nova beseda iz Slovenije
pohvali celo s tremi lovorikami (Partizan '92, | Joventut | '94 in Real '95).Izkušnje in preverjena zmagovalna | D |
Barcelona : Pamesa 82:92, Gijon : Unicaja 73:88, | Joventut | : Fuenlabrada 78:77, Valladolid : Costablanca | D |
Clippers po 4:10. Španija: 7. kolo - Real Madrid : | Joventut | 87:78, Caja San Fernando : Gijon 78:73, Cantabria | D |
kolo - Barcelona : Real Madrid 82:54, Girona : | Joventut | 76:72, Ourense : Caja San Fernando 92:78, Valladolid | D |
Breogan 74:73, Canarias : Costablanca 72:64, | Joventut | : Girona nočna tekma; vrstni red: Barcelona | D |
Panathinaikos '96) ali Željka Obradovića (Partizan '92, | Joventut | '94, Real '95, Panathinaikos 2000). Oba srbska | D |
Estudiantes 82:80, Lleida : Granada 98:82, | Joventut | : Girona 87:81, Unicaja : Caja San Fernando | D |
Barcelona : Caja San Fernando 78:72, Caceres : | Joventut | 81:87, Cantabria : Lleida 62:98, Fuenlabrada | D |
T. V. | Joventut | namesto Lugana v pokalu ULEB Barcelona - | D |
Namesto njega bo evropsko sezono v skupini A začel | Joventut | iz Badalone, ki se bo v 1. kolu pomeril z Uralom | D |
doživela poraza v Španiji. Rezultati, skupina A - | Joventut | : Ural Great 94:82, Fuenlabrada : Snaidero 90 | D |
2:3 in 1 skok v 21 minutah), Telekom Bonn : | Joventut | 81:78, Ural Great : Fuenlabrada 117:89; vrstni | D |
Fuenlabrada 117:89; vrstni red: Ural Great, Snaidero, | Joventut, | Gravelines, Fuenlabrada in Telekom vsi po 1 | D |
Rezultati 3. kola pokala Uleb Skupina A - | Joventut | : Fuenlabrada 87:82, Gravellines : Ural Great | D |
Snaidero); vrstni red: Gravellines, Snaidero in | Joventut | po 2:1, Ural Great, Fuenlabrada in Telekom Bonn | D |
Pokal ULEB, 4. kolo Skupina A: | Joventut | : Snaidero 77:69 (Vujačič 12 točk in 5 skokov | D |
Gravelines 78:87; vrstni red: Gravelines in | Joventut | po 3:1, Ural Great in Snaidero po 2:2, Fuenlabrada | D |
Manresa : Granada, Girona : Caceres, Valladolid : | Joventut | in Real Madrid : Breogan večerne tekme; vrstni | D |
Pokal ULEB, 5. kolo Skupina A - Gravelines : | Joventut | 88:82, Telekom Bonn : Fuenlabrada 99:81, Snaidero | D |
minutah za Snaidero); vrstni red: Gravelines 4:1, | Joventut | in Snaidero po 3:2, Ural Great in Bonn po 2 | D |
Granada 91:80, Alicante : Valladolid, Lleida : | Joventut, | Aunacable : Breogan, Barcelona : Estudiantes | D |
Snaidero), Bonn : Gravelines 84:80, Ural Great : | Joventut | večerna tekma; vrstni red: Snaidero in Gravelines | D |
red: Snaidero in Gravelines po 4:2, Bonn 3:3, | Joventut | 3:2, Ural Great 2:3, Fuenlabrada 1:5. B - | D |
Pokal ULEB, 7. kolo Skupina A - | Joventut | : Telekom Bonn 88:72, Gravelines : Snaidero | D |
90; vrstni red: Gravelines 5:2, Ural Great, | Joventut | in Snaidero po 4:3, Telekom Bonn 3:4, Fuenlabrada | D |
Pokal ULEB, 8. kolo Skupina A - Fuenlabrada : | Joventut | 78:73, Ural Great : Gravelines 87:94, Snaidero | D |
Gravelines 6:2, Snaidero 5:3, Ural Great in | Joventut | po 4:4, Telekom Bonn 3:5, Fuenlabrada 2:6; skupina | D |
85:67, Manresa : Valladolid 90:76, Caceres : | Joventut | 84:76, Granada : Breogan 93:84, Barcelona : | D |
Pokal ULEB, 9. kolo Skupina A - Snaidero : | Joventut | 84:90 - po podaljšku (Alexander 23, Vujačič | D |
Herrman po 23); vrstni red: Gravelines 7:2, | Joventut | in Snaidero po 5:4, Ural Great in Telekom Bonn | D |
Pokal ULEB, 10. kolo Skupina A - | Joventut | : Gravelines 95:87, Fuenlabrada : Telekom Bonn | D |
Snaidero); vrstni red: 1. Gravelines 7:3, 2. | Joventut | 6:4, 3. Ural Great in 4. Snaidero po 5:5, 5 | D |
najboljša ekipa s četvorke Železnik, Charleroi, | Joventut | in Trst. Pari osmine finala pokala ULEB (prve | D |
Laško - Krka (prva tekma v Laškem), Charleroi - | Joventut, | Trst - Železnik, Ural Great - Lleida, Köln | D |
Girona : Real Madrid in Caja San Fernando : | Joventut | večerni tekmi; vrstni red: Pamesa in Barcelona | D |
Manresa 89:83, Real Madrid : Granada 84:88, | Joventut | : Unicaja večerna tekma; vrstni red: Pamesa | D |
Shannon 22, Kubrakov 20; Bramlett 17), Charleroi : | Joventut | 64:56 (Faison 14, Kuzmanović 13; Tabak 13), | D |
79:84; Grimau 17, Bramlett 16; Shannon 17), | Joventut | : Charleroi 73:57 (56:64; Radulović 16, Tabak | D |
Lleida - Krka (povratna tekma v Novem mestu), | Joventut | : Železnik, Pamesa : Zadar, Estudiantes : Varese | D |
poleg Krke prebili še trije španski klubi - | Joventut, | Pamesa in Estudiantes.S takim razpletom bi Novomešča | D |
Unicaja 73:74, Pamesa : Estudiantes 88:81, | Joventut | : Breogan 68:59, Real Madrid : Tau Vitoria večerna | D |
Duščak 15, Bader 5, Maravič 9, Balažič 7), | Joventut | Badalona : Železnik 80:66 (Espil 29, Radulović | D |
trije španski klubi (Pamesa, Estudiantes in | Joventut) | , bi se slovenski podprvaki z malce sreče kaj | D |
Lleida 94:77 (prva tekma 86:91), Železnik : | Joventut | 77:68 (66:80), Zadar : Pamesa 93:80 (84:105 | D |
Varese); polfinalna para (18. in 25. t. m.): | Joventut | - Krka in Pamesa - Estudiantes. Zasedal je | D |
Polfinale pokala ULEB | Joventut | : Krka 82:69 (66:57, 48:37, 19:16) Olimpijska | D |
Brazauskas (Lit), Ankarali (Tur) in Gondas (Grč). | Joventut: | Radulović 12 (3:5), Marco 7, Espil 23 (7:8) | D |
branilska trojka v Badaloni ni ravno blestela ... | Joventut | nas je na prvi tekmi presenetil s kombinirano | D |
Košarkarski razgledi | Joventut | klonil po dveh podaljških Badalona - | D |
Povratni tekmi polfinala pokala ULEB Krka : | Joventut | 82:66 (70:60, 43:45, 18:21) - rezultat prvega | D |
Drobnjak 4, Maravič 14 (2:3), Bader 6 (1:2); | Joventut: | Radulović 16 (5:6), Marco 9, Espil 9 (4:4), | D |
četrtfinalu španskega prvenstva s 3:0 izločili | Joventut, | si je Krka praktično že zagotovila nastop v | D |
treh četrtfinalnih tekmah španskega DP izločila | Joventut | in Auno.Moštvo iz Valencie, ki se bo za finale | D |
španskega prvenstva s po 3:0 izločili Alicante, | Joventut | in Auno, bo o zadnjem polfinalistu odločal šele | D |
Maceom Bastonom, ki je nazadnje igral za španski | Joventut. | V povprečju je na 9 tekmah pokala ULEB dosegel | D |
Biella), Alex Righetti (Roma), Nikola Radulović ( | Joventut | Badalona), Alessandro De Pol (Varese); centri | D |
: Barcelona 77:73, Pamesa : Tenerife 83:69, | Joventut | : Alicante 74:64, Lleida : Auna 73:67, Unicaja | D |
vrstni red: Tau Vitoria 5:0, Manresa 4:1, Pamesa, | Joventut, | Auna in Barcelona po 3:2, Forum in Estudiantes | D |
Alicante 89:63, Breogan : Girona 86:81, Tenerife : | Joventut | 80:91, Barcelona : Lleida, Murcia : Caja San | D |
Vitoria : Murcia 110:78, Forum : Tenerife 94:97, | Joventut | : Manresa 90:78, Girona : Auna 91:76, Pamesa | D |
Fuenlabrada : Real Madrid 93:91, Estudiantes : | Joventut | 91:103, Murcia : Lleida 82:74, Alicante : Unicaja | D |
Real Madrid : Barcelona, Girona : Fuenlabrada, | Joventut | : Auna, Unicaja : Breogan, Caja San Fernando | D |
73:76, Barcelona : Murcia 91:66, Alicante : | Joventut | 77:65, Manresa : Caja San Fernando večerna tekma | D |
Barcelona : Tenerife, Tau Vitoria : Estudiantes, | Joventut | : Unicaja, Girona : Manresa večerne tekme; vrstni | D |
Forum 68:75, Pamesa : Alicante 77:67, Girona : | Joventut | 77:69, Auna : Tenerife 66:59, Barcelona : Fuenlabrada | D |
Makedonikos : Lleida 89:63, Real Madrid : Auna 87:68, | Joventut | : Milano 78:62. Liga Trocal, 20. kolo - Merkur | D |
: Breogan 101:82, Estudiantes : Auna 81:69, | Joventut | : Caja San Fernando 84:74, Real Madrid : Lleida | D |
, Reflex : Ventspils 95:89 79:68), Milano : | Joventut | 81:69 (62:78 - Udrih 9 točk, 3 skoki in 1 asistenca | D |
Lleida - Estudiantes, Real - Varese, Reflex : | Joventut, | Hapoel Migdal - Lyetuvos rytas. NBA - Houston | D |
: Forum 84:80, Auna : Fuenlabrada, Pamesa : | Joventut | in Girona : Caja San Fernandez večerne tekme | D |
Estudiantes, Real Madrid - Varese, Reflex : | Joventut | in Hapoel Migdal : Lietuvos Rytas večerne tekme | D |
Estudiantes : Lleida 96:68 (naprej Estudiantes), | Joventut | : Reflex 83:79 po podaljšku (naprej Reflex) | D |
kolo - Tau Vitoria : Girona 92:79, Breogan : | Joventut | 93:102, Murcia : Forum 86:83, Pamesa : Lleida | D |
Valladolid : Auna 90:85, Girona : Leche Rio, | Joventut | : Tenerife in Real Madrid : Pamesa večerne tekme | D |
Madrid 18:11, Estudiantes in Unicaja po 18:12, | Joventut | 15:14, Auna in Manresa 15:15, Tenerife 14:15 | D |
1998, Limoges : Benetton 59:55 leta 1993 ali | Joventut | : Olympiakos 59:57 sezono pozneje. Kaj je | D |
Reflex 3:5. Španija, druge četrtfinalne tekme - | Joventut | : Tau Vitoria 74:76 - 0:2, Unicaja : Pamesa | D |
tekma; prve tekme četrtfinala - Tau Vitoria : | Joventut | 77:73, Barcelona : Auna 73:72, Pamesa : Unicaja | D |
Darušafaka, Pivovarna Laško, Barmberg, Makedonikos, | Joventut; | skupina G - Slask, Lietuvos Rytas, Napoli, Crvena | D |
Kapfenberg, Durašafako, Bamberg, Makedonikos in | Joventut | Ljubljana - | D |
nadaljnje tekmovanje. Najbolj zveneče ime je kajpak | Joventut, | štirikratni španski prvak, a tudi drugih ne | D |
Španija, 2. kolo - Estudiantes : Alicante 68:85, | Joventut | : Bilbao 76:84, Unicaja : Lleida 80:85, Breogan | D |
Lleida, Pamesa, Unicaja, Caja San Fernando, | Joventut | in Bilbao po 1:1, Gran Canaria, Girona, Granada | D |
Madrid 92:106, Estudiantes : Manresa 88:69, | Joventut | : Tenerife 90:65, Valladolid : Gran Canaria | D |
po 3:1. Španija, 7. kolo - Gran Canaria : | Joventut | 68:67, Alicante : Girona 84:75, Barcelona : | D |
skupina F: Pivovarna Laško - Kapfenberg (19), | Joventut | - Bamberg, Makedonikos - Darušafaka. Lokostrelstv | D |
kolo - Tenerife : Granada 58:61, Tau Vitoria : | Joventut | 86:74, Valladolid : Breogan 81:73, Bilbao : | D |
Pokal ULEB, 2. kolo - skupina F - Kapfenberg : | Joventut, | Darušafaka : Pivovarna Laško, Bamberg : Makedonikos | D |
Pivovarna Laško, Makedonikos in Bamberg po 1:0, | Joventut, | Darušafaka in Kapfenberg po 0:1. NBA - New | D |
Košarka Pokal ULEB: 3. kolo, skupina F - | Joventut | : Makedonikos, Pivovarna Laško : Bamberg, Kapfenberg | D |
vrstni red: Makedonikos 2:0, Pivovarna Laško, | Joventut, | Bamberg in Darušafaka po 1:1, Kapfenberg po | D |
: Pamesa, Barcelona : Bilbao, Estudiantes : | Joventut | večerne tekme; vrstni red: Real Madrid 10:0 | D |
skupina F, 4. kolo: Makedonikos : Pivovarna Laško, | Joventut | : Darušafaka, Bamberg : Kapfenberg večerne tekme | D |
Makedonikos 3:0, Pivovarna Laško in Darušafaka po 2:1, | Joventut | in Bamberg po 1:2, Kapfenberg 0:3. Top 5 minulega | D |
Španija, 12. kolo - Tenerife : Girona 95:77, | Joventut | : Granada 85:87, Bilbao : Lleida 85:81, Tau | D |
Košarka: pivovarji v 5. kolu pokala ULEB gostijo | Joventut | V Laškem za preživetje | D |
porazoma z Bambergom in Makedonikosom se je | Joventut | znašel v položaju, ko je usoden že vsak naslednji | D |
Olimpijo. Crvena zvezda - Pivovarna Laško (17): | Joventut | je v torek prekinil niz devetih zmag v Treh | D |
kolo - Breogan : Estudiantes 81:89, Unicaja : | Joventut | 82:72, Caja San Fernando : Valladolid 92:83 | D |
Košarka Pokal ULEB - skupina F: Bamberg : | Joventut, | Darušafaka : Makedonikos, Kapfenberg : Pivovarna | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |