livornom (23)

sosedih se bodo Ljubljančani v petek pomerili z      Livornom,      v soboto pa s Trstom ali Biello.»Trenutno poskušamo  D
prekipelo ... Siena po gladki zmagi v DP nad      Livornom      s 103:67 ambiciozno pričakuje gostovanje v Tivoliju  D
ponedeljek zvečer zaprlo cesto Aurelio med Piso in      Livornom,      ameriška vojska je prepeljala svoje tovornjake  D
za 3 - 1:1) in skoke pa je pri porazu Rome z      Livornom      s 75:80 v 21 minutah zbral Marko Tušek. Kinder  D
je s svojim Snaiderom doma slavil zmago nad      Livornom      z 88:75. Vujačič je v 19 minutah prispeval 18  D
oba z 2:2. Prvak na domačih tleh z novincem      Livornom,      Inter pa v gosteh pri neugodnem Chievu.Treh  D
brazilskem karnevalu. Zmaga Juventusa nad      Livornom      s 4:2 ni bila nič manj odmevna.Toda ne zaradi  D
cvetijo niti v DP, saj so po porazih s Cantujem,      Livornom      in Napolijem konec tedna le popravili svoj izkupiček  D
poslikan z junaki istoimenskih risank in bo pot med      Livornom      in Olbio preplul v manj kot šestih urah.Znameniti  D
ne zanima. »Naš prioritetni cilj je tekma z      Livornom.     Nič nam ne pomaga še eno zmagoslavje v pokalu  D
pozdrava, izvedenega na nedeljskem dvoboju z      Livornom,      vendar pa bo njegovo sporno obnašanje vzela  D
rimskem olimpijskem stadionu se je na tekmi med      Livornom,      katerega navijači v pozdrav radi dvigajo pest  D
rekoč nepremagljivi: izgubili so le enkrat - z      Livornom.      Uroš Slokar, ki je tokrat pri zmagovalcih prispeval  D
z novo »žrtvijo« - italijanskim prvoligašem      Livornom.      Zanimivo, še en klub z Obale in z luko.   D
000 navijačev videlo težko priigrano zmago nad      Livornom      (2:1), prve minute št. 99, Ronalda, ki je vstopil  D
zahvalo za zmagoviti gol na nedeljski tekmi z      Livornom      (2:1) dobil v roke novo pogodbo.Devetindvajsetletni  D
tekmece, je z zmago s 5:1 (1:0) jezo znesel nad      Livornom.     Nesrečno se je sezona začela za branilca naslova  D
tekmi italijanskega prvenstva med Milanom in      Livornom      (1:1) kariera trikratnega najboljšega nogometaša  D
po slabih dvajsetih minutah razrešil tekmo z      Livornom.      Hondurušan je zabil oba gola. Osrednja tekma  D
italijanske druge lige (serie B) med Mantovo in      Livornom      gotovo ne bo ohranil v prijetnem spominu.Ljubljančan  D
porazom proti Interju (0:4), sledili so remiji z      Livornom,      Atalanto in Barijem, poraz v Vidmu, pa senzacionalna  D
dogodke pojasnil danes pred pokalnim dvobojem z      Livornom.      Mura spet tone v dolgovih   D
italijanskega prvenstva med svojim Milanom in      Livornom      že v tretji minuti po vstopu v igro namreč spet  P