četrtina (3.481-3.580)

te mlade moramo biti pozorni, in teh je kar      četrtina.      Koliko je bilo ekstremnih primerov leta 1996  P
na Zemlji. Za njegovo gojenje se porabi kar      četrtina      svetovne porabe insekticidov in več kot 10 odstotkov  P
V holističnem centru Pilates v Ljubljani je      četrtina      strank starejših od 50 let.Med njimi je mnogo  P
drugega Po statističnih podatkih kadi skoraj      četrtina      odrasle populacije.Večina se zaveda, da to povečuje  P
preden ustvariš novo Ste vedeli, da več kot      četrtina      evropskih najstnikov med 15. in 24. letom pri  P
neradostmi) spolnosti v povprečju s 16,6 leta,      četrtina      pa se spušča v odnose nezaščitena, zato je bil  P
evrov. Radi bi dosegli, da bi bila približno      četrtina      občinskih virov, četrtina državnih, četrtina  P
bi bila približno četrtina občinskih virov,      četrtina      državnih, četrtina evropskih virov in četrtina  P
četrtina občinskih virov, četrtina državnih,      četrtina      evropskih virov in četrtina sponzorskih oziroma  P
četrtina državnih, četrtina evropskih virov in      četrtina      sponzorskih oziroma drugih.Pri sponzorskih sredstvih  P
Vojna je vzela približno 150.000 življenj,      četrtina      Libanoncev je pobegnila v tujino.Aleksandra  P
zanima vsega skupaj petnajst odstotkov mladih,      četrtina      se zanjo zanima srednje, vsaj delni interes  P
leto odvržemo 8,7 milijona ton e-odpadkov, le      četrtina      pa je recikliranih. Mladi (in tudi stari) hitro  P
tople malice ali kosila se je odločila približno      četrtina      dijakov,« pove Bojan Končan, ravnatelj Gimnazije  P
menda na eni od ljubljanskih gimnazij ostane      četrtina      toplih obrokov nedotaknjenih. Ali spremenjen  P
Zdaj jih otrok ni sposobna imeti že približno      četrtina.     « KEMIČNI UDAR NA LIBIDO   P
rezultatih študije Sveta Evrope je petina ali      četrtina      vseh žensk v zrelem obdobju vsaj enkrat izkusila  P
popotovanje po zelenem osrčju dežele, katere slaba      četrtina      površine leži v depresiji ‐ pod morsko gladino  P
življenje. Redne spolne odnose ima pri nas skoraj      četrtina      petnajstletnikov, med sedemnajstletniki pa polovica  P
nedonošenček pa le približno 60 cm, kar je      četrtina      kozarca.Samo da telešček povežemo s kisikom  P
svojim partnerjem enkrat, dvakrat na teden,      četrtina      pa od trikrat do petkrat. Kar je lahko tako  P
odraslih,« poudarjata Fifoltova in Weiblova.      Četrtina      otrok uživa sladkarije in sladkane pijače vsak  P
polovica prebivalstva ima manjše krčne žile, slaba      četrtina      pa velike debelne varice.Težave se lahko začnejo  P
do 90 odstotkov preide v napredovalo fazo in      četrtina      ali tretjina od njih bo potrebovala katero od  P
reorganizacije odpustiti 180, kar je skoraj      četrtina      vseh zaposlenih.Dan kasneje pa že povedo, da  P
ki jih dosegajo slovenski arhitekti, zgolj      četrtina      tistega, kar dobivajo v sosednjih državah, pa  P
Dakhle ločilo »le« še 500 kilometrov vožnje,      četrtina      vse poti od severnega dela Maroka.Na srečo neprometn  P
soočamo večinoma s hudourniškimi poplavami. Dobra      četrtina      Slovencev živi na območjih, kjer so možne katastrofalne  P
oblačila, ki jih kupujejo, izdelana etično, več kot      četrtina,      27 odstotkov, pa bi za takšna oblačila tudi  P
Skratka, poskrbeti morajo, da je približno      četrtina      proge neprevozna, kar samo dodaja čar tej, vsaj  P
bruto dohodka Indije. Kljub temu pa se več kot      četrtina      1,2-milijardnega naroda iz dneva v dan prebija  P
na trg v letu 1996, se jih je do leta 2001 le      četrtina      prodala za več kot 350 milijonov ameriških dolarjev  P
je bila tehnična ‐ uspešnih je bilo manj kot      četrtina      poskusov dostopa do nje ‐ in finančna polomija  P
pridelanega bombaža, pri katerem se porabijo      četrtina      vseh insekticidov, desetina herbicidov ter velike  P
Sloveniji je 5961 majhnih naselij, od tega jih ima      četrtina      manj kot 50 prebivalcev.Približno 90 odstotkov  P
vzrokov za smrtnost in obolevnost poškodovancev.      Četrtina      vseh smrtnih poškodb je neposredno posledica  P
sedmici sta bili vplačani za nedeljsko žrebanje.      Četrtina      za sedmico V Loteriji Slovenije za dobitke  P
tkal, ponoči pa pisal. Zdaj tam stoji samo še      četrtina      njegove hiše, ob njej pa bi radi uredili etnografsko  P
smrtnost dojenčkov: zgodovinarji menijo, da jih kar      četrtina      ni učakala prvega rojstnega dne.Po 40. in 50  P
javnomnenjskih raziskavah v reinkarnacijo verjame      četrtina      kristjanov.Mislim, da imamo opraviti s prirojenim  P
chardonnayja, sivega pinota in kernerja, preostala      četrtina      pa je iz dveh rizlingov, laškega in renskega  P
slovensko-ameriška naveza dobro delovala, uvodna      četrtina      pa se je končala z rezultatom 6:0 v domačo korist  P
skupine: večina si gre ogledat ledenik, približno      četrtina      se povzpne do prve visokogorske koče, morda  P
Liechtenstein kakor Goričko. V Vaduzu, kjer domuje      četrtina      prebivalcev države, stoji palačica iz leta 1905  P
petine žanjcev izrazito potrebo po varnosti, a le      četrtina      ribičev.Povrhu kar štirim petinam ribičev delo  P
Večina vin je že v kleti, med njimi skoraj      četrtina      takih, ki v Sloveniji še niso bila na prodaj  P
izključevanja Dravinih nasprotnikov, še preden bo mimo      četrtina      tekme. Če so pri Dravi lahko z ravnanjem sodniko  P
Vladivostoka. Po ameriških študijah je na Arktiki      četrtina      še razpoložljivih svetovnih zalog nafte in zemeljskega  P
zapravi približno 50 milijard dolarjev na leto.      Četrtina      teh je moških. Najpogostejši posegi pri njih  P
izraženi: po izsledkih prve raziskave skoraj      četrtina      anketiranih odraslih, zlasti moških, redno kadi  P
spola, ali deset odstotkov, če so ženskega.      Četrtina      anketiranih je pod stresom, 18,8 odstotka jih  P
dnevnik La Repubblica, je bila kar približno      četrtina      porok mešanih, torej med italijanskimi in tujimi  P
sicer nenavadno opredeljevane komisije: kar      četrtina      zaposlenih v urgentni dejavnosti v zadnjih sedmih  P
zdravstvenikov opravljali tehniki, v sedmih letih pa      četrtina      zaposlenih na tem oddelku ni niti enkrat opravila  P
čebelji izleti nakazujejo, da je čez zimo opustela      četrtina,      nemara celo polovica slovenskih panjev ‒ Čebelarska  P
ali terapijo s konjem, ko pa reveži, in to je      četrtina      prebivalstva Slovenije, še osnovne zdravstvene  P
bo začelo sredi avgusta, meni Možina, zadnja      četrtina      leta bo po njegovem kritična. Utegnejo nas  P
več kot 180.000 obiskovalcev, med njimi kar      četrtina      iz tujine Italijanska in piemontska industrijska  P
jih je čez 180.000 obiskovalcev, med njimi kar      četrtina      tujcev, od tega največ iz ZDA, Azije in vzhodne  P
Premalo za zmago. Četudi prva in druga      četrtina      nista bili slabi.Slovenija je začela v postavi  P
in Makedoniji svoje znamke. Med verigarji      četrtina      portovnih Po besedah našega sogovornika obsega  P
Ameriki). Med vsemi verigarji je približno      četrtina      portovnih (v 41 osnovnih različicah), in ko  P
ni mogel skriti solza, ko se je iztekla prva      četrtina      in so si še zadnjič segli v roke z delegatom  P
podeželja Vseh receptov je za dva ducata; največ,      četrtina,      jih prihaja s Štajerskega Nadvse hvalevredno  P
Vseh receptov je za dva ducata. Največ,      četrtina,      jih prihaja s Štajerskega, primorskih je pet  P
postopkih žganja od vstopne količine izgubila      četrtina.     V letu 1975 so ga na dan izgubili okrog 70 kg  P
lektronskih pomagal. Stanejo toliko, kot je približno      četrtina      današnjega WRC-avtomobila, a so se zaradi privlačne  P
Povrhu so ti zlomi lahko usodni. Skoraj      četrtina      ljudi umre v enem letu po poškodbi kolka. Na  P
z avtomobilom krajših od desetih kilometrov,      četrtina      pa celo od dveh.To stopnjuje negospodarno porabo  P
plimo in oseko) najvišja, in nasprotno, ena      četrtina      v času, ko je bila ta nizka.A raziskovalci opozarjaj  P
znatno zavirajo rast rakavih celic. »Skoraj      četrtina      vzorcev je bila učinkovita.To je precej nad  P
katerimi se je zbralo več kot sto ljudi, od tega      četrtina      jeznih protestnikov.Ti so prepričani, da je  P
oktobra z Dunaja zbežali cesar Ferdinand in      četrtina      prebivalcev, posebno koračnico namenil še banu  P
Medijem je poslal sporočilo: »V Franciji je      četrtina      deklet, starih od 15 in 25 let, odločno predebelih  P
najpogostejša oblika raka pri moških, saj se kar      četrtina      nevarnih obolenj pojavi na tej žlezi.V Združenem  P
2001. in po nekaj letih pokazala, da je kar      četrtina      tistih deklet in fantov, ki si je pogosto ogledovala  P
premostiti neprijetnosti, ki trajajo nekaj let ‒      Četrtina      žensk po zadnji menstruaciji ne občuti večjih  P
zadnji menstruaciji ne občuti večjih sprememb,      četrtina      pa ima hude klimakterične težave Prenehanje  P
predstavnicah nežnejšega spola. Le približno      četrtina      žensk po zadnji menstruaciji ne občuti večjih  P
sprememb, čeprav določene zazna prav vsaka,      četrtina      pa ima zelo hude klimakterične težave, ki pomembno  P
(Foto: Petra Mikulan) Približno      četrtina      žensk po zadnji menstruaciji ne občuti večjih  P
zadnji menstruaciji ne občuti večjih sprememb,      četrtina      pa ima zelo hude težave, ki pomembno vplivajo  P
Evropejci. Po njihovih ocenah bo do leta 2028 že      četrtina      prebivalcev Unije starejših od 65 let, število  P
odstotkov moških rado pomiva posodo, lika jih rada      četrtina,      sesa pa 22 odstotkov.Neradi pa umivajo okna  P
dolgotrajnega družbenega sistema v državi, v kateri živi      četrtina      človeštva, češ da po igrah nikoli ne bo več  P
reprezentantka Anja Frešer, ki kandidira v Rušah), da      četrtina      kandidatov ni članov SD, da imajo med kandidati  P
sejo. Zaradi dopustovanj se je ni udeležila      četrtina      od šestnajstih, nato pa so zaradi obstrukcije  P
Mill v Gloucestershiru zgradili razkošno hišo,      četrtina      te bo pesjak za četrt milijona funtov ‒Bodoča  P
vnesla hipoterapijo, ko pa reveži, in to je      četrtina      prebivalstva Slovenije, nimajo niti osnovne  P
Jaroslav Jankovič      Četrtina      prizadetih Občino Kamnik je poleg Gornjega  P
prebojev nekaterih delov nasipov je prizadeta okrog      četrtina      solin na Leri, preplavilo je tudi vsa solinska  P
Potrošniki smo seveda upravičeno skočili v zrak.      Četrtina      Slovencev živi na pragu revščine, preživlja  P
države. Je v bližini meje z Rusijo, zato je le      četrtina      prebivalcev estonske narodnosti, večina je ruskega  P
Špancih je ljubiteljev tako dolgega tuširanja      četrtina,      se jih pa kar štiri odstotke tušira več kot  P
življenjska doba se tudi v Sloveniji daljša. Vendar      četrtina      Slovencev zgodaj umre.Zaradi srčno-žilnih bolezni  P
Doma imam tri stene vinsko, krvavo rdeče,      četrtina      sobe je bela.Posteljnina je črna, rdeča ali  P
kot štiristo tisoč državljanov, kar je skoraj      četrtina      vse Slovenije. Za selitev prostorov na novo  P
Sladka bučna pita Sestavine: vlečeno testo +      četrtina      velike oranžne buče + kg skute + 4 žlice kisle  P
- nesladkan čaj ali kava -      četrtina      bele francoske štručke z maslom - skodelica  P
populacije. Od septembra 2006 do marca 2007 je umrla      četrtina      vseh čebel, kar pomeni 2,4 milijone družin oziroma  P