Boštjan Nachbar, Goran Jurak, Aleš Kunc (vsi PL),      Simon Petrov,      Samo Grum, Matjaž Smodiš (vsi KT), Ernest Novak  D
Primož Peterka      Simon Petrov      o Krki Telekomu in reprezentanci Laščani trn  D
visokimi ambicijami v evropski ligi Ljubljana -      Simon Petrov      si je že od nekdaj želel igrati košarko. Treningom  D
Rok Gorjup      Simon Petrov       Foto Reuters   D
ko se mu je pridružil soigralec od mladih nog      Simon Petrov,      je razlika rasla iz minute v minuto.Čeprav je  D
oreh za Union Olimpijo - Novomeški branilec      Simon Petrov (     z žogo) je bil v soboto neustavljiv.Kos mu nista  D
popeljal v vodstvo. Dve sekundi pred koncem je      Simon Petrov      dosegel zmagoviti koš.Ljubljančani so si predvsem  D
Boštjan Nachbar (vsi Pivovarna Laško), Samo Grum,      Simon Petrov,      Matjaž Smodiš (vsi Krka Telekom), Marko Maravič  D
od koša, pa tudi ljubljenec novomeške publike      Simon Petrov      tokrat ni imel svojega dne.Pri gostih kaže pohvaliti  D
Goljović, Goran Jurak (vsi Pivovarna Laško),      Simon Petrov,      Dragiša Drobnjak, Matjaž Smodiš (Krka Telekom  D
dvoboja se zaveda tudi novomeški organizator igre      Simon Petrov: »     Smo v rahli prednosti, saj nas Laščani morajo  D
mestu sklenili še dveletno pogodbo z Jevtovićem,      Simon Petrov      ima tako ali tako pogodbo še za eno leto, ostaja  D
Vseeno je novomeški reprezentančni branilec      Simon Petrov      zapustil odličen vtis, saj je bil izbran v idealno  D
klop Krke Telekoma je moral kmalu še kapetan      Simon Petrov,      ki je dobil močan udarec v stegensko mišico.  D
uspeh. Duhovni vodja ekipe bo najbrž Novomeščan      Simon Petrov.     Seveda je tu še Franjo Arapović, ki ima ob bogatih  D
tudi strategija igre. Lanski organizator igre      Simon Petrov      se je moral pomakniti na mesto drugega branilca  D
to ni bila naša zadnja zmaga v suproligi.«      Simon Petrov,      kapetan Krke Telekoma: »Zelo vesel sem zmage  D
točki,« poudarja tudi kapetan Krke Telekoma      Simon Petrov,      ki je v Solunu nazorno pokazal, v kakšni formi  D
ranjeni lev«, se zaveda tudi kapetan Krke Telekoma      Simon Petrov: »     Efes Pilsen se bo zagotovo poskušal oddolžiti  D
bržkone usoden,« razmišlja strateg Novomeščanov.      Simon Petrov,      rabelj Ljubljančanov v odločilni polfinalni tekmi  D
novomeškemu krilnemu košarkarju pridružila branilca      Simon Petrov      in Vladimir Anzulović, ko pa se je na igrišče  D
poškodbe, je nastop v reprezentanci odpovedal le      Simon Petrov,      ki je moral na operacijo kolena.Vabilu Borisa  D
januarskih tekmah z Ukrajino in Belgijo, pa      Simon Petrov      in tudi Miloš Šporar.Res pa je tudi, da ima lahko  D
Dejan Jevtović, vse bolje pa se počuti tudi      Simon Petrov.       V taboru Krke Telekoma so se razveselili vesti  D
po poškodbi vračata Dejan Jevtović in kapetan      Simon Petrov,      ki sicer še ne moreta odigrati cele tekme, a  D
zato pa na oddih ni mogel računati kapetan      Simon Petrov,      saj Vladimir Anzulović zaradi krvavih žuljev  D
dokazali, da vendarle niso muha enodnevnica.      Simon Petrov,      kapetan Krke Telekoma: »Ne vem, kaj se je zgodilo  D
Orthezom znova težave s poškodbami. Kapetan      Simon Petrov      na nedeljski tekmi s Slovanom ni igral zaradi  D
tehtnica je bila v četrtek zelo labilna Očitno je      Simon Petrov      manjkal bolj, kot so v Krkinem taboru pričakovali  D
temu želim, da bi se čim prej v moštvo vrnil      Simon Petrov,      kajti ritem tekem je res ubijalski.« Rezultati  D
razmere. Zaradi poškodbe sicer ne bosta igrala      Simon Petrov      in Primož Brezec, a cilji ostajajo nespremenjeni  D
dopusta v ZDA, Saša Dončić je prebolel virozo,      Simon Petrov      pa je do nedelje vadil po prilagojenem programu  D
daljšem času spet na voljo ves igralski kader.      Simon Petrov      si je pozdravil lažjo poškodbo kolena, Bennett  D
Pozna se ji tudi, da se prvi organizator igre      Simon Petrov      nikakor ne more vrniti v vrhunsko formo, ki so  D
besede. In ko se bo v staro formo vrnili še      Simon Petrov,      bomo še veliko bolj nevarni.Prvenstvo bo zagotovo  D
Savinjskim Hopsom veliko moči porabil kapetan      Simon Petrov,      bo drevi novo priložnost bržkone dobil Aleksandar  D
močno škripa tudi organizacija novomeške igre.      Simon Petrov      se po poškodbi kolena ne more vrniti v staro  D
sedem enakovrednih posameznikov, med katerimi je      Simon Petrov      še vedno daleč od prave forme, je bilo enostavno  D
posebnim pritiskom znašel predvsem kapetan moštva      Simon Petrov.     Na parketu je moral prebiti vseh 40 minut, čeprav  D
oba organizatorja igre, Vladimir Anzulović in      Simon Petrov.     Zato smo velikokrat igrali le z enim dirigentom  D
Ljubljančanom čestitam za zmago.«      Simon Petrov,      košarkar Krke Telekoma: »Do zadnjih minut smo  D
na 69:69 in sprožil plaz taktičnih vprašanj.      Simon Petrov      se je odločil za eno slabših.Ko je Unionu Olimpiji  D
ni Krki Telekomu škodoval tudi njen kapetan      Simon Petrov,      ki je pri 69:69 v nasprotju z uveljavljeno logiko  D
tujine, Vladimir Anzulović se sprašuje, če bo      Simon Petrov      ostal v Novem mestu, Bennett Davison pa ima dveletno  D
Podoben semenj se obeta Novomeščanom. Ker pa so      Simon Petrov,      Bennett Davison in Joe Courtney napovedali, da  D
se bo moral v kratkem odločiti, medtem ko je      Simon Petrov      prost in si lahko ob odškodnini sam izbere nov  D
organizatorji igre: Arriel McDonald, Beno Udrih,      Simon Petrov,      Jaka Lakovič, Ervin Dragšič in Jaka Daneu; visoki  D
Rudež, Samo Grum, Beno Udrih, Sani Bečirovič,      Simon Petrov      in Jaka Lakovič. B. E. J. Aljančiču zlata značka  D
primerni ravni. Beno Udrih, Jaka Lakovič in      Simon Petrov      pač nimajo reprezentančnih izkušenj in če ne  D
skrajšal seznam reprezentantov za dve imeni:      Simon Petrov      in Samo Grum sta ostala kar v Novem mestu.Hkrati  D
Pivovarna Laško), je zdaj zelo blizu prestopa tudi      Simon Petrov (     Krka Telekom).Novomeščan naj bi zamenjal belgijskega  D
Slavko Dokl      Simon Petrov      še vedno brez kluba Kljub govoricam, da naj  D
košarkar Krke Telekoma in občasni reprezentant      Simon Petrov      dogovoril za začasno sodelovanje s Kraškim zidarjem  D
branilcem naslova prvaka Uralom Greatom. T. A.      Simon Petrov      ostal doma Ljubljana -  D
Najresnejša kandidata sta bila Igor Rakočević in naš      Simon Petrov,      toda Poljaki so se na koncu odločili za 24-letnega  D
odpravil nekdanji kapetan košarkarjev Krke Telekoma      Simon Petrov.      Občasni slovenski reprezentant namreč odhaja  D
V 4. kolu francoskega košarkarskega DP je      Simon Petrov      dočakal svoj debut za Asvel tudi v domačem ligaškem  D
28 točkami in 12 skoki. Ponesrečen krst -      Simon Petrov.       Vse večji obisk in prvi incidenti v ligi Goodyear  D
uspehu košarkarjev iz Villeurbannea s 86:78 je      Simon Petrov      v 20 minutah prispeval 9 točk (met za 2 - 1:1  D
met za 2 - 1:2, za 3 - 0:1) in dodal 1 skok.      Simon Petrov      je pri zmagi Asvela v domači dvorani proti Toulonu  D
Evropska košarkarska liga      Simon Petrov      pokopal Cibono Ljubljana -  D
šele tretjič zaigral za košarkarje Asvela, je      Simon Petrov      začel urno nadomeščati zamujeno.Tokrat je z 22  D
Bojc . / . 2001.11.19 sport3.txt:23698 . /      Simon Petrov      končno lažje zadihal Bo Božiček prinesel pogodbo  D
nekdanji kapetan košarkarjev Krke Telekoma,      Simon Petrov,      ki je pred letom po sanjskem začetku suprolige  D
Dragšič - 40 (5,7 na tekmo, met iz igre 36,4 %).      Simon Petrov      se v štirih tekmah v dresu Asvela in povprečno  D
sedmič. V gosteh je odpravil Antibes s 86:66.      Simon Petrov      je za zmagovalce v 13 minutah dosegel 5 točk  D
Dijon v domači dvorani premagal Asvel z 71:68.      Simon Petrov      je za poraženo moštvo dosegel 4 točke (met za  D
Petrov do konca sezone pri Asvelu Villeurbanne -      Simon Petrov      bo še naprej igral za košarkarje francoskega  D
Asvel, ki je v Montpellierju zmagal z 88:69.      Simon Petrov      je za Asvel v 25 minutah dosegel 4 točke (za  D
Asvel je v gosteh premagal Limoges z 78:72.      Simon Petrov      je za zmagovalce v 20 minutah dosegel 5 točk  D
skoka. Pri zmagi Asvela proti Toulonu s 86:73 se      Simon Petrov      v 4 minutah ni vpisal med strelce (za 2 - 0:1  D
strelce. Pri zmagi Asvela proti Le Havru s 84:71      Simon Petrov      ni stopil na parket.Podobna usoda je doletela  D
presenetljivo z 58:81 izgubil proti Dijonu.      Simon Petrov      je v 16 minutah za Asvel dosegel 5 točk (za 3  D
slovenskimi košarkarji zmagala Asvel in Le Mans.      Simon Petrov      je k izkupičku Asvela - 69:66 proti Chalonu   D
gostoval pri Strasbourgu in zmagal s 74:71.      Simon Petrov      je za zmagovalce igral 13 minut in ob eni ujeti  D
Asvel je s 93:80 ugnal Nancy, njegov branilec      Simon Petrov      pa se v dveh minutah na parketu (met iz igre  D
v polfinalu proti Choletu. Za zmagovalce je      Simon Petrov      v 12 minutah dosegel 7 točk (met za 3 - 2:3)  D
francoskega DP je Asvel s 94:74 ugnal Cholet.      Simon Petrov      je k zmagi v 12 minutah prispeval 12 točk (za  D
zmagal z 79:62, Asvel pa pri Choletu z 82:72.      Simon Petrov      je k zmagi Asvela v 17 minutah prispeval 6 točk  D
pa smo ga znali nadomestiti, nato je odšel      Simon Petrov,      ki tudi ni pustil razdejanja za seboj.Zato ne  D
in osvojili 16. naslov francoskih prvakov.      Simon Petrov      je k zmagi Asvela kot prvi strelec ekipe prispeval  D
Rezultati na 16. strani. N. Š.      Simon Petrov      prekinil 21-letni post Asvela Od pekla do nebes  D
Ljubljana - Nekdanji čudežni deček novomeške košarke      Simon Petrov      je po sezoni, polni težav in negotovosti, v pravem  D
Kam zdaj? -      Simon Petrov      je prepričan, da mu bo menedžer pravočasno našel  D
francoskim Asvelom pa je nekdanji kapetan Dolenjcev      Simon Petrov.      Odhod Lakoviča k moštvu evropskih prvakov je  D
Občasni slovenski košarkarski reprezentant      Simon Petrov      je včeraj po dolgotrajnem premisleku le podpisal  D
Namesto njih so poleg Zdovca in Gorenca vskočili      Simon Petrov,      Gregor Hafnar in Marko Maravič ter člani mlade  D
je zmagal Asvel, za katerega tokrat ni igral      Simon Petrov,      medtem ko je na drugi strani za Nancy Gregor  D
Asvel s 65:79 proti Choletu doživel prvi poraz.      Simon Petrov      je za Asvel igral 13 minut in ob enem skoku dosegel  D
Udrih, Boris Gorenc, Gregor Hafnar, Jure Zdovc,      Simon Petrov,      Slavko Duščak, Samo Grum ... »Zaenkrat je moj  D
Le Mansom izenačili na prvenstveni lestvici.      Simon Petrov      je za Asvel igral 24 minut in s stoodstotnim  D
Uroš Slokar, Ivica Jurković, Mario Kraljević,      Simon Petrov      in Jurica Golemac.Zvečer so pod vodstvom Aleša  D
65:91 klonil proti branilcu naslova Asvelu.      Simon Petrov      je za zmagovalce dosegel 6 točk (met za 2 - 0  D
ukrotili Bettsa, medtem ko je Asvelov dirigent      Simon Petrov      potrdil, da nanj velja računati.Po dveh letih  D
za 3 - 3:4), 2 skokoma in 1 asistenco izkazal      Simon Petrov.     Še bolje se je v dresu Nancyja, ob zmagi nad  D
2 asistenci. Asvel je s 95:82 ugnal Toulon.      Simon Petrov      je za zmagovalce dosegel 4 točke (za 2 - 1:1  D
na začasnem delu v Franciji, Gregor Hafnar in      Simon Petrov,      nista ravno prispevala velikega deleža k učinkoma  D
zmagovalce je Gregor Hafnar dosegel 8 točk,      Simon Petrov      pa za Asvel dve manj.V polfinalu je Le Havre  D
na gostovanju, s 70:63 boljši od Gravelinesa.      Simon Petrov      je k zmagi v 11 minutah prispeval 4 točke (za  D
finalnega turnirja. M. A. Naslednja U. Olimpija -      Simon Petrov.       Za prvaka G. Slovan, Koper, Elektra, Helios  D