strel (3.171-3.270)

izmed njih streljal z roba kazenskega prostora.      Strel      je bil sicer močan, vendar je vratar Dabanovič  D
spet dokazal mojstrstvo, saj je sijajno ubranil      strel.      Ljubljančani v uvodnih minutah niso našli  D
tekmece, prišel pred vratarja gostov, ki mu je      strel      sicer ubranil, na pravem mestu pa je bil stari  D
Zildžević. Najprej je natančno izvedel prosti      strel,      toda Mavrič je odlično posredoval, kasneje pa  D
čelu. Minuto kasneje je Zver mojstrsko obranil      strel      Vavdija, izkazal pa se je tudi v 83. minuti  D
izkazal pa se je tudi v 83. minuti, ko je obranil      strel      Križaniča z glavo iz neposredne bližine.Zmago  D
Germekom, ta pa je z odlično reakcijo ubranil      strel.     Gostitelji so bili v 2. polčasu sicer nekoliko  D
kasneje je vratar gostov Maksič komaj odbil      strel      Bogatinova v kot. V 64. minuti je Djurkovič  D
64. minuti je Djurkovič z golove črte odbil      strel      Jakomina, štiri minute kasneje pa je moral dvakrat  D
posredovanjem lahko ubranil ne preveč močan in natančen      strel      celjskega Iranca. Kljub vsemu so ob številnih  D
petdesetih metrih še vedno stoji. Priložnost za še en      strel,      ki tisti hip tudi poči.Žival klecne in pade  D
priložnost za izenačenje je imel Grizold, a je njegov      strel      norveški vratar odbil do Rakoviča, ki je žogo  D
si priložnost ustvarili »rudarji«, vendar je      strel      Buovskega zletel mimo desne vratnice.Do konca  D
je Dorinal Munteanu mojstrsko izvedel prosti      strel      ter Romunijo z zmago popeljal na vrh lestvice  D
Einspieler Med pretepom pri Stari cerkvi odjeknil      strel      Ljubljana -  D
odtis, ki potrjuje le to, da je šlo za kontaktni      strel,      lahko pa je od dušilca ali pa od sprednjega  D
saj je bilo njegovo mnenje tako rekoč milostni      strel      za Alojza Krapeža. Zastavlja se vprašanje, kako  D
potem, ko je vratar Ojegs Karavajevs prosti      strel      Zahoviča odbil v vratnico. Karateistke padle  D
golu Gorenc, medtem ko je v drugem Zver ubranil      strel      Laziča z bele točke. M. Š. Hitro vodstvo gostov  D
je še enkrat znašel pred vratarjem, ki pa je      strel      ubranil.V 51. minuti je neodločni sodnik Mijatovič  D
minuti se je domači libero Beganović odločil za      strel      s kakšnih 30 m in izenačil.Zatem je v igro vstopil  D
vsakič, ko 22-letni napadalec Svato Ristić zgreši      strel      z glavo, mora trenerju kupiti steklenico solidnega  D
Kaj bi se zgodilo, če bi Marjan Podobnik dobil      strel      v glavo.Odgovor: Nič, saj bi šel strel v prazno  D
dobil strel v glavo. Odgovor: Nič, saj bi šel      strel      v prazno!Nato ploskanje v studiu, miganje z  D
iz službene pištole sploh ni bil izstreljen      strel.      Sodni senat je predloge zavrnil, saj so podatki  D
sklonila še žena, je tudi njo zadel smrtonosni      strel      v prsa.V veži sosedove hiše sta se nato zgrudila  D
po zmagi je Nelson, ki ga je med bitko zadel      strel      v hrbtenico, umrl. Z zmago pri Trafalgarju  D
za športno vzgojo, ki je član NKS (dr. Janko      Strel)     , pa je iz razumljivih razlogov moral podpreti  D
Bil je pogumen. Moram pa priznati, da je bil      strel      zares natančen.Ne vem pa, kaj so si sploh predstavlj  D
nekoliko umirila, v 25. minuti pa je Cipotov      strel      zadel vratnico. V začetku drugega dela so  D
so znižali po napaki vratarja Kalčiča, ki je      strel      Agiča le odbil, a točno na noge spretnemu Glihe  D
zamudila lepi priložnosti, v 22. minuti pa je      strel      Volka z 11-metrovke gostujoči vratar Fideršek  D
je iz igre težko doseči gol. Edini resnejši      strel      v okvir vrat je Mavrič imenitno odbil v kot  D
metrov slabo izkoristil priložnost, Balagičev      strel      pa je v 86. minuti zadel vratnico.Velenjčani  D
Drsališče Vesne, gledalcev 300, sodniki Popovič ter      Strel      in Tominc (vsi Lj.) Strelci: 1:0 - Potočnik  D
glavni sodnik Pichler upravičeno dosodil kazenski      strel,      ki pa ga najboljši slovenski strelec v alpski  D
želeli, da nas nekdo varuje. Kdor koli je sprožil      strel,      je obvaroval otroke,« je še izjavil duhovnik  D
bilo v 33. minuti, ko je Škaper izvedel prosti      strel,      v živem zidu zadel enega od igralcev roko, a  D
koncem se je Omeragič nepričakovano odločil za      strel      z 18 m in zadel v polno.Primož Čepar   D
opisom strelne rane pričal o tem, da je šlo za      strel      od blizu, in sicer iz pištole kalibra 9 mm,  D
za policaja Javiera Bardema, ki ga je Rabalov      strel      obsodil na invalidski voziček.Zaplet je še vedno  D
uprizoril pravi slalom pred nemškimi vrati. Njegov      strel      je Heiss odbil, pozorni in spretni Kastelic  D
na krovu rdeče križarke Mit, da je topovski      strel      z Avrore sprožil boljševiško revolucijo, nima  D
naših šolah so nekoč trdili, da je znameniti      strel      iz topa na premcu ladje oznanil začetek oktobrske  D
uničevalna faza »rešitve« židovskega vprašanja.      Strel      v Parizu je sprožil priprave na protižidovsko  D
gostje odgovorili v šesti minuti, vendar je močan      strel      Bogatinova vratar Nemec izbil v polje.V 20.  D
sodnik Lackovič pa je dosodil sumljivi indirektni      strel      v kazenskem prostoru. D. Baranja je podal žogo  D
Domžalčanu Usniku je namreč ubranil kazenski      strel.      Marin Kovačić, trener SCT Olimpije: »Rezultat  D
vodili gostje, nato pa je Žnidar ubranil Durmičev      strel      z 11 metrov.Premoč je z izenačenjem vendarle  D
zadržala vratnica, in Ukrajino, če se Brodnikov      strel      v zadnji tretjini ne bi odbil od vratnice v  D
sodelavci, državni sekretar za šport dr. Janko      Strel      in kranjskogorski župan Jože Kotnik.Poudarili  D
Janez Kocijančič, državni sekretar dr. Janko      Strel,      predsednik Slovenske olimpijske akademije (SOA  D
Kocijančič in državni sekretar za šport dr. Janko      Strel.     Ker pa nadloge ne pridejo nikdar same, so gostitelji  D
da je Jan v 28. minuti izkoristil kazenski      strel,      najlepši pa je bil peti gol, ko so Kontrec,  D
Kitajska v sodni dvorani Za kriminalca vseeno      strel      Peking -   D
razpravljali še dolgo po tem, ko bo Big Spender dobil      strel      v zatilje - to se bo najverjetneje zgodilo prihodnji  D
zamaščenega srca in menežerske garjavosti.      Strel      je zanje zgolj odrešitev.Bivši borci niso dosti  D
helikopter. V hotel Bosna naj bi vojaki vstopili z na      strel      pripravljenimi puškami.Vendar za to »ni bilo  D
Franco pa je izkrvavel na kraju nesreče. Čigav      strel      je zadel nesrečnega lovca in kako je do tragične  D
dovolj visoko zmago, a je ljubljanska kapetanka      strel      v protinapadu zgrešila. Sicer so Ljubljančanke  D
Alihodžić. Nemec se je sicer vrgel v pravi kot, toda      strel      Mulahmetoviča z bele točke je bil vendarle dovolj  D
zamenjal poškodovanega Mavriča, lepo ubranil njegov      strel.      Brane Oblak, trener Rudarja: »Zelo sem zadovoljen  D
vpisal med strelce. Baranja je izvajal prosti      strel      z desnega krila, Moro pa je spet zadel z glavo  D
pa se je Reljič s kakih 22 metrov odločil za      strel      in žoga je našla pot do mreže.V 86. minuti bi  D
domačini dosegli zmagoviti zadetek, a je Zverov      strel      zadel vratnico. Drago Posavec, trener Potrošnika  D
priložnosti. Med drugim je v 15. minuti Šabjanov      strel      z bele točke Germek ubranil.Sodnik je pokazal  D
švicarskim vratom, vratar Martin pa je nepričakovan      strel      z druge strani igrišča komajda ukrotil.In ostalo  D
Matjaž Berčon, »drugouvrščeni« pa je bil Marko      Strel,      kandidat Neodvisnih. SAS, ki je blizu idejam  D
pravo slovo je vendarle pomenil vaš zgrešeni      strel      v tivolski »drami«? Da, moj strel je danska  D
zgrešeni strel v tivolski »drami«? Da, moj      strel      je danska vratarka ubranila.Šlo je za desetinke  D
Slavko Gaber in državni sekretar dr. Janko      Strel      najzaslužnejšim podelila tri Bloudkove nagrade  D
Pa 96, Crans Montana 98, Park City 98), Boris      Strel      1 (vsl: Cortina d' Ampezzo 81), Grega Benedik  D
z mladim domačim vratarjem, ki pa je njegov      strel      ubranil, odbito žogo pa je Beganovič pred vrati  D
Bolje so začeli Slovanovci. V 20. minuti je      strel      Stojanoviča gostujoči vratar z velikimi težavami  D
najprej poskusil Poglajen, v 66. minuti pa je      strel      Petrušiča za las zletel mimo desne vratnice  D
je znova poskusil Oplotnik, vendar je močan      strel      le za las zgrešil vrata. J. P. Jesenski prvak  D
Slavije, gledalcev 100, sodniki Petelin ter      Strel      in Lešnjak (vsi Lj). Strelci: 0:1 - Mlakar  D
zeleno-beli stežka pripravijo ugoden položaj za      strel.     Usodne postanejo tudi izključitve, saj je sleherni  D
mi ponudil prekrasno darilo - priložnost za      strel,      ki se ponavadi konča z golom,« ni skrival dobre  D
Caushlarija. Oblak sicer pravi, da mu manjka »     strel«     , kar je najbrž res, res pa je tudi, da bi bil  D
okupatorji ustrelili, ne da bi ti sprožili en sam      strel.      Škof se je torej zmotil glede osnovnega zaporedja  D
znova ni znal izkoristili lepega predložka,      strel      Novaka pa je trenutek zatem Nemec ubranil.Rahla  D
drsališče, gledalcev 100, sodniki Jeram (Ce) ter      Strel      in Tominc (oba Lj). Strelci: 1:0 - Lajevec  D
seminarju, še ali že delamo, pojasnjuje dr. Biserka      Strel      z ministrstva za okolje in prostor. »Med prednost  D
priznava idolov, so imeli Bojan Križaj, Boris      Strel,      Jure Franko, Mateja Svet in še kdo status polbogov  D
Štalenkov, prvi vratar Edmontona, je ubranil tudi      strel      napadalca Chicaga Chada Kilgerja. Bo Salonit  D
veliko večji od dveh tihotapcev, ki sta dobila      strel      v tilnik.Tihotapljenje blaga iz tujine namreč  D
Karahodžič pa je nato zapravil dve priložnosti: prvi      strel      je ustavila prečka, drugega pa domači vratar  D
Takrat (leta 1987) so to razglasili za »albanski      strel      v Jugoslavijo«. Branko Jokić   D
menjalnico na Rudniški ulici 2 v Kamniku odjeknil      strel.     Kljub vsem policijskim ukrepom sta sta nasilneža  D
Madonna di Campiglio 93, Kr. Gora 99), Boris      Strel      1 (veleslalom: Cortina d' Ampezzo 81), Grega  D
2 dobro minuto pred koncem ubranil kazenski      strel.     V Los Angelesu pa je Luc Robitaille proti Buffalu  D
svetovnega pokala - Doslej prav pri vrhu le Boris      Strel      in Jure Košir, ki tokrat spet upa na uspeh   D
velikokrat poskušali, še najbližje sta bila Boris      Strel,      ki si je leta 1981 delil 2. mesto (seveda za  D
natančnost na strelišču. »Še tisti zgrešeni      strel      je bil zgolj naključen.Preden sem začel na drugem  D
Campiglio 93, Kr. Gora 99, Kitzbühel 99), Boris      Strel      1 (vsl: Cortina d' Ampezzo 81), Grega Benedik  D