nova beseda iz Slovenije

nalet (301-382)

po katerem so zdržali koprski      nalet.     Tako so sneli drugi veliki skalp  D
zmago Ptujčani ustavili celjski      nalet      Ljubljana -  D
Čestitam fantom, ki so zdržali      nalet      gostiteljev.Vsekakor sem zadovoljen  D
da je izgovorjeno imelo večji      nalet.     Trajal je ravno dovolj, da se ni  D
pridržan do streznitve. Z. M.      Nalet      štirih vozil Ljubljana -  D
Ljubljana - Kdo bo ustavil koprski      nalet,      je zdaj glavno vprašanje v 1.  D
nasprotni strani avtoceste zgodil      nalet      vozil - radovedni vozniki so namesto  D
kazalce in tako neženirano povzročil      nalet      sedmih avtomobilov, čeprav bi  D
zmagati. Predvsem moramo ustaviti      nalet      gostiteljev, do izraza mora priti  D
bi morala ukrepati in skrajšati      nalet,      lahko pa bi posredovali tudi trenerji  D
in Dinamom. Bo nocoj vzdržala      nalet      Sehirja Beledivesija iz Istanbula  D
povsem približali. Tako pa se je      nalet      Velenjčanov zaustavil pri -3   D
mediji? Kaj je bilo krivo za      nalet      tovornjakov?Zelo verjetno premajhna  D
slovanovci pripravili zaključni      nalet      ter s koši Jake Blažiča in Ernesta  D
Oberstdorfu, niti izjemno kratek      nalet,      ki je včeraj pristrigel krila  D
precej nadzirali, zadrževali so      nalet.     Pa vendar je bolje, da ostanejo  D
nastala kolona, na koncu kolone pa      nalet      s požarom, potem bi imeli zelo  D
zmleti. Če odbijemo njihov začetni      nalet,      bo v nadaljevanju lažje.Nekaj  D
je poživil kodeljevkse tribune.      Nalet      rdečih pa je zaustavil kar njihov  D
Zormana je zaustavilo celjski      nalet,      gostje so se vrnili v igro (10  D
poskušal z minutama odmora ustaviti      nalet      Pivovarne Laško, vendar mu to  D
drugem polčasu smo pričakovali      nalet      gostij, vendar se »miške iz Šiške  D
brez dvoma moj najučinkovitejši      nalet      kariere.Igralca, znanega po številnih  D
prekrškom. »Šlo je za povsem čist      nalet,      vsekakor enega najbolj spektakularnih  D
prerojeni, medtem ko Murin silovit      nalet      očitno pojenjuje.Novi junak v  D
nekaj stoodstotnih priložnosti.      Nalet      je trajal do 72. minute, nato  D
Beltinčani bi radi zaustavili      nalet      Maribora, Mura pa bi bila zadovoljna  D
Kek. V naslednjih minutah je      nalet      Mariborčanov nekoliko popustil  D
servis, 39. aikido, 40. kroton, 41.      nalet.      Anekdoti za danes   D
minuto odmora sicer skušal ustaviti      nalet      gostiteljev, a ni dosti pomagalo  D
bi preprečili trčenje oziroma      nalet.     Vzrok naletov v koloni je prav  D
poloma, a so se zbrale, zaustavile      nalet      gostij in dosegle preobrat.V 2  D
pod košem. Vendar pa je njihov      nalet      kmalu pojenjal in Saveljčanke  D
agresivno igro poiskušali ustaviti      nalet      domačih.Navzlic manjši zbranosti  D
zapeljal na desno, da bi preprečil      nalet,      vendar je golfa vseeno zadel.  D
znamenito smučarsko skakalnico, katere      nalet      se vidi prev iz mestnega središča  D
pripravljenimi napadi ustavili      nalet      Uniona.Drugi polčas je minil v  D
. Pod večer se je začel drugi      nalet,      v katerem so poleg raket sodelovala  D
zatulile sirene, začel se je drugi      nalet,      v katerem so poleg raket sodelovala  D
Sredi drugega dela pa se je njihov      nalet      ustavil, saj je moral gostujoči  D
je res, da je minister Krapež      nalet      za svojo civilno pilotsko licenco  D
Foto Reuters      Nalet      na vratarja -Takole je napadalec  D
Takšna ovira je velika nevarnost za      nalet      in prav nalet naj bi po do zdaj  D
velika nevarnost za nalet in prav      nalet      naj bi po do zdaj znanih podatkih  D
Celjanke pa so vendarle zaustavile      nalet      igralk Croatie.Najboljša strelka  D
joker, 24. pet, 25. skip, 27.      nalet,      29. J(ulio) I(glesias), 30. Iller  D
zaustavljanjem svojega konja povzročil      nalet      dveh vpreg. Konj, ki se je nato  D
Grozni. Popoldne je sledil nov      nalet      ruskih letal, ki so neusmiljeno  D
da bodo - če vzdržijo začetni      nalet      - dočakali svojih pet minut.   D
V 2. in 3. nizu so Ravenčani      nalet      domačih zaustavili z visokim blokom  D
63:66, pri tem pa se je njihov      nalet      ustavil. Lado Gorjan, trener  D
več kamer. Ampak portret sam,      nalet,      odriv, let, pristanek in pa zelena  G
dober odstotek pod to vrednostjo.      Nalet      smo spremljali predvsem pri ceni  P
predvsem kombinacij za tatvino,      nalet      divjadi, poškodbe na parkirišču  P
škodni primer prijaviti policiji.      Nalet      divjadi Nalet divjadi ali domače  P
Nalet divjadi      Nalet      divjadi ali domače živali je navadno  P
22:18). Tedaj se začel zadnji      nalet      Makedoncev na Euro 2008, ki bi  P
izsilil tri sedemmetrovke. Domači      nalet      se je ustavil pri +7 (31:24) v  P
Manjše preglavice mi je povzročal      nalet,      ki se mu nisem dovolj hitro privadil  P
sicer sprva ustavila slovenski      nalet.     V prvem delu je zadel šestkrat  P
celo na 45:52, potem pa je njihov      nalet      prekinil prav Rannikko, ki je  P
varne in zanesljive dosežke.      Nalet,      miza, hrbet, doskočišče in iztek  P
celotno ekipo. Ta je ustavila      nalet      gostov in zmagala. Ivica Obrvan  P
poleg tega pa je ustavil njihov      nalet,      ko so imeli igralca več.Ubranil  P
vzel minuto odmora, da bi ustavil      nalet      »os«, a mu to ni kaj prida uspevalo  P
aprila uspešno ustavil Woodsov      nalet      in osvojil lovoriko z dvema udarcema  P
Gašperjem Vidmarjem nadaljevali      nalet      in z delnim rezultatom 15:3 ob  P
notranjost pa je pretrpela pravi      nalet      evforičnega, z zanimivim okusom  P
pričakovali, da bodo gostje njihov      nalet      skušali ustaviti z grobo in umazano  P
ki je ustavil začetni domači      nalet      in ni popuščal do konca.S 23 obrambami  P
gola razlike. Vsi so pričakovali      nalet      domačih igralk, zgodilo pa se  P
vratarke Miše Marinšek. Njihov      nalet      je nato z minuto odmora ustavil  P
primer za nihajno poškodbo je      nalet      vozila od zadaj v drugo vozilo  P
napaka na semaforju je ustavila      nalet      Olimpije, ki je v šesti minuti  P
ognjenega Brazilca Eduarda. Surov      nalet      branilca Birminghama Martina Taylorja  P
Mnogim je ostal v spominu tudi      nalet      s podplatom Dejana Urbanča na  P
dejal, »da mora Moore plačati za      nalet      na kapetana Vancouvra Markusa  P
s tristo ranjenimi Grozljivi      nalet      najmanj 200 vozil na avtocesti  P
strani ceste, pred vaško gostilno.      Nalet      je bil tako silovit, da sta oba  P
po 7. uri se je v Tržiču zgodil      nalet      treh vozil.Gasilci JZ GRS Kranj  P
daljine. Tale domžalski je bil prvi      nalet      preteklosti v tej obliki, saj  P
Guantanamo). In ker so imeli že ravno      nalet,      so okupirali tudi druge španske  P

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)