murcio (29)

Čehinjama Robovo in Safanovo z 1:6, 0:6. Z Otočca v      Murcio      Ljubljana -  D
priprave na Otočcu. Ker dekleta potujejo v      Murcio      (Španija) iz Zagreba, kamor se tudi vračajo  D
kos, kar je vsekakor dober obet. Morje pred      Murcio      Pirančanki ni tuje, saj bo tam nastopila že  D
kakovostna raven tekmovanja, tudi v primerjavi z      Murcio      2001, precej višja.V plavanju so izidi, s katerimi  D
z 1:3 (-22, 19, -24, -11) izgubile s špansko      Murcio      in z 0:3 (-24, -19, -20) z domačim Dauphinesom  D
bil uspešen. Z rezervnimi močmi je premagal      Murcio.      Dražen Žeželj spet ajdovski junak   D
Madrida postaja vse bolj »umazan«. Po porazu z      Murcio      z 1:2 je tako vprašljiv tudi neposreden nastop  D
v španskem prvenstvu izgubili z Mallorco in      Murcio,      kar je bilo dovolj za neslaven rekord štirih  D
Bianchija. Prvo zmago za začasnega trenerja Pepeja      Murcio      sta pridelala Maxi Rodriguez (28) in Fernando  D
Dragiča. Slednji je sicer danes že odpotoval v      Murcio      na priprave Tau Vitorie, pri tem pa potrdil  D
in po podpisu pogodbe s Tau Vitorio igra za      Murcio      kot posojen košarkar.V enakem slogu se je Miha  D
Barcelono, Erazem Lorbek z Unicajo in Goran Dragič z      Murcio      so za začetek skupaj zbrali le 11 točk in s  D
dve 0:1, 2 skoka in 5 asistenc v 17 minutah za      Murcio)     , Girona : Unicaja 95:92 (E. Lorbek 2 - za dve  D
trojke 1:3, 2 skoka in asistenca v 16 minutah za      Murcio;      Lakovič 21 - prosti meti 4:4, za dve 4:6, trojke  D
Dragič 0 - za dve 0:2, trojke 0:1 v 2 minutah za      Murcio)     , Unicaja : Valladolid 83:70 (Lorbek 0 - za dve  D
trojke 0:1, 1 skok in 3 asistence v 18 minutah za      Murcio)     , Alicante : Unicaja 59:70 (Lorbek 0 točk in  D
trojke 0:2, 2 skoka in 5 asistenc v 24 minutah za      Murcio)     , Unicaja : Joventut 81:63 (Lorbek 2 - za dve  D
2:2, 6 skokov in 1 asistenca v 21 minutah za      Murcio)     , Granada : Menorca 73:64 (Udrih 12 - prosti  D
meti 0:1, za dve 4:7, 1 skok v 13 minutah za      Murcio)     , Bilbao : Menorca 73:72 (Maravič ni igral za  D
Dragič 2 - za dve 1:4, 1 asistenca v 6 minutah za      Murcio)     , Granada : Caja San Fernando 100:104 (Udrih  D
trenerjev. »Delodajalci so me poklicali, ko sem z      Murcio,      kamor so me lani posodili, končal sezono, in  D
ki je v finalu s 7:6 (4:4) premagal špansko      Murcio.     Tretje mesto je osvojil zmagovalec prejšnje sezone  D
četrtek huje zvil gleženj in izpustil dvoboj DP z      Murcio,      zato prvi dirigent moštva Pablo Prigioni ne  D
dvobojem evrolige s CSKA z zmago v 33. kolu DP nad      Murcio      s 73:54 (Lakovič 6 - za dve 0:1, za tri 2:7  D