nalet (101-200)

vodili z 11:4, potem pa so njihov      nalet      gostitelji ustavili, se po seriji  D
je res, da je minister Krapež      nalet      (izpit) za civilno pilotsko licenco  D
ne gremo z belo zastavo, toda      nalet      vijoličastih bo težko zaustaviti  D
Pravilno vgrajeni v podlago prenesejo      nalet      do 30 kilometrov na uro. Ta podatek  D
je res, da je minister Krapež      nalet      (izpit) za svojo civilno pilotsko  D
neizkušenima Šnoflom in Cipotom vzdrži      nalet      silno ambicioznih Izraelcev?To  D
in veliko psihološko pobudo.      Nalet      so redni rablji slovenskega moštva  D
To je bil znak za nov piranski      nalet,      ki jim je prinesel odločilno prednost  D
minuto odmora poskušal zaustaviti      nalet      Heliosa, toda brez uspeha. Postojnčani  D
Gibernau je tokrat tekmečev      nalet      zdržal pet krogov, potem ko je  D
minuto odmora zaustavil prulski      nalet.     Sledil je še en ljubljanski mrk  D
minuto odmora le ustavil njihov      nalet.     Pivovarji so nato v finišu z rutinirano  D
so s consko obrambo zaustavili      nalet      gostiteljev, ki so se v končnici  D
novimi trojkami preprečila njihov      nalet.     Gostitelji so imeli najvišjo prednost  D
našla ključa, kako zaustaviti      nalet      pivovarjev.V 15. minuti so tako  D
sta zaman poskušali zaustaviti      nalet      Eszter Siti (z žogo) in njenih  D
izteke in parkirišča za avtomobile,      nalet      velikanke se je podrl, podrlo  D
drugem polčasu, pa se madžarski      nalet      še zdaleč ni končal.Nadaljevala  D
opravljala svoje delo. Poleg tega je      nalet      začela dobivati prej neopazna  D
vodstvu s +4 pa se je prvi prulski      nalet      vendarle ustavil. Ljubljančani  D
minuto odmora skušal zaustaviti      nalet      tekmecev, kar pa mu ni ravno najbolje  D
Gostujoči trener Miodrag Baletić je      nalet      gostiteljev prekinil z minuto  D
omenil govorice, da je Krapež      nalet      (izpit) za civilno pilotsko licenco  D
zadušitve in ran, ki jih povzročita      nalet      plazu in material, ki ga plaz  D
Kučera je namreč zaustavil Blakov      nalet      in Slovakom po gladkem porazu  D
Krivih je vsaj 15 + 1      Nalet      petnajstih avtomobilov na odseku  D
vozničini odgovornosti za poznejši      nalet      petnajstih avtomobilov, saj je  D
hiter zasuk. Rusi so na švedski      nalet      odgovorili z delnim rezultatom  D
kot da bi služili v vojski.      Nalet      vozil v Kresnicah Kresnice   D
Sledila so ji še tri vozila in      nalet      je bil neizbežen (na fotografiji  D
imeli odgovor za vsak slovenski      nalet.     V kriznih trenutkih so žogo prepustili  D
le tri gole zaostanka, a njihov      nalet      se je spet končal pri Krimovih  D
Pivovarno Laško v igro (34:38).      Nalet      domačega moštva pa so zaustavili  D
minuto odmora poskušal ustaviti      nalet      gostiteljev, a zaman.Ob conski  D
poslal Sebiča, ki je ustavil njegov      nalet.     Ob Trifunoviču sta začela zadevati  D
nekaj več le pokazali v obrambi in      nalet      gostov je počasi pojenjal.Odločitev  D
in iz igre izločil tudi sebe      Nalet      iz maščevanja? Vancouver -  D
bi se Mooru maščeval za nedavni      nalet      na Šveda Markusa Näslunda, s katerim  D
Pipanu uspelo zaustaviti njihov      nalet.     Še več, prebudil je svoje igralce  D
Koprčani v zadnji četrtini ustavili      nalet.     Strelci za Koper: Brecelj 10 (1  D
samo točko zaostanka - 55:54.      Nalet      gostov je zaustavil Pipan, ki  D
Toda zadaj za menoj se je zgodil      nalet      in dva motorista sta priletela  D
Podjetje ima za 660 tisočakov škode.      Nalet      treh vozil Hajdina -  D
treba igro umiriti in jim vzeti      nalet.     Ko jim ne gre, pa je treba pospešiti  D
zadetek. Toda ne, Ptujčani so      nalet      gostiteljev z lahkoto zaustavili  D
Štuhca in Šmejca, ki sta zaustavila      nalet      gostov.Po tretji izključitvi in  D
Janža-Lorbek poskušal zaustaviti      nalet      gostov, a se menjavi nista posrečili  D
minuto odmora, s katero je prekinil      nalet      domačega moštva.Ob izjemni potrpežljiv  D
minute narasla na 8:3, ko pa se je      nalet      Makedoncev dokončno ustavil.Termovci  D
vsega dogovorjenega. Tudi uvodni      nalet      domače vrste nas ni vrgel iz tira  D
prvega polčasa je obetalo slovenski      nalet      v drugem.V 31. minuti je prišlo  D
drugem pa je spet prišel celjski      nalet.     Slovenski prvaki so izničili zaostanek  D
Robert Galun      Nalet      osmih osebnih avtomobilov Drug  D
in s skupno 17 skoki umirjala      nalet      gostov.Ti so v tretji četrtini  D
strahovito padli, toda v končnici smo      nalet      gostov ustavili.« Sandi Krofl  D
Minića, po nizu 12:4 pa je njihov      nalet      zaustavil vstop 228 cm visokega  D
menjavami poizkušal zaustaviti      nalet      nasprotnika, toda ob večjem izboru  D
krivi za decembrsko poledico in      nalet      -Ranjenih 15 ljudi, škode za 60  D
Prijel se je za streho in zdržal      nalet      vode.Naslednji dan ga je oče,  D
je še pravi čas prekinil njihov      nalet,      ključni pa sta bili dve zaporedni  D
označiti za prekršek. To ni bil      nalet,      kajti roki in palico je imel Razingar  D
obramb ves čas skušal zaustaviti      nalet      Hrpeljčanov, a trud je bil zaman  D
sta prepovedana le dva udarca:      nalet      s palico in udarec od zadaj.»Ko  D
streljaj od domžalske dvorane, je      nalet      Heliosa in huronsko navijanje  D
pa nikakor ni uspelo zaustaviti      nalet      Koprčanov in v zadnjih deset minut  D
enkrat spolirajo doskočišče in      nalet,      ki je bil letos povsem nov, pripeljan  D
čeprav so zaostajali že s 25:28.      Nalet      ormoških »vinarjev« je namreč  D
vožnjo v napačno smer povzročil      nalet      Ljubljana -  D
zaostanku niso vrgli puške v koruzo.      Nalet      gostiteljev je z minuto odmora  D
upanja gledalcem na tribunah.      Nalet      domačih sta s trojkama ustavila  D
Pipanu. Kmalu so gostje ustavili      nalet      Novomeščanov in spet so bili na  D
približali na 78:75 ter izkoristili      nalet      za izenačenje.V podaljšku je Slovan  D
Wadovo polaganje hitro ustavilo      nalet      prvakov, ki bodo novo priložnost  D
drugega niza dvakrat zaustavila      nalet      izbrank Isma Peltoarva, predvsem  D
na Gorjancih ni bila usojena      Nalet      ustavila ograja Novo mesto   D
skušal z menjavami zaustaviti      nalet      domačih, a se motivirani Prvačani  D
iskal rešitev, kako zaustaviti      nalet      gostov. »Ose« iz Velenja pa so  D
vse tri proste mete za 72:64, a      nalet      gostov še ni pojenjal, 48 sekund  D
Mira Požuna odbili morda zadnji      nalet      gostiteljev, saj so v 40. minuti  D
priigrali 6 golov prednosti. Njihov      nalet      je skušal ustaviti tudi gostujoči  D
krepitev obrambe, ki bi zaustavila      nalet      Ademarja Leona. Vseeno po tekmi  D
ne najde ključnega odgovora na      nalet      razigranega nasprotnika.Minuli  D
približati na 8:5, pa je sledil nov      nalet      in velikih 11 golov prednosti  D
minuto odmora, da bi ustavil njihov      nalet,      a posvet ni zalegel.Njegovi rojaki  D
sodelovanju soigralcev je ustavil      nalet      Heliosa ter v desetih minutah  D
v Železniku je zdržala še en      nalet      osvajalcev, tako da FMP ostaja  D
bolj čvrsto v obrambi, zaustavili      nalet      Geoplina Slovana in si priborili  D
telesno zelo močni Dalibor Volaš.      Nalet      domačih se ni ustavil niti, ko  D
igralci Zagorja zaustavili njihov      nalet      in si priigrali sedem točk prednosti  D
znova povedli, nakar je njihov      nalet      s serijo košev zaustavil mladinec  D
Olga Cvetek      Nalet      na avtocesti zaradi požara Domžale  D
izenačile na 9:9. Sledil je nov      nalet      slovenskih rokometašic, ki so  D
napako in to je bil uvod v usodni      nalet      gostiteljev. Sandi Krofl, trener  D
trojko pravočasno zaustavil njihov      nalet      in gostje so odšli na odmor z  D
Poncami V Planici se je podrl še      nalet      Sesedel se je na vrhu male skakalni  D
zagrmelo. Zdaj se je namreč podrl še      nalet      male, 90-metrske skakalnice, kjer  D
znali veliko povedati; da se je      nalet      podrl, so opazili med vikendom  D
zavila na levo, da bi preprečila      nalet,      takrat pa je za njo s hyundaijem  D