nova beseda iz Slovenije

minuta (201-300)

Rishon Le Zion 12. Rdeči karton: Syry (56.      minuta)     . Pivovarji so tudi drugo tekmo začeli odločno  D
Eržena. Tako je moral kljub vodstvu s 64:60 v 37.      minuta      na koncu čestitati Davidu Dedku, ki si za Bežigrad  D
toliko kot meni. Igram, kot da bi bila vsaka      minuta      moja zadnja.Saj razumem, da ima Samaki Walker  D
Kvas je v 17. minuti zadel vratnico. Dvajseta      minuta      pa je bila v znamenju gostov, Žlogarjev strel  D
vodili s 7:0. Šoštanjčanom ni pomagala ni niti      minuta      odmora trenerja Miloša Sagadina, saj je bilo  D
vpoklical. Na Stamford Bridgeu je tekla 43.      minuta,      ko je Gudjohnsen zatresel mrežo. Vrnitev je  D
Ljubljana - Manjka      minuta      do enajstih.Kot ponavadi zamujam.   D
kolekcije že izdelujejo kooperanti. Delovna      minuta      nas doma stane 38 tolarjev, pri najdražjih kooperantih  D
letalonosilki USS Constallation v Arabskem zalivu      Minuta      v zraku je dragocen trenutek v življenju Barbara  D
obdobje za ladjo. Pa vendar, pravi kapitan, »vsaka      minuta      v zraku je dobro preživet trenutek v življenju  D
Foto Matej Družnik      Minuta      molka -Včerajšnja seja vlade se je začela z  D
prvo zmago v gosteh. Odločilna je bila 35.      minuta,      ko je Meško pri zaostanku s 77:83 v nasprotnem  D
pripeljala od 1:1 do 1:4. Za Canizaresa res nesrečna      minuta,      saj se je v vrata vrnil po poldrugem mesecu  D
iz protinapadov v polno zadela Rakovič (17.      minuta)      in Balajić (39.).Slovenski državni prvaki so  D
prebudil Kenyan Weaks, do konca pa je ostala še      minuta      in pol.A v končnici so bili Novomeščani bolj  D
ohranjajo pri življenju gospodarske sankcije. »     Minuta      molka v spomin na mrtve,« je oskrbnica zaklonišča  D
južnoameriškimi navdihom uprizoril strelski marš. 58.      minuta:      1:0 s prostega strela, 69. minuta: 2:0 po prefinjenem  D
marš. 58. minuta: 1:0 s prostega strela, 69.      minuta:      2:0 po prefinjenem lobu - spodkopal je žogo  D
varnih deset točk razlike. Tudi Kruščićeva      minuta      odmora ni spremenili toka dogodkov na parketu  D
tekmi Manchester City vs. Arsenal; tekla je 19.      minuta      in rezultat je bil že 0:4.Vratar Carlo Nash  D
Razlika je vseskozi rasla (4:1, 9:4, 14:6), tudi      minuta      odmora gostujočega trenerja Gritskija sredi  D
Roma : Lazio (1:1); Cassanov zelo pozno (89.      minuta)     .S tem je Romi priboril točko v derbiju z mestnim  D
Zdravko Latal      Minuta      molka evroposlancev v spomin na Zorana Đinđića  D
intelektualk, ki pravijo, da se zdaj izteka zadnja      minuta      pred dvanajsto.Podpira uvedbo izrednih razmer  D
avstrijskem omrežju A1 in hrvaškem Vipnetu, kjer bo      minuta      izhodnega klica 0,60 evra, pol manj bo stala  D
izhodnega klica 0,60 evra, pol manj bo stala      minuta      dohodnega klica. A. S. V Veleju delavcem manj  D
slovaških hokejistov s Slovenijo Odločilna 23.      minuta      Prievidza -  D
naznanil, kdaj se je iztekla prva in začela zadnja      minuta      govora - čas, med katerim nasprotni tabor z  D
takih, za katerega bi bila v teh dneh vsaka      minuta      dragocena, je tudi krilni center Miloš Paravinja  D
minuto pred koncem so domači vodili s 74:72,      minuta      odmora trenerja Pipana pa ni pomagala.Najboljši  D
Zapleti s ceno zdravil Za vsako škatlico      minuta      svetovanja Lekarnarji vztrajajo pri podražitvi  D
obrambno« peterko, se je po zaostanku 41:51 (24.      minuta)      hitro izkazalo, da je ubral pravo taktiko.A  D
da je poseben, pa tudi vsaka ura, sleherna      minuta.     « Spregovori domači notar, Pavel Rojs, ki se  D
asistenc), so Novomeščani vodili že z 82:63 (34.      minuta)     , kar je Laščane povsem razorožilo.Njihova zbranost  D
ladje Sines gre za človeške tragedije. Vsaka      minuta      pomeni pomorščakom trpljenje.Tudi drugi v svetu  D
pripravila trinajstdnevno preventivno akcijo      Minuta      v prometu je lahko dolga celo življenje. To  D
Foto Jože Pojbič      Minuta      v prometu je lahko dolga celo življenje Novo  D
po vsej Sloveniji potekala preventivna akcija      Minuta      v prometu je lahko dolga celo življenje, ki  D
poteka preventivna akcija, ki so jo poimenovali      Minuta      v prometu je lahko dolga celo življenje.Z akcijo  D
povezana z občutkom (ne)zadovoljstva. Vsaka      minuta      daljšega pogovora je prispevala k občutku zadovoljstva  D
Fotodokumentacija Dela      Minuta      tišine za Foeja -Ves štadion se je na tekmi  D
donosnost dodelavnih poslov. Koliko stane      minuta      šivanja v Muri, koliko v južnoevropskih in drugih  D
dramatične in napete boje. Kot da le dobra      minuta      razlike med Lanceom Armstrongom in Janom Ullrichom  D
Slovenijo je to sredo po nekaterih trditvah samo      minuta      ločila od električnega mrka.Nekaj po deveti  D
zmago. Po slabem 1. polčasu je odločila 65.      minuta.     Po podaji Navodnika je lepo zadel Kline. Domžalčani  D
Zgolj približno 65 tolarjev je vredna takšna      minuta      (cena šampanjca sicer raste hitreje od inflacije  D
izrecno prepovedani - poniknili. Akcija (1960),      Minuta      za umor (1962) in Begunec (1973) - ni naključje  D
tematiko odpora pripeljali v meščansko okolje.      Minuta      za umor je sploh naš prvi film urbanega žanra  D
zraven mlade lepotice, se mu ta ura zdi kot le      minuta;      če pa bi samo minuto sedel na zakurjeni peči  D
minuto sedel na zakurjeni peči, bi se mu ta      minuta      zdela dolga celo uro.To je relativnost,« ji  D
Euroscreen21      Minuta      za Evropo Še danes bo v Galeriji Alkatraz  D
In kako se je vrtel film v Maksimiru? 1.      minuta:      V prvem domačem jurišu po vsega nekaj sekundah  D
Predložek N. Kovača je bil nenevaren. 5.      minuta:      Nemški sodnik Merk je prerivanje med Cipotom  D
ki ga je Šukalo izpustil le za trenutek. 12.      minuta:      Prvi resni slovenski napad.Šiljak je po levi  D
pred strelom Tomas ujel in izbil žogo. 22.      minuta:      Ačimovič je na desni strani dobrih 35 m od vrat  D
je poslal v Pletikosin levi kot - 1:1. 32.      minuta:      Dabanovičeva bravura.Z izjemno parado in s skrajnimi  D
Bržkone odločilni trenutek! 33.      minuta:      Še ena imenitna obramba Dabanoviča, po poskusu  D
prerivanju med igralci priigral rumen karton. 47.      minuta:      Rezervist Rapaić je izpeljal samostojno akcijo  D
Vse do ... 83.      minuta:      Čeh in Šiljak sta ne levi strani izpeljala dvojno  D
Foto Igor Mali 22.      minuta      -Takole so se Šiljakovega gola na južni tribuni  D
pokončno. Ob pol dvanajstih je bila nacionalna      minuta      tišine dobesedna.Vse je obstalo, še milanska  D
ekipo v igri. A to ni zaleglo, kot tudi ne      minuta      odmora, ki jo je Čotar vzel, ko so njegovi varovanci  D
Kar pa logično ni prineslo uspeha. Tudi      minuta      odmora domačega stratega Mira Požuna in v nadaljevanju  D
ker homeopatiji po programu ni namenjena niti      minuta,      ravno tako tudi ne na podiplomskem izobraževanju  D
slabše delovanje, in končnim uničenjem. Vsaka      minuta,      vsaka sekunda je pomembna, saj gre za verižno  D
odločajo o svojem izhodišču pred končnico - Slaba      minuta      pokopala Slavijo M Optimo Ljubljana -  D
zadeli iz edine priložnosti. Odločila je 33.      minuta,      ko je Slavija dobila gol z igralcem manj, v  D
režija Peter Jackson ZDA, 2003, 201      minuta      Dobro je seveda zmagalo.   D
Jože Poglajen      Minuta      spoštljivega molka Ljubljana -  D
»Seveda, vam bom dala telefonsko število.      Minuta      pogovora stane 186 tolarjev.«Takoj sem izračunal  D
lahko od blizu videli, iz česa je sestavljena      minuta      filma ...) in ritem, ki je v zaporedju slik  D
polčasu z golom Romuna Adriana Mutuja (40.      minuta)      priigral vodstvo, toda v 56. in 61. minuti so  D
igrišču. A potem se je zgodil 14. marec in 64.      minuta      tekme v južnem italijanskem mestu Reggio Di  D
posnetek tudi predvajala v znameniti oddaji 90.      minuta,      ki je na sporedu vsako nedeljo malce po 18.  D
in Włodzimierz Cimoszewicz Tudi v Sloveniji      minuta      molka v spomin na žrtve genocida Ljubljana  D
ponorela država. Komu sploh še ostane več kot      minuta      za knjigo?Kot že pred leti se tudi tokrat zavzemam  D
škrbasto zobovje, se odlepi še več stolov. Zadnja      minuta,      zadnja akcija Crvene zvezde, zadnji glasni vzkliki  D
na srečo režija Wayne Kramer ZDA, 2003, 101      minuta      Lov na srečo (The Cooler), prvenec Wayna Kramer  D
Čeplakova kljub temu, da ni tekla pod dvema      minuta.     »Navsezadnje sem prišla v Doho le po zmago,«  D
verjetno ni storil zato, ker je bila do konca le še      minuta.     Moram pa reči, da je Kišiček izjemno dobro prenašal  D
Šturm pa so zapravili lepe priložnosti. Prva      minuta      nadaljevanja je prinesla pridih šampionskega  D
mobilne operaterje povprašali, koliko stane      minuta      klica v domovino iz nekaterih držav, ki so pogosto  D
Porto - Zlata 105. grška      minuta      na Zmajevem štadionu in gol Traianosa Dellasa  D
proti nebu. Iztekla se je petinštirideseta      minuta,      pritekel je pes Ajax, črnec Lukas in nato še  D
srečno do prvih treh točk Za Čile usodna zadnja      minuta      Ljubljana - Brazilija in Argentina sta zmagali  D
Le nekaj metrov je manjkalo, da bi šla po zlu      minuta,     « je dejal Armstrong. M. H.  D
nemarljiva prednost, enako pa meni tudi Nemec. »Slaba      minuta      na tako veliki dirki ne pomeni nič.Zame se bo  D
podražile nekatere storitve Telekoma Slovenije.      Minuta      pogovora v stacionarnem omrežju v času manjše  D
zapustiti ključna človeka v obrambi Pajovič (50.      minuta)      in Miladin Kozlina (56).Beno Lapajne pravi,  D
minut za vso poslansko skupino, kar je manj kot      minuta      na poslanca), smo protestno zapustili sejo.  D
Tarča težave z mikrofonom ... Do oddaje je le še      minuta      in v režiji, ne ravno prostorni sobi, so vsi  D
je kot rojen za predvolilna soočenja: tista      minuta      samostojnega nastopa, ki jo ima na voljo nekajkrat  D
podpisal pogodbo za knjigo na pomlad 2006. In še      minuta      za jubileje: makedonski prevod Ambre (prev.  D
preminulih sedem otrok v prometni nesreči prekinila      minuta      molka. V nasprotju z vzdušjem je bilo na igrišču  D
Nekje vmes so vsi ostali ponudniki, pri katerih      minuta      povezave stane 2,27 tolarja.Vedno govorimo o  D
prvi polčas pa je zaznamovala predvsem 23.      minuta,      ko je Jeličić grobo štartal na domačega kapetana  D
bolonjskim Climamiom in mu bo prišla prav sleherna      minuta      počitka. Zahtevno nalogo bodo imeli tudi Olimpiji  D
Čeprav mu je bila pri tem posvečena komaj      minuta      predsednikove pozornosti, je »domovina« s takšno  D
v vodstvo z 52:48. Seveda je takoj sledila      minuta      odmora Đura Nenadića, trenerja Splitčanov, ki  D
vzel pogum, če mu bo odgovoril, da je vsaka      minuta      njegovega življenja vredna 250 dolarjev.Toda  D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)