koš (901-1.000)

Belgiji, 9. mrena, ki obdaja pljuča in prsni      koš      od znotraj, poprsnica, 10. senca, 13. oseba  D
niso edini, ki predstavnike OZN mečejo v isti      koš      z okupacijsko koalicijo.Mnogi Iračani so v prejšnjem  D
z nizom nasprotnih napadov napolnila njihov      koš.      Menjave v drugem polčasu so nekoliko upočasnile  D
sovražnika« in zmotno meče Sadama Huseina v isti      koš      s krivci za napade 11. septembra 2001.Administracija  D
nožem, ki ga je imel s seboj, zabodel v prsni      koš.     Zaradi hudih poškodb so zabodenega z reševalnim  D
v napadu. Le tako sem lahko dal tudi kakšen      koš      in prispeval k igri in rezultatu.V reprezentanco  D
ministrico večkrat zabodel v roko, trebuh in prsni      koš.     Nekaj genetskega materiala morilca so našli tudi  D
ga naša država spominja na en sam velikanski      koš      neodgovorjenih pisem in faksov, in bojim se  D
neprimerljivo italijansko in nemško okupacijo v en      koš!      Se g. Romavh, ki se pohvali s tem, da je popravlj  D
dokončno uničil, smo klicali gospoda Banovića.      Koš      so res zamenjali v enem tednu, a od takrat niso  D
polomil rebra, poškodoval hrbtenico, glavo, prsni      koš      in pustil na desetine črnic na telesu. Tisti  D
obrambo, s katero smo gostom onemogočili igro pod      koš.     « Miloš Sagadin, trener Elektre: »Mladi igralci  D
vodstvo (90:89). A gostje se niso dali, dosegli      koš,      Krka pa je imela za zadnji napad na voljo 23  D
javno škodo, saj zakon izenačuje in meče v isti      koš      nekaj najbrž popolnoma opravičenih primerov  D
Denar in kartico je obdržala, drugo pa odvrgla v      koš      za smeti v zdravstvenem domu v Slovenj Gradcu  D
Darrel Tucker in minuto zatem dosegel tudi prvi      koš      (83:58). Sašo Filipovski, trener Uniona Olimpije  D
je ogorčena, ker je Haag Hrvaško vrgel v isti      koš      kakor Republiko srbsko in SČG.P. Ž.   D
raznolikimi žuželkami. V Kadirjevih (v isti      koš      spadajo tudi drugi podobni kampi) »Tarzanovih  D
Toda tudi poslancev ne moremo metati v isti      koš.      Nekateri pridno delajo in sedijo na vseh sejah  D
izkušnja ne sme vreči vseh tujih lastnikov v isti      koš.      »Ocenjujemo, da bi morale sedaj v dogajanje  D
varno vožnjo. Vse kršitelje namreč tlači v isti      koš,      pri čemer so vsi podvrženi enakemu programu  D
nekaj posebnega. Zato ne moremo metati v isti      koš      tekme iz leta 2001, 2002 in 2003 ter tekmovanja  D
telekomunikacijskih podjetij ne smemo vreči v isti      koš.     Ob tem smo mi dolgoročni lastniki, ki podjetjem  D
razdalje, v napadu pa bomo igrali predvsem pod      koš,      kjer niso tako močni.Če bomo pri tem kolikor  D
se obrne in si začne odpenjati srajco. Prsni      koš      polje v globokih valovih.S hrbta mu lije pot  D
po treh minutah igre vodil kar z 16:2. Edini      koš      za gostitelje je dosegel naš reprezentant, ki  D
ujel žogo pod Phoenixovem košem in dosegel      koš      za vodstvo Ostrog s 83:82.V zadnjih sekundah  D
Brezigar do Borisa Popoviča. Ne mečemo ju v isti      koš,      a kaj je bil njun - politični seveda - credo  D
pogumno skrbijo za svojo varnost, ne mečejo v isti      koš.      »Napadi na Rdeči križ, Združene narode, šole  D
ki je slaba za zdravje? »Imela jih bi cel      koš,      če bi si jih dovolila.«Ko jo je Tom Stoppard  D
ljubljanskih parkirišč) ustrelil Besima B. v prsni      koš      in v zadnjico.Ranjencu je rešila življenje takojšnja  D
zaslišal strele in začutil, da je zadet v prsni      koš      in zadnjico. Gashi pa zatrjuje, da ga je precej  D
uporabo Nikove opreme, še preden je dosegel prvi      koš      v poklicni karieri, pa jim za zdaj še ni prinesel  D
soigralcev in odbite žoge ter dosegel zmagoviti      koš,      Roberts Štelmahers pa je mojstrsko izsiljeval  D
zadevali trojke. Mi igre nismo znali prenesti pod      koš,      pod katerim imamo višinsko premoč.Ob takšnem  D
le 7 minut in še čaka na svoj prvi »ameriški«      koš.      Philadelphia : Indiana 74:85 (Iverson 37;  D
najbolj izrazni, pogosto se uporablja tudi prsni      koš.      Najmanj tri do štiri leta učenja so potrebna  D
pograbila kuhinjski nož in partnerja zabodla v prsni      koš.     Nesrečnež je bil tako hudo ranjen, da je med  D
cesti in z eno kroglo zadel Besima B. v prsni      koš,      z drugo v zadnjico, tretja pa je končala v stegnu  D
njegovem očetu - ga je Gashi ustrelil v prsni      koš,      ko pa je začel bežati, je sprožil še enkrat  D
Finijev zakon popolnoma nora iznajdba, saj v en      koš      meče vse: marihuano in hašiš, ki da ju uživa  D
sto operacij z minimalnim pristopom v prsni      koš,      toda zdaj smo prav zaradi minimalnega posega  D
razlike. Ko je Mensud Julevič zatem dosegel      koš      in zadel še prosti met je bil dvoboj odločen  D
soigralce, poleg tega pa tudi pridno polnil      koš      Budućnosti.Ob polčasu so gostje vodili le še  D
Marino Baždarić je temeljito zrešetal spitski      koš      z meti za tri točke. Kdaj na igrišče?   D
je v 15 minutah igre odločil za en sam met na      koš.     Izidi - Toronto : Houston 101:97 po dveh podaljških  D
usmeritev za gostitelje. V dirki, kdo bo dosegel      koš      več, so sicer vsi njeni člani prve peterke dosegli  D
strniti obrambe vrste. Dirka, kdo bo dosegel      koš      več, bi bila namreč podobna samomoru. Pri  D
in KK Branik (Mb). V polčasu bo zabijanje v      koš      predstavila akrobatska skupina iz Celja, ob  D
tekme. Od 27. minute naprej je dosegel le še en      koš      tik pred koncem tekme, tako da je voz vlekel  D
sedež z vsem telesom in bodo njegov krhki prsni      koš      ali pa šibke vratne mišice manj izpostavljeni  D
zlasti Domagoj Vidaković, ki je pridno polnil      koš      tekmeca s trojkami in uspešnimi prostimi meti  D
povprečni igri v prvem polčasu (dal je le en      koš      iz igre) prepričljivo dobil v nadaljevanju,  D
ena blokada do dvojnega trojčka! Rašo (edini      koš      je zadel na začetku tekme) pravi, da je proti  D
košarkarji Unicaje s talnim nizanjem akcij pod      koš      kmalu »obelodanili«, hkrati pa so se zelo solidno  D
nebogljeni obrambi Primorcev polnili njihov      koš.      Po koncu prvega polčasa je še kazalo na ugodnejši  D
Vitoria, ko so sodniki priznali Atencem zmagoviti      koš,      dosežen po izteku igralnega časa.Tedaj je pristojnim  D
zasebnim dodatkom neštetokrat zabiti žogo v      koš      po Brownovi podaji, teči z vso naglico z enega  D
Popovich. Nasploh sta obe ekipi igrali zlasti pod      koš,      kjer je Tima Duncana pazil »bad boy« Rasheed  D
nevarnost. Da veliko bolj vodim žogo in prodiram pod      koš      ter čvrsto igram v obrambi,« pravi Nachbar in  D
kakšnega od velikanov rajši porinil pod tivolski      koš.      Če so proti Barceloni prišli gledat Barcelono  D
predvsem na to, da Rečana ustavijo pri metu na      koš.      Z malce lažjim srcem tekmeca čakajo v Laškem  D
strelsko slabo razpoloženi. Njihovi prodori pod      koš      so bili v večini primerov neuspešni, dobra strelska  D
s tem nisem mogel sprijazniti. Če si dober,      koš      pri košarki zadeneš, če ga zgrešiš za pet cm  D
treningom in po njem sem do onemoglosti vadil met na      koš.     Zdaj sem veliko bolj samozavesten in tudi soigralci  D
čečkali po klopeh ali z mokro gobo ciljali      koš      na nasprotni strani razreda, storili prekršek  D
Češković z razdalje sta počasi in vztrajno polnila      koš      Polzelanov.Gostom preobrat ni uspel. J. K.   D
polovice igrišča in s kakšnih 10 metrov metal na      koš,      pri tem pa so nad njim napravili osebno napako  D
do napada, vendar so gostje bolje metali na      koš      ter razliko povišali na 10 točk. Roman Urbanija  D
žogo, tovariš profesor« ali »Smem metati na      koš,      tovariš profesor?« Leta 1948 je prišel v Ljubljan  D
začuda odrekel doslednim napadom neposredno pod      koš,      ki so mu je prinašali lepe sadove.Toda zelo  D
ko je Horry v zadnji stotinki sekunde zadel      koš      in odpeljal LA Lakers v finale? Slehernemu  D
za ameriško kolonialno oblast, mečejo v isti      koš      in odgovornost zanje pripisujejo pripadnikom  D
dopolnitev z opozorilom, da bo zakon romal v      koš,      če ga v dveh tednih ne popravijo.Dopolnili so  D
pobijanju Židov, o nacizmu in vse skupaj mečete v en      koš.     Počasi, počasi, g. Tomšič!  D
center Hasan Rizvić, z zunanjih položajev pa je      koš      torpediral Nebojša Joksimovič. V 2. polčasu  D
se njegova roka zdi »mehka« kot pri metu na      koš,      to pa nikakor ni naključje. »Split je košarkarsko  D
do petino prejetih zdravil neuporabljenih v      koš.     »Kot da bi šest milijard skupnega denarja za  D
zelo različni. »Dokumentarec« pa vse »meče v en      koš«     , češ da so vse skupaj »zločini partizanov«.  D
Pisec pa, kot da mečem vse učitelje v isti      koš!     Obratno: ko govorim o slabostih šole, vem, da  D
muslimanskega sveta, ne pa da ju mečemo v isti      koš.      Ogrožena je varnost človeštva.  D
Vsaj na prulsko dvorišče naj gredo metat na      koš.     Vsaj to.  D
Geoplina Slovana kar pet minut brezplodno oblegali      koš      gostiteljev, rezultat je bil 7:1, je kazalo  D
minute so pripadle domačim, ki so z igro pod      koš      presenetili goste in v 7. minuti vodili s 13  D
igrali po dogovoru. Več bi morali igrati pod      koš,      ne pa da smo večino akcij zaključevati z meti  D
slovenski rokometaši so za nameček dobili zvrhan      koš      pohval od same Natalije Verboten. Po srečanju  D
celo pobral odbito žogo v napadu ter dosegel      koš      med Rahimićem, Boiso in zelo dobrim Maravičem  D
način so jo namreč hoteli prebiti z igro pod      koš,      ob nekaj nesrečno izgubljenih žogah pa so se  D
prihodkov, tarifni sistem ne bo vseh metal v isti      koš.     Ker so te postaje veliko pripomogle k temu, da  D
odločajo se med njima, ker jih tlačijo v isti      koš)     , »zmagujejo« druge. Kadar imajo na seznamu malce  D
zmagoviti napad, vendar ga niso kronali z metom na      koš,      tako da je bil na vrsti podaljšek.Tudi po 1  D
V prvi četrtini, v kateri so gostje prvi      koš      iz igre dosegli šele v 5. minuti, je bil odličen  D
včerajšnji izdaji Welta pa je slednji ponudil zvrhan      koš      optimizma: »Skupina z Nizozemsko in Češko bo  D
»Lojze« ubil dve muhi na en mah. Dosegel je      koš      in hkrati izsilil peto osebno napako Martona  D
mi nasprotujemo. Nemogoče je spraviti v isti      koš      zelo različne distribucijske sisteme, tako po  D
da jo je tako močno udaril v trebuh in prsni      koš,      da je zaradi notranjih krvavitev umrla.Obtoženi  D
desetkrat zabodel v vrat in telo oziroma prsni      koš,      tako da je omahnila in mrtva obležala na tleh  D
časovni stiski prinesel moštvu spodoben met na      koš?      Eduardo Brozovič   D
športnikov, pravi, da je težko dati vse te smrti v en      koš      oziroma na en skupni imenovalec.»Vzrok za okvare  D
pomoč, ker je mož dobil udarec v obraz in prsni      koš      in več odrgnin po rokah, ko se je lovil, žena  D