dustin brown (17)

dvojic sta Ljubljančan Luka Gregorc in Jamajčan      Dustin Brown      s 4:6, 6:2 in 6:3 premagala ameriško navezo Isner  D
gostov Marc Crawford, ki mu je upanje vrnil      Dustin Brown      z dvema goloma v drugi tretjini.Pri obeh je bil  D
Huselius. Tri minute pred koncem tekme je      Dustin Brown      postavil končni izid, podal pa mu je kdo drug  D
prispeval gol in dve podaji, v polno pa so zadeli še      Dustin Brown,      Rob Blake (700. tekma za LA), Lubomir Višnovsky  D
uspešna še njegova soigralca v drugem napadu      Dustin Brown      in Mike Cammalleri. Jean-Sebastien Aubin je na  D
Za goste sta zadela še Mike Cammalleri in      Dustin Brown,      za Calgary pa dvakrat Daymond Langkow ter Kristian  D
tretjinah, niz golov v mreži gostov pa je začel      Dustin Brown (     na fotografiji v lovu za tekmecem Mikom Ribeirom  D
ki sta jo doslej podpisala le Cammaleri in      Dustin Brown,«      razkriva Matjaž Kopitar in prikima pripombi podpisanega  D
Joni Pitkänen in Dustin Penner zasukala izid.      Dustin Brown      je po podaji Kopitarja izkoristil številčno prednost  D
Los Angeles pa je premagal Buffalo kar z 8:2.      Dustin Brown      je prispeval dva gola in podajo, dvakrat je v  D
Kopitar, ki sta mu družbo delala dve leti starejša      Dustin Brown      in Patrick O'Sullivan.Toda njegov nekdanji »cimer  D
ki bi jo morali dobiti,« je po tekmi poudaril      Dustin Brown,      kapetan Los Angelesa, trener Terry Murray, ki  D
Kopitarjevi klubski soigralci, denimo kapetan      Dustin Brown,      slovaški napadalec Michal Handzuš in Aleksandr  D
Rafalski (Detroit), Chris Drury (NY Rangers),      Dustin Brown (     Los Angeles), Paul Stastny (Colorado), Ryan Malone  D
nato pa sta za podaljšek poskrbela kapetan      Dustin Brown      in najboljši strelec moštva iz Kalifornije Kopitar  D
izgubila razmerje v strelih z 20:31. Kapetan      Dustin Brown      je na začetku zadnjega dela zadel za prvo domače  D
prvi vratar Jonathan Quick ter celo kapetan      Dustin Brown.     Na drugi strani pa je to lahko prednost.  D