etoile (46)

izvrstnem prvencu Pri lepi zvezdi (A la belle      etoile,      1993), ki je bil pred leti predstavljen tudi  D
Jaan Kirsipuu, zmagovalec prve etape na dirki      Etoile      de Besseges, je v 2. etapi osvojil drugo mesto  D
Wüst (Nem, Festina) - vsi v času zmagovalca.      Etoile      de Besseges (Fra, UCI-2), 2. etapa (138 km)  D
Zabel, 3. McEwen (Avstralija, Domo) - oba 3:48;      Etoile      de Besseges (Fra, UCI-4): 2. etapa (150,6 km  D
Rebollo (Špa, Fuenlabrada) - oba isti čas;      Etoile      de Besseges, 2. etapa (Marseille-St. Tulle,  D
Pariz - Po 4. etapi dirke      Etoile      de Besseges je rumeno majico oblekel Avstralec  D
Besseges - Kolesarska dirka      Etoile      de Besseges se je končala z drugo zaporedno  D
ene najlepših pariških avenij, v bližini trga      Etoile,      in to smešno poceni, v stari haussmanovski hiši  D
3:15,3; 3), Gregor Brvar 58. (+4:25,4; 4).      Etoile      de Besseges: zmaga Baldata Sainte Tuelle   D
dobil prvo etapo prve večetapne dirke v Evropi,      Etoile      de Besseges.Po 153,5 kilometra je bil hitrejši  D
in izgubil rumeno majico. Na francoski dirki      Etoile      de Besseges je 2. etapo dobil Belgijec Jo Planckaert  D
je Glivar komentiral razplet. Baldatu dirka      Etoile      des Besseges Nimes - Italijan Fabio Baldato  D
zmagal na prestižni zimski dirki v Franciji      Etoile      des Besseges.V obračunu šprinterjev je dobil  D
Kogar pot prvič zanese v sanitarije kavarne      Etoile      Manquante (Manjkajoča zvezda), se z WC ponavadi  D
Kolesarstvo      Etoile      des Besseges (UCI-3), 2. etapa (149 km): 1.  D
6. Vandenbroucke (Bel, Fassa Bortolo) 0:34.      Etoile      des Bessèges (UCI-3), 4. etapa (150 km): 1.  D
med tekom,« so prepričani v podjetju Boscolo      Etoile      in dodajajo, da je pica kornet po iznajdbi hamburgerja  D
Isabo Rinaldi, predstavnica podjetja Boscolo      Etoile,      je povedala, da bo stroj v kratkem na prodaj  D
Boonen (Bel, Quick Step) 5:27, 105. Murn 47:43.      Etoile      de Bessèges (Fra, UCI-1); 1. etapa (126 km)  D
Michaelsen (Dan, CSC) 15;22:00, 59. Murn 48:07.      Etoile      de Bessèges (UCI-1), 2. etapa (149,2 km): 1  D
0:18, 3. Kannemeyer (JA, Barloworld) 1:34;.      Etoile      de Bessèges (Fra, UCI-1), 4. etapa (152.3 km  D
(1977, 186, Nimes), Sobhi Saied (1982, 178,      Etoile)     ; levi zunanji: Wissem Hmam (1981, 198, Montpellier  D
1978, 193, Dunkerque), Slim Hedoui (1983, 199,      Etoile)     ; desni zunanji: Wissem Bousnina (1976, 188,  D
1979, 187, Selestat), Dhaker Seboui (1975, 179,      Etoile)     , Jerou Makram (1976, 187, Selestat), Mahmoud  D
Zakorakali bodo po sloviti pariški aveniji od trga      Etoile      do Concorda.Tam bo udeležence defileja pozdravil  D
z 1:0 odpravil afriškega prvaka, tunizijski      Etoile      Sahel, je v drugem polfinalu za zmago prav tako  D
po francoskem imenu (Maurice Lacroix, Jacques      Etoile,      Louis Erard itd.), steklenem dnu in čebulasti  D
Kolesarstvo      Etoile      de Besseges (Fra, UCI-1), 1. etapa (Le Grau  D
Borut Božič je odlično začel sezono. Na dirki      Etoile      Besseges se je že dvakrat uvrstil med najboljše  D
dveh uvrstitvah med trojico na francoski dirki      Etoile      de Besseges je v Španiji osvojil še eno drugo  D
izkazal z odličnimi šprinti: z zmago v etapi na      Etoile      de Besseges in drugim mestom na dirki Po Andaluziji  D
domotožje Idrijec, ki je zmagal v etapi na dirki      Etoile      de Besseges in še 4-krat stopil na zmagovalni  D
3 milijone dolarjev odškodnine tunizijskemu      Etoile      Sahelu, pri katerem se je uveljavil mladi napadalec  D
Božič, ki ga še ta teden čaka nastop na dirki      Etoile      de Besseges. V. D. Dva različna obraza Bednarikov  D
veselila tudi Gloria Kotnik. Š. Ro. Kocjan 2. na      Etoile      Besseges Pariz -  D
eni od prestižnih francoskih pomladanskih dirk      Etoile      de Besseges osvojil drugo mesto, kar je eden  D
Kolesarstvo      Etoile      de Besseges Fra, UCI-1), 4. etapa (Fumades,  D
Kolesarstvo      Etoile      de Besseges (Fra, UCI-1), 4. etapa (Besseges  D
Youssou N'Dour ter njegova skupina Le Super      Etoile      de Dakar. Glasbeniki, ki šele začenjajo svojo  D
Dourja in njegove desetčlanske zasedbe Super      Etoile      de Dakar se je v Ljubljani začel letošnji mednarodni  D
na eni najbolj uglednih spomladanskih dirk -      Etoile      de Besseges. V. D. Šport ekspres   D
Uvodno etapo prve večetapne dirke v Evropi -      Etoile      de Besseges - je dobil francoski kolesar David  D
Sete - Drugo etapo dirke      Etoile      de Besseges je v šprintu 30 kolesarjev dobil  D
Les Fumades - Tretjo etapo kolesarske dirke      Etoile      de Besseges je v šprintu glavnine dobil Belgijec  D
Kirsipuu, saj je po dveh etapnih uspehih na dirki      Etoile      de Besseges, na kateri je tekmovala tudi Krka  D
parade. Ta se je, kot vselej, začela na trgu      Etoile,      od koder so vojaški oddelki ‐ med katerimi je  P