minuta (601-700)

Šporar zadel dve trojki. Heliosu ni pomagala niti      minuta      odmora, saj je žogo preko polovice prenesel  D
internetu doživel pravi »bum« in pri katerem      minuta      zasede približno milijon znakov.Posnetek, ki  D
uporabljati tudi nov tarifni sistem, po katerem stane      minuta      pogovora znotraj Simobilovega omrežja 14 tolarjev  D
Italija - ofenziva proti ekstaziju      Minuta      molka za Jannicka Rim - Osemnajstletni delavec  D
sprejemljivo. Zdaj, v informacijski dobi, lahko vsaka      minuta,      ko storitev ni na voljo, pomeni ogromno izgubo  D
minuti so imeli Prulčani že pet golov naskoka,      minuta      odmora pa je prebudila tudi igralce Terma, ki  D
odločilnih tekem za 2. mesto je bila odločilna zadnja      minuta.      Po izenačenju na 24:24 je gostitelje iz 7 metrov  D
razredu, se je z izjemo Hrvaške nekoliko pocenilo (     minuta      pogovora velja skupaj z davkom 92,30 tolarja  D
Naslednji teden imamo žurko, pripravite se. ŽUTA      MINUTA      reklo, sleng tudi: "popizditis" trenutek oz  F
vem pa tudi, ali to ni res. Skratka, vsaka      minuta,      ki preteče - vsaka minuta, ki preteče! - od  G
Skratka, vsaka minuta, ki preteče - vsaka      minuta,      ki preteče! - od izglasovane zahteve za te dokumente  G
izrečete opomin, ker... Prosim, da se upošteva tudi      minuta,      ki so mi jo klepetulje vzele. PODPREDSEDNICA  G
prometnih nesreč, kako pomembna je včasih sekunda,      minuta,      da prideš do zdravnika, pa ne samo do zdravnika  G
Prekinjam sejo, nadaljujemo ob 16.15. Dobro,      minuta      gor ali dol. (Seja je bila prekinjena ob 15  G
Prehitro. Ugotavljamo prisotnost! Vsaka      minuta,      ki je sedaj izgubljena, jo bo potrebno nadoknaditi  G
demokracije. Do 18. ure je preostala dobra      minuta,      dve minuti, kar je verjetno veliko premalo za  G
prijavil. MAG. JANEZ KOPAČ: Zdaj ura je pa      minuta      do šestih. PREDSEDNIK JANEZ PODOBNIK: Dajem  G
redvidenega časa ... PREDSEDNIK JANEZ PODOBNIK: Še      minuta      in 25. MAG. JANEZ KOPAČ: Skratka, zakon predvide  G
Ugotavljal bom sklepčnost. Ura je 10. in ena      minuta      in pričakujem, da Državni zbor lahko začne s  G
MIROSLAV LUCI: Hvala lepa, kolega Avšič. Okoli      minuta      je bilo dlje.Repliko na gospoda Avšiča, gospod  G
predsednik. PODPREDSEDNIK MIROSLAV LUCI: Ja,      minuta      je bila prej. BENJAMIN HENIGMAN: To ni v celoti  G
zadihan, ampak blizu sem bil, pa je vseeno trajala      minuta.      Že kar nekaj let je slehernemu državljanu, ki  G
bi morali imeti nek (- že vidim, ja, zadnja      minuta      -) pregled, torej kot nek imenik vseh, ki karkoli  G
sanirali in kako ga ne bi smeli sanirati. Samo      minuta      za spomin.Tam je bil velikanska zadeva. 7000  G
Gasparini, v imenu poslanske skupine LDS (ena      minuta)     . MARIO GASPARINI: Hvala lepa.  G
MARIO GASPARINI: Hvala lepa. Morda bo ena      minuta      in pol.No, poslanska skupina LDS bo podprla  G
JANEZ PODOBNIK: Hvala lepa, kolega Petan (ena      minuta      je šla čez).Rad bi vas opozoril, poslanke in  G
drugače tega nisem znal povedati. Preostane mi      minuta      in pol.Jaz mislim, da mi je k mojemu nastopu  G
točko dnevnega reda. Ker je ura 18, manjka      minuta,      prekinjam tudi sejo državnega zbora. Nadaljujemo  G
odzvali tako, kot ste se na moj predlog, da se da      minuta      molka in s tem pokažete tisto pieteto, ki je  G
PREDSEDNIK BORUT PAHOR: Kolegice in kolegi,      minuta      čez 10.00 je, čas, ko se začenja izredna seja  G
iztekla za nadaljevanje seje določena ura oziroma      minuta,      začel z odločanjem.Kot veste, gre v tem primeru  G
izredna seja bi morali zamenjati z naslovom zadnja      minuta      in nujni postopek z nova zamuda. Tega je zadnje  G
preprečevanje korupcije. In če bo ostala še kakšna      minuta,      je za besedo zaprosil tudi minister Keber. Prosim  G
Bogdan Barovič ima besedo.      Minuta      pa 55 sekund. Prosim. BOGDAN BAROVIČ: Vse  G
kolegom, njihovim pobudam in predlogom. Samo še      minuta,      da podam še jaz obvestilo, pa bomo končali.  G
ampak iz ljudi, ki so nas izvolili. Vsaka      minuta      stane, veste koliko in koliko denarja, in pred  G
minute za en pregled. 4 minute za pregled je le      minuta      več, kot sme trajati to vprašanje.V 4 minutah  G
nam bo to vzelo nekaj časa, zato bi bila vsaka      minuta      pravočasnega začetka koristna. Ponovno vljudno  G
prekinjeno sejo, prešli bomo na odločanje. Ura je      minuta      čez 22.00.Najprej bomo ugotovili navzočnost  G
državnega zbora. Še enkrat vas vljudno prosim,      minuta      čez 15.00 je, da pridete nazaj v dvorano.Nadaljeval  G
PREDSEDNIK BORUT PAHOR: Kolegice in kolegi,      minuta      čez 15.57 je. Zboru sem predlagal, da skladno  G
poslanska skupina Združene liste, je ostala dobra      minuta,      zato se razpravi odpovedujem. PODPREDSEDNIK  G
VALENTIN POHOREC: Kolega Kebrič, zdaj pa je 1      minuta      tudi... IVAN KEBRIČ: …izogiba in enostavno  G
. Ja, prosim, gospod Podobnik, izjemoma še      minuta,      ker to je nek nov primer, neka nova situacija  G
ODPREDSEDNIK DR. MIHA BREJC: Hvala. Gospod Gasparini,      minuta      in pol. MARIO GASPARINI: Hvala lepa.  G
PODPREDSEDNIK DR. MIHA BREJC: Hvala. Gospod Drobnič,      minuta      in pol. MAG. JANEZ DROBNIČ: No, rad bi hkrati  G
S tem prekinjam to točko dnevnega reda.      Minuta      je še do naslednje točke dnevnega reda.Mislim  G
PODPREDSEDNIK VALENTIN POHOREC: Hvala. Dobra      minuta      je še ostala, kolega Mario Gasparini, imate  G
PREDSEDNICA IRMA PAVLINIČ KREBS: Hvala lepa. Samo še      minuta      trideset in dva razpravljavca, lepo prosim,  G
Prosim, da zasedete svoja mesta.      Minuta      čez petnajsto je, čas, ko ob začetku rednih  G
lepa, gospa podpredsednica. Bojim se, da bo      minuta      premalo.Rajši se bom prijavil pri obrazložitvi  G
obstaja možnost, da se v okviru tega najde      minuta      še za kakšno besedo.Ker ni več razpravljavcev  G
zadnjih odmevnih aretacijah. Ker mi je še ostala      minuta      časa, vas sprašujem, ker se je nekako po naključju  G
Je predsednik vlade v državnem zboru? Ura je      minuta      čez 10. Prosim! Ali lahko prosim, gospod predsednik  G
je potekel. Moram tudi pri vas, oprostite,      minuta      čez je... JOŽEF ŠKOLČ: Če mi dovolite en stavek  G
dovolil, da nadaljujem, ker je bila samo še ena      minuta      ... PREDSEDNIK BORUT PAHOR: Ne opravičujte  G
PREDSEDNIK BORUT PAHOR: Poglejte, pri 2 minutah je 1      minuta      polovica časa, to je veliko.Nerad vpadam v besedo  G
za mir in stabilnost na jugovzhodu Evrope. /     Minuta      molka./Hvala lepa.   G
POHOREC: Hvala lepa. Kolega Janko Veber, slaba      minuta      je še ostala.Želite razpravljati?  G
prizaneseno in poklanjamo se jim z minuto molka. .../     Minuta      molka./... Spoštovane kolegice in kolegi!   G
PODPREDSEDNICA IRMA PAVLINIČ KREBS: Gospod Jerovšek, že      minuta      je skoraj čez, saj dovoljujem vprašanje.Mislim  G
MAMIĆ: Hvala lepa, kar mi je ostalo, ta slaba      minuta.     V glavnem več ali manj so kolegi že povedali  G
molka, dajmo mu tisto čast, ki ji zasluži. /     Minuta      molka./Slava mu!   G
rojstva se nikjer na svetu ne daje morbidna      minuta      molka.In kdo sploh tu lahko to zapove?  G
BORUT PAHOR: Kolega Kangler, nimate več časa,      minuta      je že potekla čez določen čas. FRANC KANGLER  G
uri. PREDSEDNIK BORUT PAHOR: Ura je 16 in      minuta      čez.Najprej bi se vsem vljudno zahvalil, ker  G
ko - no, ni problem, ker je tudi prej kakšna      minuta      - ker se občine lahko med seboj dogovorijo,  G
POHOREC: Hvala lepa. Mag. Blaž Kavčič, slaba      minuta      je še časa za vašo razpravo. MAG. BLAŽ KAVČIČ  G
MARKO PAVLIHA: Kolegica, je že skoraj ena      minuta.      MOJCA KUCLER DOLINAR: .. in poslancev s prvopo  G
odgovorila. Drugače pride na poslanca manj kot      minuta.     Je pripravljenost ali je ni?  G
globoko spoštovanje z eno minuto molka. .../     Minuta      molka./... Obveščen sem, da so zadržani in se  G
In še drug del, mislim, da mi pripada še      minuta.     Govorite 'ljudomrzen', meni.  G
z minuto molka počastimo njegov spomin. .../     Minuta      molka./... Hvala mu za vse.   G
PREDSEDNIK FRANCE CUKJATI: Že, samo že teče tretja      minuta.      MAG. MILAN M. CVIKL: Ali je omejena?   G
PODPREDSEDNIK DR. MARKO PAVLIHA: Minister Drobnič še      minuta      vam je ostala, še malce več. MAG. JANEZ DROBNIČ  G
tem, kako deluje ta javni zavod, koliko stane      minuta      RTV programa, kakšno je finančno stanje, kam  G
razširitev odgovora, se mi do odprla še kakšna      minuta      časa za dodatno pojasnilo. PODPREDSEDNIK DR  G
minister, na voljo nimate več časa. Bila je samo      minuta      33 sekund.Hvala lepa.   G
DR. MARKO PAVLIHA: Hvala lepa. Ostala je še      minuta      in 25 sekund, dr. Zver. DR. MILAN ZVER: Hvala  G
minuto molka spomnimo na žrtve te tragedije. .../     Minuta      molka./...Hvala.   G
minuto molka spomnimo na žrtve te tragedije. .../     Minuta      molka./... Zločinov zoper človečnost se spominjamo  G
koridorja, ko bo nekdo zakupil to traso, vsaka      minuta      bo zaračunana pri zamudi v odhodu vlaka.To bo  G
Bo pa najprej gospod Sok. Ni še      minuta      pretekla, veste, zato vam aparat ne da.Izvolite  G
rok. Bomo počakali, da poteče tista zahtevana      minuta.     Izvolite, imate besedo!   G
po katerem se širi glas o Sloveniji. Še ena      minuta      mi je ostala.Mogoče še nekaj besed o viziji  G
totalitarnih sistemov prejšnjega stoletja. /     Minuta      molka./Hvala.   G
dopolnitev? Izvolite. Trenutek, če počakate, da      minuta      mine, ker ste prekoračili čas, avtomatika..  G
dam besedo Žgajner Tavševi, ker še ni potekla      minuta.      Izvolite, gospa Žgajner Tavš.   G
policijskih patrulj se šteje v sekundah. Ne v      minuta,      v sekundah! Za vsako policijsko intervencijo  G
govorili v sekundah, mislim, da je realna enota      minuta.     Ampak dejstvo je, gospod minister, da nekaj dni  G
To boste vi odločili potem, ko bo ona v treh      minuta      obrazložila svoj proceduralni predlog.Zato vas  G
/Medsebojni pogovor./ Ne, samo ena      minuta,      SDS.Ali želite razpravljati o amandmaju?  G
lepa gospod podpredsednik. Ostala mi je zgolj      minuta,      zato zelo na kratko.Na strani 29 imate pod zaporedno  G
prosim. MAG. ANDREJ VIZJAK: Poglejte, ena      minuta      časa mi je šla. PODPREDSEDNIK MAG. VASJA KLAVORA  G
Njegov spomin bomo počastili z minuto molka. /     Minuta      molka./Hvala lepa.   G
spominu na nekdanja poslanca in naša kolega. /     Minuta      molka./Hvala lepa.   G
prosim poslanke in poslance za minuto molka. /     Minuta      molka./Hvala lepa.   G