skrivati, le tiho in mirno in polahko, ne se      zadevati      ob srce! Dokler je mogoče; kadar pride, pride  A
hudobno!“ Sovražil jo je in bal se je je, toda      zadevati      jo je moral in nositi kakor otroka, ko je bila  A
kolobar skal, kjer jih puščice niso mogle lahko      zadevati.     Potem so trikrat zapored divje zarukali in napeli  A
stečine skozi ogrado. Šele sulice, ki so pričele      zadevati      z dreves, so trop pre plašile.Košuta sama se  A
zakonitosti. V nekaj pa sem vendarle prepričan:      zadevati      mora neko krizno vozlišče ali žarišče, družbeno  B
človeku celo življenje teden za tednom zaporedoma      zadevati      na loteriji glavni dobitek. Mislim, da takšno  B
Ali Vam je vroče? Lepó so se pričeli      zadevati      ob ”Slovenko“! Toda ostanite trdi in trdni in  B
predmet, ki ga obdeluje. Strategija mora zato      zadevati      plane, ki so usmerjeni v prihodnost poslovanja  C
ostali glasovi. Poleg tega mora bas močneje      zadevati      sluh, da bi se razločneje slišal, saj ga ostali  C
minute zelo izenačen. V drugem polčasu je pričel      zadevati      Novaković, ob njem še Zorko in prednost je pričela  D
več energije. In potem se ga pač nima smisla      zadevati      pred koncertom in med njim, ne. No ja, Cypress  D
Naš bobnar se vedno, ko se dolgočasi, začne      zadevati      s heroinom, tako da bi bil on verjetno zasvojenec  D
še dvakrat ponovili, nato pa so začeli gostje      zadevati      za tri točke.Jurak je nekajkrat pozabil na Drobnjaka  D
metal 4:5. »Ko so naši fantje začeli vsevprek      zadevati,      so se Newyorčani odločili, da bodo meni namenili  D
zbadljivka, češ da je že čas, da začne tako      zadevati      tudi na nogometnem igrišču. Seveda za nogometaše  D
spremenila. Ljubljančanke so pred koncem začele      zadevati      in na koncu zasluženo zmagale. G. B. Obračun  D
ko je začel evropski prvak v mešanih dvojicah      zadevati      z vseh položajev. Prvič se je v Velenju igralo  D
in docela zavladali v skoku, ob tem pa začeli      zadevati      kot za stavo, predvsem Mindaugas Žukauskas,  D
poprejšnjimi rodovi politika vendarle začela      zadevati,      je Istra postala politični subjekt na Hrvaškem  D
da so nepremagljivi in da ne morejo vsak dan      zadevati,      kot so v sanjskem prvem polčasu proti Latviji  D
izvajalca ne želimo prepričevati, naj se neha      zadevati,      to je njegova zasebna stvar, toda zavedati se  D
domači ostrostrelci le odmrznili roke in začeli      zadevati      za tri točke.Najprej je Jiri Welsch dokazal  D
Zlasti se je prebudil Gnjidić, ki je začel      zadevati      trojke kot za stavo.Takšna igra je gostiteljem  D
pa je ob Novakoviću (64 % met iz igre) začel      zadevati      še Petrovič. Igor Pučko, trener Alposa Kemoplasta  D
Imamo trdno obrambno, tudi v napadu smo začeli      zadevati.     Novinec Audette?   D
Igra nam je stekla šele po odmoru. Začeli smo      zadevati      in počasi očitno pozabljam na neprijetno izkušnjo  D
da začnejo letati po igrišču in kot blazni      zadevati      za tri točke.Že doslej sta bila od daleč sila  D
biatlonka prišla na strelišče 3., začela hitro      zadevati,      vse pa se je ustavilo z zadnjim strelom leže  D
se je odprlo še Romanu Horvatu, ki je začel      zadevati      trojke in deset minut pred koncem so imeli gostitelji  D
novinec James Brewer (z žogo) je kot prvi začel      zadevati      za tri točke in predramil soigralce. Foto  D
bila tekma izenačena, nato pa so gostje začeli      zadevati      kot za stavo, dobili skok in si hitro priigrali  D
precej živčen, nato pa sem se zbral in začel      zadevati      v rumeno.Ker sem imel kolajno že v žepu, sem  D
sprva tudi uspevalo. Nato pa so domači začeli      zadevati.     Odločil je skok in naše trezne glave.«   D
akovostnih igralcev. V drugi četrtini je resda začel      zadevati      Davison, ki je začuda vstopil v igro šele v  D
tudi, da gre za vračanje premoženja, ki ne more      zadevati      le eno, temveč več ministrstev, predvsem ministrstvo  D
bi dosegel še tretjega, toda ne moreš vselej      zadevati.     Pač pa moja gola nista delo posameznika, temveč  D
zaostanek je velik izziv. Moram le igrati in      zadevati      pute.To ni nobena skrivnost,« je dejal najboljši  D
Olimpija ima vrsto odličnih napadalcev, ki znajo      zadevati      tekmečevo mrežo.Dokaz za to, je tudi torkova  D
mestu šele pol leta, meni, da ukrep ne bi smel      zadevati      celotne institucije: zavarovalnica je pozitivna  D
dogovoriti tudi nič takega, kar bi utegnilo      zadevati,      morda celo prizadeti državo, ki ju deli. In  D
podcenjevati naših tekmecev, ki še kako dobro znajo      zadevati.     A če jih ustaviš v srednji tretjini, je več kot  D
poskušam narediti čim več dobrih potez. Ne le      zadevati      in skočiti, pač pa želim biti popoln igralec  D
delu velike težave. Šele potem, ko smo začeli      zadevati      z razdalje, smo postali enakovreden nasprotnik  D
drugem delu stisnili obrambo, so gostje začeli      zadevati      tudi iz nemogočih položajev.Ob takem njihovem  D
polčasu 15 točk), Ilievski ter Hukić začeli      zadevati      za tri točke, so Mahoričevi varovanci prevzeli  D
za prevlado pod obročema, nato pa tudi začeli      zadevati      za 3 točke.Svojo prvo trojko so zadeli šele  D
ekipi. Ko pa so njegovi izstrelki spet začeli      zadevati      okvir vrat, je še pravi čas ustavil »rafal«  D
razigral center Zagorjanov Pavel Djurkovič,      zadevati      je začel Marko Likar, svoje pa je dodal še Luka  D
začetkom se je lepo umiril in nato v nizu začel      zadevati      kot za stavo,« je bil navdušen Globočnik nad  D
točk za dva gola in tri podaje. »Vedno je lepo      zadevati,      a pomembneje je, da smo vknjižili novi točki  D
vsakršna aktivnost pri tem mora v prvi vrsti      zadevati      prav ti državi,« je takrat poudaril Robert Schuman  D
vnovič stisnila svoje obrambne vrste in začela      zadevati      od daleč (v prvih 15 minutah pet trojk), Krka  D
distribucijo električne energije, zakon pa bi moral      zadevati      tudi - pred kratkim ne več monopolističnega  D
Ptujčankah v igro vstopila Radekova, so gostje začele      zadevati      iz vseh položajev. J. K. Burja : Loka Kava  D
petkovim večerom. Jeseničani so namreč le začeli      zadevati,      ne sicer še po načrtih, a vendarle bolje kot  D
nekaj tekem izgubili. Ko jim pustiš, začnejo      zadevati      in potem jih težko ustaviš.« Kaj bi slovenski  D
ustavil njegov nalet. Ob Trifunoviču sta začela      zadevati      še Hajrić in Petrovič in v 29. minuti so domači  D
nacionalnemu interesu, je vprašanje, ki bi moralo      zadevati      državo nekje v bližini srca.A za zdaj je še  D
proti Crveni zvezdi skupaj 40. Ko je začel      zadevati      še Đenan Rahimić, so igralci Uniona Olimpije  D
gola, a smo prvi. Kaj bo šele, ko bomo začeli      zadevati.      Goričani z Robertom Težačkim so v nedeljo  D
njegov »bioritem«. Je pa kmalu nato spet začel      zadevati      in ostala je uganka, katero izmed prejšnjih  D
odločneje dobivali skok (na koncu 34:28) in začeli      zadevati      tudi z neposredne bližine.Prvih sedem minut  D
precej izključitev, zato je pomembneje kot včasih      zadevati      z igralcem več.Tu se mora naša igra popraviti  D
strahu. Ko sem se odmaknil od koša in začel      zadevati      z razdalje, so bile neprijetnosti v hipu pozabljene  D
šestih minutah stekle same od sebe. Začeli smo      zadevati,      učinkovita pa je bila tudi obramba,« je dejal  D
z Unicajo Malago zaostajal z 39:44, je začel      zadevati      z vseh položajev.Kar 14 točk je dosegel v 3  D
polčasu vodili s 44:39, je prevzel pobudo in začel      zadevati      z vseh položajev.Kar 14 točk je dosegel v 3  D
odprlo, saj so po vodstvu Romunov 5:0 le začeli      zadevati.     Kljub temu pa so tekmeci ohranjevali priigrano  D
posameznika ne bosta dovolj, z razdalje mora      zadevati      celotna peterka.Potrebni bodo tudi nemogoči  D
odprlo tudi v napadu ter da bomo končno začeli      zadevati.     Predvsem z igralcem več, saj temu na treningu  D
se je Diegu s petko na hrbtu odprlo. Začel je      zadevati      kot za stavo.»Doživljam svoje najboljše trenutke  D
Slovenija Zavzemanje za pluralizacijo medijev mora      zadevati      predvsem zavod RTV Slovenija.Težko da še katera  D
mi bo strelsko odprlo. Bremena, da je treba      zadevati,      sem se sčasoma otresel, zato z optimizmom gledam  D
itn. Vendar pa pojem urejenosti, ki bi moral      zadevati      predvsem snažnost telesa in obleke, raztegnemo  D
minutah pa so naši košarkarji končno začeli tudi      zadevati.     Ni kaj, naš cilj ostaja naslov državnega prvaka  D
čvrsto obrambo 3-2-1 in Zagrebu ni bilo težko      zadevati      iz protinapadov.V nadaljevanju ni bilo mogoče  D
se je čimprej otresli. Potem bo lažje tudi      zadevati,     « meni Pipan in navkljub očitni nevarnosti, ki  D
skozi prve minute tekme in začnemo normalno      zadevati.     Če bodo razigrani že trije ali štirje, ne bo  D
semaforju pisalo 24:30. Prebudil se je tudi Brumen,      zadevati      je začel Kozomara, svoje gole pa je prispeval  D
drugega dela smo zaustavili Oliverja, začeli smo      zadevati      in se s trojkami odlepili.Menim, da smo zasluženo  D
minutah dosegel kar 22 točk. Ko so gostje začeli      zadevati      še za tri točke (v 2. polčasu 9:17), je njihova  D
Zdržati uvodni pritisk, čakati na protinapade in      zadevati      ob številčni prednosti.« Današnja para v MHL  D
idejne rešitve, ki v nobenem primeru ne bi smele      zadevati      zgolj gradnjo avtoceste oziroma določanje njene  D
naslednjih volitvah pa nas reforme utegnejo      zadevati      kot vladno stranko.Rad bi, da naša stranka reče  D
hitro strl. Branilec Nick Williams je začel      zadevati      kot za stavo (trojke 6:7), prebudil se je tudi  D
dovolili tekmecem, da dobijo zagon. Začeli so      zadevati      iz vseh položajev, tudi nemogoče mete, medtem  D
lahkih košev pod obročem ali začeli rafalno      zadevati      trojke.Napake so bile, a nihče ni popoln.΄«  D
zunanji igralci so umirili roke in začeli v nizu      zadevati      za tri točke. Zaporedoma so bili uspešni Nachbar  D
mlin gostiteljem, toda bilo je ravno obratno.      Zadevati      so začeli gostje, ki so kljub številčni oslabljenosti  D
presenečenje, v drugi pa je začel neverjetno      zadevati      Jaka Hladnik in gostje so imeli že lepih 14  D
tudi vodi na lestvici strelcev, ko pa je začel      zadevati      z igralcem več Miha Šmarčan, je bila zmaga odločena  D
da sukcesija kinotečnih materialov ne more      zadevati.      Zakaj ne?   D
zanesljivost in samozavest. Gostitelji so začeli      zadevati      z vseh položajev in si priigrali neulovljivo  D
Cvijič, Kovač in Povhe. Ko so gostje začeli      zadevati      še v napadu, je bila tekma odločena.Težave,  D
katerega je bilo le vprašanje časa, kdaj bo začel      zadevati.     Pri nas so zatajili najbolj izkušeni: Sašo Dončić  D
smo tako kot tekmeci sposobni igrati, teči in      zadevati.     Bolj ko bomo sproščeni, več si bomo upali.  D
sem, da je le vprašanje časa, kdaj bodo začeli      zadevati      cilj.Dokler zmagujemo, pa niti ni pomembno,  D
stopnjo brezposelnosti. Kohezijska politika mora      zadevati      vsakega od nas, je poudarjal José Manuel Barroso  D
zunaj Slovenije. Razume jo tudi tako, da ne sme      zadevati      konkretnega posameznika, temveč samo zadevo  D