povedal nisem, kdo te hoče. Ti pa hočeš takoj vse      preobrniti,      voz in voznika!« »Kdo je?  A
Druga misel pak je bila: če je treba svet      preobrniti      in krvavo morje preplavati, najti jo moram,  A
ves Tihi dol in spraviti na noge; preiskati in      preobrniti      hočemo vse gozde, stakniti vsa kota, da jo najdemo  A
obeta prestop na katoliško vero. Če se misli      preobrniti      iz pravega namena, to je, iz prepričanja, je  A
samo da se bolečina kaznovanega zločinca ne sme      preobrniti      v rabljevo ugodje, še več, ves zastavek kaznovalne  C
včasih pozabiti nase, potlačiti želje in strasti      preobrniti      v dobro.To pa še ni vse.  C
tujerodne ali korozivne snovi, če ga bo mogoče      preobrniti      tako, da pride tisto, kar je znotraj, navzven  C
prednosti je trener Brodnik poskušal z minuto odmora      preobrniti      potek igre. Prebujenje gostov pa je trajalo  D
zadnjih 10 minutah so Domžalčani sicer poskušali      preobrniti      rezultat z meti za tri točke, vendar so bili  D
končni izid tekme. »Knapje« so sicer poizkušali      preobrniti      izid v svoj prid predvsem s protinapadi, vendar  D
posameznikov, ki pa tokrat tekme niso mogli      preobrniti      v svoj prid,« je uvodni nastop svojih izbrancev  D
fantom čestitam, da so v nadaljevanju uspeli izid      preobrniti      in zmaga je zasluženo ostala doma.« Mihajlo  D
zadnje četrtine so gostitelji še enkrat poskusili      preobrniti      rezultat, potem pa je Predrag Milović tekmo  D
Do konca so Sežanci na vse načine poskušali      preobrniti      potek tekme.Igralci Kraškega zidarja so naredili  D
investitorju, ta pa je poskušal njene izgube      preobrniti      v dobiček tako, da je poslovne prostore oddajal  D
dramatičnem, skoraj štiriurnem dvoboju, le še uspelo      preobrniti      potek te tekme in s tem doseči sploh prvo zmago  D
poskušali z meti z razdalje in samostojnimi akcijami      preobrniti      potek tekme.Ob koncu tretje četrtine so domači  D
repričanju, da je strateški genij. Posrečilo se mu je      preobrniti      položaj prve svetovne vojne, v kateri so ton  D
zaustaviti proces staranja celice in ga celo      preobrniti      v njeno pomlajevanje«.Tako so razvite celice  D
štartal, nato pa poskušal z 'nemogočim' manevrom      preobrniti      potek dogodkov,« je povedal izolski jadralec  D
ritma, rezervni igralci pa ga tudi niso uspeli      preobrniti.     « Pavel Pinni, trener Hit Gorice: »V tipično  D
61:38). Domači so v zadnji četrtini poskušali      preobrniti      potek tekme.V 33. minuti so se približali na  D
prednost (45:55), so gostitelji vnovič poskusili      preobrniti      potek srečanja.Po minuti odmora so se v 34.  D
koš gostiteljev. Toda s 15 točkami ni mogel      preobrniti      poteka tekme, saj sta prva strelca njegovega  D
kampanjo, prej kot v kakih devetih mesecih ne da      preobrniti.     En sam javni nagovor iz predsedniške palače bi  D
več predsednik, poskušal s ponovno kandidaturo      preobrniti      potek dogodkov. Predsednik je jadralskim šefom  D
z ameriško identiteto in jih je mogoče spet      preobrniti.     Obema stranema bi torej moralo biti veliko do  D
dsedniških volitvah. Če Bushu mlajšemu ne bo uspelo      preobrniti      na glavo gospodarskih kazalcev - odpraviti proračunskega  D
numerične ali sociološke podlage, kratko malo      preobrniti.     Ne vem sicer, kaj bodo na to rekle klasičarke  D
igralci Rogle s tesnim pokrivanjem poskušali      preobrniti      rezulat, sicer dobili 3. in 4. četrtino, vendar  D
»bankirji« so sicer poskušali na vse načine      preobrniti      potek tekme, vendar so košarkarji Kemoplasta  D
Bryant si je namreč do zadnjega prizadeval      preobrniti      rezultat, čeprav je z 38 meti iz igre za svojih  D
žalujejo namesto mene). Treba bi bilo torej      preobrniti      eno izmed temeljnih puhlic konservativne kulturne  D
je kot malokatera ekipa pri izidu 0:2 uspela      preobrniti      potek tekme in rezultat, za kar ji moram čestitati  D
najpomembnejših trenutkih, ko so gostje poskušali      preobrniti      rezultat. Dončić in soigralci so nato ušli za  D
osem (63:71). Kranjčani so sicer še poskušali      preobrniti      rezultat, a so naredili nekaj napak in gostje  D
in balet, Ljubljana, 27. 5. 2004 Poskusi -      preobrniti      vsebino in obliko - se na ljubljanskem opernem  D
odnosih«? Kako se je vse to moglo zgoditi,      preobrniti,      saj so se še konec osemdesetih let vodilni hrvaški  D
izenačena. V drugem polčasu smo z agresivno obrambo      preobrniti      rezultat sebi v prid.Upam, da bomo z zmagami  D
razmerju. Če bi se znanstvenikom posrečilo      preobrniti      to razmerje, bi morda dobili novo terapijo proti  D
drugačnih zadržkov ne more ali ne zmore ničesar      preobrniti.     Ljubljančani se vozijo s taksiji in vedo, kdaj  D
republikanskimi kongresnimi voditelji poskušala      preobrniti      sodne odločitve, pa naj drugič raje pazi, da  D
tri gole zaostanka, kot je bilo v četrtfinalu      preobrniti      primanjkljaj petih golov proti Kielu. Njegov  D
skromnosti in resnosti bo treba, če hočemo trende      preobrniti      do prihodnjega leta, je rekel Fini in priznal  D
Barcelona bi morala biti danes sposobna doma      preobrniti      tri gole zaostanka, Ciudad Real pa jutri (17  D
lahko bolje odrezali. Vedeli smo, da ne bo lahko      preobrniti      rezultat, igro pa smo zastavili tako, da ne  D
kot ireverzibilen proces, torej ga je nemogoče      preobrniti,     « nam je povedal Vladimir Lavrač z Inštituta  D
kot ireverzibilen proces, torej ga je nemogoče      preobrniti.      Na obzorju otoplitev odnosov med HSE in Istrabenz  D
cilju je celo priznal, da se sploh ni trudil      preobrniti      vrstnega reda, saj je imel na kocki prevelik  D
ob polletju že po treh mesecih uspelo povsem      preobrniti      poslovni rezultat, ki po devetih mesecih kaže  D
nato še 4-1 in 3-3, s katerima nam je uspelo      preobrniti      rezultat.Naši navijači so se morda vedli nekoliko  D
posamezniki, Maximarket na primer, trenda ne morejo      preobrniti      in osip kvalitetne ponudbe na periferijo še  D
delovati z vso hitrostjo 90 ali več minut, hitro      preobrniti      igro iz obrambe v napad s celotno ekipo in ohraniti  D
jim je do konca leta 1946 posrečilo popolnoma      preobrniti      tok zgodovine in pripeljati Slovenijo nazaj  D
s petimi goli razlike.« Pet golov je možno      preobrniti      Na pet golov razlike merijo tudi pri Preventu  D
trener nas je prebral, nam pa se ni več posrečilo      preobrniti      poteka dvoboja.Odločilno je bilo, da sta pri  D
grmel poslanec UDC Hans Fehr, bi skoraj uspelo      preobrniti      referendumski rezultat v lastno korist, vendar  D
verodostojnost in gledalce, je Jelinčiču uspelo povsem      preobrniti.     Isti intelektualci in celo novinarji, ki so prej  D
intelektualcev ali politikov, nato pa nastajajoči nemir      preobrniti      v sovraštvo. Geremek dobro pozna slabosti  D
izgubil za 11. Pet golov pa je vendarle mogoče      preobrniti.     Na vsakih deset minut povišamo našo prednost  D
bila spet tista prava. Prej pa bo morala še      preobrniti      neugoden trend.Namesto da bi naslov prvakov  D
nekvalificiranih delavcev. »Z novo vizijo moramo to      preobrniti.     Priseljevanje ne sme biti grožnja, postati mora  D
in kako bi jo bilo mogoče ustaviti in morda      preobrniti      v ponovni vzpon. To je osnovni problem.   D
ga nerazpoloženi Domžalčani niso več zmogli      preobrniti      sebi v prid.Prazniki bodo tako vse prej kot  D
da smo jih vseskozi lovili in da nismo mogli      preobrniti.     Z obrambo sem še zadovoljen, z napadom nikakor  D
Koželja zanesljivo dobile, nato pa niso znale      preobrniti      rezultata v nizih povsem v svojo korist.V odločilnem  D
Roma vedno zabila gol. Enkrat smo celo morali      preobrniti      zaostanek z 0:2 po prvem polčasu.Poskrbel bom  D
v večini primerov pritožil in tako poizkušal      preobrniti      že sprejeto odločitev, v svojo korist.Ponavljam  D
storili za zmanjšanje patologije naše družbe.      Preobrniti      ta trend bo večji uspeh od umetnih otokov, mega  D
ravoslavec. Med drugim ga je šolski katehet poskusil      preobrniti      v pravoslavca, češ da šola nima denarja za še  D
sedanjih ocenah še sprejemljivo raven, je potrebno      preobrniti      trend naraščanja globalnih emisij v naslednjih  D
Marka Šibile so v zadnjih minutah poizkušali      preobrniti      rezultat v svoj prid, a so bili sila nezbrani  D
gospodarstvu prevladuje mnenje, da bi bilo treba krizo      preobrniti      v priložnost in ustrezno odgovoriti na trende  D
΄... Gre za to, da se mora nekaj temeljitega      preobrniti      v slovenski politiki do sosed.V t. i. Ruplovem  D
lažnivcev z Janševo pomočjo uspelo v javnem mnenju      preobrniti      v kemično čisto političarko z moralnim obrazom  D
da je Obami v zelo kratkem času uspelo krepko      preobrniti      svetovno razpoloženje v smer dialoga, sodelovanja  D
se je, gnan od želje po spremembah, odločil      preobrniti      tok rek in betonirati stepe, pri tem pa ni opazil  D
poglobljenega nezaupanja v močno sosedo. Kako      preobrniti      ta odnos, tako da se bo vedelo, kdo je veliki  D
Gostitelji so poskušali z meti za tri točke      preobrniti      rezultat, vendar so bili preveč nenatančni.  D
srečo gostiteljev so Moščani hoteli prehitro      preobrniti      rezultat. Žitnik je s trojko povišal prednost  D
Ljubljančanom, ki so poskušali še s prekrški      preobrniti      potek tekme, oddolžili za poraz v prvem delu  D
Švedi so skušali z menjavami in time-outoma      preobrniti      potek sebi v prid, a ni nič zaleglo. Kokot  D
približali, vendar jim rezultata ni uspelo nikoli      preobrniti.     V 15. minuti so Branikovci vodili s 24:13, proti  D
Zdovca so igralci Cometa s tršo obrambo poskušali      preobrniti      potek srečanja.Kranjčanom so se približali na  D
niso zlahka predali in so se ves čas trudili      preobrniti      rezultat.V drugem polčasu so igralci Uniona  D
Gostitelji so v finišu poskušali z meti z razdalje      preobrniti      rezultat, vendar so bili premalo natančni.To  D
bomo morda v naslednjem tisočletju sposobni      preobrniti      staranje le v nekaterih tkivih, bomo namesto  D
razliko. Laščani so z borbeno igro poskušali      preobrniti      rezultat, vendar gostje priigrane prednosti  D
bolj so se gostitelji trudili in poskušali      preobrniti      potek tekme, vendar je bilo vse zaman.Veliko  D
zanesljivo prednost - 51:40. Gostje so še poskušali      preobrniti      rezultat, Plevnik je zadel trojko, Smodiš pa  D
Seattle niti z zelo dobro predstavo ni mogel      preobrniti      poteka tekme. Komentarji so bili zato v glavnem  D
zato bi bilo treba odnos ZN do drog korenito      preobrniti.      Helena Kocmur   D
preostala dvoboja posameznikov sicer nista več mogla      preobrniti      položaja, a so gostitelji le poslali v areno  D
nam ni šlo nič od rok. Poskušali smo na silo      preobrniti      potek tekme, vendar je bilo vse zaman.« Igor  D
s pogostimi osebnimi napakami želeli rezutat      preobrniti,      vendar jim je zmanjkalo tako časa kot zbranosti  D
poskušali s taktičnimi osebnimi napakami in trojkami      preobrniti      rezultat.Čeprav so gostje slabo metali proste  D
trener? Igralce, ki so 36 minut zaman poskušali      preobrniti      potek dvoboja, bi zamenjal s svežimi.Lepo je  D
predali, saj so z osebnimi napakami še poskušali      preobrniti      rezultat, a so bili igralci Ilirije pri metanju  D
boljši »ježki«, gostje pa so rezultat uspeli      preobrniti      šele v 43. minuti, ko so ponovno povedli.Domači  D
nemočne. Z meti za tri točke so še poskušale      preobrniti      rezultat, vendar so lahko le ublažile poraz  D