tehnični odmor (15)

sodnika, ki sta pri 6:8 pozabila na obvezen      tehnični odmor      in domače so si priigrale še 7. točko, katero  D
Radovljici so Novomeščani nepričakovano na prvi      tehnični odmor      odšli z dvema točkama prednosti.Prebujenje domačih  D
popravili napad, dodali čvrst blok in na prvi      tehnični odmor      odšli s prednostjo 8:5, toda Autocommerce je  D
sicer bolje začele Ljubljančanke, ki so na prvi      tehnični odmor      odšle s prednostjo štirih točk, razliko še povečale  D
drugem delu, ko je zaigral borbeno v polju in na      tehnični odmor      odšel s prednostjo šestih točk.Vstop Radoviča  D
ni bilo več. V drugem nizu so gostje na prvi      tehnični odmor      odšle celo s prednostjo (8:5), nato pa osvojile  D
Turk 14, Čebulj. Tako na prvi kot na drugi      tehnični odmor      sta ekipi odšli z minimalno razliko (7:8, 16  D
igralci Calcita začeli bolj zbrano in na prvi      tehnični odmor      s točko libera Klemna Hrastovca odšli s prednostjo  D
Tekmeci so se še pravočasno zbrali in odšli na      tehnični odmor      s točko zaloge.Ekipi sta bili nato izenačeni  D
Calcita so gostje izenačili na 11. točki, na drugi      tehnični odmor      pa odnesli že zajetno prednost (16:13).Galex  D
akciji Touzinskega najprej izenačili, na prvi      tehnični odmor      pa odšli z vodstvom z 8:6.Igra gostiteljev je  D
gostitelji trikrat zgrešili na servisu in na prvi      tehnični odmor      odšli zgolj s prednostjo ene točke.Ko pa je italijans  D
igrišču. V drugem nizu so Blejci odšli na prvi      tehnični odmor      s prednostjo 8:4. Slovaki so izenačili na 12  D
Pavič, pa izjemno učinkovit. Toda kot bi drugi      tehnični odmor      potolkel četo Dejana Fujsa!Odtlej so jo tekmeci  D
tega v precejšnji zadregi. »Naleteli ste na      tehnični odmor,«      se Timanovič zvijačno izvije iz neprijetnega  D