Bettini presenetil Zabla      Frosinone      -Za tri slovenske reprezentante Andreja Hauptmana  D
lahko blizu njegovim idejam, potem je skočil v      Frosinone      v Laciju in pomagal skrajnemu desničarju Francescu  D
zadnja je Ragusa, malo boljši so Oristano,      Frosinone,      Agrigento, Catania.Na severu pa se najslabše  D
Kolesarstvo Giro d'Italia, 7. etapa:      Frosinone      - Montevergine (211 km) Kegljanje   D
Italia (ProTour), 4. etapa (Giffoni Valle Piana -      Frosinone,      211 km): 1. Mazzanti (Ita, Panaria) 5;10:09  D
Tadej Valjavec: Zame se je Giro končal!      Frosinone      -To, česar ga je bilo najbolj strah, se je Tadeju  D
italijanski serie B je letos prvo tekmo za novi klub      Frosinone      odigral Zlatko Dedič (od 52. minute), medtem  D
gostoval v Lensu. Drugi naši: Zlatko Dedič (     Frosinone)      - igral do 85. minute; Matej Miljatovič (Offenbach  D
Juventus 2:2 (Palladino, Del Piero), Arezzo :      Frosinone      0:0; vrstni red: Juventus in Napoli po 40, Rimini  D
Napoli po 40, Rimini, Mantova in Bologna po 37, ...      Frosinone      29. Nemčija, 21. kolo - Hannover : Wolfsburg  D
bil tudi Zlatko Dedič, ki je zabil prvi gol za      Frosinone      po prestopu iz Parme, njegova »žrtev« pa je  D
Dedič je naposled le zabil gol za svoj novi klub      Frosinone.     V 17. minuti tekme proti Riminiju je iz hitrega  D
Crotone 5:0 (Nedved, Del Piero 3, Balzaretti),      Frosinone      : Rimini 2:1; vrstni red: Juventus 43, Napoli  D
Juventus 43, Napoli 41, Mantova 40, ... Rimini 37,      Frosinone      32. Nemčija, 22. kolo - Eintracht F. : Stuttgart  D
liga, kolo - Rimini : Bologna 0:0, Spezia :      Frosinone      1:1; vrstni red: Napoli 44, Juventus 43, Piacenza  D
Napoli 44, Juventus 43, Piacenza 41, ... Rimini 38,      Frosinone      33. Nemčija, 23. kolo - Stuttgart : Hertha  D
Brescia : Juventus 3:1 (Del Piero), Lecce :      Frosinone      5:0, Rimini : Napoli 1:1; vrstni red: Juventus  D
Juventus 49, Napoli 48, Bologna 44, ... Rimini 40,      Frosinone      33. Nemčija, 25. kolo - Nürnberg : Eintracht  D
Robert Koren ni igral. Drugi naši: Zlatko Dedič (     Frosinone)     , Matej Miljatovič (Offenbach), Goran Šukalo  D
Palermo 48, Empoli 45; 2. liga, 32. kolo -      Frosinone      : Cesena 4:1, Pescara : Juventus 0:1 (Birindelli  D
Rimini, Napoli, Bologna in Piacenza po 50, ...      Frosinone      37. Španija, 28. kolo - Atletico M. : Mallorca  D
(GAK), Dare Vršič (Žilina) in Zlatko Dedič (     Frosinone)     , ki je doma proti Napoliju (1:2) pri izidu 1  D
Trezeguet; Di Vaio), Vicenza : Rimini 1:1,      Frosinone      : Napoli 1:2; vrstni red: Juventus 69, Napoli  D
Juventus 69, Napoli 62, Genoa 61, ... Rimini 55,      Frosinone      42. Nemčija, 30. kolo - Werder : Aachen 3  D
z 1:0) - igral do 84. minute; Zlatko Dedič (     Frosinone)      - od 75. minute; Goran Šukalo, Matej Mavrič  D
Verona : Juventus 0:1 (Boumsong), Brescia :      Frosinone      1:0, Rimini : Pescara 2:2; vrstni red: Juventus  D
Juventus 72, Napoli 65, Genoa 64, Rimini 56, ...      Frosinone      42. Nemčija, 31. kolo - Bochum : Schalke 2  D
minut; Borut Semler (Varteks), Zlatko Dedič (     Frosinone)      - oba od 53. minute; Darijan Matič (Spartak  D
61, Milan 60, Empoli 53; 2. liga, 37. kolo -      Frosinone      : Genoa 0:2, Piacenza : Rimini 1:1; vrstni red  D
Juventus 75, Genoa 70, Napoli 68, Rimini 60, ...      Frosinone      42. Nemčija, 32. kolo - Borussia M. : Bayern  D
Piero 2, Trezeguet), Rimini : Bari 0:1, Verona :      Frosinone      2:2; vrstni red: Juventus 79, Genoa 70, Napoli  D
Juventus 79, Genoa 70, Napoli 68, ... Rimini 60,      Frosinone      43. Nemčija, 33. kolo - Cottbus : Bayern 0  D
5 (Del Piero in Chiellini po 2, Trezeguet),      Frosinone      : Treviso 1:1, Spezia : Rimini 3:4; vrstni red  D
Juventus 82, Genoa 74, Napoli 72, Rimini 63, ...      Frosinone      44. Nemčija, 34., zadnje kolo - Wolfsburg  D
Mantova 2:0 (Trezeguet, Nedved), Crotone :      Frosinone      2:3, Rimini : Arezzo 0:2; vrstni red: Juventus  D
Genoa 77, Napoli 75, Piacenza 64, Rimini 63, ...      Frosinone      47. Španija, 36. kolo - Barcelona : Getafe  D
mesto. V zadnjem kolu je na gostovanju v Modeni      Frosinone      izgubil z 1:2. Šport v številkah   D
Domžale), Borut Semler (Varteks) in Zlatko Dedič (     Frosinone)     . »Horvat in Kirm imata za sabo fantastično sezono  D
Sochaux) - igral od 58. minute; Zlatko Dedič (     Frosinone)      - od 74. minute; Branko Ilič (Betis) je gostoval  D
Koblenz), Mile Ačimovič (Austria), Zlatko Dedič (     Frosinone)     , Robert Koren (West Bromwich), Dejan Rusič   D
Himki) je igral do 70. minute, Zlatko Dedič (     Frosinone)      je igral od 67. minute, Valter Birsa in Bojan  D
Wehen) so igrali vseh 90 minut, Zlatko Dedič (     Frosinone)      je igral od 46. minute, Anej Lovrečič (Lecce  D
Birsa (Sochaux) od 50. minute, Zlatko Dedič (     Frosinone)      pa od 73. minute. J. S.   D
Duisburg) je igral od 61. minute, Zlatko Dedič (     Frosinone)      je igral od 57. minute, Darijan Matič (Spartak  D
Bromwich) je igral do 73. minute, Zlatko Dedič (     Frosinone)      od 71. minute. J. S.   D
Koren (West Bromwich) do 78., Zlatko Dedič (     Frosinone)      od 59., Ljubiša Štrbac (Aue) pa od 79. minute  D
napadalci: Birsa (Sochaux), Burgič (AIK), Dedič (     Frosinone)     , Novakovič (Köln). Šport v številkah   D
goli. Med strelci je bil tudi Zlatko Dedič (     Frosinone)     , ki je svoj 6. gol dosegel z bele točke.V nemški  D
drugi je šel na njegov račun. Zlatko Dedič (     Frosinone)      je igral, a strelske statistike ni popravil  D
Cesar (Grenoble) igral vso tekmo, Zlatko Dedič (     Frosinone)      igral do 62. minute, Bojan Jokič (Sochaux) igral  D
Mantova) sta branila vso tekmo, Zlatko Dedič (     Frosinone)      - igral do 80. minute, Dalibor Stevanovič (Vitesse  D
Bromwich), Zlatan Ljubijankič (Gent), Zlatko Dedič (     Frosinone)     , Jasmin Handanovič (Mantova), Boštjan Cesar  D
Ljubijankič (Gent) do 70. minute, Zlatko Dedič (     Frosinone)      od 72. minute, Aleš Kokot (Wehen) pa do 46.  D
Mantova) - branila vso tekmo, Zlatko Dedič (     Frosinone)      - igral od 2. minute, Mirnes Šišič (Crvena Zvezda  D
West Bromwich Albion) od 60. minute, Dedič (     Frosinone)      od 84. minute, Cesar (Grenoble) vso tekmo, Jokič  D
Mantova) - branila vso tekmo, Zlatko Dedič (     Frosinone)      - do 59. minute, Valter Birsa (Auxerre) - do  D
igranja v Nemčiji le zabil prvi gol. Odkar je      Frosinone      minulo poletje zamenjal za Bochum, namreč še  D
Anton Žlogar (Omonia); napadalci: Zlatko Dedič (     Frosinone)     , Zlatan Ljubijankič (Gent), Milivoje Novakovič  P
plašni. Južno od Rima je območje, imenovano      Frosinone,      kjer ljudje pravijo, da se je število volkov  P

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)