nova beseda iz Slovenije

empolijem (13)

večjih in manjših pretresov opravila s Perugio in      Empolijem.     Tekmi sta minili v znamenju strelskega obračuna  D
potem ko je Milan senzacionalno izgubil doma z      Empolijem,      Interju pa se je v Brescii po nizu nesreč prikazala  D
Liverpoolu in bil nato povsem blizu podpisu z      Empolijem,      je nazadnje pristal pri Anconi, predzadnji ekipi  D
Brazilec Kaka. Po domačih tekmah s Chievom in      Empolijem      se je Milan porazu ali remiju v zadnjih štirih  D
italijanske druge lige v Trstu med Triestino in      Empolijem,      katerega član je tudi Zlatko Dedič.Z izjemo  D
tokrat ni vpisal med strelce. Tekmo 3. kola z      Empolijem,      ki jo je Parma dobila po enajstmetrovkah, je  D
bila težka, a toliko slajša. Črno-beli so z      Empolijem      že zaostajali z 0:1, toda potem je na sceno  D
zvezdnik Rome in »azzurrov« že v 12. minuti tekme z      Empolijem      zlomil gleženj na levi nogi.Po prvi diagnozi  D
je prišla lepša vest včeraj. Doma je z 0:1 z      Empolijem      presenetljivo izgubil še Milan. G. N. Maribor  D
Gilardino,« je po hudem prvenstvenem spodrsljaju z      Empolijem      razmišljal podpredsednik Milana, Adriano Galliani  D
privržence. Doma je spodrsnilo tudi Romi, ki je z      Empolijem      izgubila dve točki v finišu tekme (2:2).Sinoči  D
pripravljalni tekmi v Italiji prepričljivo izgubili z      Empolijem.     V Turčiji so se Koprčani pomerili z romunskim  D
rekord (zadnjo je dosegel 7. februarja, 5:1 z      Empolijem)     .Bilanca pa je naslednja: 7 porazov in trije  D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)