premoč (201-300)

Belorusinja Zatonskih, Hurtidze pa je morala priznati      premoč      Poljakinji Radziewicz.V četrtfinale se je uvrstila  D
Med članicami so igralke Ilirije potrdile      premoč      v prvenstvu. Belorusinja Tatjana Logackaja je  D
Jakinavo, a je v finalu morala z 2:6, 5:7 priznati      premoč      2. nosilki, domačinki Marti Domachowski.Kljub  D
je v prelomnih trenutkih vedno moral priznati      premoč      osovraženih tekmecev.Ob bolečih porazih v končnici  D
dobro tudi v bolj neprijaznih časih, pokazalo      premoč      slabičev in nesposobnežev v ljudski, zdaj združeni  D
so prav tako njene ustanoviteljice. Številčno      premoč      lendavskih Madžarov je po prepričanju predsednika  D
Torino, na mitingu za GP pa je pokazal svojo      premoč.     Kubanec je poti iz Seville zamudil letalsko zvezo  D
uveljaviti priznano »moštveno« in »moralno«      premoč.      Pisano z imeni naj bi to pomenilo: Dabanovič  D
morali Angleži na uvodni tekmi morali priznati      premoč      Portugalcem, so britanski huligani, ki slovijo  D
moral v zadnjih dveh letih dvakrat priznati      premoč      Zupančiču. »Večina ovinkov je zelo hitrih  D
ne bi spremenil skorajda ničesar. Imeli smo      premoč,      naš nasprotnik si ni ustvaril niti ene prave  D
A tokrat številke nazorno kažejo, da je bila      premoč      Belgijcev na igrišču le navidezna in da italijanska  D
so morali minulo soboto v Radovljici priznati      premoč      Hribarjevih izbrancev z 0:3. Slovenci morajo  D
zaviralno delovala na politično in gospodarsko      premoč      Nemčije kot današnja Evropa narodov. Jeseni  D
ciljem še vodila, potem pa je morala priznati      premoč      Gerdu Novembru in poznejšemu zmagovalcu Javelin  D
pred Markom Kodelo, drugi pa je moral priznati      premoč      veteranu, nekdaj enemu vodilnih šahistov Slovenije  D
pa so vajeti igre v svoje roke vzeli Turki in      premoč      kronali med sodnikovim podaljškom, ko je Sükür  D
storil hudo napako in žoga je končala v mreži.      Premoč      na sredini igrišča je ponovno Conceicao kronal  D
zase. Še eno priložnost, da potrdijo svojo      premoč,      pa bodo imeli ta konec tedna na domačem terenu  D
poskus velikih, da si zagotovijo prevlado in      premoč.      To pa bi še bolj oklestilo pristojnosti predsedstva  D
rokometnih veteranov so Krožani morali priznati      premoč      gostov iz metropole Porabja Monoštra, za katere  D
Touru sedaj v rumenem Elli Van Bon izkoristil      premoč      Rabobanka Pobeg ducata kolesarjev prekrižal  D
in Zberg - so dodobra izkoristili številčno      premoč.     Wauters se je žrtvoval in moštvenima tovarišema  D
evropske lige, v finalu DP pa moral priznati      premoč      ŽKK Celje, je Sabini Felc zastal dih.Za neuspehe  D
1993 v Ljubljani je moral v polfinalu priznati      premoč      poznejšemu zmagovalcu, Kitajcu Vang Likvinu  D
Avstrijko Jenny Zika. Tina Pisnik je morala priznati      premoč      šesti nosilki, Španki Angeles Montolio, ki je  D
dobrih 100 m prednosti, pa je svojo prepričljivo      premoč      na letošnjem Touru spet pokazal Armstrong, ki  D
bil trikrat drugi. Dvakrat je moral priznati      premoč      Madžaru Feketeju, enkrat pa Čehu Wolffu. Tudi  D
žogico. Včeraj sta v polfinalu morali priznati      premoč      češke dvojice Vacenovska-Smistikova, ki je bila  D
nje; in dejansko stanje, ki pravi, da vojaška      premoč      odloča o veljavnosti pravnih določil.Lepe rešitve  D
doslej. Naš lokostrelec je šele v finalu priznal      premoč      Švedu Larssonu. »V Cortini, kjer sem nazadnje  D
z zmago v zadnjem, 9. kolu, še potrdil svojo      premoč.     Končni vrstni red: Soloženkin 7, Agopov, Tapeni  D
dobra igra, ali pa kaj drugega. Vsekakor naša      premoč      ni spodbudna za slovenski nogomet, je pa izziv  D
slovenski ligi. Mura je igrala dobro, imela      premoč      in tudi priložnost, vendar tudi mi nismo bili  D
zaključne žoge, a sta morala vnovič priznati      premoč      Primorcema: rezultat 15:4. »Seveda sva zadovoljna  D
imajo v celoti gledano po številu in po drži      premoč      Janša in ministri, ki so ali člani socialdemokratske  D
S temi razlagami bi bilo mogoče pojasniti      premoč      evrazijskih ljudstev.Toda zakaj so bili na koncu  D
vodilnega Ivančuka, je v šestem moral priznati      premoč      Širovu.Tako je Ivančuk, ki zdaj edini nepremagani  D
Stanič, ki sta v prvem kolu z 9:15 priznala      premoč      Litovcev Strioge in Martikonisa, v drugem pa  D
Najprej je zadel, ko je pravilno napovedal rahlo      premoč      gostiteljev v prvih dvajsetih minutah, dočakal  D
družicam močnega spola gre dandanes po glavi samo      premoč      nad moškimi.To dolgoročno ne more trajati in  D
najmočnejša stranka v Sloveniji, ki je prej imela      premoč      v vladi z 11:7, v poslancih pa 28:16, je zdaj  D
morala ob izidu 15:5 vnovič priznati absolutno      premoč      prvakov. »Miklavc in Čuturič sta močnejša, skupno  D
vratarja. Igralci Jadrana so imeli vso tekmo      premoč      in so zasluženo premagali neizkušene goste.  D
švicarskimi gledalci moral v šprintu priznati      premoč      domačemu matadorju Laurentu Dufauxu. Edina  D
ki je moral v dvoboju za 3. mesto priznati      premoč      Rusu, tako da je na koncu pristal na 5. mestu  D
kar je spodbudilo tekmice. Po drugem porazu,      premoč      je morala priznati še 6. s svetovne lestvice  D
Nizozemko Hamelnikovo, nato pa je morala priznati      premoč      litovski velemojstrici Cmilyte.Naturalizirana  D
kot šibkejša stranka ima od sobote tudi uradno      premoč      v vladi (11:7 glasov), potem ko je Janša sklenil  D
kolegov. V 5. vožnji bi moral Dryml priznati      premoč      17-letnemu Ljubljančanu Žagarju, če mu po vodstvu  D
podi s krepkimi 200 km na uro in se zanaša na      premoč      svojega stroja, ponavadi sploh ne pričakuje  D
kombinatorno igro zlahka uveljavljali terensko      premoč.     Le v zaključku akciji so bili ob nizu priložnosti  D
je bilo, Arge je po kotu iz gneče izkoristil      premoč      domačih.In minuto za tem novi šok!  D
olimpijski skakalnici v Saporu iz leta 1972 priznati      premoč      zgolj Japoncu Hidehari Mijahiru, pa ga včeraj  D
angleščina sprejeta kot skupni jezik, imeli veliko      premoč      nad drugimi tisti, ki jim je to materni jezik  D
celo tri kmete, torej kar precejšnjo materialno      premoč,      a le navidezno.Kmetje Barejeva so namreč padali  D
Kostiča. Gostje so imeli 31 minut številčno      premoč,      kar pa se v igri ni poznalo.Po silovitem pritisku  D
branilce Espanyola in nato premagal še vratarja.      Premoč      Espanyola v drugem polčasu ni prinesla spremembe  D
Grki. V zasledovalni vožnji na 4000 m so svojo      premoč      pokazali Nemci.V finalu je namreč Robert Bratko  D
telesni moči je bila očitna in gostiteljice so      premoč      dobro izkoristile.Z odlično igro v obrambi,  D
nadaljevanju so igralke Ilirije izkoristile      premoč      v višini in z igro pod obroč polnile koš nasprotnic  D
Soršaka proti Roncu, Ozimič pa je moral priznati      premoč      Malepingu in Tramšek Di Pucciu.V zadnjem odločilnem  D
je Kitajska prva ženska velesila. Toda svojo      premoč      so tokrat, resda na domačem terenu, potrdile  D
kolesarji so na velodromu Dunc Gray potrdili      premoč      v zasledovalni vožnji na 4000 m.Potem ko sta  D
Popescu je po lepem prodoru Begiča kronal      premoč      Korošcev v prvem polčasu.Gostje so na začetku  D
Brazilca Loiola in Emanuel, pa sta morala priznati      premoč      Špancema Fabiu Diezu in Javierju Bosmanu.Tretja  D
prednost Koprčanov, ki so imeli v Ljubljani      premoč      in tudi obilico priložnosti - Kneževič se je  D
Koprčani so imeli vse. Vodstvo z 2:0,      premoč      v igri in še kopico priložnosti, toda osvojili  D
V. D. Waldner priznal      premoč      Sydney - Kong Linghui, prvi nosilec olimpijskega  D
Pezzo je morala to sezono praviloma priznavati      premoč      Švicarke Barbare Blatter in Španke Margarite  D
Scheidt. Ainslie, ki je v Atlanti moral priznati      premoč      Schdeitu, je na najboljši poti, da osvoji zlato  D
je bil tudi Beljavski, ki je moral priznati      premoč      Halifmanu.Branilec naslova Bosna je zmagal   D
Norvežanke v protinapadu doseči gol, Američanke pa so      premoč      vnovčile šele z izenačenjem v zadnji minuti  D
Željko Zule Na Tromeji      premoč      Golčerja Rateče -   D
bil nerešljiva uganka za Kostanjškovo četo.      Premoč      so Koprčani kronali v 27. minuti, ko je po prekršku  D
Berlot, Gadnik, Vidič. Prvi niz je že nakazal      premoč      gostov.Toda novinci so se v 2. nizu otresli  D
ne bi privolila koalicijo, v kateri bi imeli      premoč      SDS in NSi.Za takšno koalicijo torej ni realnih  D
Montreal Canadiens, dvakrat izkoristila številčno      premoč.     Sicer pa je bil najučinkovitejši Benoit Brunet  D
Zadnji dve minuti so imeli domači številčno      premoč,      a jim ni uspelo prebiti čvrste zaloške obrambe  D
moštvu omogočil - kljub igralcu manj - očitno      premoč.     Aleš Čeh tako rekoč ni izgubil dvoboja, njegov  D
prepričujejo, da je zmernejše krilo SPS dobilo      premoč,      s tem pa so znotraj te stranke nastali razmere  D
tehnično) pomoč iz Torina. Toda bolj ko je rasla      premoč      majhnih angleških delavnic, med katerimi se  D
izgubile. V 4. nizu so imele gostje spet veliko      premoč      (20:10), v 5. pa je HIT sicer bolje začel (8  D
Mlakar 5,5. V 23. minuti so Goričani rahlo      premoč      kronali z golom.Ipavec je streljal, Strajnar  D
bolj napadalno igro proti koncu tekme kronali      premoč,      pri čemer bi goste s taktiko nasprotnih napadov  D
primerjavi z onimi izpred štirih let so: velika      premoč      levosredinskih nad desnosredinskimi strankami  D
kakovosten igralski kader, ki bo spomladi potrdil      premoč.     Ne smemo pozabiti, da zimski odmor lahko obrne  D
sodnik mu je pokazal pot v slačilnico. Številčno      premoč      so domačini naposled izkoristili in v 76. minuti  D
zagotovil prepričljivo večino. Toda številčna      premoč      bo zagotovo premalo za to, da bi bilo v parlamentu  D
lanskem SP in predlanskem EP obakrat priznati      premoč,      je Šibila tokrat za Irko predstavljala nerešljivo  D
4, 6:3, je v drugem nastopu morala priznati      premoč      23-letne Miriam Schnitzer z 1:6, 2:6. Ta Nemka  D
prevaljskih vrat. Pred koncem polčasa znova velika      premoč      Korotanovih nogometašev, Popescu je lepo zaposlil  D
končnico, v kateri je zlahka uveljavil materialno      premoč.     Več dela je imel Pavasovič, ki je prvič v karieri  D
odreči prejšnjemu; da bi po vsem tem priznali še      premoč      nemške kulture, pa je za levičarje preveč.Toda  D
»Slovensko pomlad« je zaznamovala ideološka      premoč      nacionalizma (k čemur so bistveno prispevali  D
Četrtek, 2. novembra      Premoč      možne koalicije.Večino odločitev v 24-članski  D
posameznicami uvrstila v polfinale, kasneje pa priznala      premoč      Romunki Dodean.Mlada Primorka je s Tejo Budihno  D
Ajdovščini že precej boljše trenutke. Tudi številčna      premoč      po drugem rumenem kartonu Tanjiča se je končala  D
bodo napadalci težje uveljavljali dosedanjo      premoč.      In kakšen je razpored kandidatov za vrh do  D
kategorije v zadnjem obdobju, medtem ko je moral      premoč      po točkah priznati zgolj nigerijskemu Američanu  D