koven (9)

Naloga bo nedvomno težka, je odgovoril Ronald      Koven      iz Pariza (World Press Freedom Committee), saj  D
Nikola Stojić, Hrvat Nikša Skelin, Američan Jamie      Koven,      Britanca Mathew Pinsent in James Cracknell in  D
uvrstila še Egipčan Ali s 6:55,40 in svetovni prvak      Koven      (ZDA) 7:01,62.V repesažu je Špik zmagal s 6  D
potegoval za peto ali celo četrto mesto. Zmagal je      Koven      (ZDA) 6:58,58, pred Chalupo (Češ) 7:01,22 in  D
Vaclav Chalupa, svetovni prvak iz ZDA Jamie      Koven      in Italijan Giovanni Calabrese, medtem ko bodo  D
Iztok Čop (Slo), Vaclav Chalupa (Češ), Jamie      Koven      (ZDA) in Giovanni Calabrese (Ita) v drugi (11  D
druščina, trije svetovni prvaki (Wilms, Čop,      Koven)     , en olimpijski (Müller), en serijski zbiralec  D
štartu odpadel aktualni svetovni prvak Jamie      Koven,      ker se mu je snelo levo veslo z vilice.Razplet  D
Müller ter svetovni prvak izpred dveh let James      Koven,      ki v finale sploh nista prišla, medtem ko sta  D