ziško (58)

2. Ormož 500, 3. Gančani 499; posamezno: 1.      Ziško      (Tiš) 182, 2. Balažic (Gan) 170, 3. Balaško  D
Debevec, Izidor Hreščak, Robi Markoja, Dušan      Ziško,      Mitja Kočevar; mladinec: Željko Moičevič.Trenerji  D
bo s standardno puško 3 x 20 zamenjal Dušan      Ziško.      Rajmond Debevec bo petič tekmoval na EP s  D
1692 krogi pa na 7. mestu (15. Debevec 569, 21.      Ziško      567, 33. Markoja 556).Najbolje so se odrezali  D
691,9 (594) ... 9. Kandare (J. Jur.) 589, 16.      Ziško      (K. Flisar) in Šuligoj (Brest) 587 itn.; ekipno  D
700,1 (598), 3. Badiu (Fra) 697,5 (595), 12.      Ziško      (Slo) 585. L. M.   D
Markoja (oba 60 leže, 3 x 40 in 3 x 20), Dušan      Ziško      (3 x 20), Mitja Hočevar (60 leže); v trap -  D
postavi Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško      nastopila na ekipnem tekmovanju z VK standardno  D
dva naša strelca Robert Markoja 571 in Dušan      Ziško      570 sta se z 29. mestom oziroma 31. uvrstila  D
vojske Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško,      osvojila 7. mesto in s 1726 krogi tudi dosegla  D
krogi izenačil svoj državni rekord, Markoja in      Ziško      pa sta s 571 oziroma 570 krogi dosegla osebne  D
solidni uvrstitvi. Markoja je zasedel 30. mesto,      Ziško      pa 31. mesto. Lado Čeligoj, predstavnik Slovenske  D
Larsen (Nor) 580, 30. Markoja (Slo) 565, 31.      Ziško      (Slo) 564 itn. Lojze Mikolič   D
bosta ob meni streljala še Markoja in Dušan      Ziško,      ki nimata lastnih pušk in si ju bosta morala  D
ekipa SV (Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško)     . Lani na SP v Lahtiju so bili naši v disciplini  D
pričakuje nov uspeh. »Ekipa SV (Debevec, Markoja,      Ziško)      naj bi se tudi v tej disciplini uvrstila do  D
uvrstila do 6. mesta. Resda imata Markoja in      Ziško      nekoliko slabši puški, težji za proženje (do  D
bo Ziška zamenjal Hočevar, in 3 x 40 ekipno.      Ziško      in Markoja sta si morala puški proste izbire  D
Lahtija 2002, pa tudi ekipa SV (Debevec, Markoja,      Ziško)      je precej močna. Strelišče za VK puške ni  D
je s 1153 krogi zasedel 20. mesto, in Dušan      Ziško,      ki je bil z osebnim rekordom s 1123 krogi 31  D
krogi zasedla 7. mesto. Naš najuspešnejši Dušan      Ziško,      ki je s 571 krogi zasedel 21. mesto. Izidi v  D
5 (593), 2. Kandare (Brest) 688,1 (587), 3.      Ziško      (K. Fli) 687,2 (585), 4. Markoja (Š. Kov) 685  D
reprezentanca SV (Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško)      pripravljala za vojaško svetovno prvenstvo s  D
1168, 4. Debevec 1168, 13. Markoja 1158, 28.      Ziško      (vsi Slo) 1125.M. D.   D
Avs) 585, 4. Debevec 582, 21. Markoja 571, 29.      Ziško      (vsi Slo) 540. Šah   D
orožjem, kar je ob Debevcu občutil še Dušan      Ziško.     Med petimi tekmovalci s šibrenico sta se potrdila  D
postavi Rajmond Debevc, Robi Markoja in Dušan      Ziško      s 1663 krogi zasedla 9. mesto in s tem dosegla  D
581, Adlešič 586), 2. K. Flisar Tišina 1750 (     Ziško      583, Bukovec 582, Pertoci 585), 3. Š. Kovač  D
ekipa (Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško)      z VK standardno puško 3 x 20 v konkurenci 34  D
Debevec (Slo) 584 ... 13. Markoja 573, 27.      Ziško      (oba Slo) 547; VK standardna puška 3x40, ekipno  D
1170 ... 4. Debevec 1160, 7. Markoja 1159, 27.      Ziško      1127. Šah   D
delu so Rajmond Debevec, Robi Markoja in Dušan      Ziško      na 3x40 osvojili 3. mesto, na 3x20 pa peto.  D
Zagreb - Rajmond Debevec, Robert Markoja in Dušan      Ziško      so v nadaljevanju svetovnega prvenstva v predtekmovanju  D
razpoložen med slovensko trojico je bil Dušan      Ziško,      ki je tokrat prvič stopil pred tarče in si s  D
seveda izpolnil. Tretji slovenski strelec Dušan      Ziško      (387, 374, 365), ki sicer ni specialist za to  D
devetka ga je spustila na dvanajsto. Dušan      Ziško      se je ustavil v kvalifikacijah, ki so bile tokrat  D
40. Robi Markoja je zasedel 13. mesto, Dušan      Ziško      25., s seštevkom vseh izidov pa je ekipa s 3461  D
1169, 6. Debevec 1168, 13. Markoja 1157, 25.      Ziško      (vsi Slo) 1136; ekipno: 1. Češka 3485, 2. Norveška  D
Slovenske barve bodo branili Rajmond Debevec, Dušan      Ziško      in Sebastjan Žnideršič.Tekmovali bodo v trojnem  D
Markoja (Š. Kovač) 592, 2. Debevec (Ol) 588, 3.      Ziško      (K. Flisar) 588, 4.Moičevič (Gros) 587, 5. Hreščak  D
23.) in 3 x 40 pa bo Kočevarja zamenjal Dušan      Ziško      (25.).Na osiješkem strelišču, ki je arhitekturno  D
trojica Rajmond Debevec, Robert Markoja in Dušan      Ziško      na EP v Osijeku opravila nad pričakovanji in  D
sta bila ob Debevcu še Robert Markoja in Dušan      Ziško,      pa je bila z državnim rekordom 3477 krogov peta  D
je posamično tekmovanje končal na 14. mestu,      Ziško      na 23. »Prerinili smo se v elito, saj z velikim  D
Stanetinci) med tetraplegiki. O. B. Jezero in      Ziško      Dobrovnik -  D
TS Ormož 265, 3. Gančani 263; posamezno: 1.      Ziško      (Dobr) 84, 2. Stanič (Orm) in Balažic (Ganč  D
in drugi tehničnih zapletov. F. S. Jezero in      Ziško      Dobrovnik -  D
se ni uvrstila v polfinale. D. Š. Jezero in      Ziško      Dobrovnik -  D
586), 9. Strakušek 584, 13. Hreščak 582, 16.      Ziško      581, 17. Kandare 579, 18. Šuligoj 578, 20. Fajdiga  D
488 itd.; posamezno: 1. Stanič (Orm) 179, 2.      Ziško      (Jez) 177, 3. Vočanec (Orm) 174 itd.; regijsko  D
488, 3. Š. Kovač (Tur) 477 itd.; posamezno: 1.      Ziško      177, 2. Vajda (oba Jez) 169, 3. Rebrica (Gan  D
otrokom s cerebralno paralizo Šalovci - Primož      Ziško      je star sedem let in ne more niti hoditi niti  D
da kaj več kot le najnujnejše, pravi Andrej      Ziško,      ki se zavzema tudi za to, da bi imeli pomurski  D
1. Stanič 179, 2. Vočanec (oba Orm) 178, 3.      Ziško      (Jez) 175, 4. Balažič (Gan) 173, 5. Meletova  D
posamezno: 1. Stanič 900, 1. Vočanec (Ormož) 886, 3.      Ziško      (Jezero Dobrovnik) 884; ekipno: 1. Ormož 65  D
finale regijske lige. Zmagovalci - MK puška:      Ziško      (Dobrovnik); ekipno: Ormož; MK pištola: Cofek  D