premoč (101-200)

igralca in proti štirim gostiteljem uveljavili      premoč      ter osvojili točko. Dare Rupar   D
Ravenčani so imeli v prvih dveh nizih veliko      premoč      in domači odbojkarji so imeli nekoliko več od  D
Borovinškove, pa vendarle zlahka zmagale. Veliko      premoč      so dokazale zlasti v drugem in v tretjem nizu  D
izkupiček. Potem ko je dopoldne z 1:3 priznala      premoč      Danski, je zvečer kar s 3:0 premagala Anglijo  D
tekmi lige pokalnih zmagovalk morale priznati      premoč      Romunk, Mariborčanke pa so v ligi državnih prvakinj  D
bilo stalno pred svojim kazenskim prostorom.      Premoč      slovenske reprezentance je bila kar očitna,  D
poslal žogo tik ob levi vratnici. Seveda se je      premoč      slovenskega moštva nadaljevala, še zlasti po  D
pristal na 29. mestu, je moral včeraj priznati      premoč      zgolj mladinskemu svetovnemu prvaku izpred dveh  D
zmago, so morali tokrat na svojem ledu priznati      premoč      ekipi Washington Capitals. »Zavedam se, da  D
železarje« - V Zalogu so morali Blejci priznati      premoč      gostiteljev Jesenice -   D
nadaljevanju smo imeli kar nekaj časa imeli      premoč,      česar pa nam ni uspelo kronati z goli zlasti  D
bolje začele v naslednjih dveh nizih, a je bila      premoč      kratkotrajna. Marko Lazar   D
najboljša že po dveh veleslalomskih nastopih, veliko      premoč      ta čas pri nas pa je v sedmih serijah skokov  D
namiznem tenisu, so morali v finalu priznati      premoč      Švedom. Jörgen Persson, Jan Owe Waldner, Peter  D
vodila s 4:2, a je nazadnje le morala priznati      premoč      naše igralke. »Ves čas sem imela dober občutek  D
povezane. Toda svetovni prvak je materialno      premoč      obdržal le za kratek čas. Vrnil je kvaliteto  D
drugi tretjini so imele gostiteljice navidezno      premoč,      prave priložnosti pa si niso pripravile.Tekma  D
Samo v nekaj potezah je Kramnik materialno      premoč      prevesil na svojo stran in rutinsko uveljavil  D
Veržeja so igralci Drave imeli vso tekmo terensko      premoč      in si ustvarili nekaj priložnosti, ki pa jih  D
prvakov Norvežan Ole Solskjaer kronal angleško      premoč.     Praška Sparta pa jo je boljši Herthi zagodla  D
ne bo vzdržal. Svetovni prvak je materialno      premoč      izkoristil.Vrnil je kvaliteto in pripeljal srečanje  D
moža Ferrarija in McLaren-Mercedesa. Tehnološka      premoč      obeh moštev, predvsem pa velikanska sredstva  D
sredstva, ki jih imata na voljo, jima omogočata      premoč      pred tekmeci, ki pa nedvomno ne more biti večna  D
Goričanov, ki so po nekaj zgrešenih polpriložnostih      premoč      kronali v 59. minuti z zadetkom Žlogarja, le  D
podcenili. Taktično smo tekmecu prepustili      premoč      na sredini igrišča, v konici napada pa izkoristili  D
strt, čeprav ima na videz popolno pobudo in      premoč.      Jeseničani so vrsto let uspešno gojili obrambno  D
Gorica, ki je igrala odprto. Odločila je naša      premoč      na sredini igrišča, kjer so Goričani navadno  D
zmagali. Nafta je imela v prvem polčasu rahlo      premoč,      eno redkih priložnosti pa so domači v 38. minuti  D
domačem ledu morala letos že drugič priznati      premoč      hokejistov iz Zaloga z 2:4. Zmaga Slavije  D
natančno izvajala začetne udarce. Še večja je bila      premoč      Infonda v drugem nizu.Po 4:0 je bilo kmalu 13  D
, 2. Osterc (Vel), 3. Jazbec (Trž). D. K.      Premoč      Radovljičanov Kranj -  D
in Barbara Šercer (PK M), sta morala priznati      premoč      lanskima svetovnima prvakoma, Juretu Corju in  D
Mariborčanom je bil to račun brez krčmarja.      Premoč      gostov je bila očitna od vsega začetka, Mariborčani  D
na začetku drugega polčasa je samo še potrdil      premoč      gostov in zmago. F. M. Usodna hitrost Šentjurčano  D
pritisnili »rudarji« ter nanizali nekaj priložnosti,      premoč      pa so kronali v 38. minuti s pravim evrogolom  D
Olimpije in si v sredini terena ustvarili rahlo      premoč.     « Milovan Tarbuk, trener SCT Olimpije: »Vse  D
Manchestru, kjer ste že v četrtfinalu priznali      premoč      Kitajcem, poznejšim zmagovalcem. To je bil  D
predčasne volitve in poskušala unovčiti trenutno      premoč.     Zakon o stavkah v javnem sektorju, ki je propadel  D
delitvi premoženja nekdanjih občin uveljaviti      premoč      Ljubljane, čeprav bi se morale naslednice o  D
kvalifikacijskega turnirja v Benetkah z 1:7 priznati      premoč      Poljaku Mariuszu Cendrowskyju, na prvenstvo  D
Hasičevi mreži za velike tri točke. J. K. Velika      premoč,      a tesna zmaga Maribor -  D
Alston je s petimi skoki v napadu poskrbel za      premoč      pod našim košem.Zato je jasno, da Milič, Jasikevičiu  D
Australian Opna, kjer sem po petih nizih priznal      premoč      Agassiju, tokrat pa sem bil boljši.Vzdušje je  D
Danijel Šantl pa je moral s 5:7, 6:3, 1:6 priznati      premoč      Slovaku Grolmusu. D. Š. Gmajner presenetil  D
0:6), pa je Zec moral najprej z 0:2 priznati      premoč      Madžaru Palastiju, nato pa ga je s tušem premagal  D
drugo mesto. Toda nič ni zanesljivo, pa če je      premoč      v imenih še tako očitna. Dravograd: Dravograd  D
finalu po slabši razliki v nizih morala priznati      premoč      Caenu.Številka 1 svetovnega namiznega tenisa  D
zmagovalni skupini tri tekmovalce. Številčno      premoč      je najbolje izkoristil Geert Van Bondt, ki je  D
vladavin, ko je LDS velikokrat izrabljala svojo      premoč      pri vladanju.Opozoril je še na strahovite zamude  D
precenjujejo, toda realiteta, velika Korotanova      premoč,      bo v nedeljo z vso silo udarila na dan. Ajdovščin  D
sicer pripeljala do cilja, a sta morala priznati      premoč      nemškega šampiona, ki je slavil 38. zmago kariere  D
imeli domačini nato skozi vso tekmo terensko      premoč,      jim je uspelo rezultat le znižati, strasti pa  D
dopustil presenečenja. Spretno je izkoristil      premoč      na sredini igrišča in s hitrimi nasprotnimi  D
točke natančen. V drugem polčasu je terenska      premoč      pripadala Ptujčanom, ki pa niso znali vodstva  D
presenečenje, in ljubitelje odbojke njihova      premoč      že nekoliko dolgočasi, pa je na drugi strani  D
domačih, in zmaga je bila zagotovljena. Še večjo      premoč      so imele Branikovke v tretjem nizu, ko so vodile  D
združene stranke, s čimer bi ta imela bistveno      premoč,      zato naj bi Janša želel to razmerje spremeniti  D
stroke prav v vseh spornih primerih tako očitno      premoč,      da bi ji kazalo svetovati malce umirjenosti  D
stran, ko so Nemci prvič izkoristili številčno      premoč.     Prav tako kot pri prvem golu je plošček nekako  D
tekmečevim le 28. Otočani so imeli navidezno      premoč,      a bi zavoljo izredno požrtvovalne igre Slovencev  D
Zajčevim golom z desne strani izkoristili številčno      premoč,      minuto kasneje pa je Zupančič v velikem slogu  D
prvenstva v grško-rimskem slogu s 4:8 priznati      premoč      Jugoslovanu Bušiću.Rade Bačič (do 69) je imel  D
vsej svoji kratki zgodovini nenehno borijo za      premoč.     Najprej je na desnici suvereno vladal Peterle  D
najmočnejša. Prepričanje v lastno številčno      premoč      pa se utegne kaj hitro razbliniti.Kajti v dneh  D
petek. Bačič je moral v 1. kolu z 0:4 priznati      premoč      Grku Bukisu, nato je tesno izgubil z Bukisovim  D
priložnosti, so tokrat zaigrali povsem drugače:      premoč      je sicer spet bila na njihovi strani, toda nevarnih  D
takšnega zelo težko ponoviti, smo se ušteli. Toda      premoč      Baltičeve ekipe še kar traja in nekako jemlje  D
le, čeprav petnajst let za nami, opozarja na      premoč      ZDA in Japonske ... V začetku letošnjega februarj  D
je končno izkoristila v 30. minuti številčno      premoč      in izenačila.Ob koncu drugega dela so sodniki  D
najboljši strelec SP, v 57. minuti kronal veliko      premoč      Slovenije v zadnji tretjini, je Bešlagič storil  D
tako šele tretja, saj je morala to pot priznati      premoč      tudi Kirgistanki Irini Bogatčevi (2:26,17).  D
imeli Mariborčani vse niti igre v svojih nogah,      premoč      gostov pa je z dvema goloma kronal Cipot, ki  D
potem pa so gostitelji še bolj pritisnili.      Premoč      je v 45. minuti končno kronal Uroš Krajnc.Šele  D
prednost. Gostje pa so po izključitvi številčno      premoč      na igrišču izkoristili v 72. minuti z golom  D
nekoliko nepričakovano v nadaljevanju priznati      premoč      družboslovk, pri katerih je bila najbolj učinkovita  D
Zahovič (40) in Čeh (57). Popolno francosko      premoč      v nadaljevanju potrjuje še nekaj podatkov: Francozi  D
probleme v obrambi, pa smo uveljavili popolno      premoč.     Slovenija?   D
ker so morale tudi članice v finalu priznati      premoč      Madžark. Slovenski igralci so zadnji dvoboj  D
Safran, ki je z 0:2 (-15, -8) morala priznati      premoč      paru Schall-Struse (Nem). Med posameznicami  D
morali v četrtfinalu z 0:2 (-9, -13) priznati      premoč      sester Svensson (Šve). Odličen rezultat sta  D
V prvem polčasu so imeli Ljubljančani veliko      premoč.     V 23. minuti so denimo vodili že s 44:32.   D
Nikola Juretič (do 71 kg) pa so morali priznati      premoč      tekmecem. Z. G. A. Živko in L. Urh   D
so prevzeli pobudo domači nogometaši, ki so      premoč      kronali z goloma Tignja. I. M. Feroterm Pohorje  D
uspešnost te povezave bi ogrozila dosedanjo      premoč      Londona in Frankfurta, zato sta obe borzi pred  D
prvem polčasu smo imeli vse, izvrsten ritem in      premoč.     V drugem polčasu nas je to opogumilo prav tedaj  D
privoščile počitek, saj so morale tokrat priznati      premoč      Imosa Ježice, ki je zmagala z 80:62 (46:27)  D
Ostercem pa je Pejkovič z bele točke materializiral      premoč.      Mihajlo Petrovič, trener Domžal: »Olimpija  D
Zagožnove kmečke zveze. Ta pa je morala priznati      premoč      druge struje znotraj stranke, Vriskove kmečke  D
Finci kar trikrat zapored zapravili številčno      premoč      v prvih 10 minutah 2. dela, je sicer že kazalo  D
približno 100 tekmovalcev iz petih držav, priznati      premoč      samo Avstrijcu Haasu. Rezultati - člani: 1.  D
ko je moral pred 14 dnevi v Sydneyju priznati      premoč      Dejanu Kralju v boju za zadnjo olimpijsko vozovnico  D
Gostitelji so potem pritisnili, a se je njihova      premoč      hitro končala sredi prvega polčasa, ko je moral  D
Verbančič (do 66 kg) je moral z istim izidom      premoč      priznati Turku Ozkanu, Gregor Brod (do 73 kg  D
Šimundže je v mrežo pospravil Džuranovič in kronal      premoč      »vijolic«. Ta se je nadaljevala tudi v drugem  D
izenačil. Tudi v drugem polčasu so imeli domači      premoč      in po petnajstih minutah igre so zasluženo povedli  D
ostal praznih rok v evropskih klubskih finalih.      Premoč      Reala na evropski klubski sceni je torej dobila  D
zmagala samo leta 1997, ko je morala priznati      premoč      Američanki Missy Giove. Slovenija ima evropskega  D
Constantina, v 2. kolu pa je moral z 0:3 priznati      premoč      kasnejšemu zmagovalcu Madžaru Beziczu. F. B  D
drugič ta teden v zadnjih metrih dirke priznati      premoč      Avstrijcu Josefu Lontscharitschu, ki je po zmagi  D
Na prvi dirki je namreč že moral priznati      premoč      Španca Davida Vazqueza, na dirki v Cortini pa  D