trojk (861)

je na sedež položil napolnjeno puško; zaradi      trojk,      ki krožijo po državi in iščejo pobegle vojake  A
Ibrahim Kutluay, ki je nedavno zmagal v metanju      trojk      na tekmi EuroStars v Moskvi.Poleg njega ima  D
koš dosegel šele v 11. minuti, zgrešil nekaj      trojk      in si »pomagal« le s prodori in prostimi meti  D
Tovornik tudi pri 40 letih nabrušen: 37 točk in 9      trojk      Mariborski veteran je potopil Roglo Atras  D
obrambi gostov, zato je Helios dosegel kar 8      trojk.      Lado Gorjan, trener Heliosa: »Tekma je bila  D
dosegli nekaj lahkih košev. Myersova serija      trojk      pa nas je oddaljila na razliko, ki je pomenila  D
predvsem po zaslugi Očka, ki je dosegel kar 7      trojk.      M. A. Elektra : Nova Gorica 83:53 (46:23)  D
minute v minuto. Čeprav je Tovornik dosegel osem      trojk,      Petrov in Smodiš pa skupaj dvanajst, so Mariborčani  D
oba Dallas). Slednji je najnatančnejši metalec      trojk      sezone, saj je izkoristil zavidanja vrednih  D
drugem delu s koši neustavljivega Žitnika ( 6      trojk)      kmalu priigrali večjo prednost, ki so jo s preudarno  D
tudi tokrat pripravili tekmovanje v metanju      trojk,      na katerem bo sodelovalo šest najnatančnejših  D
Tovornik pa se je odpovedal tekmovanju v metanju      trojk.      Poleg osrednjega dvoboja All Stars, v katerem  D
tega, da se bom uvrstil v finale.« V metanju      trojk      je bil najuspešnejši Heliosov branilec Samo  D
svetu - Jeff Hornacek še drugič zmagal v metanju      trojk      Oakland -  D
drugič zapored zmagal v tekmovanju v metanju      trojk.      Najboljši rezultat dneva - 18 od 30 možnih točk  D
število košev. Že v prvem polčasu so po seriji      trojk      Kočarja prišli do 17 točk naskoka, a so se gostje  D
dosegel 217 točk, najboljši je bil pri metanju      trojk      (15 košev) in izvajanju prostih metov (84,5  D
Junak srečanja je bil Oček, ki je dosegel kar 6      trojk.      F. M. Elektra : Simp Radovljica 74:57 (35  D
rimskega turnirja Final Four, najboljši strelec      trojk      Minnesote; svoj strelski rekord v NBA, 30 točk  D
Jasikevičius knockoutiral Olympiakos z metom      trojk      8:8,« je opeval zmago Uniona Olimpije barcelonski  D
priložnost za zmago, toda zaradi dveh poceni prejetih      trojk      nam to ni uspelo.Zagorjanom čestitam za zasluženo  D
vodilni podajalec EL, eden od najboljših strelcev      trojk      v Evropi (dosegel jih je 45 s 47-odstotnim izkoristkom  D
Rizman, ki je dosegel 31 točk, od tega kar pet      trojk.     Čeprav je bila tekma le prestižna, sta ekipi  D
ki je dosegel kar 35 točk in zadel kar pet      trojk.     Gostitelji ga nikakor niso mogli zaustaviti.  D
izkoristili, še posebno Likar, ki je na tekmi zadel 8      trojk.     Domači so na začetku dosegli kar 14 točk zapored  D
Plevnik, ki je v prvem polčasu dosegel kar pet      trojk.      V nadaljevanju so gostje zaigrali še bolj podjetno  D
dokazovati, da lahko na vsaki tekmi zadenem pet      trojk      in nikoli nimam, recimo, meta 1:7 z razdalje  D
točke (3:18), medtem ko so gostje dosegli kar 10      trojk      (10:17).Sobočani so v odločilni tekmi prikazali  D
še preizkus v hoji na dva kilometra in v teku      trojk      za osnovne in srednje šole ter za članske in  D
preskus v hoji na dva kilometra. Štart teka      trojk      na 28 kilometrov bo ob 9.30 na Prešernovem trgu  D
Ob 10. uri bo pri gostišču Livada štart teka      trojk      za osnovne in srednje šole na tri kilometre  D
preizkus v hoji na dva kilometra. V okviru teka      trojk      bo štart na 28 kilometrov ob 9.30 na Prešernovem  D
končali spored letošnjega Pohoda. Štart tekov      trojk      za članske in veteranske starostne skupine obeh  D
strani so Novomeščani pričeli srečanje z nizom      trojk;      v osmih minutah so dosegli kar štiri.Na ta način  D
Ljubljana 2000. Lepo vreme je v soboto na teke      trojk      in pohod privabilo veliko število tekmovalk  D
ko so pritekli na cilj tradicionalnih tekov      trojk.      Prvi so bili na cilju kajpak mladi, ki so štartali  D
Dobrna (Pritrženik, Žagavec, Brecl) 54:12; tek      trojk      na 3 km: srednje šole - dijakinje: 1. Ekonomska  D
Junak četrte tekme Glen Rice je zgrešil vseh pet      trojk      in dosegel le 4 točke z metom iz igre 1:8, le  D
Štefan Nemgar (tel. 031/522-440). Turnir      trojk      Vojnik 2000 Vojnik -   D
kvalifikacijami začeli tekmovanje v metanju      trojk,      uro pozneje pa v zabijanju - s finalom tako  D
dve leti poprej pa je zmagal tudi v metanju      trojk      na vikendu vseh zvezd. Letos pa se je Rosu končno  D
z razdalje, saj je bil z 52 odstotki zadetih      trojk      tudi najnatančnejši pri metu izza črte. Po  D
J. T. Serija turnirjev      trojk      Ljubljana -  D
domžalski Ten-Ten pripravil tudi šest turnirjev      trojk      za nagrado podjetja Coca-Cola Beverages Slovenija  D
manjšega števila izgubljenih žog in boljšega meta      trojk      črte glavni razlog za poraz Ljubljančanov, ki  D
Besedič, Meško in Želj, ki je dosegel tudi 5      trojk,      nikakor ni več uspelo ustavljati njihovih napadalnih  D
opozoril ljubljanske tekmece Benettonovih 13      trojk      Košarkarji Uniona Olimpije se v četrtkovem  D
neovirano prihajal do meta, na hitro dosegel pet      trojk      in soigralcem zagotovil izenačenje.Za nameček  D
vsestranskega Jurice Golemca, strelca treh zlatih      trojk,      in prvega strelca tekme Sanija Bečiroviča.Najboljši  D
klubski, tudi ligaški rekord v številu zadetih      trojk      je domače pripeljal do zmage, čeprav bi jih  D
vodili 37 minut, že v prvi četrtini zadeli pet      trojk,      med 19. in 29. minuto celo šest zapored ter  D
tradicionalnih tekmovanj v zabijanju in metanju      trojk      le dvoboja med selekcijama vzhodnih in zahodnih  D
bombarderski večer gostiteljev, ki so zadeli kar 13      trojk.      »Zavedamo se, da bodo gostujoči zunanji igralci  D
zadnjice s 93:60, čeprav so gostje zadeli kar 11      trojk      v 26 poskusih. Od tedaj so razočarani severnjaki  D
koši so ustavili Ceranjo, ki je dosegel kar 7      trojk.     Pri gostiteljih se je ob Novaku s petimi trojkami  D
za tri točke zunanjim igralcem (zadeli so 14      trojk)     , do vse večjega pomena prihaja tudi vedno hujša  D
Kraškem zidarju je Likar v 7 poskusih zadel 7      trojk.     Zelo dobro je odigral tudi Pešič, pri Zagorju  D
razočarali. Pričetek srečanja je minil v znamenju      trojk      Ilije Petroviča, ki je skupaj s Čovičem držal  D
Portugalci so pač v evroligi zadeli le 34      trojk      v 103 poskusih (33 %), s čimer so 2. najslabši  D
zunanje igralke, ki so v finalu dosegle kar 9      trojk;      največ Simona Jurše (5) Lek Ježica : Merkur  D
mladim nadobudnežem, medtem ko se bodo v metanju      trojk      preizkusili: Sani Bečirovič, Mindaugas Žukauskas  D
tradicionalnim tekmovanjem v zabijanju in metanju      trojk      Osrednji dogodek dneva bo kajpada merjenje  D
(G. Slovan) in Krejič (Triglav). V metanju      trojk      se bodo preizkusili lanski zmagovalec Samo Plevnik  D
Mindaugas Žukauskas, zmagovalec tekmovanja v metanju      trojk:      »Moram reči, da sem kar presenečen nad zmago  D
gostov smo pričakovali, do takrat smo zadeli že 6      trojk,      nato pa smo se za mete odločali v napačnih trenutkih  D
Belgijcem, ki so predvsem po zaslugi dveh zaporednih      trojk      Douma Lauwersa znova ušli.Zadnjič in neulovljivo  D
predvsem Mindaugas Žukauskas, strelec treh ključnih      trojk.     V zadnjih šestih minutah so igralci Uniona Olimpije  D
tekmovanji. Nekoliko manj preizkušnja v metanju      trojk,      v kateri se bodo pomerili Bryon Russell (Utah  D
Stojaković, udeleženec sobotnega tekmovanja v metanju      trojk      na vikendu All-Star. LA Lakers : Sacramento  D
lani zasedel 3. mesto med najboljšimi metalci      trojk,      je bil Milwaukeejev visoki branilec Ray Allen  D
zdaj že upokojenim Jeffom Hornackom. Metanje      trojk      - predtekmovanje: Allen (Mil) 20, Stojaković  D
točk z metom iz igre 11:13 in pri tem zadel pet      trojk.      Novinci 1999: Brand (Chi) 13, Hamilton (Was  D
višjemu Stephonu Marburyju, strelcu dveh prelomnih      trojk      v zadnjih 53 sekundah igre. Bryant je vendarle  D
upravičil naslov zmagovalca tekmovanja v metanju      trojk      na letošnjem vikendu All-Star.Z 42 točkami je  D
Mindaugas Žukauskas takrat ne bi začel kanonade      trojk      (v petih minutah met 4:5) in David Evans ne  D
Jože Marinček Kanonada      trojk      - Mindaugas Žukauskas. Zmajčki razred zase  D
3. mesto na tekmovanjih najboljših metalcev      trojk      na vikendih All-Star NBA.Američane je navdušil  D
točke in kot prvi nasploh v ligi dosegel 2000      trojk.     Trenutno mu je s 1719 trojkami najbližji Dale  D
je tudi nepopolna uigranost. Veliko udarnih      trojk      in branilskih parov je na novo sestavljenih  D
Drago Bržan 18 dolenjskih      trojk      Novo mesto -   D
praznika Ljubljane - Jutri še pohod po PST in teki      trojk      Ljubljana -  D
Prešernov trg tudi cilj tradicionalnih tekov      trojk      na 12km (štart ob 9.30 na Urhu) in 28 km (ob  D
kilometrov dolgi Poti okoli Ljubljane ter teka      trojk      po mestnih ulicah, končal pa se bo z opoldansko  D
individualni statistiki 4. po številu zadetih      trojk      (58), z 41-odstotnim izkoristkom (58:141) pa  D
16. t. m., od 9. ure naprej priredila turnir      trojk      v košarki, na katerega se lahko ekipe prijavijo  D
svetovni pokal v Tacnu. To je bil uspeh v znamenju      trojk:      tretja letošnja tekma za SP in tretja slovenska  D
madžarski reprezentanti. J. K. Na Muti turnir      trojk      Ljubljana -  D
soboto, 14. t.m., na Muti pripravljata turnir      trojk      v ulični košarki.Zmagovalci med člani bodo prejeli  D
si Avstralci zagotovili predvsem z metanjem      trojk      - 11:19, naši pa 2:20!V drugih prvinah ni bilo  D
tigrovci sestajali in načrtovali akcije znamenitih      trojk.     To se ni moglo dobro končati.   D
tradicionalnim orožjem, metom za tri točke (skupaj 12      trojk)     , temveč so se tudi dobro znašli v boju pod košema  D
boju pod košema in dobili skok z 38:31. Po nizu      trojk      branilca Miglinieksa (trojke 5:9) in krila Bagatskisa  D
celo več spočitih adutov. In po novem rafalu      trojk      v začetku tretje četrtine so si celo priigrali  D
reprezentanta, ki je dosegel 19 točk, od tega kar 5      trojk,      so dobro zaigrali pri gostih še Žerak, Troha  D
pa je veteran Džunić (36 točk) zadel kar 10      trojk.     Za Roglo so največ točk dosegli Starovasnik 19  D
48:30, 20:17) in med drugim zadeli tudi 12      trojk.      Novomeščani so vodili vso tekmo, izdatno prednost  D
Zagorac brez težav zasenčili in zadeli kar 5      trojk.      Gostujoči trener Petar Popović niti z menjavami  D
prehrana>. Pomen izraža RDF in ga vkodira v sklopih      trojk.     Vsaka trojka je nekaj podobnega kot oseba, glagol  D
je bil Boris Gnjidič, ki je dosegel kar pet      trojk,      zanimivo pa je, da se madridski junak Jaka Lakovič  D