti sporočil, da bodo jubilejne  D
Giovanni, K. 527 je bila slišati kot uvodni      strel      brez zadetega cilja.Izvrstni Viktor Tretjakov  D
preskušancev spremenila v skladu z ritmom simuliranih      strel.      Preskušanci se sicer niso zavedali odziva  D
strani, podal v sredino kazenskega prostora,      strel      Rudonje pa je zletel čez vrata.»Turbo Rudi«  D
priložnost zagnano olepšujejo. Tako rekoč štartni      strel      za zadnje predolimpijsko obdobje je bila proslava  D
tekmečevem vodstvu: v 12. minuti je nevaren Flojev      strel      ubranil vratar Kralj. Prav v zadnji minuti  D
priložnost že takoj na začetku: Myaellbyjev      strel      z glavo je z golove črte odbil Di Livio.Kljub  D
bi bila vpletena v mejni incident - Je bil      strel      namenjen »le« psu? Krško -  D
je tudi oglasil. Po okolici se je razlegel      strel.     Lovca sta se (osirotelega?) medvedjega mladiča  D
Edwin van der Sar, ki je bravurozno ubranil      strel      Črnogorca s 13 m. Takrat pa se je začel ples  D
Bonn - Slovenski maratonec Martin      Strel      je pri izviru Donave v Donaueschingenu v nedeljo  D
predsednik častnega odbora plavalnega maratona.      Strel      namerava kot prvi preplavati evropski veletok  D
pa je pokazal na belo točko. Toda Toldo je      strel      Franka de Boera z bele točke ubranil. Šele  D
Šele v 48. minuti so Italijani prvič sprožili      strel      proti domačemu vratarju Edwinu van der Saru  D
bi se lahko Italijani. Prodor Delvecchia in      strel      s kakih 9 m je Van der Sar bravurozno ubranil  D
predvsem bivši državni sekretar za šport dr. Janko      Strel.     Obenem pa ne dr. Šturm ne dr.   D
upravnem odboru: razrešeni so Janez Sirše, Janko      Strel      in Jerneja Batič Ljubljana -  D
proti oziroma za Križana, eden od članov, Janko      Strel,      državni sekretar na ministrstvu za šolstvo in  D
zamenjana člana smo skušali dobiti in Janko      Strel      nam je navedeno potrdil, namreč da je pisno  D
tistega, ki bo napisano bral. Maratonec Martin      Strel      plava po Donavi Plavanje za čiste vode   D
prihod napovedala takole: v naše mesto se Martin      Strel      ne bo pripeljal po cesti, ne po železnici in  D
letalom, temveč bo priplaval po Donavi. Martin      Strel      po rodu iz Mokronoga, rojen leta 1954, se je  D
največji je Volga), ki povezuje kar deset držav.      Strel      je poklicni plavalec, sicer učitelj glasbe.  D
za marsikoga poseben izziv in tako je Martin      Strel      sklenil, da bo izvedel ta podvig pod geslom  D
Ne smemo reči, da je reko premagal, kajti      Strel      ne plava za to, da bi jo premagal, saj ni njegova  D
tolarjev pa prejmejo: Toni Dolinšek, Domžale, Vili      Strel,      Prevalje, Franja Kapelj, Ljubljana, Ivan Lavrenčič  D
meni samemu pa te stvari niso blizu. Martin      Strel      je pozitivna in izjemna osebnost in je lahko  D
zavest smo vedno morali iskati drugje. Martin      Strel      trenira in plava sam, vaš nekdanji varovanec  D
Zagreb - Slovenski plavalec maratonec Martin      Strel,      ki je 25. junija začel 2860 kilometrov dolgo  D
se je ob posredovanju poškodoval, toda njegov      strel      z glavo je končal v prečki. V drugem polčasu  D
Almir Tanjič, ki je namesto podaje sprožil močan      strel.     Žoga je kljub posredovanju Volka končala v mreži  D
Volka. Polčas pa je zaključil posladek - prosti      strel      Jermaniša s 30 m, ob njem parada Strajnarja  D
Simeunovič je v 6. minuti s težavo odbil močan      strel      Iepureanuja. Po 20 minutah enakovredne igre  D
Sreda zvečer, 20.18... Neubranljiv      strel      Nastje Čeha in po pičlih treh minutah igre je  D
zjutraj vdrli v hotelsko sobo 339 in zaslišali      strel.     Filipinec, ki je v hotelski sobi očitno prenočeval  D
Takoj po vdoru v sobo so specialci zaslišali      strel      in ob Filipincu, ki je še kazal znake življenja  D
crvena zastava - ki je bila pripravljena na      strel,      pa pobrali in zasegli. Prazni tulci, ki so jih  D
strinjajo, drugi jim nasprotujejo. Za zadnji      strel      proti reformi je poskrbela ugledna akademija  D
strani pred goriškega vratarja, a je ta njegov      strel      ubranil.V zadnjih trenutkih sodniškega podaljška  D
V zadnjih trenutkih sodniškega podaljška je      strel      Vuliča, ki so ga mnogi že videli v mreži, zletel  D
minuti lahko poraz ublažil Silo, vendar njegov      strel      z glavo ni bil natančen. Dinko Vrabac, trener  D
diagonala Bečaja do Vidojevića, čigar močan      strel      je Šeliga odbil v kot. Po teh akcijah gostov  D
prišli v vodstvo, ko je Feigel izvajal prosti      strel      s kakih 18 metrov, žoga pa je našla pot v mrežo  D
razživela šele sredi prvega polčasa, ko je prvi      strel      v okvir vrat sprožil Bauman.Domačini so pritiskali  D
Umor na Ptuju Nezaželeni podnajemnik je dobil      strel      v vrat Umor v Čopovi 5 na Ptuju naj bi bil  D
včeraj popoldan, malo po 14. uri, odjeknil      strel.     Iz hiše je prikričalo mlado dekle in sosedje  D
Izolan našel mrtvo sestro Usodni      strel      v prsi v izolskih Livadah Zdenka Zen je umrla  D
dan prej. Umorjena je ležala na tleh, en sam      strel      je bil sprožen v levo stran prsi (najbrž v srce  D
prizor - njuno sestro v mlaki krvi. En sam      strel      je prestrelil njeno levo stran prsi, pištolo  D
naj žrtvuje enega od svojih petih nabojev za      strel      v Žižkovo tarčo ‒ češ, filozof itak ne bo nič  D
Foto EPA Maratonec Martin      Strel      v 58 dneh preplaval Donavo Constanta -  D
navijači. Po premaganih 3004 kilometrih je      Strel      stopil na kopno pri vzhodnoromunskem mestecu  D
in v rahlo obrabljeni potapljaški obleki je      Strel      na bregu ožine z zadovoljstvom ugotovil, da  D
po vzpostavitvi mednarodne plovbe po Donavi.      Strel      je od 25. junija (ko je začel maratonsko plavanje  D
Peterle in slovenski maratonski plavalec Martin      Strel      sta na zunanjem ministrstvu podpisala pismo  D
prizadevanja za razvoj vrednot, za katere je plaval      Strel.      Slovenski maratonski plavalec, ki je kot prvi  D
rekord. Slovenski maratonski plavalec Martin      Strel      (46 let) iz Mokronoga je po 56 dneh kot prvi  D
je bil po 2860 kilometrih v romunski Sulini.      Strel      je plaval še naprej v pristanišče Constanzo  D
vodstvu Olimpije s 4:3 zastreljali še kazenski      strel      in si tako pokopali vse upe o zasuku. Acroni  D
daleč, da sem lahko sprožil le še vsak drugi      strel.     Po pomoč sem se zatekel k sosedu Lojzetu Radovanu  D
vendar je policist z naglim prijemom njegove roke      strel      preusmeril, tako da se je krogla zarila v zid  D
Še manj sreče pa je imel Miran Pavlin, čigar      strel      z glavo so domači odbili z golove črte. V  D
treh metrov močno streljal, a je domači vratar      strel      ubranil. Naši so v prvem polčasu nasploh igrali  D
skoraj kaznoval, a je njegov močan in natančen      strel      Simeunovič s skrajnimi napori še ujel.Neambicioznost  D
igralcu tekme Alešu Dovganu uspel zelo lep gol.      Strel      z 20 metrov se je od prečke odbil v mrežo.Gostitelji  D
Izidi - ekipno:1. SPIN Valis (Požega) 1112 (rek.      strel)     , 2. J. Kerenčič (Miklavž) 1086, 3. Bakovci 1075  D
1075 itd.; posamezno: 1. Špoler (Pož) 381 (rek.      strel)     , 2. Ciglar (Miklavž) 375, 3. Vukelić (Pož) 371  D
velikim praznikom republike 1. oktobra, tako da bo      strel      v njegov tilnik slišati po vsej državi. Drugo  D
Oliver Khan pri vodstvu Bavarcev z 1:0 ubranil      strel      z bele točke. Pariški PSG in kijevski Dinamo  D
očitnega offsida, ni izkoristil Montella, čigar      strel      je lepo ubranil Mavrič. V 17. minuti pa je  D
trenutkih prvega polčasa pa je Mavrič ubranil še      strel      Montelle z bele točke, ko je predtem Žlogar  D
je slednji tako s skrajnimi napori zaustavil      strel      Kovačeviča.Po nekaj zgrešenih strelih Rimljanov  D
prodrl pred gostujočega vratarja, a je ta njegov      strel      ubranil. Po tekmi sta povedala   D
bil le med zadnjimi v nizu zgrešenih potez.      Strel      v lastno nogo si je zadala slovenska politika  D
Sporen je bil le drugi, potem ko je Jolič prosti      strel      izvedel na hitro, medtem ko so se gostje še  D
hudo razočaranje za Oblaka. Komaj kak pošten      strel      je pač premalo za moštvo, ki se na vse kriplje  D
invalidskem vozičku, kamor ga je leta 1990 priklenil      strel      duševno prizadetega atentatorja, končno moral  D
pokazal na belo točko. Najprej je Vidovičev      strel      Strajnar ubranil, v drugem poskusu pa je bil  D
izkušenejši Lendavčani. V 58. je Baša izvajal prosti      strel,      žoga pa se je od enega domačih igralcev odbila  D
sinovim streljanjem. Ko je Rajmond sprožil zadnji      strel      in zmagal, sva si nazdravila.Soprog Hugo s cognacom  D
odločitev z veliko mero simbolike. Njegov natančen      strel      v desni kot nebranjenih mariborskih vrat bi  D
izjemno priložnost zapravili v 19. minuti.      Strel      Dejana Novaka z glavo je zadel vratnico.Štiri  D
kazenskem prostoru zrušili Hozjana, a je Tratnjekov      strel      z bele točke Kališek mojstrsko ubranil.Gostujoči  D
potegnil pištolo ter najprej izstrelil opozorilni      strel      v zrak.Ker to ni zaleglo, je nasilneža ustrelil  D
pred gostujočim vratarjem, a je slednji njegov      strel      ubranil.Do konca prvega dela so imeli več od  D
Breznik močno sprožil z razdalje, domači vratar je      strel      odbil, a le do Karapetroviča, ki je žogo potisnil  D
K. D. Upravičeni      strel      Maribor -  D
poiskusu premagal Mavriča, potem ko je slednji prvi      strel      ubranil. Izenačil je Ribarič: s požrtvovalno  D
streljal na prazna vrata, vendar je Helbl njegov      strel      blokiral.V 65. minuti so gostitelji povedli  D
Maribor - Dvorana Tabor, gledalcev 300, sodnik      Strel      (Lj). Strelke: Rošar 4 in Prezelj 1 za Maribor  D
domačih hokejist so Jeseničanke zgrešile kazenski      strel,      pri izidi z 2:1 pa je jeseniška vratarka dvakrat  D
vendar se je Igor Deržič prehitro odločil za      strel,      ki ga je vratar Podpečan brez težav ubranil  D