nalet (201-300)

je prav Čmer s trojko prekinil      nalet      domačih, ki so se z -15 približali  D
delnim izidom 7:2 ustavili njihov      nalet.     Do konca tekme so brez težav nadzoroval  D
Po tekmi sem se mu opravičil.      Nalet      ni bil tako hud, kot se je pokazalo  D
rokave in poskušal zaustaviti      nalet      »barvarjev«.A vse skupaj ni nič  D
Žarko Hojnik      Nalet      na avtocesti pred zožitvijo   D
storiti - kam moraš narediti '     nalet'      in zakaj to počneš.Odprt pa je  D
pravem trenutku z odmorom prekinil      nalet      tekmeca, v nadaljevanju pa se  D
50. Ruvarac, 51. Bogomil, 53.      nalet,      55. Suvorov, 56. anat, 58. kor  D
preprečila pričakovani začetni nemški      nalet,      onemogočila napadalni dvojček  D
za Haydna, da ustavi tekmečev      nalet,      saj so mu preostala prizorišča  D
miniatura, ki bo težko zdržala      nalet      superzvezdnika Valentina Rossija  D
sicer še zbral moči za zadnji      nalet      in se v 39. minuti približali  D
menjavami poskušal zaustaviti      nalet      razigranih »rumenih mravelj«,  D
odšle v Zalog. A ko se je uvodni      nalet      gostov izjalovil, se je »skesani  D
uspešno zaustavili tekmečev začetni      nalet,      v 10. minuti pa se je pred tekmečevim  D
gostiteljem vrnil z agresivno igro.      Nalet      Zagreba je splahnel in ob polčasu  D
da je Hempte preživel grozovit      nalet      brez posledic. Suspenz naj bo  D
Radonjić je z minuto odmora prekinil      nalet      domačih, razigrala sta se Goran  D
bil le kratkotrajen, saj je bil      nalet      gostiteljev preprosto neustavljiv  D
varovanci Dragutina Baltiča njihov      nalet      v končnici, predvsem zavoljo blokov  D
Zdravko Radulović, da bi preprečil      nalet      gostiteljev, pa je spet donela  D
10, nato pa zaustavile njihov      nalet      po zaslugi močnih servisov Katarine  D
samozavestni. Treba bo zdržati prvi      nalet      Albe, nato pa odigrati odgovorno  D
na vse načine zaustaviti njihov      nalet      (v bloku je Kobetovo zamenjal  D
začetnici pisatelja Čara, 5.      nalet,      zaletišče smučarske skakalnice  D
približali na še dosegljivo prednost.      Nalet      je z dvema minutama odmora preprečil  D
bil tudi zaradi slovitega Nemca      nalet      Memphisa kratke sape, saj je razlika  D
Manjše preglavice mi je povzročal      nalet,      na katerega se nisem privadil  D
je namreč končal uvodni domači      nalet,      nakar smo zagospodarili na ledu  D
Meszaros je skušal ustaviti blejski      nalet      s polminutnimi odmori in številnimi  D
prebudil Tomi Šmuc in ustavil njihov      nalet.     Z dvema blokoma in »žogo presenečenja  D
o uspehu in zaustavili njihov      nalet.      Trener Baltič vas je znova uvrstil  D
zaletišče že skoraj popolnoma nared. »     Nalet      je tako dobro pripravljen, kot  D
nastopu so odgovorni skrajšali      nalet,      kar se je v nadaljevanju poznalo  D
na krilih Imperla smo ustavili      nalet      Preventa.« Janez Gams, igralec  D
potem pa počasi začel izgubljati      nalet      in mesta, dokler s eni zasidral  D
Kavtičnik in soigralci zdržali zadnji      nalet      Flensburga? Miha Hočevar   D
ostal v slabem spominu njegov grob      nalet      na češkega asa Jaromirja Jagra  D
Rusi v zadnjih trenutkih ustavili      nalet      Fincev Italijani ostajajo med  D
približali na dve točki in nato      nalet      po slabih štirih minutah končali  D
Ko je bilo pričakovati popoln      nalet      gostov, se je znova »razletela  D
Omenjeni ravs je izzval grob      nalet      na Chrisa Druryja, ki je dobil  D
osmih točk domačih za 21:13. Ta      nalet      še ni bil usoden za goste, saj  D
v Evropo prinesla preobrat? Bo      nalet      avstralskega čudežnega dečka Caseyja  D
Cimosom. Škof zaustavil zadnji      nalet      Hrpelje -  D
so gostje dokončno ušli. Zadnji      nalet      domačih smo videli pri 30:32,  D
polminutnim odmorom zaustavil njihov      nalet.     Za izenačenje na 13. točki je poskrbel  D
Petka), da bi zaustavil začetni      nalet      gostiteljev.Tudi s hitro minuto  D
zaviranju s strani zaletel vanj. »     Nalet      ni bil hujši, zato nisem padel  D
Sicer pa je dirko zaznamoval      nalet      ob začetku, v katerem sta brez  D
Vladimirja Alekna zaustaviti njihov      nalet      in zasukati rezultat. Po vodstvu  D
bodo poskušali prekiniti Splitov      nalet      na gostovanju, v Tivoliju pa se  D
drugem polčasu komaj zaustavilo      nalet      Bosne V Sarajevu bo še vroče  D
vse zasukalo v korist domačih.      Nalet      Škofjeločanov je moral trener  D
Helios je vodil s 74:71, njegov      nalet      pa je takoj prekinil Vlada Vukoićić  D
Mladost se je približala, njen      nalet      pa sta pravočasno zaustavila predvsem  D
minuto odmora skušal ustaviti      nalet      gostiteljic. Toda v napadu ni  D
enega koša gostov, toda njihov      nalet      je ob Brewerju prekinil še Jure  D
po palubi v družbi sopotnikov      nalet      močnega vetra odpihnil lasni vložek  D
prišel celo na 69:77. A mu je      nalet      ustavil Nebojša Joksimovič ...   D
Novomeščanke vendarle zaustavile njihov      nalet.     Najbolj razburljiv je bil drugi  D
prelisičil Jürgena Penkerja za 1:2.      Nalet      gostiteljev je že po 24 sekundah  D
mize. Na ta način so skrajšali      nalet      in upočasnili visoke zaletne hitrosti  D
Ingram je nemo spremljala odločen      nalet      Uniona Olimpije, ob katerem so  D
štiri (60:64). Memi Bečirovič je      nalet      gostiteljev modro zaustavil z  D
štiri točke naskoka - 58:62.      Nalet      domačih se je nadaljeval, saj  D
Norvežani se sicer niso vdali, njihov      nalet      pa je s sedemmetrske črte v 59  D
14:4 prišli v vodstvo s 46:36.      Nalet      Luke Koper se je ustavil pri 54  D
nato vseskozi na strani Laščanov,      nalet      z nizom štirih trojk pa je zaustavila  D
tem delu niso imeli odgovora na      nalet      Domžalčanov, ki so si do polčasa  D
Nikole Kojića je malo ustavila      nalet      domačih, v 34. minuti pa se je  D
predvsem zelo hitro v napadu.      Nalet      gostiteljev je v drugem polčasu  D
Brajković je z minuto odmora prekinil      nalet      gostov.Domači so znova zaigrali  D
niti z najbolj ugodnih položajev.      Nalet      gostov je strl upe domačega tabora  D
katerem so prevladovali, njihov      nalet      pa je zaustavila vrnitev Tadeja  D
žogo neubranljivo poslal v mrežo.      Nalet      prebujenih gostiteljev je tri  D
Toda Olimpija je odbila začetni      nalet      gostov.Ko je vzpostavila ravnotežje  D
izgubljajo tla pod nogami. Toda      nalet      je delno umirila minuta odmora  D
izjemno nevarni in učinkoviti.      Nalet      belo-modrih sta v razmaku treh  D
preprečilo resnejši zaključni      nalet      ΄»zmajev΄«, ki jim lahko le še  D
odmora poskušal zaustaviti njen      nalet.     Z menjavo Nuhanovič - Jelesijevič  D
Ivice Obrvana, ki je ustavila      nalet      pivovarjev.V zadnjih 10 minutah  D
z minuto odmora prekinil njen      nalet.     V ospredje je stopil član italijanske  D
nadaljevanju so vsi pričakovali      nalet      domačih igralk, a se žal to zgodilo  D
pregradna mreža, ki preprečuje      nalet      prtljage, se ne zatika. Imeniten  D
predčasno v garderobo. Nov bolgarski      nalet      je v končnici napovedal Trajanov  D
prejšnjo nedeljo zvečer na Logu.      Nalet      šestih avtomobilov na voznem pasu  D
proti koncu sezone povsem izgubila      nalet      in zapravila mesto med evropsko  D
vsaj za trenutek odbil domači      nalet,      ki pa ni pojenjal.Po petem zadetku  D
ostanke. Kot je dejal, zasledujejo      nalet      podlubnikov, vsak dan predelajo  D
Siniša Uroševič Kotyk ustavil      nalet      Olimpije Ljubljana -  D
skušal premešati karte in ustaviti      nalet      gostiteljev, a se ni izšlo.Najprej  D
Ljubanović. Zdelo se je, da je tu      nalet      Primorcev končan, saj so Celjani  D
dodaten zagon. Izjemno kratek      nalet,      s katerim je tekmovalna žirija  D
Ko so vsi pričakovali silovit      nalet      Galjevičank, pa so te v drugem  D
tamkajšnji skakalnici podobno položen      nalet      kakor tisti v Libercu. Ali se  D
kateri mu je uspelo Slatinškov      nalet      ustaviti.A ne za dolgo, novomeški  D
previsoke. Čeprav smo skrajšali      nalet,      je Ammann še vedno poletel prek  D
čelu znova ukrepali in skrajšali      nalet,      kar je malce iz tira vrglo tudi  D
verbalno lotil sodnikov, njegov »     nalet«      pa je zaustavil vratar Ivan Gajić  D