nova beseda iz Slovenije

unicajo (108)

prvo finalno tekmo Koraćevega pokala. Špansko      Unicajo,      ki jo vodi nekdanji trener Limogesa Božidar  D
španske končnice so drugič zapored izgubili z      Unicajo,      tako da potrebujejo »rebreak« v Malagi, da bi  D
finalu Koraćevega pokala je njegovo moštvo ugnalo      Unicajo      Malago, ki jo je vodil Božidar Maljković, njegov  D
iztržkom 8:2 zaseda 3. mesto na lestvici, za      Unicajo      in Realom (oba 9:1).Reprezentančni premor, med  D
navzlic skromni igri dobil derbi španske lige z      Unicajo      iz Malage z 62:60. Najboljši strelci Madridčanov  D
tekmi vodi z 2:1 V finale se je že uvrstila      Unicajo,      ki je s 3:0 odpravila Estudiantes. T. A. Poraz  D
drugi finalni tekmi španskega prvenstva ugnali      Unicajo      iz Malage in jim tako za osvojitev naslova manjka  D
Panathinaikos, Maccabi, Tau Vitorio, Sieno,      Unicajo      Malago, Žalgiris in Budućnost, kar jim obeta  D
na igrišča. Trenutno je najbliže dogovoru z      Unicajo      Malago, tekmico Uniona Olimpije v evroligi,  D
A-2 ligi, zadnje leto pa nastopal za špansko      Unicajo      Almerio. Druga okrepitev je jugoslovanski  D
spored: dvoboji z Maccabijem in Cibono v LG ter z      Unicajo      Malago in Tau Vitorio v evroligi.Po analizi  D
Kaj si obetate?      Unicajo      Malago in Tau Vitorio vodita izjemno kakovostna  D
zaželeli prav svojega drevišnjega gostitelja      Unicajo      Malago.Španski podprvak namreč nima le izjemno  D
Ljubljana - Velika zmaga nad      Unicajo      Malago ni sprožila evforije med košarkarji Uniona  D
Olimpija, ki pa navzlic senzacionalni zmagi nad      Unicajo      Malago ni požela prevelikih komplimentov na  D
s Tau Vitorio. Navzlic bleščečim zmagam nad      Unicajo      Malago in Cibono se je strinjal z oceno, da  D
trenutno v DP skupaj z Barcelono, Realom in      Unicajo      delita 2. mesto s po 3 zmagami in 1 porazom  D
in so pred tednom do zadnjega držali v šahu      Unicajo      Malago.Zato smo se optimalno pripravili na najrazlič  D
Sieni in doma proti Panathinakosu presenetili      Unicajo      v Malagi. Litovci so po tradiciji natančni strelci  D
poškodbe gležnja odigral le 15 minut tekme z      Unicajo      Malago in nato izpustil tudi dvoboja z Zagrebom  D
uvodnih štirih kolih, zlasti po domačem neuspehu z      Unicajo      Malago, ne sme več privoščiti igranja s svojo  D
Panathinaikosa v Sloveniji in bržkone ključno revanšo z      Unicajo      Malago nudi Ljubljančanom dovolj priložnosti  D
F. D. Dvoboj z      Unicajo      Malago pomembna prelomnica za Union Olimpijo  D
Ljubljana - Jutrišnji dvoboj z      Unicajo      Malago v Tivoliju, ki se bo na prošnjo španske  D
Drevi ob 20. uri ljubljanski košarkarji gostijo      Unicajo      Malago Maljković: Olimpija igra najbolje   D
Vendar bo drevišnja revanša Uniona Olimpije z      Unicajo      Malago ob 20. uri s tekmovalnega vidika še pomembnejša  D
Unionu Olimpiji prinesel pomembno zmago nad      Unicajo      Malago z drznim metom v zadnji sekundi tekme  D
Sieni), za nameček pa je do finiša ogrožala tudi      Unicajo      Malago, Tau Vitorio in Panathinaikos. Motivacije  D
finiš in v prejšnjem kolu kar s 87:67 ugnali      Unicajo      Malago v domači dvorani, zdaj pa se kanijo oddolžiti  D
njegovi igri. Zdaj igra precej hitreje, tako da je      Unicajo      Malago dobesedno 'ubil' s številnimi nasprotnimi  D
tekma evrolige, v kateri smo v gosteh premagali      Unicajo      Malago,« zadnje polletje na kratko strne Sašo  D
sedmim moštvom rednega dela. Pred tretjeuvrščeno      Unicajo      imajo sicer dve zmagi prednosti, a v medsebojnih  D
zmage ga v polfinalu čaka boljši z dvoboja med      Unicajo      iz Malage in Tau Vitorio.Poleg teh štirih ekip  D
za finale pomerilo z zmagovalci dvoboja med      Unicajo      in Tau Vitorio (trenutno 2:1), je Badalonce  D
šele drevišnji, peti dvoboj med Tau Vitorio in      Unicajo.     Baskovsko moštvo je namreč v četrti tekmi moštvo  D
košarkarji Tau Vitorie v gosteh še enkrat opravili z      Unicajo,      se ne bi le uvrstili med najboljša štiri španska  D
pomerili še gostitelji in Litvanci. Herrmann v      Unicajo      Malaga - Walter Herrmann, 24-letni 202 cm  D
igralca španskega prvenstva, je včeraj prestopil v      Unicajo      iz Malage. Vsestranski Herrman, ki je v Fuenlabrado  D
skupaj s CSKA, Skipperjem, Panathinaikosom,      Unicajo      Malago, Žalgirisom in bržkone tudi Sieno, ki  D
CSKA (21. ali 22. januarja) in bržkone tudi      Unicajo      Malago (4. ali 5. februarja). Bursič novi  D
Realom, Benettonom, Peristerijem in lani še nad      Unicajo      Malago.Lahko beograjski Partizan v drevišnjem  D
Maccabiju, ki je v 1. kolu evrolige zlahka premagal      Unicajo      iz Malage (88:73), morali zoperstaviti brez  D
izgubila s CSKA, nato doma premagala Žalgiris in      Unicajo      Malago, v DP pa je z devetimi zmagami in enim  D
Krke jutri v tekmi 5. kola evrolige pomerili z      Unicajo,      v taboru slovenskih prvakov stanje ni prav rožnato  D
Risacherja (težave s hrbtom). »V dvoboju z      Unicajo      ne pričakujem nič lepega.Zaradi dolgega potovanja  D
dosegel dvomestno število. Pred dvobojem z      Unicajo      novomeški košarkarji še v krizi Krka dan za  D
virtuoz Sani Bečirovič, za katerega bo tekma z      Unicajo      evropska premiera pred domačimi gledalci.   D
Slovana ter tako nadgradili prestižno zmago nad      Unicajo,      je dolenjskemu moštvu po dolgem času sonce le  D
prvenstva uvrstili s tremi zaporednimi zmagami nad      Unicajo,      je Tau Vitoria, potem ko je že izgubljala z  D
Louis Bullock - zadnji dve sezoni je igral za      Unicajo      iz Malage - je podpisal dveletno pogodbo z madridskim  D
oddiha, pred tem pa je štiri leta zapored vodil      Unicajo      iz Malage.Tik pred začetkom olimpijskih iger  D
njegov Panathinaikos kmalu po polčasu dvoboja z      Unicajo      Malago zaostajal z 39:44, je začel zadevati  D
moral čakati na razplet tekme med Trevisom in      Unicajo.     Moskovski Dinamo in Paris Volley sta v skupini  D
pomerili s poljskim Prokomom Treflom in špansko      Unicajo      Malago.Ob razporeditvi klubov v tri osemčlanske  D
odpotovali v Malago, kjer se bodo pomerili z domačo      Unicajo.     Španski evroligaš pred vsako sezono izkoristi  D
(77:69) je namreč v nizu izgubil tekmi DP z      Unicajo      Malago (76:87 v gosteh) in Gran Canario (71  D
Iraklis brez izgubljenega niza odpravil špansko      Unicajo,      ob Američanu Claytonu Stanleyju, ki je prispeval  D
je namreč podpisal pogodbo s španskim prvakom      Unicajo      Malago, katere član je tudi Erazem Lorbek. T  D
Erazem, bo po odhodu iz vrst Climamia igral za      Unicajo      iz Malage. B. E. Petkovšek na SP ob velikega  D
je 28-letni košarkar, ki je nazadnje igral za      Unicajo      iz Malage (pri španskih prvakih ga bo zamenjal  D
polfinalu DP močno ogrozil tudi poznejšega prvaka      Unicajo      in klonil z 2:3 v zmagah, Partizan, saj je izgubil  D
odigral v Argentini in Španiji (nazadnje za      Unicajo      iz Malage), odločil, da se preskusi tudi v ZDA  D
Jaka Lakovič z Barcelono, Erazem Lorbek z      Unicajo      in Goran Dragič z Murcio so za začetek skupaj  D
dve 1:1, trojke 0:3 in 2 skoka v 7 minutah za      Unicajo)     , Gran Canaria : Tau Vitoria 81:84, Caja San  D
dve 5:6, trojke 0:5 in 4 skoki v 14 minutah za      Unicajo)     , Real Madrid : Valladolid, Joventut : Bilbao  D
83:70 (Lorbek 0 - za dve 0:2 v 4 minutah za      Unicajo)     , Fuenlabrada : Menorca 74:66, Bruesa : Estudiantes  D
včerajšnji zmagi v Alicanteju s 77:59. Strelci za      Unicajo,      ki z izkupičkom 4:4 zaseda mesto v sredini lestvice  D
59:70 (Lorbek 0 točk in 1 skok v 7 minutah za      Unicajo)     , Valladolid : Joventut 89:92, Caja San Fernando  D
minut za unovčenje individualne kakovosti. Za      Unicajo      pa pripravlja drugačen scenarij.»Izmisliti smo  D
s katerim si bosta ob današnjem dvoboju med      Unicajo      Malago in Unionom Olimpijo sploh prvič na uradni  D
sezone, je, denimo, v dosedanjih treh dvobojih za      Unicajo      v povprečju igral 18,5 minute, dosegel 1,3 točke  D
uspešno prevzel veliko Finčevih nalog in spravil      Unicajo      Malago v zadrego, ko je semafor dolgo kazal  D
1:3, trojke 0:1 in 6 skokov v 14 minutah za      Unicajo)     , Barcelona : Bruesa 65:67 (Lakovič 8 - prosti  D
Lorbek 4 - za dve 2:2 in 2 skoka v 9 minutah za      Unicajo)     , Real Madrid : Barcelona 90:73 (Lakovič 13   D
Pozneje je v domačih tekmah evrolige odpravil      Unicajo      s 106:101, Romo z 78:65 in Joventut z 92:75  D
v skupini B evrolige doseglo tri zmage (nad      Unicajo      v gosteh ter Partizanom in Cibono doma) in doživelo  D
skupini B - za Panathinaikosom, Maccabijem in      Unicajo,      ki resda še ni pokazala pričakovanih predstav  D
Partizana s 65:60, Joventut z 71:69 in izgubila z      Unicajo      Malago s 65:71. Roma sicer gosti svoje tekmece  D
prosti meti 3:4, trojke 0:2 v 13 minutah za      Unicajo)     , Joventut : Barcelona 78:72 (Lakovič 1 - prosti  D
predzadnjim v skupini B, jutrišnjim tekmecem      Unicajo      Malago, zaostajajo za dve zmagi, težak razpored  D
zaslužijo vse pohvale. Sanjska predstava nad      Unicajo      Malago je lahko zadovoljila tudi najbolj petične  D
« pravi Hasan Rizvić, ki si je po zmagi nad      Unicajo      prislužil visoke ocene in pohvale trenerja Gašperja  D
podobnega, toda prav Milič je po veliki zmagi nad      Unicajo      Malago pozval svoje nadrejene, da morajo preprečiti  D
Partizanom in Joventutom ter morda tudi nad      Unicajo      v gosteh,« je pred poldrugim mesecem opozarjal  D
njihovih ljubljencev, ki segajo od zmage nad      Unicajo      z 28 točkami prednosti prek poraza s Partizanom  D
že kar junaško delo. Niz lepih uspehov nad      Unicajo      Malago, Maccabijem in Joventutom, ki je zveneče  D
2:4, 4 skoki in 1 asistenca v 19 minutah za      Unicajo)     , Real Madrid : Granada 97:72 (S. Udrih 0 - za  D
se bo z Benettonom srečal z Markom Tuškom in      Unicajo      Malago, čigar vrste je zapustil šele pred tedni  D
po koncu sezone odkupila Lorbkovo pogodbo z      Unicajo      Malago. Eduardo Brozovič   D
dve 3:6, trojke 4:8, 3 skoki v 27 minutah za      Unicajo,      Faison 10; Bikov in Monya po 9); vrstni red  D
Matjažem Smodišem ter za zdaj Marko Tušek z      Unicajo,      ki je v prvi tekmi ugnala Barcelono Jake Lakoviča  D
polfinalu evrolige pričakal zmagovalec dvoboja med      Unicajo      in Barcelono (Lakovič 9 točk, 4 skoki, 3 asistence  D
da so z 62:50 (44:44, 33:24, 18:15) ugnali      Unicajo      Malago, ki je vodila do 32. minute (47:46).  D
dresu Estudiantesa. Njegovo moštvo je ugnalo      Unicajo      z 69:64, sam pa je dosegel 9 točk (za dve 0  D
s 76:61, v španskem prvenstvu pa evroligaša      Unicajo      Malago s 84:62.Če bodo košarkarji Memija Bečiroviča  D
velikih zmag, med drugim nad Realom s 93:70 in      Unicajo      s 85:62 v DP ter nad Sieno s 76:61 in Olympiakosom  D
preostalih 22 tekem, dve z Olympiakosom ter po eno z      Unicajo      in Barcelono, v Madridu pa položili na hrbet  D
Tau Vitorio, ki je včeraj v Malagi odpravila      Unicajo      s 83:82 po zmagovitem košu Peta Mickaela 2,6  D
Cibono, Maccabijem, Olympiacosom, Le Mansom in      Unicajo.      Hammersengova in Karabatić rokometaša leta  D
vrnitev Davorja Kusa, ki se ne more sporazumeti z      Unicajo      Malago o prekinitvi pogodbe. Kadetom tri zmage  D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)