nova beseda iz Slovenije

priigrati (201-300)

Mariboru se ne bomo branili, ampak si bomo skušali      priigrati      aktiven rezultat, ki nam bi na povratni tekmi  D
usmerili v Malago, kjer si bodo januarja poskušali      priigrati      četrti nastop na evropskem prvenstvu. Peter  D
delo Barcelona, ki si bo osmino finala skušala      priigrati      v konkurenci Lyona, Stuttgarta in Glasgow Rangers  D
»Prepričan sem o zmagi.      Priigrati      si jo moramo zaradi sebe in navijačev, saj potrebujemo  D
gostitelji znali izkoristiti in si že do polčasa      priigrati      odločilno prednost.Sredi drugega polčasa je  D
zaveda, da je najpomembneje nabirati točke in si      priigrati      kar najvišje mesto na lestvici.O rekordih ali  D
bolj previdni. »Na vsak način si bomo poskusili      priigrati      ugoden izid pred povratno tekmo.Realno sliko  D
pa si jo bodo slovenski prvaki morda morali      priigrati      po novi šok terapiji. Kapetan Edvard Kokšarov  D
danes bosta igrala drugo partijo. Če si želi      priigrati      podaljšek, bo moral Ljubljančan zmagati.Imel  D
četverica« si bo v veselem decembru poskušala      priigrati      čim boljše izhodišče za pomladanski del sezone  D
potrebujejo zmago nad Svišem, ki si jo bodo poskušali      priigrati      tudi z Matjažem Brumnom, rekonvalescentom, ki  D
kolegi iz metropole mesto med osmerico morali      priigrati      na šestih tekmah v t. i. spodnjem domu. Toda  D
točke razlike, a prvega vodstva si niso mogli      priigrati.     Kar Krki ni uspelo v slabih 30 minutah, ji je  D
kvalifikacijah in si skušali z nastopi po skupinah      priigrati      napredovanje.Lahkih dvobojev ne bo; morda ima  D
Luka Koper, vendar si večje prednosti ni mogla      priigrati.     V 3. četrtini sta ekipi bolje igrali v obrambi  D
možnost, da bodo branili zlato iz Aten 2004, še      priigrati      na kvalifikacijah. Od našega poročevalca   D
bodo skušali že na prvi tekmi na domačem terenu      priigrati      zajetno prednost. »Žreb je bil spodoben, lahko  D
dvometrašev, ki utegnejo Barceloni to sezono      priigrati      že osmi naslov evropskega klubskega prvaka.  D
od daleč proti vratom Mitje Piriha niso znali      priigrati.     Goričani bi morali zatresti mrežo v 78. minuti  D
polfinale pokala EHF, pred katerim bi si morala      priigrati      prvi finale slovenskega pokala. Nedosegljiva  D
tega, da si hočejo s 100-odstotno gotovostjo      priigrati      novi točki, poleg tega pa kaže na to, da nas  D
jim na velikih tekmovanjih zlepa ni posrečilo      priigrati      vizuma za končnico.Na štadion v največjem dunajskem  D
bo naša košarkarska reprezentanca poskušala      priigrati      prvi nastop pod petimi krogi.Kot da ne bi za  D
Celjane bodo šele prišli, a dotlej si je treba      priigrati      spodobno bero točk.Gostitelji pravzaprav niso  D
in Ralpha Intranuove v 30. minuti niso uspeli      priigrati      rezultatske prednosti. Veliko priložnost je  D
da si igralci iz Podgorice nikakor niso mogli      priigrati      odločilnejše prednosti.Budućnost je po nizu  D
sedmih tekmah se je Domžalčanom le posrečilo      priigrati      ves izkupiček, čeprav v prvem polčasu ni kazalo  D
obrambo in si v uvodnih minutah niso uspele      priigrati      prednosti.Še najbolj je bila razpoložena krožna  D
izenačen in negotov, saj si tekmeca nista mogla      priigrati      večje prednosti.Kuhar je videl priložnost v  D
proti članom elitnega razreda si je jasno treba      priigrati      več nevarnih akcij, vsi udarni aduti pa morajo  D
navijači so, kanček sreče si je sicer treba še      priigrati,      toda pustili so vtis, da lahko presenetijo.  D
še službo, poskušata v igralnicah Las Vegasa      priigrati      kakšen dolar.Sprva imata srečo, vendar naslednji  D
Egiptu, njihove kolegice si bodo v Ormožu skušale      priigrati      vstopnico na evropsko prvenstvo na Madžarskem  D
Mariborčani, Goričani in Koprčani poskušali      priigrati      čim boljše izhodišče za povratni tekmi, ki bosta  D
da si bo prihodnje leto s soigralci poskušal      priigrati      nov in svoj tretji evroligaški finale.In ker  D
državnim prvakom v Laškem uspelo rešiti kožo in si      priigrati      petkovo odločilno tretjo tekmo.Bo pri košarkarjih  D
skupin s po šestimi udeleženci in si skušali      priigrati      vsaj četrto mesto, ki vodi v osmino finala.  D
Olimpija si bo vstopnico v ligo prvakov skušala      priigrati      med 2. in 4. oktobrom na turnirju v Bratislavi  D
uvrstitev v ligo prvakov, ki si jo bodo morali      priigrati      s 1. mestom na turnirju v Leonu? Ademar ima  D
skrivamo cilja - pri našem moštvu si želimo      priigrati      končnico, kolikor hitro bo to mogoče,« je bil  D
krpali z Adnanom Harmandićem, si bomo poskušali      priigrati      prvo zmago.Smo pretreseni, a še vedno bojeviti  D
poskušali zadržati čim dlje in si potrpežljivo      priigrati      priložnosti za gol.Priznam, sovražim zimo, toda  D
polfinalu ali finalu LP. Inter si mora najprej      priigrati      uvrstitev v osmino finala (če Barcelona, ki  D
slovensko vrsto, ki si mora za napredovanje      priigrati      vsaj 3. mesto.Bi lahko kdo bil lažji zalogaj  D
vsaj točko, obenem bi si Jeseničani utegnili      priigrati      mirnejše zadnje minute v primeru učinkovitosti  D
pred tekmeci za 4. mesto v skupini B poskušala      priigrati      že v sredo (17), ko v rdečo dvorano prihajajo  D
dveh tednih bomo poskušali iztržiti, kar se da.      Priigrati      si moramo čim boljše izhodišče pred končnico  D
vstopnica, ki si je Velenjčani v soboto ne bi mogli      priigrati      ne matematično (potrditi bi jo morali vsaj s  D
»V napeti in težki tekmi bi si zmago morali      priigrati      že v prvem polčasu.Smo na pravi poti.«   D
bodo branili v soboto v Romuniji in si skušali      priigrati      polfinale. Slovan bo kljub obetavni zmagi  D
govori o tveganju. Državne meje se ne more niti      priigrati      niti zaigrati. Milan Prpič, Ljubljana   D
Ljubljančanke si v začetku srečanja nikakor niso mogle      priigrati      ugodnih položajev za strel, tako da so prvi  D
kot igro. Vedeli so, da so sposobni vse spet      priigrati      nazaj.Zavedajo se, da je edina stalnica v življenju  D
vendar si večje prednosti nikakor niso uspeli      priigrati.      Na začetku drugega polčasa so Celjani izkoristili  D
Robert Smrekar (Plüderhausen), ki si bo skušal      priigrati      svoj peti naslov državnega prvaka.Je zelo motiviran  D
Tudi Olimpija ni blestela, toda znala si je      priigrati      vsaj priložnosti.Že na začetku je strel Ekmečića  D
državnega prvaka na gostovanju pri Agenciji Luvin      priigrati      vsaj točko.V drugi ligi sta si uvrstitev v prvo  D
v ekipi, ker si bosta na isti termin skušali      priigrati      pravico nastopa na turnirju v Makarski. Slovenske  D
skupini, z dvema pa bi si bilo še tudi mogoče      priigrati      uvrstitev v končnico osmerice, v kateri imajo  D
potrebuje visoke uvrstitve, bi si moral Korda      priigrati      vsaj polfinale, seveda pa bi mu veliki met lahko  D
si bo v kvalifikacijah ta konec tedna skušala      priigrati      nastop med posameznicami, skupaj s Srebotnikovo  D
uvrstili v finale, kasneje pa skušali Prekmurju      priigrati      prvi naslov državnih članskih prvakov v namiznem  D
članom 1. MNZ Ljubljana ali Gorenjska morali      priigrati      obstanek. Rezultati 26. kola -   D
tekmec, moštvo Bakovec, si bo drugo ligo skušalo      priigrati      v kvalifikacijah, Kovinar pa obstanek. Rezultati  D
hudo opekel: 2. SNL si bodo Vičani pač morali      priigrati      prihodnjo sezono. Bakovci: Bakovci - Rudar  D
000 $) v Italiji (Biella), kjer si bo skušal      priigrati      še tistih 10-12 točk, kolikor jih še potrebuje  D
financerji Brezna kar potruditi, če bodo hoteli nazaj      priigrati      en odstotek vloženega denarja. Seveda je ničen  D
tržne šanse. Prej je veljalo: Chow Yun-Fat mora      priigrati      4 milijone, sicer filma ne bo.Nesentimentalen  D
IV. kategorije ITF, na katerem si je mogoče      priigrati      točke svetovne mladinske lestvice.Že v današnjih  D
ligo prvakov poskušali ubraniti prednost in si      priigrati      uvrstitev v elitno klubsko tekmovanje. O pomembno  D
28. rojstni dan, na US opnu pa si je namenil      priigrati      doslej največji uspeh - pravi grand slam, zmago  D
favorizirane gostiteljice, ki si nikakor niso mogle      priigrati      večje prednosti.Namesto obolele Vasićeve se  D
vodili Ločani. V drugem delu domačim ni uspelo      priigrati      višje prednosti, gostje pa razen Galiča v svojih  D
zapravili v prvem polčasu, ko si nismo znali      priigrati      še večje prednosti, v drugem delu pa s tolikimi  D
Danskem, a si bodo četrtfinale najbrž morali      priigrati      v Barceloni. Rezultati, skupina A - Olympiakos  D
potolkli in pokazali, da si na vsak način želijo      priigrati      še peti zaporedni naslov državnih prvakov.Toda  D
močmi, toda izrazitih priložnosti si niso uspeli      priigrati.      Zadnjo in največjo priložnost za morebitno izenačenj  D
težak niz tekem, v katerem si bodo poskušale      priigrati      čim ugodnejši položaj pred drugim delom prvenstva  D
občutek. Mislil sem, da si bom moral vse skupaj      priigrati      na igrišču.Bil sem celo prepričan, da bo za  D
elitno evropsko osmerico, ki bi si jo utegnili      priigrati      v finalnem dvoboju z Grki. A tudi tako nastopa  D
menjavali v vodstvu, vendar nobeni od ekip ni uspelo      priigrati      več kot tri točke prednosti.Mlade igralke Ježice  D
pred povratno tekmo na Kodeljevem niso hotele      priigrati      le zadovoljive prednosti, temveč so hotele povsem  D
želele le premagati in si pred drugim dvobojem      priigrati      zadovoljivo prednost, temveč veliko več: dotolči  D
jasne cilje. Publiki pripraviti spektakle in si      priigrati      šampionsko lovoriko.In to smo v soboto tudi  D
nasprotnicam ne podarijo nobene točke, vse si je treba      priigrati,     « je strnila svoja razmišljanja Katarina.»Potem  D
tolažil igralce in sebe. »Zmago bi si morali      priigrati      že v regularnem delu tekme.Zapravili smo vrsto  D
Izola pa si bo uvrstitev v 3. SNL-zahod morala      priigrati      v kvalifikacijah 3.SNL.   D
kot v domačem prvenstvu, kjer si bodo skušali      priigrati      svoj prvi naslov prvakov. »Preserje in okolica  D
treba usmeriti v prihodnost in si z vsemi silami      priigrati      novo priložnost. Ne, konca ne sme in ne more  D
pomembno dobro igrati doma in si že v prvem delu      priigrati      nekaj zmag, kajti v nadaljevanju tekmovanja  D
odmorom dogovorili, da si moramo na vsak način      priigrati      prednost.Prvih 15 minut sicer ni šlo po načrtih  D
povezave. Že na prvi tekmi v Ljubljani si moramo      priigrati      visoko prednost, kajti v Ukrajini se občasno  D
dobiti vse posamične dvoboje, brata Slatinšek pa      priigrati      druge točke. Med članicami se bodo v Zgornji  D
drugouvrščena Slovenija pa si bo to pravico poskušala      priigrati      v dveh dodatnih kvalifikacijskih tekmah. Izbranci  D
prvouvrščeni na EP, Ukrajinci si bodo morali udeležbo      priigrati      v dodatnih kvalifikacijah, Rusom pa pripada  D
reprezentanca pa si bo vstopnico za EP poskusila      priigrati      na Portugalskem v konkurenci Slovakov, Moldavcev  D
izhodišče in si bo moralo vstopnico za napredovanje      priigrati      v gosteh pri Boavisti.Vendar tudi konkurentu  D
sezoni, medtem ko si jo je moral prej vselej      priigrati      skozi kvalifikacijsko sito. Rezultati v prvem  D
vendarle obstaja. Seveda pa si jo je treba      priigrati      in prislužiti.Za to je poskrbel uglašen in harmoniče  D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)