priigrati (101-200)

tekmami je žal zelo malo, seveda pa si jih moraš      priigrati,     « pravi Prašnikar, ki s prve roke - prek naših  D
desetica«. Kako izpeljati »prvi polčas« in si      priigrati      prednost za ljubljansko tekmo?»Agresivno in  D
Vedno je težko premagati računalnike. Moraš si      priigrati      dobro pozicijo, ki je računalnik ne razume,  D
vse jasno: Slovenija si bo pot na EP poskušala      priigrati      s popolnim bunkerjem. Kljub tej nesrečni taktični  D
Ne smemo razmišljati o tem, kako si na hitro      priigrati      visoko prednost.Treba jo bo graditi počasi,  D
kot novi selektor Hondurasa pot na SP skušal      priigrati      že s šesto ekipo (po Mehiki, Kostariki, ZDA  D
Atenah, ki si jih bodo od jutri naprej poskušale      priigrati      proti Norveški, Romuniji in Ukrajini. Od našega  D
kadrom in kakovostnejšo logistiko si je sposobna      priigrati      obstanek.« Borut Jarc (Kumho Drava)   D
petem nizu le zmogla pravočasno zbrati in si      priigrati      vsaj dve prvenstveni točki.Najučinkovitejši  D
Vloga vodje ni enostavna, vsakdo si jo mora      priigrati      in prislužiti.Še najbližje temu je Nastja Čeh  D
Nastja Čeh, vendar si bo moral tak status še      priigrati.     Veliko pričakujem od Aleksandra Knavsa, ki bo  D
najcenejšo igro, saj si je več deset milijonov mogoče      priigrati      že za pol stotaka,« meni Marko Prijatelj.»Cena  D
našega pol stotaka »za najcenejšo igro« mogoče      priigrati      milijone. Imenovani mislijo, da ljudski naivnosti  D
kar bo pa bo. Vsekakor bi bilo lepo Hrvaški      priigrati      naslov evropskega prvaka, ki ga še nima,« je  D
težjih tekmecev, Rusom ali Švedom, si bomo morali      priigrati      ugoden izid in že bomo v boju za kolajne.S tem  D
danes si bosta slovenska predstavnika poskušala      priigrati      mesti med najboljšo osmerico.Nejc Podkrajšek  D
Franciji ter ko si je bilo treba proti Hrvaški      priigrati      prvo kolajno na velikih tekmovanjih in drugo  D
ne pa tudi Union Olimpija, ki ga bo morala      priigrati      v posrednem dvoboju z Zadrom.Če bi »zmajčki  D
pošteno odigrali sezono in si na igrišču poskušali      priigrati      prvoligaški status.Pravzaprav ne razmišljamo  D
Volgi, kjer si bodo danes (14.00) poskušale      priigrati      čim boljše izhodišče za domačo povratno tekmo  D
nastalega z nakupi med počitnicami, mogoče      priigrati      v casinju.Eden od prizorov kaže njen nasmejan  D
hitreje, si ob prednosti dveh igralcev več      priigrati      ustrezen manevrski prostor pred vrati in tako  D
zelo izenačena, saj si nobena ekipa ni mogla      priigrati      več kot dva gola prednosti.Pri novih prvakih  D
trenerski klopi. Domači tabor skrbi le eno: kako      priigrati      vsaj točko? Sp.  D
Mandarićem pa. Ampak prej si morajo nogometaši      priigrati      evropsko vozovnico (pokal Intertoto).Z Muro  D
le naša zmaga. Seveda si jo moramo najprej      priigrati,      četudi z avtogolom gostov.Ne verjamem namreč  D
igrišču številka 2 poskušala drugič v karieri      priigrati      mesto med najboljšo šestnajsterico turnirja  D
card« za pokal ULEB, tako da si bo celo lažje      priigrati      nastop na evropski sceni kot med najboljšo   D
Tokrat so še bolj odločne, da si poskušajo      priigrati      napredovanje, saj so za ta turnir opravile naporne  D
bodo v soboto z Moldavijo v Celju poskušali      priigrati      prvo slovensko zmago v novem ciklusu kvalifikacij  D
Italijanom smo bili preveč spoštljivi. Če si želimo      priigrati      ugodnejši rezultat, moramo biti veliko bolj  D
pomeni, da ju moramo onemogočiti, če si želimo      priigrati      ugoden izid.Če ne bo šlo drugače, računam, da  D
nobeni od ekip pa si ni v prvem polčasu uspelo      priigrati      občutnejše prednosti.V 22. minuti je bil rezultat  D
turnirju zasesti eno od prvih dveh mest in si tako      priigrati      vozovnico za osmino finala. Na dlani je, da  D
Prepričan je, da bodo v nedeljo, ko si bo treba      priigrati      uvrstitev v četrtfinale, takšni tudi drugi   D
več kot pet točk prednosti pa si ni uspelo      priigrati      ne enim ne drugim.Zadnja četrtina je bila znova  D
nalete moštva, ki si je v pičli minuti sposobno      priigrati      niz 10:0, nato pa se moramo ogniti pastem gostiteljev  D
naletu. Želimo si revanše, a si jo bo težko      priigrati.     Če bomo blizu, bomo vsaj pokazali, da imamo   D
iznajdljivosti, če si hoče danes v Rdeči dvorani (19)      priigrati      dobro izhodišče za gostovanje v Bosni in Hercegovini  D
to priložnost tega rodu. Da, sposobni smo si      priigrati      uvrstitev v ligo za prvaka,« je optimist steber  D
kolih kakšno zmago za nadaljevanje sezone še      priigrati.     V najtežjem položaju je prav Pivovarna Laško  D
Morajo igrati suvereno, kot so doslej in si      priigrati      5, 6 ali 7 golov naskoka.V gosteh pa morajo  D
stekla je šele v drugem delu) nemara utegnili      priigrati      še večji naskok, tako pa jim ne preostane drugega  D
dopovedujejo, da si bodo še zadnjič poskušali      priigrati      srečo, a se po ponovnem razočaranju zgodba ponavlja  D
kolu. Kot da si ne prvi ne drugi ne bi želela      priigrati      prednosti pred tekmo leta, medsebojnim dvobojem  D
pokalnem tekmovanju. V vsakem primeru pa si moramo      priigrati      nastop v Evropi.Poteza uprave je razumljiva  D
Bavarci. Konec tedna bi si Bayern utegnil že      priigrati      18. naslov nemškega prvaka. Gostuje v Kaiserslautern  D
naslov, na katerega čaka že 50 let, poskušal      priigrati      v Boltonu, medtem ko si bo Bayern 19. šampionski  D
si preboja v Evropo, ki si ga bomo poskušali      priigrati      v zadnjih štirih tekmah.« Pavel Pinni, trener  D
k Chamberyju, si ga bo moral tako kot Lubej      priigrati      v gosteh pri Ademarju Leonu.Obramba točke prednosti  D
vseh 26 tekem letošnjega DP. Danes si moramo      priigrati      še 27.,« se Požun nadeja hitrega konca finala  D
prizadevni igri pa si v prvi četrtini niso mogli      priigrati      večje prednosti.Kajti gostitelji, ki nikakor  D
Domžalčani, a si večje prednosti le niso mogli      priigrati.     Po odmoru so igralci Geoplina Slovana spremenili  D
si bo proti Rusinji Jeleni Lihovcevi skušala      priigrati      svoj tretji pariški finale.Za drugo mesto v  D
celinskega pokala IIHF, ko si bodo poskusili      priigrati      vizum za veliki finale januarja v Szekesfehervarju  D
svetu, ki si bo kot edini golfist doslej skušal      priigrati      tri majorje v enem letu.V vlogo favorita ga  D
golov vstopili v 2. tretjino. »Res si je lepo      priigrati      prepričljivo vodstvo že na začetku.Pomembno  D
nogometašev, bodo »rudarji« poskušali leteti in si      priigrati      300 evrov, kolikor jim je obljubljeno za zmago  D
bodo morale krepko potruditi, če si bodo želele      priigrati      nastop na finalnem turnirju četverice lige Goodyear  D
enkratnost svojega talenta in si v nekaj letih      priigrati      eksistenco. Vendar pa so v članku nekateri košarkarj  D
plitko obrambo, proti kateri si je zelo težko      priigrati      priložnost na črti.Poleg tega delajo veliko  D
V drugem polčasu si nobena od ekip ni mogla      priigrati      občutne prednosti.Dramatična je bila predvsem  D
vse tekme v predtekmovalnem delu in si tako      priigrati      čim boljše izhodišče v boju za polfinale,« je  D
Vozovnico nanj si mora slovenska izbrana vrsta še      priigrati,      Markovič pa je prepričan, da je to zgolj formalnost  D
ko je bilo potrebno, zadeti pozicijo in si      priigrati      odločilni točki na stezah,« je povedal vodja  D
največji adut Mancini (desno) si bosta poskušala      priigrati      četrtfinale danes z Middlesbroughom, potem ko  D
Zadar in Zagreb) osvojil prvo mesto in si želi      priigrati      eno od štirih hrvaških vstopnic za ligo Goodyear  D
klubu pa smo slutili, da si bomo morali finale      priigrati      v zadnjem kolu. Nočem namigovati, da so Jeseničani  D
Rudarjem niso več že vnaprej vpisane. Treba jih je      priigrati      na igrišču, kar je za zasedbo Darka Milaniča  D
tej sezoni želimo doseči tretje mesto in si      priigrati      nastop v Evropi.Seveda bomo poskušali iztržiti  D
Zdaj si bodo morali nastop v evropskih pokalih      priigrati      v DP, v katerem morajo nadoknaditi pet točk  D
tretje zaporedno prvenstvo stare celine morale      priigrati      še pred povratno tekmo, ki bo čez teden v Gabrovem  D
bilo jasno, da si kaj več kot remi ne moremo      priigrati.     « Slaviša Stojanovič, trener Domžal: »Primorje  D
pomembna obveznost. Kolikšno prednost si je treba      priigrati      doma?Razlika ni pomembna, dobiti moramo obe  D
raziskavi Loterije Slovenije si poskuša srečo      priigrati      60 odstotkov prebivalcev Slovenije, starejših  D
Domžalčani še seznanili, toda načrt, kako si      priigrati      idealno izhodišče, je znan.»V Evropi prva tekma  D
katerim si bodo v tej sezoni znova poskušali      priigrati      mesto v ligi prvakov. Že kar tradicionalno  D
mu želja lahko uresničila. Na SP si bo skušal      priigrati      letošnjo šesto zaporedno zmago.Njegov niz se  D
skušali mesto med 32 v 3. kolu kvalifikacij      priigrati      Tadeja Majerič in Polona Hercog. Tudi lani  D
Savića. Gostje si v prvem delu niso uspeli      priigrati      resnejših priložnosti, tako da se je polčas  D
Fazekasa v vratih Gummersbacha si nismo mogli      priigrati      zadostne prednosti.Na igralce se ne morem preveč  D
nogometne organizacije. Svoj položaj si bodo morali      priigrati      na igriščih, na katerih bodo danes štiri tekme  D
moral Manchester vstopnico za osmino finala še      priigrati      v zadnjem dvoboju z Benfico na Old Traffordu  D
Nemčiji podal vsaj z minimalno prednostjo.      Priigrati      pa si jo bo moral, če že ne z okrnjeno, pa vsaj  D
živčnosti. Visoke razlike si ne bomo mogli      priigrati      na začetku, odločilen bo finiš,« si je scenarij  D
»Nemci si bodo v prvih 20 minutah poskušali      priigrati      zajetnejšo prednost, ki bi jih v drugem delu  D
nismo vrhunski podajalci in da si ne moremo      priigrati      ugodnega položaja za met le z dobrim kroženjem  D
večje zanimanje za obrate, v katerih se da kaj      priigrati.     To je stara slovenska lastnost, ki jo je v svoji  D
in napoveduje končno zmago, ki si jo bo moral      priigrati      še v konkurenci Romunije (28. na lestvici) in  D
dosežkov, si že drugo leto ne bi mogla sama      priigrati      niti mesta v pokalu ULEB.V tej sezoni so Ljubljančan  D
od 17. do 27. januarja 2008), ki si ga mora      priigrati      na kvalifikacijskem dvoboju z Makedonijo (prva  D
Ne smemo čakati nanj, marveč si ga je treba      priigrati      z igro, ki bo na tekmece nenehno ustvarjala  D
pogostimi menjavami narekoval ritem igre, niso mogli      priigrati      zanesljive prednosti.V 18. minuti so vodili  D
tesnim in agresivnim pokrivanjem so si poskušali      priigrati      uvodno prednost, kar pa jim ni uspelo.Zaradi  D
začrtali. Zmago v Škofji Loki si bomo morali      priigrati      brez Roberta Trohe, ki je zaradi natrgane stegenske  D
lige prvakov, ki si jo bo poskušalo letos še      priigrati)     . Peto zaporedno zmagoslavje pa bi vendarle zagotovil  D
Bonifika, kjer si bodo rokometaši Cimosa poskušali      priigrati      že tretjo zaporedno sezonsko zmago nad Gold  D
bodo - mimogrede - sodelovali tudi Slovenci,      priigrati      v skupini za obstanek, v kateri bodo ob Latvijcih  D
Domžalčanom v zadnjih štirih kolih ne bi posrečilo      priigrati      šampionskih točk. Na dodobra razmočenem igrišču  D
Interblock pa si bo moral prvoligaški status      priigrati      v dveh dodatnih kvalifikacijskih tekmah z drugouvrščenim  D