minuta (501-600)

Pozabljajo, da je pri reševanju dragocena vsaka      minuta.      Maja Čakarić   D
telefona naj ne bi pretekla več kot poldruga      minuta,      voznikova naloga pa je, da ima telefon pravilno  D
po navadi plačati iz svojega žepa. (Z)nova      minuta      molka Zaradi nerealnih izvedbenih rokov jim  D
odprtju športnega kompleksa v Stožicah, potrebna      minuta      molka. Maja Prijatelj Fotografije   D
11 Francozinje zagotovile miren konec tekme.      Minuta      odmora, ki jo je zahteval strateg Vinko Kandija  D
minuti približali na pet točk zaostanka (29:34).      Minuta      odmora Borisa Zrinskega in nekatere menjave  D
monopolist, cene naglo padajo in najcenejša      minuta      pogovora je že 7 pfenigov. Zakaj je v Sloveniji  D
predstavo in 8 od svojih 18 točk (met 8:10 v 25      minuta)      dosegel z zabijanji.Z odlično igro je navdušil  D
Gostujočemu trenerju Abasu Arslanagiću tudi      minuta      odmora ni prav veliko pomagala in dve točki  D
presenečenjem. Za Mariborčane so zadeli Širec (25.      minuta)     , Markovič (50.) in Mladenovič (61.), za Muro  D
naših, ki kar 7 minut niso dosegle gola. Tudi      minuta      odmora in nasveti Marte Bon našim niso pomagali  D
višji. Rimaniću tako pri 22:13 v 43. minuti tudi      minuta      odmora ni veliko pomagala in upati je bilo,  D
Izolani so se nato približali na 17:15 (42.      minuta)     , obramba 6-0 pa je nenadoma za domače predstavljala  D
počasi, a vztrajno povečevali svoj naskok (27.      minuta      - 68:48).(R. Š.)   D
naročnina pa naj bi veljala 5000 tolarjev.      Minuta      pogovora iz omrežja naj bi bila v dnevnem času  D
si bo želel, da bi mu bila vrnjena ena sama      minuta      njegovega življenja, da bi lahko to edino minuto  D
Slovenije kronala številčno premoč. Tekla je 37.      minuta.     Izključeni Suchomski je prihajal na led, ko je  D
najsterico Vicenze. Strelci za gostitelje: Poyet (35.      minuta)     , Zola (52.), Hughes (76.), pri Vicenzi pa je  D
svojo prvo priložnost kronali z zadetkom. V 6.      minuta,      po predložku Bečaja z leve strani, je Nikčevič  D
zadnje tekme. Še najbolj zanimiva je bila 11.      minuta,      ko se je poškodoval sodnik Babič, tako da je  D
Psahisu za preostalih 15 potez ostala le še      minuta      - sam pa je imel dovolj časa.Žal pa je spregledal  D
(J. K.) Razburljiva zadnja      minuta      Beltinčani so zasluženo premagali Ajdovce  D
činkovitost. Precej razburjenja je povzročila zadnja      minuta,      ko je Ipavec z glavo potisnil žogo v mrežo.  D
čeprav niso del SI. Take enote so na primer      minuta      (min), ura (h) in dan (d) pri času ter stopinje  D
Dallas - Le      minuta      je v peti polfinalni tekmi končnice NHL hokejiste  D
trenutke. Za Ajdovce pa je bila šokantna že 5.      minuta.     Brezič je izsilil kot, v gneči pa je bil najbolj  D
ura naprej ali nazaj? Poglejmo na uro: le še      minuta      manjka do 21. stoletja, ki nam je že zdavnaj  D
generalovi »nordisti« - nasprotniki demokracije.      Minuta      molka je potekala tudi v Nantesu, a ne za Abachejem  D
izginila, prikazala naša mrcina. Mine napeta      minuta,      morda dve.Potem se tik ob preži zasliši lomastenje  D
ob Polsterjevem golu - med goloma pa je bila      minuta      razlike.»Ob vstopu sem slutil, da se bo ponovila  D
Iz tujega tiska Liberation (Fra): »90.      minuta      je najpomembnejša minuta za Avstrijce.« Jutarnji  D
Liberation (Fra): »90. minuta je najpomembnejša      minuta      za Avstrijce.« Jutarnji List (Hrv): »Hrvat  D
porcijo 9 Ajaxovih golov?« In moja podaljšana      minuta      se je iztekla.Na mizo so začeli kapljati morski  D
Zakričal sem ...      Minuta,      dve sta minili, da sem prišel k sebi in poklical  D
3 (1:2), Halag 8 (4:4). Semafor tekme: 3.      minuta      - 7:2, 10 - 19:11, 15. - 32:19, 18. - 33:29  D
Strelca za Aluminij sta bila Perkovič (3.      minuta)      in Golob (90). D. K. Drava : Koprivnica 0  D
dve minuti, Riis pa za skoraj štiri. »Poldruga      minuta      prednosti še nič ne pomeni, saj so pred nami  D
videli vodo. Za rešitev je bila na voljo samo ena      minuta.     Za nekatere ena minuta življenja.   D
bila na voljo samo ena minuta. Za nekatere ena      minuta      življenja.Tisti, ki so bilo na obali, so tekli  D
Pa je držalo; možakar je klical po GSM in      minuta      tovrstnega pogovora, če telefoniraš iz poštne  D
doma, temveč 13 tolarjev in traja dve minuti.      Minuta      pogovora na pošti med kraji iste omrežne skupine  D
kraji iste omrežne skupine stane 13 tolarjev,      minuta      medomrežnega pogovora (to je 1,5 impulza) 19  D
takšni gneči je zlasti v soparnih dneh vsaka      minuta      čakanja nadležna, vendar stanje pred vrati,  D
kun (6750 tolarjev), mesečna naročnina 59 in      minuta      telefonskega pogovora okoli dve kuni.Družbo  D
Ljubljančani vodili vso tekmo, izjema je bila le 14.      minuta,      ko so Krčani izenačili na 5:5.Vse drugo je minilo  D
avtomatski odzivnik - seveda ob pogoju, da bo      minuta      pogovora stala 156 tolarjev. To se vam bo obrestoval  D
skladbo z glasbenega CD-ja na računalnik, bo vsaka      minuta      zasedla približno deset megabajtov.Če jo shranite  D
nogometni zvezdi O. J. Simpsonu. Skoraj vsaka      minuta      13 mesecev dolge sodne obravnave proti domnevnemu  D
levi vratnici. Za goste je bila odločilna 40.      minuta,      ko je moral predčasno z igrišča Cirkvenčič.  D
razblinjenih trenutkih Kako pomembna je ena      minuta,      bi vam lahko povedali tisti, ki so zamudili  D
Mujčinović zanesljiv. Za domače je bila kritična 46.      minuta,      ko je neodgovorni Marko Mitič napravil drugi  D
Foto Aleš Černivec Usodna zadnja      minuta      za Mariborčane -Hokejisti Slavije Mercatorja  D
Mariborčani in znižali zaostanek na osem točk.      Minuta      odmora trenerja Ljubojevića je prispevala k  D
izključitev dobil branilec Dejan Hajdin (19.      minuta)     .Zato sta se v nadaljevanju lahko razigrala domača  D
bi se lahko pogovarjali. Večna je lahko ena      minuta.      Le zakaj napake iščeš v sebi?   D
smo sedeli v avtu in vedeli, da je lahko vsaka      minuta      zadnja. Zdelo se je, da to Bonnie in Clydea  D
Siniša Uroševič Usodna le 39. zagrebška      minuta?      Preobrat po vratnici Romana Pungartnika   D
v Zagrebu, trenutek odločitve pa je bila 37.      minuta,      ko je Aleš Burnik dosegel edini gol na tekmi  D
natančneje: vsaka ura »lockouta« ga stane 3708 $,      minuta      61,80 $ in vsaka sekunda 1,03 dolarja.»Shaq  D
gledališču (predstavi Opera za tri groše), na filmu (     Minuta      za odmor, Idealist), v televizijskih oddajah  D
presenetljivo izenačili na 25:25. Sagadinova      minuta      odmora je očitno pomagala, kajti v naslednjih  D
cenejšem telefoniranju pa je še enkrat daljši. Ena      minuta      neobdavčenega krajevnega pogovora se bo tako  D
medkrajevnih pogovorih, kjer po istih podatkih stane      minuta      pogovora v Evropi povprečno 17,5 tolarja, pri  D
V prvem območju - vse štiri naše sosede - bo      minuta      neobdavčenega dnevnega pogovora poslej stala  D
na primer Rusija, ZDA, Kanada in Avstralija.      Minuta      neobdavčenega klica iz Slovenije v ZDA je doslej  D
Ločani znali izkoristiti. Odločilna je bila 37.      minuta,      ko je pri gostih s tehnično napako parket zapustil  D
bodo znižali cene nočnih pogovorov, tako da bo      minuta      medkrajevnega pogovora med 21. in 6. uro namesto  D
prvenstva je Kranjčane od zmage ločila le slaba      minuta.     Za Triglav so gole dali Praznik in A. Razingar  D
Pet osebnih napak: Naglić 26., Erjavec 40.      minuta.      Skoki: Zadar 28 (18+10) - Erjavec 7 (6+1)  D
transporter bo opazoval skozi okno. »Je še poldruga      minuta?     « Ziblijev bere v navodilih ZUP, po katerih bi  D
milost po 15 ali 20 voznikov, za katere je vsaka      minuta      dragocena.Prava polževa kalvarija je na mejnem  D
s 116,42 oziroma 146,03 po rednem ceniku.      Minuta      pogovora iz posamezne države v ZDA s Slovenijo  D
španskega sodnika, ki je v sodniškem podaljšku (97.      minuta)      pokazal na belo točke.Toda vratar Angelo Peruzzi  D
strelih Hodžarja in Gobca, sporna pa je bila 83.      minuta,      ko so gostje v kazenskem prostoru zrušili Gorška  D
prestrašiti, zato mu je odgovoril, da je vsaka      minuta      njegovega časa vredna dvesto petdeset funtov  D
»Nič. Prosil sem vas za dve minuti;      minuta      po dvesto petdeset funtov znese petsto funtov  D
Racionalizacija brez odpuščanja zaposlenih      Minuta,      vredna milijone Minuta manj pri izdelavi hlač  D
Minuta, vredna milijone      Minuta      manj pri izdelavi hlač navrže vsako leto 200  D
minuto in tako naprej v celi izdelavni verigi.      Minuta      manj pri izdelavi hlač pa navrže vsako leto  D
minuti. Še bolj usodna je bila za goste 30.      minuta,      ko je bil izključen Hlede, njihova igra v obrambi  D
v dresu SCT Olimpije Nastje Čeha. Prvih 45      minuta      se tako rekoč ni zgodilo ničesar, z izjemo dveh  D
za Črnogorke, do konca pa je bila le poldruga      minuta.     A nato se je vendarle zgodil čudež.   D
tisoč telefonskih klicev. Kasneje zve, da je      minuta      komercialne telefonske linije stala 4 dolarje  D
Phoenixom in St. Louisom pa je odločila šele 18.      minuta      podaljška.Dotlej gola sploh ni bilo, srečni  D
okras - v šolo se je vozila z vlakom in vsaka      minuta      je bila dragocena.Med kranjsko gimnazijo in  D
možnosti za preobrat. Potrditev je prinesla 53.      minuta,      ko je po podaji Kariča zadel Filipovič. Izjavi  D
drugem delu. Za Ježičane je bila usodna že prva      minuta      2. polčasa.Jakopič je zapravil idealno priložnost  D
Alanis Morissette. Še      minuta      fotografiranja in potem samo še lasje, ki izginejo  D
mestu. Od kolajne ga je ločila dobra poldruga      minuta,      a o njej med dirko ni razmišljal.»Nad visoko  D
GSM so se včeraj pocenili za 11,7 odstotka.      Minuta      pogovora iz fiksnega omrežja nacionalnega operaterja  D
praznikih in z zakonom določenih prostih dneh) stane      minuta      pogovora po novem 37,49 tolarjev, medtem ko  D
Hrvati v 93. minuti Na Maksimiru je tekla že 93.      minuta      tekme, ko je bil rezultat še vedno 0:0 in to  D
spremenili v dva (07.00-19.00 in 19.00-07.00).      Minuta      pogovora v popoldanskem svežnju naj bi se v  D
19. uro): namesto dosedanjih 98 tolarjev bo      minuta      pogovora stala 89 tolarjev. Mobitel je imel  D
nekaj težav le ob strelih Gobca z 22 metrov (4.      minuta)      in Georgievskega (62), ki pa je zgrešil vrata  D
na 1:1. Za »železarje« pa je bila usodna 34.      minuta,      saj so Blejci, ki so igrali zelo disciplinirano  D
odstotkov - od 25 odstotkov, kolikor bo cenejša      minuta      pogovora, do 12 odstotkov, kolikor bo cenejša  D
Pavlu II., ki je Schumacherja sprejel v torek. »     Minuta      pri Papežu in ura pri predsedniku,« so opisali  D
imeli vsaj enega telovadca v finalu. Minila je      minuta,      dve, navsezadnje pa so sodniki Peganu pokazali  D
pesmi Zemljevid (1908), Destrukcije (1925) in      Minuta      tišine (1945), ki v začetku, sredini in na koncu  D