nalet (382)

cilje. V teku je bil namreč drugi      nalet,      v katerem so raketirali predvsem  A
časa za alarmiranje ljudi, ko bi      nalet      opazili in javili.Niso nosili  A
tokrat ga je vsak dobro izpeljan      nalet      zadel kot udarec s palico; želel  A
kot neomajen zid vzdrži konjica      nalet,      a pehoto davi malodušje.Glej,  A
lahko odbili fevdalno-klerikalni      nalet.     Posebno so kritizirali program  C
lahko odbili fevdalno-klerikalni      nalet.     S tem v zvezi so kritizirali zlasti  C
67:70). Žal se je nato njihov      nalet      ustavil in Turki so štiri minute  D
54). Domači trener Herksel je      nalet      svojega moštva zaustavil z nekaj  D
Sunara je z menjavami ublažil      nalet      domačih, tako da so Novomeščani  D
Nesrečna 13. minuta usodno pokopala      nalet      »zidarjev« Mladi laški košarkarji  D
točk, trener Perkič je njihov      nalet      zaustavil z minuto odmora in ob  D
so sicer še poskušali ustaviti      nalet      Ljubljančanov, a brez uspeha in  D
53. minuti, zagotovil zaustavil      nalet      gostov.Pomembnost prve tekme in  D
za zmago proti triglavanom -      Nalet      Zagorjanov ne pojenja - Helios  D
in zato slabše ocenijo tekmečev      nalet      ali se za stotinko sekunde prepozno  D
Casagrande je odlično prestal prvi »     nalet«      napadalnih tekmecev Bormio   D
trčenjih osebnih vozil, torej      nalet      v vrata, ki se udrejo in z veliko  D
prave žoge, na drugi strani pa      nalet      ZRJ, ki ga ni bilo mogoče ustaviti  D
Telekoma, nato pa začel zmagoviti      nalet.     Že ob prvem skoku je »odpadel«  D
pogojem, če vzdržimo hud začetni      nalet      domačih.« Katanec po tradiciji  D
moštvu. Ali je še mogoče zaustaviti      nalet      srebrnih puščic, ki se zdi še  D
favoriziranimi Švedi sta zmagovit      nalet      slovenskih rokometašev v drugem  D
Vranješa, a recepta, da bi zaustavil      nalet      Slovencev, v prvem polčasu ni  D
branilci. Ustaviti moramo začetni      nalet      gostov, kajti nov bled začetek  D
ocenili za vzornega. Tako pa je      nalet      Jeseničana Grege Pora, ki mu je  D
občutnejšo razliko. Če vzdržimo začetni      nalet      in odigramo v obrambi tako, kot  D
ponovila zgodba iz prvega dela.      Nalet      domačih so zaustavili nenatančni  D
Novomeščani so nato le ustavili      nalet      gostov in pet minut pred koncem  D
košarkarji Pivovarne Laško le ustavili      nalet      domačih in vzpostavili ravnotežje  D
vendarle imele odgovor za vsak      nalet      Olimpije in so si v končnici zagotovile  D
v ukrajinsko mrežo in ustavila      nalet      gostiteljic. Začetek torej veliko  D
soigralce. Domači so zaustavili      nalet      gostov, srečanje pa je bilo izenačeno  D
ostala doma Krka odbila še en      nalet      Novo mesto -   D
peterke, ki bi lahko ustavila      nalet      domačih.Toda vse bolj luknjičave  D
čutila nobenega pritiska. Nov      nalet      mi je dalo tretje mesto na zasledovalni  D
z agresivno obrambo zaustaviti      nalet      Krke Telekoma, toda razpoloženi  D
Mahorič je vzel minuto odmora,      nalet      gostov pa se je še kar nadaljeval  D
minuti so že vodili s 25:19, a je      nalet      z minuto odmora prekinil trener  D
katero je pred tednom dni zajezil      nalet      Norvežank in jo odnesel s še nadoknadljivim  D
napadli, a je celjska obramba prvi      nalet      uspešno odbila.Zlasti Blatnik  D
agresivnosti. Če bomo odbili prvi      nalet,      ne bomo brez možnosti že na prvi  D
zato, ker gre vnovič za množični      nalet      v predoru, le da po njem ni izbruhnil  D
bi bilo prometnih nesreč. Vsak      nalet      ali hujša nesreča, zaradi katere  D
5 milijona tolarjev. M. Ru.      Nalet      v pokvarjeno vozilo Bistrica  D
lani, ko je njegov šprinterski      nalet      ravno tako v dresu Mapeia po pobegu  D
in Amoroso po 70 ... Biaggijev      nalet      je Hondi vzel sapo Bo Rossijeva  D
upravičeno vzbujajo optimizem.      Nalet      cele vojske mlajših nogometašev  D
Bila je sreča v nesreči, da se je      nalet      vlakov zgodil čez vikend in v  D
katastrofalno. Na to bolj kot sobotni      nalet      tovornih vlakov opozarja število  D
ne pa tudi obrambno. Začetni      nalet      gostiteljev je sicer prinesel  D
je ostal na zdravljenju. M. C.      Nalet      od zadaj Ljubija pri Mozirju  D
so namreč inženirji simulirali      nalet      boeinga 707 v poslopje.A upanje  D
Koprčana Gunjač in Kapič sta ubranila      nalet      Mariborčanov Djuranoviča in Pekiča  D
prometa šele pozneje povzroči      nalet      in požar.Zato so sistemi, ki bi  D
vozilo potencialno nevarno za      nalet      vozil. Če zapustite vozilo in  D
soigralci so nato vendarle zdržali      nalet      Špancev, pri katerih se je v napadu  D
. Velenjčani so zmogli še en      nalet      in zaostanek zmanjšali na dva  D
agresivnih igralcev! Da je bil      nalet      dovoljen?Morda, a šlo je za umazano  D
zgradil takšno pozicijo, da bi bil      nalet      ruskega velemojstra zgolj samomor  D
Šporar in Sivka poskušala ustaviti      nalet.      Igor Pučko, trener Alposa Kemoplast  D
v zadnjih minutah tekme zatrl      nalet      Zagrebčanov.»Nismo pričakovali  D
prednostjo dveh točk (44:42). Njihov      nalet      se je nadaljeval tudi v drugem  D
drugem pa le enega) ter zajezila      nalet      Rusinj.Prej neustavljivi Čausovi  D
rezultatu 71:71 vse začelo znova.      Nalet      gostiteljev se je ustavil dve  D
metu ušla iz rok in začel se je      nalet      Trebanjcev, ki so štiri minute  D
Predrag Kruščić, da je zaustavil      nalet      Novomeščanov.Gostje so vodili  D
slovenska obramba vzdrži začetni      nalet      kombiniranega in ne ravno uigranega  D
zasukali izidi na 9:6. Toda njihov      nalet      so kamniški blokerji ustavili  D
Mujezinović so odlično ustavili uvodni      nalet      Krke ter si s protinapadi do 5  D
vrnitvijo k posamični obrambi ustavili      nalet      gostov, z natančnimi meti Brewerja  D
višinski primanjklaj. Njihov      nalet      sta v 25. minuti zaustavili 4  D
minuti že prešla v vodstvo s 15:0.      Nalet      gostiteljev se je nekoliko umiril  D
razpoloženo peterko, ki bi zaustavila      nalet      gostiteljev, toda bleda in nedomiselna  D
Duščaka obrodili prve sadove. Toda      nalet      gostov je imel sila kratko sapo  D
katerih bi morali Trebanjci zdržati      nalet      turških prvakov in nato v nadaljevanju  D
gostov so bila kriva za zadnji      nalet      gostiteljev, ki so se s tretjo  D
je res, da je minister Krapež      nalet      (izpit) za svojo civilno pilotsko  D
(14:20 - 70%) ustavili njihov      nalet      in preprečili presenečenje.   D
izključitvi na strani Lukoila, nezadržen      nalet      domačih na krilih bučnega občinstva  D
V 43. minuti (18:11) pa se je      nalet      Gorenja ustavil. Hitri ruski protinapa  D
zaostankom dveh golov. Njihov      nalet      se je tu tudi končal, ko je Kamenica  D
Prulčanom godilo v napadu. Uvodni      nalet      in vodstvo z 1:0 z golom Uroša  D
golov, nato pa je zdržala španski      nalet      v končnici.In to ob številčni  D
Agen, 15. analekta, 17. žena, 18.      nalet,      19. irs, 20. Timor, 21. tat, 23  D
je s consko obrambo zaustavil      nalet      Alposa.Gostitelji so sicer zgrešili  D
je ob številnih lastnih napakah      nalet      Bleda končal in Šempeter je dokaj  D
Mislinjo se je dopoldne zgodil      nalet      nekaj vozil, vendar so cesto hitro  D
Pomurje je uprizorilo nezadržen      nalet.     V petem nizu je imel Svit venomer  D
verjetno pričakovali, da bodo      nalet      Celjanov ustavili s počasnimi  D
do konca prvega dela. Celjski      nalet,      ki je goste dokončno dotolkel  D
je kazalo najslabše, in za vsak      nalet      Prul so našli pravi odgovor.   D
svojih rokah imeli gostitelji.      Nalet      so v 14. minuti kronali s prednostjo  D
res, da je minister Alojz Krapež      nalet      (izpit, op. p.) za svojo civilno  D
vratarka Škopelja. Ustavila je      nalet      Celjank, ki so se trdoživo upirale  D
začeli živahneje, a je njihov      nalet      prekinila nova izključitev Zoreta  D
s katerim so ustavili njihov      nalet.     V zadnjih minutah jim je nato zmanjkalo  D
od 8:8 do 15:9 v 24. minuti.      Nalet      krimovk je nekako zdržal do 44  D
trajati 14 dni in še vsak naslednji      nalet      je lahko usoden. Pred drugo  D
svojo višinsko premoč, začetni      nalet      in interese ULEB, se Unionu Olimpiji  D
soigralci več kot minuto zaustavljal      nalet      Dancev, ki so imeli igralca več  D