četrtina (1.401-1.500)

odobrava nedavne proteste sindikatov, slaba      četrtina      pa ne.Odprave urada za preprečevanje korupcije  D
strinjalo s predlaganimi vladnimi reformami,      četrtina      jih ni poznala, v celoti jih je podprlo le 5  D
polovica vlagateljev namreč prihaja iz mest, slaba      četrtina      iz predmestja in dobra četrtina s podeželja  D
mest, slaba četrtina iz predmestja in dobra      četrtina      s podeželja.Nasprotno pa skoraj polovica zagovorniko  D
25 diplomatskih partnerjev, od katerih jih je      četrtina      s te celine.Tretja pa je vstop na »ameriško  D
Erste Bank znaša 157 milijard evrov, pri čemer      četrtina      te vsote odpade na njene hčerinske banke v srednji  D
košarkarjem. Zelo pomembna bo predvsem prva      četrtina,      v kateri ne smemo dovoliti gostiteljem, da dobijo  D
udeležuje približno tretjina volivcev, približno      četrtina      pa nikoli. Za razumevanje splošnega odnosa  D
V teh dneh bo reciklažo romala le približno      četrtina      zavrženega zavijalnega papirja, odpadne embalaže  D
investicijskih projektov in da jih ima samo      četrtina      izdelano svojo razvojno strategijo do leta 2009  D
Dvojni izstop Amerike Za Bushem je prva      četrtina      drugega mandata.»Vojni predsednik« je napovedal  D
stojijo anketirani, ki pričakujejo boljše leto,      četrtina      pa je pesimistov in pričakujejo slabše leto  D
petina anketiranih pričakuje izboljšanje razmer,      četrtina      enake razmere, slabše pa 44,5 odstotka anketiranih  D
Španija: kdaj do pogajanj z Eto Le      četrtina      Baskov za samostojnost Prebivalci Baskije  D
izdelek poškodovan ali kako drugače neuporaben,      četrtina      teh ga je uspela zamenjati, medtem ko se tretjini  D
povprečjem. Cilj je, da bi jih bilo leta 2010      četrtina,      k čemur naj bi prispevali izobraževalni programi  D
letih podvojile. To je povezano s tem, da le še      četrtina      brezposlenih dobiva nadomestilo za brezposelnost  D
surovi resničnosti pa se je lani nič manj kot      četrtina      gospodinjstev pritožila nad izgubo vsaj ene  D
vprašanih se tudi vsak dan ukvarja s športom,      četrtina      tistih s prekomerno težo redkeje, sicer pa je  D
Iprom med slovenskimi uporabniki interneta. »Kar      četrtina      uporabnikov meni, da zaradi interneta veliko  D
štipendijo 200 evrov na mesec. V Maroku, kjer je      četrtina      diplomantov brez dela, pomeni ta vsota celo  D
desetih bolnikov z rakom, med osumljenimi pa je      četrtina      obolelih in tri četrtine zdravih.Potrditveni  D
glavni odmor s štirimi točkami naskoka. Tretja      četrtina      je bila izenačena, po številnih napakah pa je  D
prednosti. Dramatična je bila predvsem zadnja      četrtina.     Gostitelji so prišli do prednosti treh točk   D
na podeželju, teh pa je 800 milijonov, a tudi      četrtina      meščanov) ni zdravstveno zavarovana.To pomeni  D
turistov, je bilo leta 2003 starih od 30 do 39 let,      četrtina      od 50 do 59 let, na tretjem mestu so bili turisti  D
tega gre približno polovica za pokojnine, po      četrtina      pa za zdravstveno zavarovanje in za vsa socialna  D
1.913.355. Od tega jih je ob zadnjem popisu      četrtina,      to je 24,94 odstotka, živelo v Osrednji Sloveniji  D
staršev za vpis veliko. Iz drugih občin jih je      četrtina.     Vključitvi teh se tudi tokrat nismo mogli izogniti  D
brezposelnih še vedno veča; kar 3500 ali več kot      četrtina      vseh ljudi brez dela je mlajših od 26 let in  D
nad vaščani, jih 41 pobili (med njimi je bila      četrtina      žena, otrok in mladoletnih), 78 izgnali, vas  D
uboštva še vedno 250 milijonov Indijcev ali      četrtina      vsega prebivalstva. Tu sem zaradi Nehrujeve  D
zaporednih porazov. Odločilna je bila že prva      četrtina,      ko je Marko Japič v slabih dveh minutah trikrat  D
kvadratnih metrov, v njih pa bo med 7500 izdelki      četrtina      slovenskih. P. B. Žito Intes dobil novega  D
zdravstvene službe predvidevajo, da je približno      četrtina      Poljakov kadilcev. DPA   D
rojstvu prvega otroka dokončano srednjo šolo,      četrtina      pa visoko.Polovica teh, ki so že postali starši  D
večina (40 odstotkov) želi tri otroke, dobra      četrtina      (28 odstotkov) dva, šest odstotkov vseh je povedalo  D
obtoku odkrili 74.000 evrskih bankovcev, kar je      četrtina      vseh zaseženih ponaredkov v Evropi. Po podatkih  D
približali na pet točk zaostanka. Toda zadnja      četrtina      se je začela z dvema trojkama gostov, domači  D
Raziskave javnega mnenja kažejo, da se samo      četrtina      potrošnikov ne namerava odreči uživanju perutnine  D
predpostavki, da bi za ptičjo gripo zbolela      četrtina      od skupno 120 tisoč Pomurcev.Od tega naj bi  D
korakov. Vanj je vključenih 44 vrtcev, približno      četrtina      vseh v Sloveniji, je povedala Mojca Jamšek iz  D
Italiji le kovanca za 500 in 1000 ITL, kar je      četrtina      vrednosti današnje dvojice), ne bomo čutili  D
številne Gruzijce - v Rusiji jih živi skoraj      četrtina,      številni pa tja pogosto potujejo zaradi poslovnih  D
AFP      Četrtina      Britancev ima dve službi Raziskava finančnega  D
evidentiranih okoli 1250 pacientov, kar je dobra      četrtina      vseh občanov.« Miha Rubin   D
Slovakov je materni jezik madžarščina. Več kot      četrtina      Latvijcev in 17 odstotkov Estoncev se primarno  D
pomenilo, da se je za pogon motorja izkoristila kar      četrtina      v gorivu »shranjene« energije.To danes ne zveni  D
ljudi z virusom ptičje gripe malo verjetna,      četrtina      pa jih tako možnost sploh izključuje.Le 10,5  D
ne boji okužbe z virusom ptičje gripe, slaba      četrtina      se strahu vendarle ne more povsem otresti, 58  D
je obveščanje ocenilo zelo dobro. Manj kot      četrtina      anketiranih je nasprotnega mnenja: 98 ali 15  D
oprema - V KC še vedno vsak dan odsotna z dela      četrtina      zaposlenih -Spremembe akta o ustanovitvi in  D
zdravstvo. Ali tudi drugod po svetu manjka vsak dan      četrtina      zaposlenih po bolnišnicah? Ali se tudi drugje  D
Kitajsko in drugo blago v Evropi      Četrtina      nevarnih izdelkov so igrače Naši inšpektorji  D
izdelkov je v EU uvoženih, največ iz Kitajske, in      četrtina      so igrače.Pogosto so na seznamu tudi električni  D
Tablete za nakupovalne odvisnike Več kot      četrtina      Britancev priznava, da so vsaj malo odvisni  D
škodo. Stavka, v kateri je sodelovala dobra      četrtina      zaposlenih, je resno ogrozila Cometovo poslovanje  D
uporabljajo največkrat pogovorno slovenščino, dobra      četrtina      pa tudi knjižni jezik.»Morda je slednjih toliko  D
odgovarjali slovenisti, med njimi je bila kar      četrtina      žensk.«SMS v knjižni slovenščini jih ne motijo  D
tolarjev) vseh sredstev in v Bruselj poslanih      četrtina      zahtevkov, vrednih 15 milijard tolarjev. Ena  D
Mihalič. Za domačo ekipo je bila vnovič usodna 2.      četrtina,      saj so Sežanci že po 15 minutah vodili za 16  D
6. minuti ga je zamenjal Miha Zupan. Druga      četrtina      je pripadla slovanovcem.Razpoloženi Zupan je  D
milijonov tolarjev nepravilnosti (približno      četrtina      zavodovega proračuna), vendar jih je nova direktorica  D
kvoruma (vsaj enotretjinska udeležba oziroma vsaj      četrtina      volivcev »za«) znižala standarde demokracije  D
dosedanjih volitvah v Črni gori je bila približno      četrtina      volilnega telesa zadržana.Trinajst odstotkov  D
borci, padli v boju z okupatorjem, toda skoraj      četrtina      žrtev gre na račun komunističnega terorja zoper  D
učinkovit v napadu. Druga in zlasti tretja      četrtina      sta minili v premoči Postojnske jame, ki je  D
gradirano naravoslovje. Po novem je izbirna najmanj      četrtina      štiriletnega programa, kar je bistveno več kot  D
pa prisilil h glasnemu skandiranju. Zadnja      četrtina      pa je bila žal usodna.Beograjčani so jo dobili  D
volitvah pred dobrim letom, toda malo več kot      četrtina      poslanskih sedežev zanj kljub temu (še) ne pomeni  D
jih je več kot tri četrtine potnikov, slaba      četrtina      pa je upokojencev in otrok.Več kot 40 odstotkov  D
podpira več kot 60 odstotkov prebivalcev in le      četrtina      kadilcev.Na Škotskem kadi približno 30 odstotkov  D
ZM Olimpija in VTZ Slavija - ni zasedena niti      četrtina      sedežev.Danes gre med dvobojem »zmajev« in   D
pričakovano življenjsko dobo, menijo, da bo leta 2025      četrtina      prebivalcev razvitega sveta Amerike in Evrope  D
Goodyear. Heliosu sta pripadli prva in zadnja      četrtina,      v katerih je domače zasenčil tudi v skokih   D
skoku (14:23). Porazna je bila zlasti tretja      četrtina,      ko je met povsem zatajil in Rogle se je lotila  D
»To je edina rešitev za male delničarje.      Četrtina      jih bo lahko prodala delnice po ugodni ceni  D
pripravljen povečati na 35 evrov za delnico, kar je      četrtina      več od prve ponudbe s konca januarja.Tekma še  D
Banjaluško pivovarno. Za Miškovića in Beka      četrtina      Mercatorja se je zapisalo v naslovu včerajšnjega  D
evropske zakonodaje v nacionalno. »Prenesena je le      četrtina      vse zakonodaje!«Glede nove evropske direktive  D
Največji slovenski izvozniki      Četrtina      izvoza iz osrednje Slovenije Prvih 200 podjetij  D
ranjencev.« V prvi zalivski vojni je umrla skoraj      četrtina      ranjenih vojakov. Na heliodromu pred bolnišnico  D
objavljeni javnomnenjski raziskavi podpira komaj      četrtina      anketiranih, tako nizke stopnje priljubljenosti  D
sredstev prihaja iz ZDA (61,7 odstotka), slaba      četrtina      pa iz Švice (22,4 odstotka).Po oceni revije  D
od 65 let, v naslednjem desetletju pa bo kar      četrtina      prebivalstva dežele vzhajajočega sonca starostnikov  D
plačajo za nekaj sto evrov previsoke račune -      Četrtina      dobička na račun uporabnikov kartic Bruselj  D
Verena naj bi v zadnjem času zamenjalo lastnike      četrtina      delnic.Nominalna vrednost delnice je deset tisoč  D
mariborskem trgovskem podjetju bo izgubila delo      četrtina      zaposlenih -Do konca leta bo Koloniale v celoti  D
potrebujejo intenzivno oskrbo v inkubatorju, jih ima      četrtina      le težave v abstraktnem mišljenju v šolskem  D
Od 7. do 13. mesta »Zidarje« pokopala 3.      četrtina      Sežana -   D
znašla pred izpadom. Usodna je bila že druga      četrtina,      ko so Koprčani pobegnili za 15 točk in po odmoru  D
ima evidentiranih okoli 1250 pacientov (dobra      četrtina      vseh občanov).Na župana so naslovili peticijo  D
diplomantov. Visokošolsko izobrazbo naj bi dosegla      četrtina      Slovencev, pri čemer naj bi jih spodbudilo tudi  D
polovico. V Nemčiji živi 7,3 milijona tujcev,      četrtina      jih je bila rojena tukaj.Leta 2004 jih je dobilo  D
napadu!). Predvsem po njeni zaslugi je bila prva      četrtina      še izenačena, nato pa sta Čonkova in Erkičeva  D
kažejo drugače. Od vseh anketirancev jih samo      četrtina      občasno zaide na ekološki del ljubljanske tržnice  D
izsledki mednarodnih raziskav pa kažejo, da nastane      četrtina      težav v podjetjih, povezanih s človeškimi viri  D
plina je enak kot pri porabi nafte (približno      četrtina)     .Preobrazba takšne porabnice v uvoznico prav  D
omogočili tudi ogled 3D stereoskopskih filmov. Slaba      četrtina      sedežev (96) bo posebej prirejenih.Premikali  D
Budimpešti, Pragi ali v Ljubljani. Več kot      četrtina      Dunajčanov je rojena zunaj Avstrije ali pa so  D