sodne medicine je na podlagi treh vbodov v prsni      koš      nesrečnega Fahrudina Avdića menil, da poškodbe  D
pod prisilo, vseh se res ne da metati v isti      koš,      saj so prav tako individuumi, čeprav jim je  D
ponudbi reklam na dom lahko še upreš z metanjem v      koš      ali celo samo z nalepko, postane to v javnem  D
centri? Košarka se igra zato, da moštvo doseže      koš      in privošči užitek občinstvu.Danes so bili res  D
nastopa na 27 največjih dirkah sezone. V isti      koš      je zmetala tako enodnevne klasike (dotedanjega  D
gledajo in poslušajo in potem mečejo vse v en      koš,     « je poudaril.Kaže, da ga bo sram še dobro leto  D
dvorane Golovec). P. Š. Jaz 'mam en stari znucan      koš      Skomarje -   D
Pod skupnim naslovom Jaz 'mam en stari znucan      koš      - verz je napisal pohorski bukovnik Jurij Vodovnik  D
leta in leta prepričuje ljudi, naj ne mečejo v      koš      starih dokumentov, knjig, pisem, albumov.»Kdo  D
sodeloval. A. Č. Guličev zakon v predal, ne v      koš      Ljubljana -  D
Kratko so potegnili še plavalci, saj je v      koš      romal tudi njihov predlog za šest plavalnih  D
proti njemu in ga skozi steklo zadel v prsni      koš.     Ranjenca, ki k sreči ni bil v smrtni nevarnosti  D
že po treh minutah igre. Potem ko je dosegel      koš,      je doskočil na stopalo svojega neposrednega  D
nadaljeval tudi v sredo, čeprav je bil zanj      koš      tokrat zaklet.V 13 minutah je zgrešil oba svoja  D
docela zmogli preskoka od golega metanja na      koš      do igre z vsemi potrebnimi razsežnostmi.Zato  D
Tbilisiju, Ganži in Bakuju bi težko vrgli v en      koš:      v nekaterih se vonja mediteransko živahnost  D
in promotivne dejavnosti, saj ga čaka zvrhan      koš      nalog pri snovanju in izpeljavi ambicioznega  D
urejanja problemov z umeščanjem zdravnikov v isti      koš      z vsemi profesijami v javnem sektorju ni posrečena  D
o njem govori kot o nekom, ki vdira v prsni      koš,      ki v telo vdira kot tujec, telo samo pa se mu  D
Tudi ko je McMillan v 36. minuti zabil žogo v      koš      in vnovič popeljal svoje moštvo v ospredje s  D
znajdejo ob polnem košu problemov. Niso vsi za en      koš,      nekateri so pomembni za vse, drugi spet ne.  D
naglico, marsikateri še preden utegne doseči prvi      koš      za svoj klub v članski konkurenci.Svoje prispevajo  D
roko v nekaj vrsticah pomete navedene študije v      koš.     Z ugotovitvijo, da ZDA dosegajo rast z inflacijskim  D
hišnika. Še toliko bolj nesmiselno je, da v isti      koš      s hišniki mečejo tudi neprimerljivo kakovostneje  D
da bo za konec turnirja treba vložiti zvrhan      koš      truda za tako želeno zmago z gosti iz Rige.  D
njegova statistika ob koncu tekme pove vse. En      koš      iz igre, dosegel ga je 10 sekund pred koncem  D
zato je v zadnjih sedmih minutah dosegel le en      koš      iz igre. S trojko je znižal na 90:93, domači  D
prodore Pabla Prigionija in njegove podaje pod      koš      prostim centrom, v Širokem Brijegu pa je svojo  D
njuni soigralci. Prav tako bolj pridno polnijo      koš.     Sem in tja kateri izmed košarkarjev pove šalo  D
vadbi. Dragiša Drobnjak se s krila vrača pod      koš,      zato najpozneje v roku enega meseca potrebujemo  D
nikdar ni šlo samo za dobro podajo ali met na      koš,      ampak da sta vedno še kaj rekla o stvareh, ki  D
vozel, 6. zadnja črka grške abecede, 7. pleten      koš      iz vrbovih vej ali žice za ribolov, 8. slovenska  D
nočna mora. Način, kako Jimmy Oliver meče na      koš,      je umetniški vložek.Vendar je za kolikor toliko  D
ameriškega veterana sledijo pravočasne podaje pod      koš      in če Oliver izkoristi svoje izkušnje in mehko  D
vzdržan). Še en poslanski zakon bo romal v      koš      Zapečatene planinske poti   D
obenem pa pravi, da obe potrebujeta še zvrhan      koš      potrpežljivosti. »Zame je najpomembneje, da  D
Odomu, povratne žoge pa lahko tudi sam vrže na      koš.     Naloga seveda ni lahka, kajti od Vujačiča se  D
dvoboj s Krko. Čeprav so gostje dosegli prvi      koš,      so Škofjeločani v 7. minuti že vodili z 19:2  D
organizatorja igre pod obroč in mu omogočil zmagoviti      koš      le tri sekunde pred iztekom 40 minut. V derbiju  D
podobno kot Flensburg. Po kakovosti bi v isti      koš      s tema ekipama dal še Portland San Antonio.  D
in Štajerci so do konca zlahka polnili njihov      koš.      Bojan Kralj   D
januarski izvolitvi v parlament vrgli v isti      koš      s predstavniki baasovske diktature. Zahteve  D
njegovih domnevnih ljubicah pač nabralo za zvrhan      koš.     Ob bližnjem srečanju z nekdanjo spremljevalko  D
prvem polčasu je bil sila skromen. Trojka in      koš      za dve točki.V nadaljevanju pa se je razigral  D
Davisona šele po treh minutah dosegla sploh prvi      koš      v zadnji četrtini, pri metih za tri točke je  D
trenerju Zmagu Sagadinu. Dirka, kdo bo dosegel      koš      več, je bila morda dovolj za točki v dvoboju  D
do 106:99). Sladek je bil predvsem zadnji      koš,      ki si ga je 26-letni velikan prislužil tako  D
počasen sneg, ki je od vsakogar zahteval zvrhan      koš      garanja: »Kakšna je forma pred odhodom v Oberhof  D
zahodnjaške dobrine (sinov prenosni telefon vrže v      koš)      in predstave o potovanju (»Najina pot ni turistična  D
na prvi tekmi največ iztržili prav z igro pod      koš      in z izkoriščanjem izjemno široke obrambe gostiteljev  D
pozivam, da ne mečete vseh trgovcev v isti      koš,      kajti nismo vsi iz Mercatorjevih, Tuševih ali  D
82) potopil Dalmatince, pa je prvič metal na      koš      v 16. minuti (11 minut po vstopu v igro) in  D
(11 minut po vstopu v igro) in dosegel prvi      koš      iz igre v 25. minuti. Zadar je medtem pod  D
odmora in zadel. Peta trojka Nejca Strnada,      koš      McMillana in prosti meti Jevđića so dobro minuto  D
je padla, in ležečo na tleh še brcnil v prsni      koš.     Novogoričanka je zaradi udarcev v ličnico in  D
napisali svojega zmagovalca, jih zmečkal in vrgel v      koš.     Angleži so pač napisali angleško skupino, Francozi  D
obrambo. Domači so »plesali« okoli nje, pod      koš      pa nikakor niso mogli.Plod takšne igre je bilo  D
Danilo Šmigič kot puščica pognal pod gostujoči      koš      in dvema točkama zapečatil usodo gostov, ki  D
Zagorac, s pridom izkoriščali in polnili domači      koš.     Igralci Zagorja so po zaostanku z 10 točkami  D
neizogiben. Gostitelji so predvsem z igro pod      koš      povedli z 9:0 in 17:4, vendar Laščani še niso  D
na 85:87, po pridobljeni žogi in podaji pod      koš      pa Sašu Zagorcu le nekaj sekund pred koncem  D
sekund pred koncem ni uspelo položiti žoge v      koš      za izenačenje.Končni izid so zelo solidni gostje  D
vendar s svojo nepredvidljivostjo lahko 'pričara'      koš.     Ko bomo uigrani, bo Pivovarna Laško povsem drugačno  D
dlan višji ter je več kot očitno zbil žogo za      koš.     Kovačič se je odgovornosti izognil z znakom za  D
taksistih, saj vseh ni mogoče metati v isti      koš.      Konkurenca je pač opravila svoje tudi na tem  D
je bila poleti zbrana za tekmovanje v metu na      koš,      za resnejše kontinuirano merjenje moči v košarki  D
bil za uvrstitev v finale potreben tudi zvrhan      koš      sreče.»Nič hudega, nismo se osramotili,« meni  D
Zato bi morali jutri še bolj paziti na sleherni      koš      in se za vsako ceno ogniti visokemu porazu.  D
skoraj ne dajo več iz rok, ko enkrat pride pod      koš      ... T. V.   D
so mi tudi desno roko - pa me mečejo v isti      koš      s sinom.Tudi meni pripada rehabilitacija na  D
Manceja (v tretji četrtini je dosegel le en      koš)     , druga nevarnost Joško Garma pa je imel težave  D
Nuhanovič, ki sta neusmiljeno polnila nasprotnikov      koš.     Slednji je povrhu še zaprl vse poti do svojega  D
na tleh, sta ga baje večkrat brcnila v prsni      koš      in glavo, mu povzročila prelom dveh reber, nosnih  D
kjer je zaposlena, je v soboto okrog 12.45 v      koš      za smeti izpraznila pepelnik s cigaretnimi ogorki  D
pripravljen,« se Baird ni pustil spraviti v      koš      »gostilniških« športov, čeprav najstarejši tekmovalci  D
Antonijevič je tako v 18. minuti položil žogo v      koš      za 39:34 in dal slutiti, da se je začel pohod  D
prostoživeče živali in stlačili so vse v en      koš:      v ZOO Ljubljana, kako so tam zagotavljali karantenske  D
prerezal vrat. Ko je bila mrtva, je čez njen prsni      koš      in trebuh zarezal globok križ ter krivuljo v  D
konkurenčnejši. Vendar knjig ne bi smeli metati v ta      koš.     Kitajci nam lahko naredijo čevlje, srajce nam  D
podprl še z večjim veseljem.« Krepki prsni      koš      se mu hitro dviga in spušča.Na čelu se mu nabirajo  D
dvoumnih besed je bilo včeraj na Pokljuki za zvrhan      koš.     Zdi pa se, da bo vpliv Janeza Vodičarja, pravzaprav  D
nosilni količek ograje ter si poškodovala prsni      koš      in trebušno votlino.Na smučišču so ji pomagali  D
odgovornost, kar ne zajema le zadnjega meta na      koš.      Moštvo bi morala pripeljati do zmage, poti pa  D
zvišala za 20 centimetrov in prinesla nov zvrhan      koš      dela pokljuškemu prireditvenemu odboru.Sicer  D
naskoka, vendar so imeli gostje ob koncu le      koš      prednosti.Vlado Pašalić, ki je med tednom vadil  D
Zanj je namreč dobra podaja prva opcija, met na      koš      šele rezervna. Dallasov lastnik Mark Cuban  D
natančno opredeljeni. Temu ni tako in zato se v en      koš      tlači organizirano obiskovanje razstav za osnovnošolce  D
Šerbec , saj, kot dodaja, ni mogoče, da bi v isti      koš      metali urbano sredino Kobarida in breginjsko  D
osebne napake. Igralci Geoplina Slovana so prvi      koš      v zadnji četrtini zmogli šele po 300 sušnih  D
seznanjali samo s pisemcem, ki ga bodo nato odvrgli v      koš,      ampak boste pristopili k njim osebno,« je svetoval  D
jih rešujemo sami. Ni moč metati vsega v isti      koš      po dolgem in počez. CMC Publikum zagotovo posluje  D
glavi, nato na tleh ležečega z brcami v prsni      koš      in z udarci s topim delom sekire.Kot je pokazala  D
sovražnikov politika, ki z lahkoto spravi v en      koš      svojo blodno demonizacijo vsega levega in tesno  D
je igral le prvih 14 minut in enkrat metal na      koš.     Toda vsi drugi košarkarji so se borili za zmago  D
na hitro dvakrat preigral Skelina in dosegel      koš      in sprožil njegovo zamenjavo, nato pa je dobro  D
V nasprotnem napadu je Marin Rozić dosegel      koš,      vendar so srbski sodniki odločili, da po izteku  D
sodniki razveljavili veliki Ciboni zmagoviti      koš      ob koncu rednega dela tekme. Pa smo že pri  D
dočakal Gaber Glavič, ki mu gre sicer zvrhan      koš      zaslug za številne zmage na klubski ali reprezentančni  D
nekdo od navzočih s pritiskanjem rok na prsni      koš      začel poganjati kri po telesu in z vpihi dovajati  D
tako grem pogosto sam na fitnes ali metat na      koš.      Nenazadnje smo slabo trenirali tudi prejšnjo  D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)