evertonom (35)

podpisal pogodbo z angleškim članom elitne lige      Evertonom.     Seznam moštev, za katere je igral »Gazza«, se  D
enem od najbolj znamenitih derbijev, mestnem z      Evertonom.     Začel ga je sicer slabo, z zaostankom v 5. minuti  D
mestne derbije - z Merseysida med Liverpoolom in      Evertonom.      Keegan se je veselil tudi prestižne zmage nad  D
Hoddle je pri izidu dvoboja med Tottenhamom in      Evertonom      3:3 v 79. minuti v »ogenj« poslal našega reprezentanta  D
neuničljivi Italijan Zola. Chelsea je skupaj z      Evertonom      na četrtem mestu s 45 točkami, Tottenham pa  D
polčasu začinil z izenačujočim golom v dvoboju z      Evertonom      (1:1), ki že sanja o Evropi, saj se je povzpel  D
Liverpoolu je tudi ta, da se z mestnim tekmecem      Evertonom      dogovarjajo o skupnem štadionu.Mar ne bi bilo  D
prednost pred Dadom Pršom. Chelsea je v soboto z      Evertonom      odigral žalostnih 0:0, napadalci Jimmy Floyd  D
ponudbe za »Roonalda«, ki ima s sedanjim klubom      Evertonom      še dvoletno pogodbo. Predsednik Bill Kenwright  D
ki sta ga zaokrožila včerajšnja derbija med      Evertonom      in Arsenalom ter Chelseajem in Manchester Unitedom  D
Manchester - Zgolj remi z 0:0 z      Evertonom      v zaostali tekmi angleškega prvenstva je moštvo  D
oblekel dres Manchester Uniteda. Pogajanja z      Evertonom      so pri koncu, dokončna usoda 18-letnega napadalca  D
poveličeval najtesnejšo zmago Chelseaja nad      Evertonom.      Portugalec ve, kako se streže v tem poslu.In  D
ob zmagi Charltona z 2:0 nad tretjeuvrščenim      Evertonom      (gola so gostitelji dosegli v 82. in 85. minuti  D
med Liverpoolom in njegovim mestnim tekmecem      Evertonom.      Wayne Rooney, nekdaj velik navijač, kasneje  D
z edinim golom Chelseaju zagotovil zmago nad      Evertonom,      se je po tekmi vendarle nekoliko preveč poveselil  D
ligi je končal na 5. mestu, za mestnim tekmecem      Evertonom)     .A v sredo zgodovina obeh finalistov ne bo pomembna  D
mestu, tri točke za velikim mestnim tekmecem      Evertonom.     Aktualni evropski prvak tako »prileti« v pokal  D
današnjo zgodnjepopoldansko tekmo (13.45) med      Evertonom      in Manchester Unitedom se bo v Liverpoolu začelo  D
je junija lani podpisal štiriletno pogodbo z      Evertonom.     Zaradi poškodbe gležnja je odigral le eno tekmo  D
Mourinha. Veliki mestni derbi na Anfieldu z      Evertonom      se je namreč razpletel brez golov, s čimer so  D
so že skovali načrt o prijateljskih tekmah z      Evertonom,      Manchester Cityjem in Boltonom.Kljub vsemu se  D
Menjava kapetana sredi drugega polčasa v derbiju z      Evertonom      še naprej buri duhove.Benitez si je namreč privoščil  D
Manchester United je včeraj še bolj sladko zmagal nad      Evertonom,      oba gola pa je zabil odlični Portugalec Cristiano  D
tedna celil z zmago z 1:0 v mestnem derbiju z      Evertonom.      Benitezovi fantje so tako spet samozavestni  D
minuti izgubil dve točki. Za četrtkovo zmago nad      Evertonom      je edini gol na tekmi zabil Michael Essien   D
Liverpool, ki bo nocoj igral mestni derbi z      Evertonom.      Osemindvajsetletni kapetan slovenske reprezentanc  D
Tekma med mestnima tekmecema Liverpoolom in      Evertonom,      ki so jo konec prejšnjega tedna spet dobili  D
Merseyside derbi! Tekma med Liverpoolom in      Evertonom,      sosedoma, katerih domovanji sta oddaljeni le  D
nogometnega turizma Rivalstvo med Liverpoolom in      Evertonom      je edinstveno tako zaradi zgodovine obeh klubov  D
srečanjih med Barnsleyjem in Liverpoolom ter      Evertonom      in Aston Villo pa sta razjarjena navijača vdrla  D
tekmi proti Liverpoolu - in na srečanju med      Evertonom      in Aston Villo sta se razjarjena navijača po  D
dvobojih z mestnim tekmecem, 9-kratnim prvakom      Evertonom.     Na Goodison Parku, domovišču Evertona, so se  D
desno) v dvoboju z rojakom v dresu Salamance      Evertonom      Giovanellom. V Beltincih konec kar dveh tradicij  D
je v mestu za naklonjenost navijačev boril z      Evertonom,      je potem začel nazadovati in se leta 1954 znašel  P