strel (3.471-3.570)

Dragič (Central Pt.) 54 (44+10) itd. M. S.      Strel      najhitrejši od Italijana Bezancano - Martinu  D
obrambo. V 52. minuti je Karič izvedel prosti      strel,      podal Sešlarju, ta pa še lepše Bozgu, ki je  D
pa se je Kanadčan prehitro se je odločil za      strel.     Gostitelji so 20 sekund pred koncem dvoboja izkoristi  D
jadralski babilon. V nedeljo, ko bo topovski      strel      poslal čez več kot tri kilometre dolgo štartno  D
Shining s skipperjem Pelaschierom. Topovski      strel      za nedeljski štart je počil v popolnem brezvetrju  D
napaka ruskega vratarja, čeprav je bil Ševčenkov      strel      veličasten.Čeprav celo tekmo odločno napadaš  D
ga v kratkem obravnavala duma. V Ljubljani      strel      sredi belega dne Ljubljana -  D
kateri je lokal. Dopoldne je včeraj počil tudi      strel      v Spodnji Šiški.Na Medvedovi so se najprej trije  D
izvedeti kaj več. Bomba pred trnovskim lokalom,      strel      v Šiški Na vrtu lokala Simonca je razneslo  D
razneslo ročno bombo - Na Medvedovi odjeknil      strel      iz kalašnikovke -Neporavnani računi?   D
razneslo bombo, še veliko bolj pa je odmeval      strel      sredi belega dne v Šiški.O obeh dogodkih, ki  D
bilo lahko že 0:2, a je domači vratar ubranil      strel      Severja, ki se je znašel sam pred njim.Nato  D
pritisnili domači in v 89. minuti je Botojnič ubranil      strel      Starčeviča, gostujoči vratar pa je bil nemočen  D
veselili gostje. Popescu je izvedel prosti      strel      z roba kazenskega prostora, žoga pa se je odbila  D
povedli po prvi prekinitvi. Bečaj je izvedel      strel      s kota, Žlogar pa je z glavo natančno zabil  D
prostoru, Arandjeloviču pa je drugi kazenski      strel      Boršič lepo ubranil. B. F. Esotech Šmartno  D
individualna ali kolektivna akcija ali pa kak prosti      strel.      Pri slednjemu pa nastopite v glavni vlogi  D
Na delu - Ko takole Mihajlović sproži      strel,      se za vratarje nasprotnih moštev začnejo hudi  D
priložnost, ko je ušel madžarskih branilcem, njegov      strel      pa je reprezentančni madžarski vratar Berenyi  D
prek Balagiča ponudila priložnost, toda njegov      strel      je domači vratar Mujčinovič ubranil.Kačičnik  D
je namreč v kazenskem prostoru z roko ustavil      strel      Gogića, a sodnik tega očitno ni opazil.Po tekmi  D
Dvorana Tivoli, gledalcev 200, sodniki Popovič ter      Strel      in Tominc (vsi Lj). Strelci: Eferl 1 za MI  D
kaže še, da je Rahmatulin izkoristil kazenski      strel      in da si je Kontrec poškodoval roko.Urban Kavčič  D
v vlogi krvnika kijevskega moštva. A njegov      strel      v 75. minuti, ki je že premagal vratarja Šovkovskega  D
Potrpežljivost poplačana Celje - Strunin      strel      iz ugodnega položaja mimo vrat in nato sijajna  D
premisleka dosodil najstrožjo kazen. A Cifrov      strel      je Strajnar brez težav ubranil.Domači so še  D
Govedarevič je spet pokazal na belo točko. Tokrat je      strel      z bele točke izvedel Pima in izenačil. Milovan  D
minuti, ko je Mikulič za dres povlekel Petrušiča.      Strel      z bele točke je izvedel Poglajen, Kalčič ga  D
najlepšo priložnost prvega polčasa, indirektni      strel      s kakih 9 metrov, pa je v 29. minuti zapravil  D
bil tudi državni sekretar za šport dr. Janko      Strel.     Snovi za pogovor zato ni manjkalo, lahko pa samo  D
so zadeli tudi vratnico in vprašanje je, če      strel      Kačičnika v 86. minuti ni prešel golove črte  D
oddaljil od skupine in ta je čez čas slišala samo      strel.     Lovca so našli dva dneva pozneje mrtvega.   D
odličen, še zlasti, ko je ubranil močan Gajserjev      strel      z desetih metrov. V drugem polčasu je Rudar  D
ogrozili vratarja Pejkoviča, ki pa je nevaren      strel      Popescuja izbil v kot.V naslednji minuti pa  D
preizkusil Sulejmani, a je gostujoči vratar njegov      strel      ubranil.Nato je dvakrat nevarno streljal Radič  D
Strajnarja, ki se je žoge sicer dotaknil, a je bil      strel      Splitčana dovolj močan.Napadi Domžalčanov so  D
minute. Tedaj je Durmič močno izvedel prosti      strel      z roba kazenskega prostora (prekršek), domači  D
nad Toševskim Jolič natančno izvedel prosti      strel      in Breznik je po napaki ožje domače obrambe  D
kajti Jolič se je nepričakovano odločil za      strel      z roba šestnajstmetrskega prostora in neubranljivo  D
prečko. Tako so Dravograjčani že devetič izvedli      strel      s kota, Prevaljčani pa le dvakrat.Kasneje so  D
Turki približevali kletnim vratom, je padel      strel.     Pokol je bil popoln - ubitih je bilo 800 Krečanov  D
Beribaka. Olimpijin vratar je od blizu dobil močan      strel      v glavo in ima lažji pretres možganov, Imesa  D
prejel Mehili, ki se je iznenada odločil za      strel      z razdalje kakih 25 metrov in s pravim »topovskim  D
povedli, potem ko je natančno izvedel prosti      strel      Mehili, Vidovič pa je z glavo ukanil ruškega  D
zaustavil Vidoviča, toda Dema je nenatančno izvedel      strel      z bele točke. Marjan Pušnik, trener Dravograda  D
Zalogu, gledalcev 100, sodniki B. Lomovšek ter      Strel      in Lešnjak (vsi Lj). Strelci: Cerar 3, Kos  D
kazenski prostor prebil Vidovič, vendar je njegov      strel      vratar Zver ubranil. Ivan Marković, trener  D
kateri se ruska vojaka pripravljata na nov »     strel«      na mesto.Sicer pa je včeraj minilo okroglih  D
priložnosti je državni sekretar za šport dr. Janko      Strel      predstavil tudi knjigo o pravicah športnikov  D
Slovenije - Združenja športnih zvez ter dr. Janko      Strel,      ki je kot državni sekretar za šport zastopal  D
ustrelil Birjukov, a je vratar Sraga njegov      strel      uspel odbiti v kot. Na splošno so Domžalčani  D
kazen. Robustni Peter Breznik se je odločil za      strel      z več kot 20 metrov in žoga je končala v Karadžičevi  D
ko je Žilavec močno streljal na vrata, njegov      strel      pa je vratar Lalič odbil v polje.Najlepši priložnost  D
35. minuti. Dvoršak je slabo izvedel prosti      strel      s 25 metrov, gostje so izvedli hiter nasprotni  D
menjavali. V 56. minuti se je Žilavec odločil za      strel      s 25 metrov, a se je žoga odbila od vratnice  D
Križaj 8, Rok Petrovič 5, Jure Košir 3, Boris      Strel,      Grega Benedik in Andrej Miklavc po 1), dekleta  D
Foto Dokumentacija Dela Topovski      strel      - Brian Shanahan (levo), namestnik kapetana  D
Novak, ker je tokrat prvi Olimpijin vratar dobil      strel      v obraz, malo kasneje pa še v nezaščiteno koleno  D
50, sodniki Bundalo (Jes) ter ter Tominc in      Strel      (oba Lj). Strelci: Cerar 2, Rojšek, Kos, Adlešič  D
A nič hudega. Za drugi zgrešeni      strel      sem sama kriva.Je pa bolje kot nazadnje ob   D
pevske netalentirane zvezde, ali, ah, saj ne,      strel      v orkester?Tudi če ni nič za tem, Rigoleta ostaja  D
nedosegljiva. Uvod je obetal precej, en zgrešeni      strel      na prvi postaji pa le ni skalil optimizma v  D
naslov prvaka, toda nesrečni Djukić je zgrešil      strel      z bele točke in naslov je romal v Katalonijo  D
izid zmanjšali, a je Lajevec zgrešil kazenski      strel.      Matjaž Klemenc   D
sestanku državni sekretar za šport dr. Janko      Strel,      kranjskogorski župan Jože Kotnik, predstavnik  D
je v 30. minuti Terglav zastreljal kazenski      strel,      očitno jezen pa je le minuto kasneje iz neposredne  D
ofenzivi in je proti Tasiču že ustrelil močan      strel.     Če si Tasič, ki v nobeni železarsko-nogometni  D
razvojna strategija, je to popolna zmota in      strel      v prazno. Pozornost do upokojencev - vlado gotovo  G
vlade besedo? Izvolite, gospod državni sekretar      Strel.      DR. JANKO STREL: Spoštovani gospod podpredsednik  G
Izvolite, gospod državni sekretar Strel. DR. JANKO      STREL:      Spoštovani gospod podpredsednik, spoštovani  G
Bo kdo odgovoril? Državni sekretar, gospod      Strel.      DR. JANKO STREL: Spoštovani gospod podpredsednik  G
Državni sekretar, gospod Strel. DR. JANKO      STREL:      Spoštovani gospod podpredsednik, spoštovane  G
Hvala. Replika, gospod Partljič, potem dr.      Strel.      ANTON PARTLJIČ: Če nadaljujem v slogu, kakor  G
Državni sekretar dr.      Strel.      DR. JANKO STREL: Hvala za besedo.   G
Strel. DR. JANKO      STREL:      Hvala za besedo.Šlo je za dve dezinformaciji  G
Strela in potem na ministra Gabra. Gospod      Strel      je tukaj rekel, da ti centri za šolske in obšolske  G
obveznosti opravičuje, sodeloval bo dr. Janko      Strel,      državni sekretar.Prav tako se opravičuje tudi  G
podano, da bo pismeni. Državni sekretar, gospod      Strel.      Prosim. DR. JANKO STREL: Gospod predsedujoči  G
sekretar, gospod Strel. Prosim. DR. JANKO      STREL:      Gospod predsedujoči, gospe in gospodje, gospod  G
Kratko vprašanje. Gospod      Strel.      DR. JANKO STREL: Natančnejši pogovor bo pisen  G
Gospod Strel. DR. JANKO      STREL:      Natančnejši pogovor bo pisen.Eden od osnovnih  G
PODPREDSEDNIK MIROSLAV LUCI: Hvala lepa gospod      Strel.     Gospod Jazbec ne želi dodatno spraševati.   G
onemogočiti smo te hoteli". To se pravi, verjetno      strel      v hrbtenico, pa bi se danes vozil na vozičku  G
zanima za socialna vprašanja. To je, mislim, bil      strel      mimo. Drugo bi želel reči to.  G
sekretar ministrstva za šolstvo in šport, dr.      Strel      bo odgovoril na to vprašanje. DR. JANKO STREL  G
Strel bo odgovoril na to vprašanje. DR. JANKO      STREL:      Hvala za besedo.Žal ne bom odgovoril, bomo pa  G
interpelacija se mi zdi ravno tako kot, bi rekel,      strel      iz lovske puške s šibrami, cilj pa je zelo daleč  G
številih je govoril, takšne podatke kot, bi rekel -      strel      s havbico, približno.Ne vem, koliko je ta gospa  G
odprt na dan, ko je Danilo Zelen sprožil prvi      strel      v 2. svetovni vojni proti okupatorju, se pravi  G
okoliščina, da ga tukaj zastopa danes gospod Janko      Strel,      ker gre tukaj tudi za te vidike, ki so povezani  G
lepa. Besedo ima državni sekretar dr. Janko      Strel.      DR. JANKO STREL: Spoštovani predsedujoči, spošto  G
državni sekretar dr. Janko Strel. DR. JANKO      STREL:      Spoštovani predsedujoči, spoštovane poslanke  G
PODPREDSEDNIK ANDREJ GERENČER: Hvala, dr.      Strel.     Gospod Ribičič, ste zadovoljni z odgovorom? Prosim  G
temperaturnih razlik, razlik vlažnosti prostora, udarcev      strel      in podobno. Sprašujem, ali je res, da je bilo  G
Še odgovor na drugo vprašanje. Dr.      Strel,      državni sekretar. DR. JANKO STREL: Spoštovane  G
Strel, državni sekretar. DR. JANKO      STREL:      Spoštovane poslanke in poslanci!Glede šolanja  G
pomembnejše, ali politični dogovor o uporu ali prvi      strel      ali prva žrtev, kar je bilo potem absolutno  G
Želi predstavnik vlade besedo? Prosim, doktor      Strel.      DR. JANKO STREL: Spoštovani predsednik, spoštova  G
Prosim, doktor Strel. DR. JANKO      STREL:      Spoštovani predsednik, spoštovani poslanci!  G
PODPREDSEDNIK ANDREJ GERENČER: Dr.      Strel,      državni sekretar. Prosim pojasnilo.   G