biti človeku in moško naj pove; pa je račun      poravnan,      in na dolg, na greh ni treba nič več misliti  A
sem jo na čelo, ji kupil presto in je bil spor      poravnan.      Dva volilna voza pred grobovi ‒ to sva videla  A
je svila, rešen Iztok, rešena Irena, moj dolg      poravnan.     « Domislil se je Radovana in poslal ponj.   A
ponižati se pred njimi za umazan vbogajme je kakor      poravnan      račun: ni dolga, ne hvaležnosti.In čista vest  A
vedeti, koliko plače gre hlapcem, ali je davek      poravnan,      da je treba zavarovati hleve in staje proti  A
ima z njim velik račun, in ta račun ne bo prej      poravnan,      dokler ga opat ne plača s svojo glavo.«   A
in z Leno sta računali, da bo v dveh letih      poravnan      popolnoma.In potem bodeta začeli štediti, da  A
vedela, da se utegne pripetiti, da račun ne bo      poravnan.     Rada imam Polly.  A
prišlo je do nesporazuma. Star račun ni bil      poravnan      nikoli.Ga lahko plačam s kartico?  A
spet damo življenje, in s smrtjo je dolg      poravnan!     ...“   B
izide zbirka mojih novel ”Na Golgato“. Tako bo      poravnan      ves dolg gotovo že prej nego v treh letih, ne  B
rokopise brez vseh plačil, dokler ne bo dolg      poravnan.     S temi borimi vinarji od tantijem pa ne maram  B
dolga, ampak jih je prepričal, da bo znesek      poravnan      v dveh tednih, ko bodo na Triglavu izplačali  D
energije mora biti (zgoraj) navedeni dolg v celoti      poravnan«     . Etažni lastniki ne vedo natančno, kaj naj storijo  D
obresti za februar, vendar le, če bo znesek      poravnan      v osmih dneh, to je do 3. marca. »Žal naši  D
in da bo v primeru, če dolgovani znesek ne bo      poravnan      na podlagi seznama, začela s postopkom prisilne  D
Tanja Jaklič Simbolni dolg      poravnan      Spomin in pozaba, tretja knjiga Angele Vode  D
krščanstvom, ki je star že skoraj tisoč let, kmalu      poravnan,      potem pa se je znova zapletlo, po moskovskih  D
boljša odločitev, saj bo vsaj kratkoročno gledano      poravnan      delež primerljiv z vrednostjo delnic,« meni  D
počasi dviguje - Dolg države občinam naj bi bil      poravnan      do konca meseca Tavčarjev dvorec na Visokem  D
Jupiter (če se še prav spominjamo) z Marsom      poravnan.     »Nič več skupaj, a še vedno dobri prijatelji  D
prihodnjih štirih letih. Preostanek dolga bo      poravnan      tako, da realna vrednost 600 milijonov tolarjev  D
končal na razliko, izid pa je bil kar 18-krat      poravnan.     Po 17:11 je bilo v tretjem nizu pričakovati še  D
Hlebozavod št. 9 v višini 700.000 dolarjev še zdaj ni      poravnan)      se je ta delež v zadnjih letih bistveno zmanjšal  D
izenačeno, tudi rezultat po prvem delu je bil povsem      poravnan.     Na Kitajskem pa je Džun znala kaznovati preveč  D
nepravilnost je, da je bil celoten pogodbeni znesek      poravnan      z avansom in je bilo zavedeno tako ministrstvo  D
partijah v pospešenem tempu rezultat še naprej      poravnan,      bo kocka padla v tretjem, tokrat hitropoteznem  D
moral biti njen saldo ob koncu vsakega meseca      poravnan      v celoti. Kartica za vse?   D
nižji, da bi poudaril stolp in bil dosledno      poravnan      z vencem Šubičeve Grafike in Plečnik/Tomažičeve  D
podpisan z aneksom k zdaj veljavni KP, mora biti      poravnan      1. julija. Diana Zajec   D
je bil del kupnin za delež v Pivovarni Union      poravnan      z delnicami Pivovarne Laško,« pravi tudi Uroš  D
ozemeljski spor med Iranom in Azerbajdžanom      poravnan,      bo očitno sameval.Predsednik Azerbajdžana Hejdar  D
zadnjih treh minut prvega polčasa je bil rezultat      poravnan,      nato, pa so Kranjčanke pobegnile na 13:8.V nadaljeva  D
Uredništvo Itasov dolg končno      poravnan      Na ljubljanskem okrožnem sodišču so odločili  D
izdelala med vojno, in nihče ne ve, kdaj bo dolg      poravnan.     Kljub temu je taka, kakršna je, vojaška industrija  D
zadnjega niza imel celo pobudo in bil nato skoraj      poravnan      s Fužinarjem, vendar se je v končnici razigral  D
koreniti spremenil, torej če večji del dolga ne bo      poravnan,      bodo z uradnega jakostnega seznama izginila  D
Na kratko Dolg Enrona do Elesa      poravnan      Ljubljana -  D
oktober in november. S to unovčitvijo je ta dolg      poravnan,     « je za Radio Slovenija izjavila Marjeta Marcon  D
dvoseda, ki je bil še po treh vožnjah povsem      poravnan      s švicarsko navezo Christian Reich-Steve Anderhub  D
tem sicer zapisal, da je bil depozit v celoti      poravnan,      ostaja pa pripomba, da je bila naložba v nasprotju  D
Denar je bil vrnjen, v obrokih. Zadnji je bil      poravnan      14. avgusta lani, 31. januarja letos je Kirn  D
kdaj in kako je bil dolg za Ljubljansko cesto      poravnan      in koliko so nanesle obresti na plačilo, saj  D
ZPI so potrdili, da preostanek obroka ni bil      poravnan      še niti sredi februarja.Že leto prej, februarja  D
jasno informacijo. Za znesek, ki naj bi bil      poravnan      z asignacijo prek občinskega podjetja Nepremičnine  D
še ob koncu prvih 20 minut rezultat skorajda      poravnan.     Domači so v 17. minuti pobegnili za 12 točk,  D
presenetljiv, saj celotni dolg do starega kadra še ni      poravnan.     Na trenerskem stolčku je ostal rešitelj zadnjih  D
plačujemo tako, kot lahko. December imajo zdaj vsi      poravnan,      nekateri, ki so zaradi raznih težav za to zaprosili  D
motorjev Cosworthu, kar je glavni vzrok blokade, že      poravnan.     Če se oba arrowsa ne bosta udeležila današnjih  D
opozarja, da bodo varčevalci, če dolg ne bo      poravnan,      bojkotirali slovenska predstavništva in izdelke  D
pojasnila, da je bil prepričan, da je njegov dolg      poravnan,      ker je leta 1996 generalnemu direktorju Petrola  D
izredno borbenostjo. Rezultat je bil kar 18-krat      poravnan.      Proti koncu polčasa so si Rudarji priigrali  D
tolarjev. Prvi obrok je bil po zagotovilih občine      poravnan      ob podpisu pogodbe, drugi do 29. decembra 2001  D
600 tisoč tolarjev, je poudaril, da je »dolg«      poravnan.     V zvezi z drugimi dolgovi je pojasnil, da gre  D
prvem nizu, ko je bil izid pri 19. točki še      poravnan.     Nato pravega odpora domačih ni bilo več, pa še  D
pri 12. točki izenačile. Izid je bil še 9-krat      poravnan,      ko pa je pri 21:21 vstopila Loredana Cristea  D
2 milijarde tolarjev. D. K. Gradis uspešno      poravnan      Ljubljana -  D
kadar so dali kaj na račun, je bil predujem      poravnan      z nekritimi čeki.Po doslej zbranih podatkih  D
električno energijo v višini 662.000 tolarjev ni      poravnan,      tako rekoč na poti pa je tudi že novi.Poleg  D
zimo grozijo z ustavitvijo dobav, če dolg ne bo      poravnan.     Strateški cilj ministrskega sveta BiH je doseči  D
morebitno presenečenje. V drugem nizu je bil izid      poravnan      10-krat, po izidu 19:19 pa je Kamničanom z začetnima  D
opomogli in izid je bil v drugem nizu dvakrat      poravnan      (15:15, 19:19), toda končnico so s prednostjo  D
pogodbi, ki čaka na ratifikacijo v državnem zboru,      poravnan      z njegovimi računi za nadomestilo škode zaradi  D
Moskvo in Bagdadom. Ta dolg mora biti seveda      poravnan      v vsakem primeru.Do zadnjega dolarja.  D
zaporednimi goli izenačili, zadnjič pa je bil rezultat      poravnan      v 46. minuti (25:25).Potem so se Dolenjci spet  D
drugem tehničnem odmoru. Po tem je bil izid      poravnan      do 20. točke, ko so naše trikrat zapored zadele  D
ko je bila kupčija in je bil dolg za nazaj      poravnan,      seveda s solzami sreče.Tu je torej »fora« in  D
knjigo Halštatske nekropole Dolenjske je ta dolg      poravnan      in zaključen tridesetletni projekt, ki je zaokrožil  D
sopotniki pritožijo in v primeru, da spor ni      poravnan      in je »krivda« dokazana, sledijo sankcije.Nekatere  D
čim, marveč so na belino prilepili sredinsko      poravnan      prostor za vnos iskanega niza in - to je to  D
Pred štartom je bil namreč točkovno povsem      poravnan      z Branetom Žunkom, ki si je v prvih dveh vožnjah  D
drugega niza je bila igra enakovredna ter izid      poravnan,      a so pozneje kakovost, izkušnje in daljša klop  D
enakovredni, kajti izid je bil kar sedemnajstkrat      poravnan,      na koncu pa je morala Imširovićeva vrsta Stavbarju  D
kjer je izkupiček medsebojnih dvobojev ta čas      poravnan      s po eno celjsko in domačo zmago ter dvema remijema  D
pokril proračun - Do konca leta 2007 bo povsem      poravnan      stari dolg Ljubljana -  D
končnim izidom pa je bil rezultat kar 16-krat      poravnan.     Poljaki so v prvem delu vodili le dvakrat, predvsem  D
v prvih dveh nizih. V 3. je bil izid 11 krat      poravnan,      a se je spet izšlo Ljutomerčankam. NKBM Branik  D
izenačil na 15:15. Še dvakrat je bil nato rezultat      poravnan      (23:23 in 25:25), potem pa je Krka po zaslugi  D
v gozdu naletimo na dvignjen košček zemlje,      poravnan      tako, kot so ponavadi grobovi, se takoj zresnimo  D
domači ujeli stik pri 31:31. Rezultat je bil      poravnan      tudi ob koncu polčasa.V 3. četrtini so imeli  D
kazni Jeseničana pa je bil izid v 42. minuti      poravnan.      Tudi v 2. polčasu je najprej zagrozil Karapetrovi  D
vrsta je vztrajala, izid je bil še štirikrat      poravnan,      preden so Mariborčanke spet ušle (24:22), Benedikt  D
drugi pa sila napet in izid negotov, kar 15 krat      poravnan.     Blejci so precej lažje osvojili še 3. niz, domači  D
čez noč znašlo na cesti.) Del kupnine je bil      poravnan      z najemnino za dve leti in tako je prodajalec  D
Lanski februarski uvoz je bil 88,1-odstotno      poravnan      z izvozom, letos februarja pa je bila ta pokritost  D
vsega 13 točkah. Kar enajstkrat je bil izid      poravnan      v 3. nizu, do spodrsljaja Baltičeve vrste v  D
nam pravi, da ne zapravljamo, dokler dolg ni      poravnan.     Seveda je prav mogoče, da snovalci take politike  D
izenačile na 10:10, izid je bil nato še 14-krat      poravnan,      na koncu pa so bile, tako kot tudi v zadnjem  D
polčas je bil precej izenačen, izid pa večkrat      poravnan.      Gostje so se za dva gola odlepile šele tik pred  D
prevesila šele v končnicah. Ob uvodu je bil izid      poravnan      do 22. točke, nato pa so Kanalci, ki jih bo  D
zbral in izenačil pri 11. točki, izid je bil      poravnan      do 17:17, nato pa so Kamničani pobegnili (22  D
Dragan Radovič. V sklepnem nizu je bil izid      poravnan      le do tretje točke, nato so Blejci pritisnili  D
sebi v prid. Ob uvodu je bil izid kar 12-krat      poravnan,      veselile pa so se izkušenejše gostje, predvsem  D
strelec Crespo. Položaj na lestvici je bil znova      poravnan.      Ko ima Milan prednost, jo težko izpušča iz nog  D
Do prvega tehničnega odmora je bil izid še      poravnan,      v nadaljevanju so pobudo prevzeli igralci trenerja  D
dejal, da bo lanski dolg igralcem v kratkem      poravnan      in da je prepričan, da bo HZS izplačala tudi  D
15. marca. Zadnji del kupnine pa mora biti      poravnan      ob prevzemu stanovanja.Koliko bo sklad iz tega  D
nismo pozabili, da ta častni dolg še vedno ni      poravnan.     « Ni še leto dni, odkar smo v knjigarni Haček  D
primerih naj bi bil po trditvah Šnoflove dolg že      poravnan,      ponekod pa naj bi bil nekoliko nižji od očitanega  D
Gavez. Med drugim je poudarila, da je bil dolg      poravnan      že pred vložitvijo obtožnice, Auer pa doslej  D