minuta (101-200)

Grajska 18, Piran      Minuta      za boljši jezik Gospod Mihael Prijatelj je  D
razpad črno-belih, toda sledila je srečna 33.      minuta.     Iz gneče in po napakah gostujoče obrambe je Juventuso  D
5075 Glencairn AvenueMontreal, Kanada      Minuta      za boljši jezik Lepa hvala Branku Gregorčiču  D
in med območjem Tolmina ter Vidma. Če stane      minuta      pogovora med Slovenijo in Italijo 71,4 tolarja  D
in Italijo 71,4 tolarja, stane v istem času      minuta      pogovora v maloobmejnem telefonskem prometu  D
vsem v povprečju namenja le nekaj več kot 20      minuta      na tekmo, ob tem pa pogosto menja člane prve  D
uporabljati besedo sekunda, ki tako kot prej      minuta      ni bila pomembna skoraj nikjer drugod kakor  D
mobilnih telefonov je osupnila celo operaterje      Minuta      pogovora najcenejša v Evropi, vklop v magistralno  D
razmeroma nizkimi cenami posameznih storitev.      Minuta      pogovora z mobilnim telefonom je na Madžarskem  D
cenejši - kot jih omogoča Telekom Slovenije;      minuta      pogovora z Evropo in Severno Ameriko naj bi  D
Ter 28/A, Ljubno ob Savinji      Minuta      za boljši jezik V časopisu sem prebral poudarjen  D
mučno je bilo čakanje v ciljni areni. Vsaka      minuta      se je vlekla neskončno dolgo,« je trenutke po  D
njegovi udi. In da mu ne bi škodila kakšna      minuta      oddiha med tekmo, tako kot na prvih devetih  D
minuti vodili z 28:12. Laščanom ni pomagala niti      minuta      odmora niti menjave, saj njihova igra ni imela  D
Eden od ključnih trenutkov tekme je bila 51.      minuta.      Luis Figo, strelec za Real z enajstmetrovke  D
sem Bruce Lee in stopil na plano. Ni minila      minuta,      že se je opotekel nazaj na hodnik ves podplut  D
mlado ekipo, kot je naša, je dragocena vsaka      minuta      skupne vadbe.Toda to je bil zadnji poseg v moje  D
to, da je na delovnem mestu izkoriščena vsaka      minuta.     Odkar so na primer med kirurškim in internističnim  D
bi Hrvaško, ki je sedaj v 2. coni - in kjer      minuta      telefonskega pogovora uporabnika stane (z davkom  D
vesoljski postaji je nekaj posebnega. Vsaka      minuta      je vnaprej skrbno načrtovana.Astronavti spijo  D
katerim se je treba trdo boriti vseh devetdeset      minuta,     « je izjavil Romancev. Po njegovih besedah  D
Trubarjeva 53a, Celje      Minuta      za boljši jezik Na to, kakšen jezik govorijo  D
velevažen posnetek vidre v živalskem vrtu (1      minuta)     , temu zaključna špica in potem najpomebnejša  D
niz je Tokič začel zelo slabo (1:8) in mu tudi      minuta      odmora ni pomagala do prve zmage na turnirju  D
zmagovalca Konga Linghuija, v petem nizu mu tudi      minuta      odmora ni pomagala, ostal je le pri 16 točkah  D
in zadeval vse, česar se je lotil. Kongu tudi      minuta      odmora, ki si jo je vzel pri 8:10 - igralca  D
tudi druge ugodnosti. Znotraj skupine stane      minuta      pogovora vedno 4,78 tolarja.Poleg tega MPO omogoča  D
opravljajo samo v Ljubljani; so nujni in skoraj vsaka      minuta      je dragocena.Zato bomo v prihodnjih nekaj mesecih  D
običajni telefonski impulz je 4,77 sit z DDV vred,      minuta      pogovora z domačega telefona v Italijo znese  D
tri runde profesionalnega boksa. Veste, vsaka      minuta      mi pride zdaj nadvse prav pri nabiranju izkušenj  D
z enako mero. Zadnja prelomnica je bila 36.      minuta,      ko jso igralci Krke Telekoma pri 73:77 vrgli  D
22 sekund je zdržal brez gola in le poldruga      minuta      ga je ločila od Clinta Benedicta, ki je bil  D
Šestdeset let po operaciji Barbarossa      Minuta      molka in škandal z Leni Riffenstahl Putin  D
njegov najboljši čas 2800 m dolge proge pa je      minuta,      38 sekund in 6 stotink. »Želim si le, da bi  D
avtobusov mestnega prometa navedena natančna      minuta,      kdaj bodo tam ustavili, in se tega urnika tudi  D
v Slovenijo stal 40.000 nemških mark, vsaka      minuta      dela pa še dodatnih 250 mark. Naslednja prednost  D
Vrbanska 12/a, Maribor      Minuta      za boljši jezik Znanstvenih pogovorov in razprav  D
občinstvo. Pomenljiv del njihovega nastopa je bila      minuta      hrupa za vodjo banda, Gorana, ki je pred enim  D
drugimi letali in tako so bile izgubljene še      minuta      in 52 sekund, ko sta bili letali še dovolj daleč  D
glasbenik vsako skladbo igra, kot da je to zadnja      minuta      v njegovem življenju.Ja, kot bi jo igral zadnjič  D
se da natančno izračunati, koliko stane vsaka      minuta      dela DZ, bi bilo dobro vedeti, ali ni nemara  D
dovoljstvo poskrbela strelca. Brazilec Geovanni (33.      minuta)      in Argentinec Saviola (90), oba novinca in oba  D
nato pa že izgubljali z 1:2 - je prinesla 84.      minuta,      ko je Miha Pitamic s pravim projektilom poskrbel  D
Še zdaj živim od nje.      Minuta      nesmisla, Anthonyja de Mella je bila tudi zelo  D
mesecu pet ur (sem pač klepetave sorte), me bo      minuta      stala 10 (deset!) tolarjev, to je pa precej  D
65). Nekaj upanja za domače je prinesla 36.      minuta      - 82:70.Po tem pa je Božič dobil tehnično napako  D
Funtkova 33, Ljubljana      Minuta      za boljši (medijski) jezik Slovničnih in slogovni  D
Berlin - Še pred tremi leti je      minuta      medkrajevnega telefonskega pogovora v Nemčiji  D
moreš biti miren, pa četudi je do konca le še      minuta      ali dve.Takoj, ko je David znižal, sem vedel  D
dekada in prišla je tekma vseh tekem. Njena 57.      minuta.      Rudi je še enkrat stekel.   D
tisti, ki je sklenil naročniško razmerje, ko je      minuta      pogovora stala, denimo, 48 tolarjev, brez podpisa  D
pogovora kot minuto tudi obračunal«. Ker ima      minuta      60 sekund in ker je 60 deljivo s 15, to seveda  D
Poškodbe so tako pogoste, da je že vsaka priigrana      minuta      čudež.Ronaldova vrnitev pred dvema tednoma je  D
toliko kot na drugi strani rešetk. A bržkone ima      minuta      onstran rešetk nekoliko drugačno dimenzijo,  D
mislečih in verujočih spet dviguje glavo, nobena      minuta,      posvečena obujanju grozljivih spominov, ni izgubljena  D
drugi tretjini je bila najbolj zanimiva 36.      minuta,      ko je najprej Petronijevič izenačil na 2:2,  D
skoku. Odločilni trenutek srečanja je bila 25.      minuta,      ko so sodniki Smiljanu Paviču dosodili 4. osebno  D
v Koreji najamete za manj kot dolar na dan,      minuta      pogovora s Slovenijo pa stane nekaj več kot  D
naslova sredi Denverja. Ni minila niti 15.      minuta,      že je bilo 2:0 za Ottawo, ki je na vrata Aebischerja  D
brez treh visokih igralcev - Zacchettija (27.      minuta)     , Slokarja (31.) in Zupana (37.).Trener Tomo  D
sramotnem porazu z Anglijo, usodna podarjena      minuta      odmora Čehom, jesensko razkrivanje »simulantov  D
zapustili z zadovoljstvom na obrazu. Trinajsta      minuta      krčevitega, živčnega in trdega dvoboja.Montex  D
prva v zgodovini iger Millrose tekla pod dvema      minuta.     Njen rezultat 1:59,98 je na le 145 m dolgem ovalu  D
13:6, Kemoplastu Alposu pa niso pomagale niti      minuta      odmora niti menjave v moštvu.Polzelani so imeli  D
tudi vaše vodenje tekem ni bilo brezhibno.      Minuta      odmora, ki ste jo vzeli v zadnji minuti tekme  D
svoje osme strani partiture, bližala se je 26.      minuta,      in kot v Hitchcockovem filmu sta se počasi in  D
onemogočali angleške napade. Usodna pa je bila 36.      minuta,      ko je Lunder s prekrškom ustavil hitrega Defoea  D
prešla v prvo vodstvo prek 10 točk. Tudi domača      minuta      odmora ni pomagala prav veliko, trener gostov  D
Marjana Hanc Zgodovinska      minuta      za Lancovo vas pri Ptuju Hajdina pri Ptuju  D
mož, ki ga v poslu vodi pravilo, da je vsaka      minuta      brez nogometa, zavržena minuta. G. N. Brazilca  D
da je vsaka minuta brez nogometa, zavržena      minuta.      G. N. Brazilca Lucimar Lucio Da Silva Ferrerira  D
zavedajoč se, kako dragocena je lahko vsaka      minuta,      poizvedeli, za koga sploh gre. Najprej so  D
doslej letos še ni zadel. Nato pa je napočila 2.      minuta      zadnje tretjine s Coloradom in hokejski Detroit  D
interneta prek vstopnih številk 0889 pa ena      minuta      tako v času večje kot manjše prometne obremenitve  D
enkratnem znesku 6,30 tolarja. Vsako začeto      minuta      prometa pa bo TS zaračunal po nespremenjeni  D
na 5:2 in 7:4 tudi po zaslugi Anje Frešer.      Minuta      odmora (24.min.) se je Slovakinjam obrestovala  D
Američanom visoko vodili. A prišla je usodna 70.      minuta,      ko je Park čudovito izigral Conceiçaa in žogo  D
bekvokalu, če se lahko strokovno izrazim. Prva      minuta      poslušanja je nekaj najbolj neverjetno zabavnega  D
evropsko nogometno silo. A »zgodila« se je 75.      minuta      in odprla pot 7. nemški uvrstitvi v finale SP  D
svetlolasec v vratih, je bila Klebersonu (45.      minuta)      v napoto prečka ... Nato pa se je začel »ognjemet  D
v abstraktnih zgoščenostih. Ko je minila 55.      minuta,      se glasba nepričakovano ustavi, onemi, otrdi  D
eksperimentalne Bondtove skladbe Karkas - Ko mine 55.      minuta,      se glasba nepričakovano ustavi, onemi, otrdi  D
prihitijo iz drugih koncev objekta. Le slaba      minuta      zadostuje za »skok« v prepoznavno uniformo in  D
posnetke golov takoj po tekmi v oddaji »90.      minuta«     , ki so jo gledalci navajeni gledati že štiri  D
Foto Ivan Gerenčer Vsaka      minuta      je dragocena Murska Sobota -  D
Fotografom in novinarjem ni ušla niti ena      minuta      njegovega bivanja v Madridu.Od prve večerje  D
Foto AP      Minuta      molka na Manhattnu -Za guvernerjem države New  D
minut na novi številki 0888. S prvim oktobrom bo      minuta      v času večje oziroma nižje obremenitve 2,7 in  D
Diana Zajec      Minuta      za tovarno celuloze Kaj pa nov, ekološki obrat  D
Dušana Puha prejadrala razdaljo v dveh urah in 15      minuta,      rekord pa izboljšala kar za 65 minut!Slovenska  D
rokom, mu pripada bonus skladba Dolazim za pet      minuta      Generacije 5.Podobno kot Cekuta bi začel Gorazd  D
igrala ravno napadalno, izjema je bila le šesta      minuta,      ko je ljubljanski vratar Mavrič odlično ubranil  D
kontrole slovenskega zračnega prometa - Vsaka      minuta      zamude stane 300 dolarjev Ljubljana -  D
združenja letalskih prevoznikov IATA pomeni vsaka      minuta      zamude 300 dolarjev stroškov: so pa po Lučovnikovih  D
Preminilo je kar 970 ljudi. 26-letnemu Senegalcu se      minuta      molka ni zdela primerna, zato se je skupinica  D
letalski prevozniki so imeli zamude (vsaka      minuta      stane 300 dolarjev) in seveda je nastala velika  D
brez možnosti. Moj kilometrski čas je namreč      minuta      in tri sekunde, njegov pa nekoliko slabši,«  D
stališča, bi rekel, je ura približno dve in      minuta      po polnoči.Meteorološko, imeli bomo lep dan  D