nova beseda iz Slovenije
1109, 3. Slovenija 1108; posamezno: 1. Sike ( | Mad) | 473,1 (374), 2. Zarić 471,6 (373), Ruka (obe | D |
posamezno pred finalom: 1. Debevec 596, 2. Sidi ( | Mad) | 595, 3. Mirosavljev (SČG) 593, 5. Blaško 591 | D |
posamezno pred finalom: 1. Binder (SČG) 398, 2. Joo ( | Mad) | 395, 3. Stolnik 395, 10. Dodič 392, 17. Majstorovič | D |
Tahirovič (MTK), Damir Dugonjič (FR), Peter Gati ( | Mad) | in Rok Sagmeister (FR), Žana Prislan, Adja Pečnik | D |
Rus) 57,08, 7. Pöykiö (Fin) 56,05, 8. Pavuk ( | Mad) | 50,70, 9. Drei (Fin) 49,76, 10. Hegel (Hrv) | D |
gledalcev 660, sodnika Herczeg in Südi (oba | Mad) | . Larvik: degård, Rantala (15 obramb); Larsen | D |
člani: 1. Gönci (Svk) 699,8 (598), 2. Sidi ( | Mad) | 698,8 (596), 3. Hansen (Nor) 698,2 (596) .. | D |
gledalcev 200, sodnika Mocsnik in Ujhazi (oba | Mad) | . Varaždin: Brozić, Gavrilović 11, Gotal 2 | D |
sodniki Prezelj (Hrv), Abonyi, Haszontis (oba | Mad) | . Strelci: 1:0 - Robar (Šivic, 11), 2:0 - Milovano | D |
Leszno (Pol) : Tatran Sucany (Slk) 6:2, Szeged ( | Mad) | : Konikom Osijek (Hrv) 7:1, Makpetrol (Mak) | D |
Osijek (Hrv) 7:1, Makpetrol (Mak) : Zalaegerszeg ( | Mad) | 6:2, Podbrezova (Slk) : Zadar (Hrv) 6:2. DP | D |
3:5; moški: Konikom Osijek (Hrv) : Szeged ( | Mad) | 2:6, Zalaegerszeg (Mad) : Makpetrol (Mak) 7 | D |
Osijek (Hrv) : Szeged (Mad) 2:6, Zalaegerszeg ( | Mad) | : Makpetrol (Mak) 7:1, Tatran Sucany (Slk) | D |
slovenskega DP - po tretji HP ob 14: 1. Hideg ( | Mad, | mitsubishi lancer evo 6) 31:36,4, 2. Wolff | D |
uvrstitev med osmerico v DP.« Krisztian Hideg ( | Mad, | zmagovalec): »Nabral sem si tolikšno časovno | D |
državnega prvenstva - generalno: 1. Hideg-Kerek ( | Mad, | mitsubishi lancer evo 6) 2;24:31,6, 2. Baumschlager | D |
Slo) 36,225, 4. Kraus (Nem) 35,225, 5. Kuti ( | Mad) | 34,925, 6. Haračič (Slo) 34,900. Strelstvo | D |
preizkusil na vsaj treh turnirjih: v Budimpešti ( | Mad) | , Košicah (Svk) in domačem Kranju, kjer bodo | D |
(Arm) 2721, 4. Svidler (Rus) 1881, 5. Leko ( | Mad) | 1187, 6. Morozevič 1025, 7. Kasparov (oba Rus | D |
Bautista (Špa, aprilia) 0,357, 4. Talmacsi ( | Mad, | honda) 0,899, 5. Simon (Špa, KTM) 1,106; vrstni | D |
pokal v Münchnu - MK puška 60 leže: 1. Sidi ( | Mad) | 702,8 (598), 2. Starik (Izr) 701,5 (598), 3 | D |
45,883, 6. Wraae (Dan) 3:47,337, 7. Benkoe ( | Mad) | 3:54,687, 8. Goldschmidt (Nem) 3:55,217, 9. | D |
Kit) : Golovin (Fra, 23) 6:3, 7:6 (5), Czink ( | Mad) | : Klösel (Nem) 6:4, 4:6, 6:2, Jackson (ZDA) | D |
Röhricht (Dior, Nem) 1365, 2. Zs. Dallos (Druppy, | Mad) | 1358, 3. Zimmer (Extase 3, Nem) 1350, 14. Štemberger | D |
Wat a Feeling, Rus) 1350, 2. Acs (Shannon 55, | Mad) | 1320, 3. Porthan-Broddell (Viegaards Consul | D |
Loit (Fra) 6:1, 6:1, Miskina (Rus, 10) : Czink ( | Mad) | 6:2, 6:4, Hantuchova (Svk, 15) : Gagliardi | D |
Kit) : Golovin (Fra, 23) 6:3, 7:6 (5), Czink ( | Mad) | : Klösel (Nem) 6:4, 4:6, 6:2, Jackson (ZDA) | D |
Mass) 10,35, 2. Malcom (VB) 10,45, 3. Dobos ( | Mad) | 10,50, 4. Žumer (Mass) 10,56, 5. Bratož (Go | D |
(Extase, Nem) 1380, 2. Zs. Dallos (Druppy, | Mad) | 1360, 3. Pöhricht (Dior, Nem) 1343, 13. Štemberger | D |
program - intermediate I: 1. Zs. Dallos (Druppy | Mad) | 71,00, 2. Zimmer (Extase 3, Nem) 70,50, 3. Skowronska | D |
BM) 24,53; ženske - 100 m hrbtno: 1. Maxim ( | Mad) | 1:05,37, 2. Mohorič (MTK) 1:06,88, 3. Kardašević | D |
m delfin: 1. Djelič (IL) 1:05,35, 2. Maxim ( | Mad) | 1:06,68, 3. Ragau (Ita) 1:07,65; 200 m prsno | D |
55, 2. Halbreiner (Avs) 2:40,87, 3. Balogh ( | Mad) | 2:42,34; 200 m mešano: 1. Šmid (ZVK) 2:24,08 | D |
50 m prsno: 1. Sonjak (FR) 34,99, 2. Balogh ( | Mad) | 35,76, 3. Halbreiner (Avs) 35,78; 50 m prosto | D |
Živkovič (Slo) 1094 (567+527), 4. Ragadics-Horvath ( | Mad) | 1088, 5. Mederova-Johnova (Češ) 1064, 15. Rogina | D |
Pavlic (SČG) 1166 (616+550), 2. Hüvös-Kishazy ( | Mad) | 1150 (567+583), 3. Kowalsky-Siminski (Pol) 1139 | D |
Beisser 553, 2. Seitz (obe Nem) 553, 3. Ragadics ( | Mad) | 542, 10. Kozmus 518, 13. Živkovič (obe Slo) | D |
3. Tršan (Mass) 1:50,07; 5000 m: 1. Csillag ( | Mad) | 14:33,42, 3. Kejžar (Mass) 15:05,94; 110 m ovire | D |
Kramnik 2743, Svidler (oba Rus) 2742, Leko ( | Mad) | 2738, Ivančuk (Ukr) 2734, Adams (Ang) 2732, | D |
Muzičuk 2456, Sakelšek 2432; ženske: J. Polgar ( | Mad) | 2710, Koneru (Ind) 2548, Kostenjuk (Rus) 2534 | D |
tekmovalci z licenco L: 1. Egervary (Quaestor Lacurr, | Mad) | , 2. Egervary (Quaestor Berni), 3. Skrinjar | D |
Regal (Fra, reynard 01L) 3:40,991, 2. Szasz ( | Mad, | reynard zytec F3000) 5,962, 3. Petit (Fra, reynard | D |
Draganovič (Lamko, opel vectra ST) 2,479, 3. Hernadi ( | Mad, | BMW M3) 12,785, 4. Valant (AT Sport, lancia | D |
1. Salkič (Slo) in Lago (Špa) 0, 3. Banszky ( | Mad) | , Tarsinsky (Češ) 1, 8. Karun, Erjavec (oba Slo | D |
Barrois, A.Radwanska (Nem, Pol) : Gubacsi, Klepač ( | Mad, | Slo) 6:1, 6:0. Svet so ljudje | D |
3:47,107; ženske - K-1, 1000 m: 1. Benedek ( | Mad) | 4:04,683, 2. Wagner-Augustin (Nem) 2,250, 3 | D |
15. Kollo (Slo) 4:25,000; 500 m: 1. Benedek ( | Mad) | 1:52,287, 2. Idem (Ita) + 0,978, 3. Zhong (Kit | D |
Ponomarenko (Slo) 1:52,400; 200 m: 1. Paksy ( | Mad) | 40,203, 2. Ponomarenko (Slo) +0,744, 3. Furneaux | D |
673, 2. Kallio (Fin, KTM) +0,028, 3. Talmacsi ( | Mad, | honda) 11,409; vrstni red v SP: 1. Bautista | D |
1721, 5. Slovenija 1703; posamezno: 1. Sidi ( | Mad) | 679(582), 2. Alejnikov (Rus) 675(582), 3. Knögler | D |
1736, 4. Slovenija 1732; posamezno: 1. Sidi ( | Mad) | 688 (589), 2. Hadžibekov (Rus) 681(588), 3. | D |
(Lamko, opel vectra ST) 10,415, 6. Hernadi ( | Mad, | Fönix, BMW M3) 11,196, 7. Kapetanovič (Slovenija | D |
Janžekovič, Jurič, Čuš) 37; moški: 1. Asztalos ( | Mad) | 0, 2. Janžekovič 1, 3. Erjavec, Karun 2, 6. | D |
Sportfördergruppe (Nem) 695, 4. Elan 690; moški: 1. Varga ( | Mad) | 208, 2. Vodišek (Slo) 198, 3. Wiesner (Nem) | D |
Fra, 6) : Dellacqua (Avst) 6:1, 6:3, Czink ( | Mad) | : Widjaja (Indo) 7:6, 6:1. Kolesarstvo: Brajkovič | D |
s klasičnim baražem: 1. Horvath (Harlequin, | Mad) | , 2. Buldhuis (Kadanza-Z, Niz), 3. Schmid (Grandetto | D |
Pučkova (Rus) 6:2, 6:4, Schnyder (Švi, 2) : Czink ( | Mad) | 6:2, 6:2. Hokej: Skrivnostni tujec na Jesenicah | D |
Valverde (Špa, Caisse d'Epargne) 0:19, 4. Bodrogi ( | Mad, | Credit Agricole) 0:26, 5. Karpec (Rus, Caisse | D |
Majerič (Slo) : Ruutel (Est, 6) 6:4, 6:4, Gubacsi ( | Mad) | : Reberšak (Slo) 6:0, 6:1, Doz (Hrv) : Volk | D |
posamično - sablja: 1. Pozdnjakov (Rus), 2. Nemcsik ( | Mad) | , 3. Frosin (Rus) in Won Woo-Young (J. Kor); | D |
Vezzali, 3. Trillini (vse Ita) in Mohamed ( | Mad) | ; sablja: 1. Ward, 2. Zagunis, 3. Jacobson (vse | D |
ZDA) in Kim Hye-Lim (J. Kor); meč: 1. Nagy ( | Mad) | , 2. Embrich (Est), 3. Laura Flessel-Colovic | D |
Est), 3. Laura Flessel-Colovic (Fra) in Szasz ( | Mad) | . Atletika: drugo mnenje o testu Helene Javornik | D |
zastraševanje in vzajemno zagotovljeno uničenje ( | MAD) | sta v primeru Severne Koreje uporabna.Ni si | D |
1100, sodniki Szimon, Palaczek, Tekczeiy (vsi | Mad) | . Strelca: 1:0 - Marcinek (Dudek, Jurczki, | D |
KP 20 sekund), 7. Reitsperger-Nyirfas (Hrv, | Mad, | mitsubishi lancer evo 7) 4:10,8, 8. Peljhan | D |
Bouallegue (Tun) 15,250; konj z ročaji: 1. Berki ( | Mad) | 15,750, 2. Krjukov (Rus) 15,600, 3. Smith (VB | D |
subaru impreza STi) 56:11,9, 2. Szilagyi-Gergye ( | Mad, | mitsubishi lancer evo 9) 4,5, 3. Peljhan-I. | D |
56,74, 2. Nakano (Jap) 54,90, 3. Sebestyen ( | Mad) | 52,82, 4. Savada (Jap) 49,98, 5. Liang (ZDA | D |
z ročaji: 1. Smith (VB) 15,375, 2. Hidvegi ( | Mad) | 15,150, 3. Seligman (Hrv) 15,050, 4. Bertoncelj | D |
Uspenski (Rus) 178,59; ženske: 1. Sebestyen ( | Mad) | 153,80, 2. Nakano (Jap) 151,27, 3. Hughes (ZDA | D |
Hrv, subaru impreza WRX STi) 43, 3. Szilagyi ( | Mad, | mitsubishi lancer evo 8) 21. Kegljanje | D |
400 m prosto: 1. Turk (ŽGR) 3:48,62, 2. Dajka ( | Mad) | 3:55,11, 3. Žbogar (ŽGR) 4:02,42, 5. Kern (MTK | D |
ženske: 1. Meier (Švi) 159,17, 2. Sebestyen ( | Mad) | 146,75, 3. Onda (Jap) 143,60, 4. Sokolova (Rus | D |
Kerr.J. Kerr (VB) 168,53, 5. Hoffmann-Elek ( | Mad) | 161,57, 6. Matthews-Zavozin (ZDA) 159,07. | D |
(Fra); ženske: 1. Ando (Jap), 2. Sebestyen ( | Mad) | , 3. Mao Asada (Jap), 4. Yu-Na Kim (J. Kor), | D |
Florea (Rom) 1:53,71; 200 m mešano: 1. Cseh ( | Mad) | 1:54,43, 2. Janusaitis (Lit) 1:56,20, 3. Kerekjarto | D |
2. Janusaitis (Lit) 1:56,20, 3. Kerekjarto ( | Mad) | 1:57,12; 50 m prosto: 1. Lorente (Špa) 21,53 | D |
1. Baranowska (Pol) 2:09,47, 2. Verraszto ( | Mad) | 2:10,83, 3. Urbanczyk (Pol) 2:10,89; 200 m delfin | D |
Jedrzejczak (Pol) 2:04,94 (ER), 2. Boulsevicz ( | Mad) | 2:06,73, 3. Dickons (VB) 2:07,36; 50 m prsno | D |
delfin: 1. Korzienowski (Pol) 1:52,33, 2. Cseh ( | Mad) | 1:53,08, 3. Skvorcov (Rus) 1:53,10; 100 m prosto | D |
Kristina Mihič prispevala pet. D. K. Kiskunhalas ( | Mad) | : Celeia Žalec 36:27 (16:12) Kiskungalas | D |
Mirosavljev (oba Srb) 698,6 (595), 3. Sidi ( | Mad) | 698,1 (596), 5. Debevec 695,4 (595), 7. Hreščak | D |
3. Gedevanišvili (Gru) 54,62, 4. Sebestyen ( | Mad) | 53,87, 5. Korpi (Fin) 53,84, 6. Jevleva (Rus | D |
gledalcev 2200, sodniki Halasy, Bedo in Bonai (vsi | Mad) | . Strelci: 1:0 - Palkovics (Tokesi, Ocskay | D |
kolo - Chan, Chuang (Tjv, 1) : Czink, Klepač ( | Mad, | Slo) 6:3, 6:3. Antwerpen (WTA, 600.000 $) | D |
Starostits (Lat), Belecki (Ukr), Gonda, Csaszar (oba | Mad) | in Tratar po 4,5, Pavasović in Sakelšek po 4 | D |
Kozara B. Gradiška (BiH) 8:0; moški: Szeged ( | Mad) | : Ritzing (Avs) 8:0, Rot Weiss Zerbst (Nem) | D |
8:0, Rot Weiss Zerbst (Nem) : Zalaegerszeg ( | Mad) | 6:2, Zadar (Hrv) : Cluj (Rom) 6:2, Podbrezova | D |
1. A. Suša, 2. Bizjak (oba Slo), 3. Balogh ( | Mad) | , 12. Pavlič, 17. Kodrič, 24. Ferjan (vsi Slo | D |
Faubel (Špa, aprilia) 38:12,029, 2. Talmacsi ( | Mad, | aprilia) 0,073, 3. Pesek (Češ, derbi) 17,499 | D |
Slo); snežni poligon: 1. A. Suša, 2. Takacs ( | Mad) | , 3. Ferjan; ženske - akrobatski skoki: 1. U | D |
Tihon (Blr) 77,79, 3. Apak (Tur) 76,68, 4. Pars ( | Mad) | 75,79, 5. Papadimitriou (Grč) 74,28; ženske | D |
60,88, 7. Nakano (Jap) 60,62, 8. Sebestyen ( | Mad) | 59,98, 9. Meier (Švi) 58,52, 10. Pöykiö (Fin | D |
Takahaši (Jap, honda) 17; do 125 ccm: 1. Talmacsi ( | Mad, | aprilia) 41:52,149, 2. Pesek (Češ, derbi) +0 | D |
(SR), 2. Lochte (oba ZDA) 1:56,19, 3. Cseh ( | Mad) | 1:56,92; 100 m prosto: 1. Magnini (Ita) in Hayden | D |
Podravka 5:3. Moški: Konikom Osijek (Hrv) : Szeged ( | Mad) | 7:1, Zadar (Hrv) : Rot Weiss Zerbst (Nem) 5 | D |
subaru impreza WRX STi) 23,2, 3. Szilagyi-Gergye ( | Mad, | Stille ASE, mitsubishi lancer evo 9) 39,4, 5 | D |
Rosa (Ita, aprilia) 40:05,748, 5. Talmacsi ( | Mad, | aprilia) 40:06,203, 6. Pešek (Češ, derbi) 40 | D |
tretji pa vodilni po osnovnem nastopu Peter Sidi ( | Mad) | .Danes bodo na sporedu eliminacije, jutri pa | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 501 601 701 801 901 1.001 1.101 1.201 1.301 1.401 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |