zadevati (101-170)

klopi, je sinoči le prišel na svoj račun.      Zadevati      je začel, ko je bilo najbolj potrebno, in z  D
pri nizu blokad in če tekmečev napadalec začne      zadevati      v seriji, ga je sila težko ustaviti ...« opozarja  D
vrhunski obrambni igralec, če je potrebno pa zna      zadevati      tudi od daleč, kar je bila naša glavna pomankljivost  D
obramba zanje pretrd oreh. Domači so začeli      zadevati      tudi za tri točke, po dvakrat sta bila uspešna  D
prešli na consko obrambo in pričeli natančneje      zadevati.      Čeprav so gostitelji večji del tretje četrtine  D
odločilnega pomena, katero moštvo bo prej začelo      zadevati      tudi od daleč.Gledalci namreč v prvem polčasu  D
v drugem je bila Budućnost bolj agresivna,      zadevati      pa so začeli tudi igralci, ki sicer slabše mečejo  D
višinski primanjkljaj, pa so naši fantje začeli      zadevati      kot za stavo.Še posebej Ray, ki sem ga prvega  D
zunanji liniji, kjer imajo 5 igralk, ki znajo      zadevati.     Mi takih igralk žal nimamo.   D
Lakovič in Sani Bečirovič proti Kanadi že začela      zadevati      z zunanjih položajev, kot smo ju vajeni in ker  D
srednjeameriškega otoka s 3,9 milijona duš, začnejo rafalno      zadevati      trojke kot ponoreli?To je vprašanje tudi za  D
od muh. Veseli me, da je proti Kanadi začel      zadevati      Jaka Lakovič, saj potrebujemo njegov prispevek  D
velike razdalje. Iz zunanje vrste je začel      zadevati      tudi Florin Sania.Koprska obramba je bila videti  D
potrošili veliko moči. Ko je bilo potrebno      zadevati      in premagati nasprotnika, smo bili nenatančni  D
je bilo konec, ko je pri 59:53 začel končno      zadevati      tudi Ožbolt. Jure Zdovc, trener Uniona Olimpije  D
sedem domžalskih trojk. Alvin Snow je začel      zadevati      v 3. četrtini, v kateri je zbral 12 od svojih  D
ameriška znamenja, ki bi utegnila neposredno      zadevati      evropsko varnost, denimo glede protiraketnega  D
samozavest v napadu, še posebej, ko smo začeli      zadevati      težke mete od daleč.Današnji Helios bi redko  D
Snow in Aljaž Janža pa sta pravočasno začela      zadevati      za tri točke.Helios je tako že do konca tretje  D
Jasmina Hukića (za tri 6:9). Tedaj je začel      zadevati      domači center Ante Tomić in pripeljal Zagreb  D
petdeset let, jih ta reforma ne bi smela bistveno      zadevati.     Misliti bo treba tudi na tiste, ki delajo v proizvodn  D
napad: V drugi četrtini smo sicer začeli bolje      zadevati,      toda v nadaljevanju je Olimpijina obramba vnovič  D
najbolj preprosto svetovati, naj končno začnejo      zadevati.     Toda Rado Trifunovič na žalost privržencev domžalskeg  D
trojkama, nato pa je bilo naenkrat vse lažje.      Zadevati      je začel tudi Samo Udrih, E. Lorbek je še naprej  D
ko smo odigrali nekaj dobrih akcij in začeli      zadevati      v serijah.Z Britanci smo se dobro kosali v skoku  D
aktivirali več svojih adutov. Rnić je začel      zadevati,      pridružil se mu je tudi Miha Žvižej, pa Harmandić  D
polčasa. V nadaljevanju sta namreč končno začela      zadevati      tudi domžalska ostrostrelca. Delić je začel  D
smo tudi, da Zagrebčani ne morejo v nedogled      zadevati      tako, kot so v prvem polčasu.« Slobodan Subotić  D
omžalčani poraženi zapustili Podgorico Helios začel      zadevati,      ko je bilo že prepozno Podgorica -  D
razigral še krilni center Andrej Štimac in začel      zadevati      za tri točke (4:5).Do najvišje prednosti so  D
v 34. minuti pri 70:47, v finišu pa je začel      zadevati      tudi Dejan Delić in za odtenek ublažil poraz  D
sosedih. Začnemo vstajati in se v ozkem kupeju      zadevati      drug v drugega.Nekdo prižge luč.   D
pokazal zobe, ko je po zaostanku s 25:45 začel      zadevati      tudi Shields in ko je Helios znižal na 44:54  D
čaka prav to. Za nameček nismo bili natančni,      zadevati      smo začeli šele, ko je bilo prepozno za zasuk  D
drugem je bilo že veliko bolje. Začeli smo      zadevati,      predvsem Vesely, ki je bil nevaren tako z zunanjih  D
mislim zgolj na izid 2:0, temveč na naš cilj:      zadevati      in dobro igrati proti moštvu z edinstvenim slogom  D
pregona. Zato ne smejo biti konkretna in ne smejo      zadevati      zgolj enega primera, kot se je to zgodilo v  D
odlično igrali v obrambi. Končno smo začeli      zadevati      proste mete ter se prvič v tej sezoni 'izvlekli  D
break v 3. nizu, potem pa... Alberto je začel      zadevati      forehand, kar je Agassiju povzročalo toliko  D
trenutkih, ko je po mnogih napakah končno začel      zadevati      tudi Gologranc.Kako bodo Posavci tožili po izgubljen  D
zunanji igralci zaigrati bolj odločno in bolje      zadevati.     « DRAGO BRŽAN   D
agresivneje v obrambi. V napadu sta začela      zadevati      z razdalje Kastrin in Petrović.Tako so se gostitelji  D
ki jih poteza evropske petnajsterice ne more      zadevati.     Poleg tega veljavni sporazum med British Airways  D
vstati, stopiti h gramofonu, nato pa meriti in      zadevati      z iglo na pravo mesto. Vsi, ki smo mislili  D
marihuane, seveda pa je ne smete kaditi in se z njo »     zadevati«     .Prodaja drog, ki jih pridobivajo iz konoplje  D
zaigral trdo v obrambi, poleg Plevnika je začel      zadevati      še Manović in s tremi trojkami so Domžalčani  D
Bregant, Blagojevič in Gradišek pa so začeli      zadevati      kot za stavo. R. P. Termo : Gorenje 23:28  D
popustili v obrambi, »kavarji« pa so začeli      zadevati      dobesedno vse.Z enim polčasom ne moreš dobiti  D
kapetan Jalowietzki ter Romano, ki so začeli      zadevati      polje Fužinarja, ob bučni podpori številnih  D
ki je izredno dober organizator igre in zna      zadevati      tudi za tri točke, premorejo pa tudi bivšega  D
proti Zdovcu ni mogel niti igrati, kaj šele      zadevati.     Ljubljanski kapetan je dal uvodni ton domači  D
Catenaccijevim zaključkom, nato pa so začeli      zadevati      tudi prvaki. Toda jeseniški stroj si ni privoščil  D
in Daneu sposobni organizirati, podajati in      zadevati,      toda zamisel je zaradi višje sile padla v vodo  D
finalnega srečanja, ko je edino Goljoviću uspevalo      zadevati      koš Ljubljančanov. V 8. minuti so igralci Uniona  D
je na njihovi mizi. Nič več se jim ni treba      zadevati,      če pa se že, se, tako kot je napovedal strokovnjak  D
Dana Petrescuja. »V prihodnje moramo predvsem      zadevati      in prepričan sem, da se v naslednjih treh tekmah  D
pa je ob Dragšiču, Nachbarju in Lisici začel      zadevati      še Goljović. Laščani so si v 32. minuti priigrali  D
soigralcem ob podvajanju obrambnih igralcev in celo      zadevati      proste met.Neverjetno!«   D
nastopu v Franciji. Cilj pa je naprej braniti in      zadevati      pri Vélez Sarsfieldu, kjer imam pogodbo do leta  D
otroka je zelo intimna in bi pravzaprav morala      zadevati      samo bodočo mater in očeta.Toda te na videz  D
moči za takšno nadaljevanje, Maksić pa je začel      zadevati      v polno.V nadaljevanju sta mu se pridružila  D
ekstremist, ali je preprosto premalo poučen, se mora      zadevati,      državni zbor ni tisti, ki bo odločal o vsem  G
referendumske odločitve ne morejo in tudi ne smejo      zadevati      pravic manjšine.Se pravi, ta energetska odvisnost  G
upoštevati. Dejstvo pa je, da se moramo vsi      zadevati,      da smo - ne samo vlada, marveč vsa slovenska  G
dolžnosti zavarovancev, temveč bi morale te      zadevati      le zavarovalnice.Vendar pa bi spor med nekaterimi  G
povprečje na tekmo je 0,83 gola. »Obožujem      zadevati.     Goli so moj dnevni kruh, moje življenje,« je  P
bilo več pravega učinka. Zares sem se začel      zadevati.     Učinki drog so še bolj utrdili iluzije, ki sem  P
treba naučiti hitro teči, milimetrsko natančno      zadevati,      pravočasno delovati, se odločati med podati  P
Freija, ki je za Borussio iz Dortmunda začel      zadevati      po več kot letu počitka zaradi dveh operacij  P
Kar nekaj naših športnikov se ne bo moglo      zadevati.     (Foto: PU Koper)   P