zabavali, tako igrali in pili, dokler ni začel      kopneti      sneg.Zadeva Uršine zapuščine pa je hodila svojo  A
zmrznjene tihotapce so našli šele, ko je sneg začel      kopneti.      Vse ima svoj konec Jovo in Kristina sta se večkrat  A
hrbtoma, pričelo daniti in čar noči je pričel      kopneti.     Pričakala sva vzhod sonca in ob njegovi toploti  B
drugače težko razumeti, da je "folklora" začela      kopneti      iz reprezentativnih naslovov brez vsakega pojasnila  C
nekdanjega premiera; a ta je zadnje dni začela močno      kopneti.      Že to, da sta pred nekaj meseci enako močno  D
minuti že zaostajali s 3:15. Razlika je začela      kopneti      šele po četrti osebni napaki Ivanovića.Za povrhu  D
ustavili Petrova in Drobnjaka. Razlika je pričela      kopneti,      vendar so gostje zadeli ravno takrat, ko je  D
občutno povečevati zunanji dolg in na drugi strani      kopneti      devizne rezerve, ni bil nihče zaskrbljen.Po  D
zadnjih treh minutah pri rezultatu 69:63 začela      kopneti,      v zadnji minuti pa so pri 71:74 za povrh zapravili  D
V nadaljevanju pa je prednost gostov začela      kopneti.     Tri minute pred polčasom so vodili le še za točko  D
zaigrali bolj agresivno in zaostanek je začel      kopneti.     V 31. minuti so imeli domači le še točko prednosti  D
po polovici proge pa so začeli njihovi upi      kopneti,      čeravno jim je treba priznati, da so se za razliko  D
podpora večno skeptičnega ljudstva temu projektu      kopneti      in zadnja leta niha okoli 50 odstotkov. Toda  D
alpsko smučarijo (zlasti v Avstriji) začel počasi      kopneti.     Ko podjetnik ugotovi, da je tekma alpskih smučarjev  D
točk prednosti (44:27). A ta je nato začela      kopneti      in v prvem napadu zadnje četrtine so domači  D
ta izjemno branil, prednost belega je začela      kopneti      in je tudi skopnela. Izidi 5. kola: Kasparov  D
ko so prednosti pred drugimi državami začele      kopneti.     Podlaga švicarske nevtralnosti - posledice vojaškega  D
npr. sponzorjev in udeležencev samih) začnejo      kopneti      in zato v takšnem primeru izgublja šport v celoti  D
Politbarometer zaznal oktobra, je novembra začela      kopneti      -Podpora vstopu v EU stabilna   D
28. minuti (63:50?!) pa je prednost pričela      kopneti.     Gostje so v zadnji četrtini seveda pritisnili  D
že z 19:12, potem pa je prednost začela hitro      kopneti.     V 58. minuti so gostje izenačili na 26:26.  D
nerazpihanih razmerah Geronimova prednost začela      kopneti.     Čeprav so imeli Kersauson in njegovi z železno  D
čutila manjša utrujenost in razlika je začela      kopneti.     Večkrat so se Ribničani približali le na štiri  D
še zlasti v obrambi, a je učinek hitro začel      kopneti.     Odličen občutek pri prvem golu Nuna Gomesa.   D
stranka pridelala v devetdesetih, vidno in naglo      kopneti.     Zato je še sredi poletja kazalo, da direkcija  D
nato pa začel z oddaljevanjem teh slavnih časov      kopneti.     To se je kazalo tudi v denarcih.  D
točke - in prednost Geoplina Slovana je začela      kopneti,      da bi v zadnji minuti znašala le še točko.   D
vstopil Budka - je prednost Švicarjev začela      kopneti.     Budka je do konca 1. polčasa ubranil kar 9 strelov  D
uspelo in prednost Geoplina Slovana je začela      kopneti.     Ob koncu 3. tretjine je znašala le še štiri točke  D
so domači ujeli ritem in zaostanek je začel      kopneti.      Ljubljanski košarkarji so prvič prešli v vodstvo  D
visoka javna podpora pa bo začela prej ali slej      kopneti.     Nekaj je jasno: če bo skušala oblast medije ustrahova  D
kratkim formam, potem pa je realizem začel počasi      kopneti      ter se umikati bolj svobodnemu pripovednemu  D
umazane podrobnosti, zna ta konstruktivnost hitro      kopneti.     Takrat utegne institucija Partnerstva za razvoj  D
Zgornja Radovna - Ko začne      kopneti      sneg, se poleg prebujajoče se narave pokaže  D
bližini prepovedanih krajev. Strah je začel      kopneti      blizu leta 1990 in kataster slovenskih jam se  D
prednost pred Venezuelo, ki pa je pozneje začela      kopneti.     Podpora obema državama se je celo izenačila,  D
nekaj zgrešenih začetnih udarcih prednost začela      kopneti.     Pri Sobočanih, ki so igrali brez Ranka Pupića  D
Pa ni. Navdušenje je začelo      kopneti      že prej in tik pred kongresnimi volitvami je  D
gostje v obrambi zaigrali 5-1, je prednost začela      kopneti.      Gostje iz Danske so se pokazali kot zelo dobra  D
mokrega snega, ki pa je proti jutru že začel      kopneti      in presenetljivo ni povzročil večjih težav.  D
»zicer« iz protinapada in razlika je začela      kopneti.     Po zadetku druge Volgograjčanke v črnem dresu  D
minute in prednost je začela počasi, a vztrajno      kopneti.     Rugile Kliukaite je bila trikrat neuspešna s  D
saj po delovnem obisku vlade te dni začenja      kopneti      navdušenje, plaho prihajajo na plan tudi podrobnosti  D
Razkrojiti se do nevidnosti, Božje.      Kopneti      Vanj. Želja po neimenljivosti, ki bi te proslavil  D
nagovoril še Jelinčič), je njegova prednost začela      kopneti      - kar je nedvomno posledica dobrih nastopov  D
prvega kroga zaradi omenjenih vzrokov začela      kopneti,      se je usul tudi njegov sloves zmagovalca, zato  D
Edwardsom. Prednost Clintonove je začela malce      kopneti      po slabi predstavi na televizijskem soočenju  D
milijonov ton - manj kot lani, obenem pa so začele      kopneti      zaloge, ki naj bi se po napovedih Berlaymonta  D
tehnično napako in prednost Olimpije je začela      kopneti.     Ingram je dve minuti in 56 sekund pred koncem  D
vznemirjenosti in strahu med ljudstvom začelo vsaj malo      kopneti.      Prav zato so za demokratični svet, zlasti  D
spomladi, ko je sneg na prelazih po malem že začel      kopneti.     Očitno je, da je uradna Ankara kurdske gverilce  D
pred nekaj meseci pa je začela njegova prednost      kopneti.     Ne sicer tako hitro, kakor je naraščal delež  D
pojavljati napake in njena prednost je začela      kopneti.     Z delnim rezultatom 5:0 je Slovakinja celo povedla  D
domačih duhovnikov in učiteljev, so začeli naglo      kopneti      slovensko in nemško govoreči; mnogi so se pritajili  D
premoženje na majavih temeljih je začelo hitro      kopneti,      lahkoverne vlagatelje je pustil na cedilu.   D
paradoksalno - z povečevanjem števila nagrad začel      kopneti      prav tisti del medijskega prostora in minutaže  D
Kamnikom je bil njihov, je začelo neustavljivo      kopneti      ... Ni pa skopnel spomin na imenitne brate  D
jeza, če ju je sploh kaj bi bilo, sta začeli      kopneti,      popolnoma pa sta izginili ob domislicah, ki  D
prebudil Tovornik, prednost gostiteljev je začela      kopneti      in Laščani so v 30. minuti izenačili na 45:45  D
približno 65 milijoni let morje, ki naj bi začelo      kopneti      takrat kot Amazonsko morje, zdaj pa se pokrajina  D
stran gostij in prednost Pirančank je začela      kopneti.     Če bi Mariborčanke zadele še iz devetih metrov  D
in Petranovića, je prednost Pivovarne začela      kopneti.     Minuto in pol pred odmorom so Polzelani izenačili  D
ostrostrelci so se razigrali in prednost je začela      kopneti.     V zadnjo minuto so šli gostje s prednostjo petih  D
igranja nekoliko popustili in prednost je pričela      kopneti.     Šest minut pred koncem srečanja je bila le še  D
ubranil. Rahla terenska premoč Celjanov je začela      kopneti      in bolj, v finišu pa so spet imeli več od igre  D
zmanjševala predvsem tuja, po tem mesecu so začela      kopneti      tudi domača.To pa niso bila edina znamenja potencial  D
tudi v napadu in prednost gostov je pričela      kopneti.     Mariborčani so tudi po odmoru igrali odlično  D
zamenjal z Žnebljem in vodstvo domačih je začelo      kopneti.      V drugem delu so se jim gostje približali  D
pa se polagoma vse skupaj prebudi, sneg začne      kopneti      in umazan, obogaten s pasjimi iztrebki, čaka  D
toda po izidu 7:3 je njihova prednost začela      kopneti.     Gostje so z odličnim blokom zaustavili ravenske  D
politične vice. Tam sredi osemdesetih let je začela      kopneti      dolgočasna, brezosebna, pompozna, a žagovinasta  D
minuti (37:50) in razlika je naposled začela      kopneti.     Toda pri 46:53 je Yilmaz s trojko dokončno pokopal  D
V 2. polčasu je prednost Laščanov pričela      kopneti.      Zagorje je v v 28. minuti izenačilo na 55:55  D
osamosvojitvi in s prvo vlado, je začel naglo      kopneti.     Vse to seveda na račun volitev, ki so bile bolj  G
barja. V 80. letih pa je trg za ponije začel      kopneti      -- tako kot tudi sreča hribovskih kmetov v državi  P
prid. Kilogrami so z upoštevanjem diete začeli      kopneti,      tako da motivacije res ni mogel izgubiti.V nasprotju  P
ameriško prepričanje, da je veliko lepo, začelo      kopneti.     Obstaja tudi domneva, da bodo oblasti sprejele  P
Posledično bi skupne svetovne zaloge morale      kopneti.     Ali se bo to res zgodilo tudi tokrat, je seveda  P
nekaj let upokojenemu televizijcu morda začel      kopneti      kupček cekinčkov ali medijski ugled? Boj za  P
spisov, ki je obremenjevalo Železnika, je začelo      kopneti.     Na koncu mu je Jerajeva v obtožnem predlogu očitala  P
Demokrate z zavezniki. Vendar je začela prednost      kopneti      in v času, ko lahko mediji v Italiji objavijo  P
tisoč kubičnih metrov kamenja je hitro začelo      kopneti,      ko so ga vgrajevali v druge rimske zgradbe,  P
protinapada. Razlika je začela počasi, a nezadržno      kopneti      in je ob odmoru znašala sprejemljive tri zadetke  P
neštetih spustih in vnovičnem vzpenjanju začel      kopneti.     Veter, ki je neusmiljeno pihal v prsi, naju je  P
predvsem s sooblikovanjem podobe lady Di, začelo      kopneti.     Med drugim bo tudi to znamenito bluzo doletela  P
Ko začne zaupanje v varnost denarnega trga      kopneti,      ga je celo z injekcijami težko povrniti Ljubljan  P
obla (jaz tudi), nato pa je nekega dne začela      kopneti      (jaz žal ne).Potem ko si je lahko nataknila  P
bo poceni trave. Ko so v začetku leta začele      kopneti      zakopane zaloge, je trg začel hlastati po domači  P
različnih imen in namigovanj, ampak je začela      kopneti      takrat, ko je pozabila, da obstaja zaradi družbenih  P

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)